hij kwam alleen zijn OP even melden, en nu is hij er weer vandoorquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:05 schreef OverRated het volgende:
Wat een comeback
Heb je inmiddels werk gevonden Socios?
Inderdaad. Skere bende ditquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:12 schreef utopie het volgende:
[..]
hij kwam alleen zijn OP even melden, en nu is hij er weer vandoor
Socios laatste login; 17.17quote:Twee mensen zijn zaterdag om het leven gekomen toen een intercity in het Limburgse Bunde een auto greep. De slachtoffers zaten in de auto. De wagen werd vanaf een spoorwegovergang enkele honderden meters meegesleept. De trein kwam bij het perron tot stilstand, meldt een politiewoordvoerder.
Het ongeval vond omstreeks 17.30 uur plaats op een spoorwegovergang op de Prinses Ireneweg. De auto reed de overgang op toen er net een intercity aan kwam rijden. Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, wordt nog uitgezocht.
De hulpdiensten zijn momenteel aan het kijken hoe ze de auto onder de tr
Zelfs Socios kan niet in 13 minuten van Leeuwarden in Limburg zijn.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:27 schreef utopie het volgende:
[..]
Socios laatste login; 17.17
Socios![]()
![]()
???????
wie weet heeft hij het vanaf zijn PDA gepostquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:30 schreef Levolution het volgende:
[..]
Zelfs Socios kan niet in 13 minuten van Leeuwarden in Limburg zijn.
Leeuwarden.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:33 schreef utopie het volgende:
[..]
wie weet heeft hij het vanaf zijn PDA gepost![]()
heb hem namelijk ook al maanden lang niet op het leeuwarder station gezien
rickyquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Leeuwarden.
Dan valt er natuurlijk maar één ding te posten.
Haten op Ricky.quote:
Akkrum-Zuidquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Haten op Ricky.
Stiekem kom je uit DKV?
Deze epische quote kan alleen maar komen van één man: De Soc.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:52 schreef ecktebaas het volgende:
Treinen dienen ten allen tijden conform de dienstregeling te rijden.
DKV? Ik kom uit leeuwardenquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Haten op Ricky.
Stiekem kom je uit DKV?
quote:
quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Leeuwarden.
Dan valt er natuurlijk maar één ding te posten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |