quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:22 schreef BasEnAad het volgende:
En Nederland zou Nederland niet zijn als er weer aandacht geschonken wordt aan zulke weg-met-ons-onderwerpen
Leuk en aardig, maar 24 mensen is veel te klein voor zo'n 'steekproef', als er al sprake is van een steekproef. En helemaal voor dit onderwerpquote:De 24 buitenlanders – mannen èn vrouwen - die Kramer sprak, komen uit alle delen van de wereld maar wonen in Nederland, soms al jarenlang. Ze hebben vaak ook een Nederlandse partner (gehad) en zijn dus ervaringsdeskundig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Football. Glorious football. Dont care what it looks like.
Ja maar jij bent zelf een vrouw. Of ben je een pot?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:25 schreef Eva4Evah het volgende:
Het is waar: vrouwen in Rusland, Italie, Spanje enz kleden zich beter. Jurkje, make-up, hoge hakken, allemaal prima. Maar doe mij maar lekker de Nederlandse vrouw. Lekker zakelijk, kun je mee praten, direct en nuchter. Vind ik veeel belangrijker dan of je toevallig de nieuwste Chaneltas hebt.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:46 schreef daftme het volgende:
Santje Kramer. Vrouw van middelmatige leeftijd met teveel lippenstift op die haar onzekere gevoelens lekker van haar afschrijft?Ik dacht dat die Opzij-lezeressen elkaar wel een beetje in bescherming zouden nemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:46 schreef daftme het volgende:
Santje Kramer. Vrouw van middelmatige leeftijd met teveel lippenstift op die haar onzekere gevoelens lekker van haar afschrijft?Wat een clownSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.O)))
Gelijk heb je.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:36 schreef Meloewa het volgende:
Nederlandse vrouwen hebben er gewoon schijt aan, want waarom moeten ze goed uit voor zien voor die mede mannelijke rotkaaskoppen
quote:De 24 buitenlanders – mannen èn vrouwen - die Kramer sprak, komen uit alle delen van de wereld maar wonen in Nederland, soms al jarenlang. Ze hebben vaak ook een Nederlandse partner (gehad) en zijn dus ervaringsdeskundig.
De sturmbahnfuhrerquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:51 schreef Keith_Bakker het volgende:
is ie dan
http://www.pittigkortkapsel.nl/
Gewoon lekker gek staat erquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:51 schreef Keith_Bakker het volgende:
is ie dan
http://www.pittigkortkapsel.nl/
Eh nee. Maar ik nam het even op voor 'ons'quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:47 schreef arucard het volgende:
[..]
Ja maar jij bent zelf een vrouw. Of ben je een pot?
Heerlijk toch zo kort pittig kapselquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:17 schreef MouzurX het volgende:
Zo waar.
Boven de 30 zijn nederlandse vrouwen echt verschrikkelijk.
Vooral het korte haarkan er aub IEMAND opstaan die al die mode mensen vertelt dat het er niet uit ziet?
Dit iddquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:31 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Leuk en aardig, maar 24 mensen is veel te klein voor zo'n 'steekproef', als er al sprake is van een steekproef. En helemaal voor dit onderwerpNieuwsbericht en onderzoek van flutkwaliteit dus.
of softbal!quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 20:11 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Een vrouw met een kort pittig kapsel is eigenlijk hetzelfde als een man in een renault scenic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |