quote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:01 schreef WARE_HEIDEN het volgende:
Invite naar Anne - AnneFOK (invalster voor BrandX) gestuurd!
Het is het Wordfeud topic, niet het hoe maak ik screenshotjes met mijn telefoon topic.quote:
Als iemand zin heeft om het op een rijtje te zetten hoe je screenshots neemt voor iPhone/iPod/Samsung/HTC dan kan het makkelijk in de OP, gewoon in een spoiler.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 15:38 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Het is het Wordfeud topic, niet het hoe maak ik screenshotjes met mijn telefoon topic.
Ja kan dan beter een link erin zetten naar een site/gedeeltje van FOK! waar die trucjes staan.
Inderdaadquote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:31 schreef Remqo het volgende:
Ik ben net begonnen tegen Baghdaddy.
Tot nu toe een leuk potje en we lopen gelijk op, hij heeft een paar puntjes voorsprong.
Ja wrijf het maar inquote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:39 schreef twinkles het volgende:
Vannacht potje met aniqueske uitgespeeld.
Uitslag 421 - 297 in mijn voordeel
Inderdaad een leuke potje !quote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:45 schreef Remqo het volgende:
Verloren van Baghdaddy
450 - Baghdaddy
277 - Remqo
Was wel een leuk potje, zeker in het begin.
Aan het eind hield ik alleen maar baggerletters over, een Q, 2 C's
Het was leuk tegen je te spelen, je bent een gewaagde tegenstander.quote:
Ik had lang 't gevoel dat ik nog kon winnen, maar 'weelde' gaf de doorslag. Gefeliciteerd, en succes verder!quote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:06 schreef RacerDKB het volgende:
RacerDKB - RobertdeJ
377-326
Goed potje, aardig gelijk op en beide uitschieters van rond de 40 punten.
Je kan de X10 ook rooten, dan kan je een app voor screenshots gebruiken. Maarja, ff je telefoon rooten is ook niet de makkelijkste procedure. Ik heb zelf ook een X10 en mezelf al wel ingelezen hoe het moet, maar nog geen zin in gehad om te doen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:36 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
SE loopt altijd wat achter. En als je ook nog een branded device heb kun je zeker een half jaar wachten tot na de release van SE... Ik heb ook de X10, branded van vodafone, dus ik ga er van uit dat ik die helemaal niet meer krijg...
Ik wil nog altijd de Ray aanschaffen, maar helaas liggen de prioriteiten qua geld even ergens anders nu...
Ik ga niet rooten in ieder geval. Ik speel het spel ook niet meer. Het woordenboek is kut, en valsspelen te eenvoudig.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:25 schreef Maringo het volgende:
[..]
Je kan de X10 ook rooten, dan kan je een app voor screenshots gebruiken. Maarja, ff je telefoon rooten is ook niet de makkelijkste procedure. Ik heb zelf ook een X10 en mezelf al wel ingelezen hoe het moet, maar nog geen zin in gehad om te doen.
Meer ook omdat over twee maanden ik toch een nieuwe telefoon met mn abbo neem
Dank je! Ik had daarentegen geen pech met mijn letters.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:02 schreef DaMart het volgende:
na 4 opeenvolgende halve finales, ben ik nu de eerste ronde niet eens doorgekomen. De letters zaten me dit keer niet mee, met lange tijd een ernstig gebrek aan klinkers
.
Verloren met 485-428 van MrUnchained.
Gefeliciteerd en succes verder.
Dat valsspelen is inderdaad naadje. Hoe er soms bijn iedere beurt de raarste woorden voor veel punten worden gelegd.. Maarja je kunt t niet bewijzen..quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:32 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ik ga niet rooten in ieder geval. Ik speel het spel ook niet meer. Het woordenboek is kut, en valsspelen te eenvoudig.
En mocht ik persé een screenshot ergens van nodig hebben, dan zal ik die waarschijnlijk wel kunnen maken via mijn iPhone.
Ik leg ook wel eens woorden waar ik zelf nooit van gehoord heb. Maar dat is meer trial & error. Soms lukt het en soms niet. Ik zou niet trots zijn op een overwinning als ik vals zou spelen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:45 schreef twinkles het volgende:
[..]
Dat valsspelen is inderdaad naadje. Hoe er soms bijn iedere beurt de raarste woorden voor veel punten worden gelegd.. Maarja je kunt t niet bewijzen..
O ik leg ze ook wel hoor, maar dat is dan wel uutzonderingquote:Op donderdag 20 oktober 2011 09:14 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik leg ook wel eens woorden waar ik zelf nooit van gehoord heb. Maar dat is meer trial & error. Soms lukt het en soms niet. Ik zou niet trots zijn op een overwinning als ik vals zou spelen.
En op een gegeven moment weet je al die korte rare woordjes wel uit je hoofd.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 09:14 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik leg ook wel eens woorden waar ik zelf nooit van gehoord heb. Maar dat is meer trial & error. Soms lukt het en soms niet. Ik zou niet trots zijn op een overwinning als ik vals zou spelen.
Er zijn dus wel mensen die daar het geduld voor hebbenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 10:19 schreef muhahaha het volgende:
Trial & error, soms echt minuten lang bezig met de meest wazige woorden en dan ineens EUREKA, hij pakt 'm!
En een blijheid dan! Ik ken hetquote:Op donderdag 20 oktober 2011 10:19 schreef muhahaha het volgende:
Trial & error, soms echt minuten lang bezig met de meest wazige woorden en dan ineens EUREKA, hij pakt 'm!
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 08:05 schreef svk1985 het volgende:
nog steeds geen reactie van koekjestrommel1...
Als jullie nog niks hebben gehoord zijn jullie door naar de volgende ronde.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:07 schreef MPG het volgende:
Traxilletje - Tvergracht heb ik uitgenodigd, maar tot op heden nog niks van gehoord.
Heb je hem een berichtje verstuurd?quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 10:27 schreef Neelix het volgende:
Joooo-pi heeft mij al vrij snel een uitnodiging gestuurd, maar sindsdien hebben we elk 5 beurten gespeeld sindsdien ofzo. Elke keer duurt het erg lang voor hij weer wat speelt.
De ronde loopt nog tot morgenavond, maar probleem is alleen dat ik morgenochtend naar Parijs ga en niet de hele dag beschikbaar ben....Ik ben pas maandag weer terug.
Ik hoop dat we het vandaag kunnen uitspelen, maar hoe gaan we dat anders oplossen?
Vanochtend via WF, nog niets gehoord. Nu net ook maar een via Fok.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 11:16 schreef iBenny het volgende:
[..]
Heb je hem een berichtje verstuurd?
ondertussen wel begonnen, nog 54 tiles left, en sta 160-88 voor... 5 uur geleden laatste zet gedaanquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 11:16 schreef iBenny het volgende:
[..]
[..]
Als jullie nog niks hebben gehoord zijn jullie door naar de volgende ronde.
[..]
Heb je hem een berichtje verstuurd?
heb een uitnodiging gestuurd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |