abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_105460579
Thanks guys, leuk dat er weer leven in de brouwerij komt!

OK, zal me dan maar houden aan 5 mg per week en mooi geduldig zijn tot de klik er komt. Blijkbaar is de opbouwfase best wel belangrijk. Wel jammer dat je dan juist zo zorgvuldig moet zijn want meestal begin je eraan (bij mij toch) op een moment dat je er zo snel mogelijk vanaf wil. Maar goed morgen zitten we op 35 mg per dag, de week erop 40 mg, dan 45 mg, 50 mg, ...

Wel leuk om horen dat, eenmaal die klik er is, de dagelijkse dosering niet zo afgemeten moet zijn. Van nature ben ik al niet stipt met al zo'n dingen dus dat komt goed uit!

Tof dat het jullie zo goed gaat, hopelijk mag ik jullie binnen een paar maanden vergezellen in de "nieuw leven club"!

See you!
pi_105460641
Nieuw leven club, Geweldig jerommeke!

Het is je gegund.

Bonno.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105461124
Ik kan ook beamen dat dosering niet zo nauw komt. Teveel merkte ik overigens ook goed (>225mg per dag) aan een ruisend/piepend gevoel in mijn hoofd en een soort dronken zijn terwijl je helder bent. Niet grappig. _O-

Te weinig? Geen idee wat mijn 'onderhoudsdosering' is. :+

Maar goed, genoeg daarover, dat moet ieder voor zich maar uitzoeken. :P
Ik post niet meer omdat het prima gaat, ik drink af en toe nog wel maar ik heb zo'n afkeer van de kater gekregen dat ik automatisch inhoudt. Ik snap nog steeds niet dat ik daar ruim 16 jaar mee wakker ben geworden maar goed.
Toch blijft het wel een zwak punt, wat dat betreft denk ik echt dat sommige mensen 'ziek' zijn wat het middel ook is.

Mooi dat iemand weer de weg heeft gevonden, doe rustig aan en zet door. Ik blijf erbij dat het geen wondermiddel is maar wel zo'n beetje het enige wat rest als je er op eigen kracht niet meer uitkomt. Qua uitwerking verandert het echt levens en niet alles ten goede maar over de hele linie wint iedereen ermee. Succes! ^O^
pi_105461460
Leuk ook van jou jou weer iets te horen eind juli!

Hoe gaat het met slapen?
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105466183
Hai mannen, ik dan ook maar wat laten horen. Ik ga nog steeds hartstikke goed wat de alcohol betreft. Zat op een onderhoudsdosering van 60mg en dat haalde bij mij de trek volkomen weg.
En Jerommeke mijn trek verdween al erg snel dus wie weet merk je er over een paar weken al echt iets van. Wat Bonno vlgs mij bedoeld is dat je na een paar mnd gebruik echt het gevoel gaat krijgen dat je lijf weer meewerkt en ook je geest gewend raakt aan de baclo. Het is hoe dan ook voor veel mensen een goed middel. Ik ben na nu 6 mnd wel even aan het afbouwen. Mijn lijf ging overal erg tintelen en dat zorgde er oa voor dat ik erg slecht sliep. Bloed en longen zijn allemaal ok, dus we gaan nu even kijken of het te maken heeft met de baclo. Ben nu aan het afbouwen en zie dan of de tintelingen verdwijnen. Drink af en toe een drankje, maar heb nog geen echte trek zoals voorheen. Houd mezelf wel goed in de gaten, want wanneer ik voel dat het mis kan gaan gaat de baclo er gelijk weer volop in.
Fijn Bonno dat je het topic weer even leven in blaast, want het is voor mij heel behulpzaam geweest en dat gun ik anderen ook. Goed te horen dat jullie goed gaan en je leventje weer oppakken, dank voor alle support en laten we zo doorgaan, warme groet aan een ieder. _O_ c_/
pi_105470601
wat ik nou niet begrijp.

Als je met die bacolofen geen trek meer hebt in alcohol en dergelijke. Dan ben je na een paar dagen / weken wel eens ontwend toch?

Dan kun je dus ook stoppen met die baclofen. Want laten we eerlijke zijn, de ene verslaving lost de andere af toch?
pi_105471464
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 21:25 schreef TheFrankey het volgende:
wat ik nou niet begrijp.
Je begrijpt idd niet zoveel, hoeveel recreatieve baclofengebruikers ken je? :+
pi_105477898
@ TheFrankey

Ten eerste is Baclofen geen verslavend middel. Ten tweede is het geen recreatief middel.

Het is een middel dat de onderliggende problemen, waardoor mensen verslaafd raken aan drank / drugs weg neemt.

Vergelijk het maar met een diabetes patiënt die insuline nodig heeft. Zonder kan hij niet normaal functioneren. Is diegene volgens jou dan aan insuline verslaafd?

Lees je even een beetje in aub.
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105478229
quote:
3s.gif Op zondag 11 december 2011 18:19 schreef Bonno het volgende:
Leuk ook van jou jou weer iets te horen eind juli!

Hoe gaat het met slapen?
Ik moet maar eens een naam verzinnen he? Die datum bekt niet zo lekker.

Oh het slapen? Euhm K.U.T. maar ik slaap wel steeds iets meer. Is natuurlijk een compleet ander probleem maar wel tof dat je het vraagt! ^O^
Ik gooi er nu dagelijks tussen de 5~25mg melatonine tegenaan in de hoop dat. Soms helpt het, vaak niet maar al met al win ik er wel iets tijd mee. Op dit moment maak ik ongeveer nachten van 4 à 4,5 uur verdeeld in (met een beetje mazzel) 2 delen.

Ik vraag me nu ook af hoe het met Donia is? :?
pi_105482911
Beste saine, leuk ook jou weer even in het topic te zien. Wat goed dat je het zelfs aandurft met de Baclofen te stoppen. En gewoon weer een drankje te kunnen drinken en niet telkens met een kater wakker hoeft te worden. Weer een succesverhaal!

quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 21:25 schreef TheFrankey het volgende:
wat ik nou niet begrijp.

Als je met die bacolofen geen trek meer hebt in alcohol en dergelijke. Dan ben je na een paar dagen / weken wel eens ontwend toch?

Dan kun je dus ook stoppen met die baclofen. Want laten we eerlijke zijn, de ene verslaving lost de andere af toch?
Die vraag is al heel vaak gesteld en het antwoord is al meerdere keren gegeven.

Ik ben niet alleen met drinken gestopt, maar ook met blowen, alle mogelijke rustgevende middelen, ik snuif geen ritalin meer en lig niet de hele dag op de bank. Ik heb in een half jaar tijd mijn bedrijfje nieuw leven ingeblazen en zit continu in de auto. Voorheen durfde ik niet eens naar Dordrecht, nu rijd ik fluitend door Antwerpen, Brussel, Parijs en Barcelona.

En ik geniet van het leven. Van dingen die voor iedereen heel normaal zijn. Zoals 's ochtend een boterham eten, of op een druk moment boodschappen doen. Ineens kan ik alles aan waar ik twintig jaar lang voor ben weggelopen. Ik ga bij mensen op visite, ben vrijwilligerswerk gaan doen, kijk mensen aan als ik met ze praat. Ik ervaar hoe het is om gelukkig te zijn. En dan kan ik maar beter stoppen met Baclofen :?

Ik dacht het niet.

quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 23:54 schreef 2772011 het volgende:

[..]

Ik moet maar eens een naam verzinnen he? Die datum bekt niet zo lekker.

Oh het slapen? Euhm K.U.T. maar ik slaap wel steeds iets meer. Is natuurlijk een compleet ander probleem maar wel tof dat je het vraagt! ^O^
Ik gooi er nu dagelijks tussen de 5~25mg melatonine tegenaan in de hoop dat. Soms helpt het, vaak niet maar al met al win ik er wel iets tijd mee. Op dit moment maak ik ongeveer nachten van 4 à 4,5 uur verdeeld in (met een beetje mazzel) 2 delen.
Waarom durf je niet iets anders in te nemen dan? Maar goed, als jij je zo beter voelt dan zonder Baclofen. Ik vind het heel dapper dat je er in ieder geval gewoon mee doorgaat.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105484198
Etentje is goed verlopen, wel behoorlijk wat gedronken maar niet dat ik me lam gedronken heb. Deze nacht wat minder geslapen (heb ik vaak als ik drink) en deze morgen redelijk fris. Geen kater zoals dikwijls de maandagmorgen.

Vanavond is er al een volgende uitdaging, een drink voor mijn verjaardag, ben benieuwd...

Zal straks mijn eerste baclo nemen en we zijn vertrokken voor een week à 35 mg/dag, hopla!
pi_105496396
Mooi om te horen man!

Als ik eens meer drink dan de bedoeling was (ja die dagen zijn er nog) dan heb ik echt een vreselijke kater, erger dan zonder Baclofen. Ik heb het dan over acht flesjes bier max.

Maar ik word ook niet echt dronken meer, het fijne gevoel is weg.

Ik ben ook heel erg blij dat ik totaal zonder moeite gestopt ben met blowen, ik rookte wel voor 20 euro per dag! Gewoon totaal geen behoefte meer. Scheelt veel geld en ik ben echt heel helder, hoef niet alles meer op te schrijven, kom beter uit mijn woorden.

Alvast fijne verjaardag Jerommeke!

Ik ga morgen naar Frankrijk voor mijn werk.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105524962
Gisteren was ik heel moe, lusteloos en afwezig. Echt geen leuk gevoel, komt dit door de Baclo of gewoon van minder goed te slapen....?

Het voordeel was dat ik tijdens mijn vrjaardagsdrink totaal geen behoefte had aan alcohol, als ik zou gedronken viel ik waarschijnlijk in slaap. Ben dan ook als eerste naar huis vertrokken zonder een druppel alcohol gedronken te hebben. Ik had er eigenlijk geen zin in.

Vroeger, toen ik bij momenten niks dronk, bezweek ik meestal onder de sociale druk. "Wat is er met jou", "je gaat toch wel eentje drinken", "vooruit ééntje kan geen kwaad", "doe het voor mij", "je drinkt toch wel één het is toch je verjaardag", enz Nu totaal geen last van, het deed me niks, maar volgens mij kwam dit wel omdat ik zo moe was.

Soit, gisteren dan toch, sinds lang, een alcoholvrije dag. Alleen hoop ik vandaag niet zo moe te zijn want het ontbreek me dan aan energie om iets te ondernemen. Zopas mijn eerste Baclo genomen, afwachten...

Verder alles goed met jullie?
pi_105538626
quote:
3s.gif Op maandag 12 december 2011 07:53 schreef Bonno het volgende:
Waarom durf je niet iets anders in te nemen dan? Maar goed, als jij je zo beter voelt dan zonder Baclofen. Ik vind het heel dapper dat je er in ieder geval gewoon mee doorgaat.
Durven wel maar ik heb zo'n historie van middelenmisbruik dat ik dat liever niet doe. Daarnaast weet ik al wel weer hoe dat gaat, ik bouw in no time gewenning op, moet ik weer wat anders zoeken etc. etc.
Ik denk dat het handiger is wat aan de echte achterliggende problemen te doen hoewel ik geen flauw idee heb waar die zitten of wat ze zijn.

Ik voel me een stuk beter idd, wel gek want de karaktertrek waardoor ik zo in de problemen ben gekomen is alleen maar uitvergroot. Het werkt maar vraag me niet hoe.

@Jerommeke: van baclofen wordt je idd moe in het begin, het is niet voor niks een spierverslapper. Kan ook iets anders zijn hoor. Ik werd en wordt er op hele hoge doseringen juist heel actief van.
pi_105565570
Good Morning!

Weer opgestaan met een frisse kop, wordt een beetje saai
pi_105565607
Oei, te snel op invoeren geklikt.

Gisteren me kunnen beperken tot een glas wijn en een half glas bier, ben toch wel een beetje trots op mezelf, alhoewel ik goed weet dat het zonder Baclofen een ander verhaal zou geweest zijn. Ik begin er meer en meer in te geloven. Vanavond zullen er weer verleidingen zijn, op bezoek bij vrienden....

Voor degene die er ook willen beginnen blijf ik verder posten, misschien heb je er iets aan. De ervaringen van de "anciens" hebben me er namelijk zelf toe overhaald om ermee te starten. Op vandaag nog geen spijt van.

Have a nice day!
pi_105581114
Ik heb dit hele topic een beetje mee gelezen, en ik vraag me af, werkt dit middel enkel bij alcohol misbruik? Of word het ook gebruikt bij drugsmisbruik? Als ik het zoek via google, krijg ik enkel alcohol
pi_105594264
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2011 08:43 schreef Jerommeke1 het volgende:
Gisteren was ik heel moe, lusteloos en afwezig. Echt geen leuk gevoel, komt dit door de Baclo of gewoon van minder goed te slapen....?

Het voordeel was dat ik tijdens mijn vrjaardagsdrink totaal geen behoefte had aan alcohol, als ik zou gedronken viel ik waarschijnlijk in slaap. Ben dan ook als eerste naar huis vertrokken zonder een druppel alcohol gedronken te hebben. Ik had er eigenlijk geen zin in.

Vroeger, toen ik bij momenten niks dronk, bezweek ik meestal onder de sociale druk. "Wat is er met jou", "je gaat toch wel eentje drinken", "vooruit ééntje kan geen kwaad", "doe het voor mij", "je drinkt toch wel één het is toch je verjaardag", enz Nu totaal geen last van, het deed me niks, maar volgens mij kwam dit wel omdat ik zo moe was.

Soit, gisteren dan toch, sinds lang, een alcoholvrije dag. Alleen hoop ik vandaag niet zo moe te zijn want het ontbreek me dan aan energie om iets te ondernemen. Zopas mijn eerste Baclo genomen, afwachten...

Verder alles goed met jullie?
quote:
0s.gif Op woensdag 14 december 2011 08:40 schreef Jerommeke1 het volgende:
Oei, te snel op invoeren geklikt.

Gisteren me kunnen beperken tot een glas wijn en een half glas bier, ben toch wel een beetje trots op mezelf, alhoewel ik goed weet dat het zonder Baclofen een ander verhaal zou geweest zijn. Ik begin er meer en meer in te geloven. Vanavond zullen er weer verleidingen zijn, op bezoek bij vrienden....

Voor degene die er ook willen beginnen blijf ik verder posten, misschien heb je er iets aan. De ervaringen van de "anciens" hebben me er namelijk zelf toe overhaald om ermee te starten. Op vandaag nog geen spijt van.

Have a nice day!
Mooi man Jerommeke! Het mooiste effect is dat je straks gewoon een pilsje voor de leuk kan blijven drinken. Heb je verder geen last van sociale angsten of trillende handen? Want dat zal na verloop van tijd ook verdwijnen.

De vermoeidheid zal de eerste maanden blijven, op den duur wordt het minder.

quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2011 16:03 schreef 2772011 het volgende:

[..]

Durven wel maar ik heb zo'n historie van middelenmisbruik dat ik dat liever niet doe. Daarnaast weet ik al wel weer hoe dat gaat, ik bouw in no time gewenning op, moet ik weer wat anders zoeken etc. etc.
Ik denk dat het handiger is wat aan de echte achterliggende problemen te doen hoewel ik geen flauw idee heb waar die zitten of wat ze zijn.

Ik voel me een stuk beter idd, wel gek want de karaktertrek waardoor ik zo in de problemen ben gekomen is alleen maar uitvergroot. Het werkt maar vraag me niet hoe.

Ik heb je al vaker verteld over de Nozinan en promethazine. Dat zijn twee middelen die voorgeschreven worden bij slaapproblemen juist bij mensen die verslavingsgevoelig zijn. Je kan er absoluut niet aan verslaafd worden en gewenning treedt ook niet op. Ik wil er niet over blijven zeiken, maar juist jij zou hier enorm mee geholpen zijn. Geef het een kans. Het is echt niet verslavend, je raakt niet in een coma en het zal zeer zeker werken. Het is echt veel minder ongezond dan helemaal niet slapen.

quote:
0s.gif Op woensdag 14 december 2011 16:56 schreef Summertje010 het volgende:
Ik heb dit hele topic een beetje mee gelezen, en ik vraag me af, werkt dit middel enkel bij alcohol misbruik? Of word het ook gebruikt bij drugsmisbruik? Als ik het zoek via google, krijg ik enkel alcohol
Dat staat wel vermeld in deze topics. Ik snoof ritalin, anderen waren verslaafd aan GHB of bijvoorbeeld valium. Voor die middelen werkt het vaak goed. Ik ben zelfs probleemloos en zonder enige moeite gestopt met het roken van twee gram wiet per dag, na 20 jaar.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105606855
Thanks Bonno!

Ja, daar streef ik echt naar, een pilsje of een wijntje drinken zonder de behoefte te hebben om me lam te drinken. We zijn op de goede weg, gisteren niks gedronken. Als ik kijk hoe ik me vorige week voelde en vandaag, een wereld van verschil!

Nee, ik heb geen last van trillende handen wel van sociale angsten. Telkens ik naar een sociale bijeenkomst moet drink ik een aantal biertjes of iets anders van alcohol om mijn zenuwen de baas te kunnen en er losjes naartoe te kunnen gaan. Dat drinken gebeurt dan stiekem....Deze week heb ik dit nog niet gedaan, daaraan merk ik dat er toch wel verandering komt alhoewel ik heel goed besef dat er nog andere momenten zullen komen waar de druk te hoog zal zijn en ik echt iets zal moeten drinken. Maar goed, so far so good!

Gisteren en vandaag geen last van vermoeidheid, voel me eigenlijk prima en heb mijn plannen om een boek te schrijven weer bovengehaald.
pi_105632459
Hoi Jerommeke,

Die sociale angsten zullen op den duur ook wel verdwijnen. Ook de zenuwen verdwijnen als sneeuw voor de zon. Heerlijk is het om ergens heen te gaan en niet bang te hoeven zijn omdat je naar de drank stinkt. En dan kom je ineens tot het besef dat je de hele wereld aan kan. Alles lijkt op zijn plaats te vallen. Wanneer je bang bent om weer te gaan drinken kan je best een tablet extra nemen.

Ik zit echt heel hoog met de Baclofen, rond de 150 mg, maar ik houd het niet echt bij, neem er af en toe een.

Blijf vooral hier posten!
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105646497
Minder goed nieuws....gisteren had ik mezelf niet onder controle. Een aantal vervelende zaken die gebeurd waren die dag + 's avonds het bezoek van een vriendin hebben me doen grijpen naar drank met als gevolg een paar biertjes en een fles wijn opgedronken. Ik had mezelf niet meer in de hand, ik voelde het gewoon dat ik weer niet kon stoppen en stiekem nog wat meer ging drinken, verschrikkelijk!

Nu zit ik hier niet al te fris en met een schuldgevoel, het ging eens drie dagen goed....Ik haat mezelf!

Doelstelling voor vandaag : van de drank afblijven en proberen me over dat schuldgevoel heen te werken. Soms wou ik dat er een wereld was waar er geen alcohol bestaat!
pi_105646555
Maakt niet uit man! Je bent pas net bezig. Je moet wachten op het moment dat je er gewoon helemaal niks meer om geeft en de behoefte niet meer hebt, dat gaat niet zo heel erg snel hoor.

Op den duur krijg je zulke hoeveelheden niet meer weg, puur omdat het gewoon niet meer smaakt. Gewoon langzaam ophogen tot je dat bereikt hebt. Eigenlijk hoef je er gewoon helemaal niks voor te doen.

Heb je dat boek van Ameisen al gelezen? Is eigenlijk verplichte kost.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105654783
Hi Bonno,

Bedankt voor de bemoedigende woorden, dat doet deugd, vooral als je jezelf een mislukking vind zoals nu weer.

Het is voor mij nog steeds moeilijk te geloven dat je vanzelf geen behoefte meer zal hebben om te drinken of toch niet om door te drinken. Als ik lees, gewoon langzaam opbouwen en het komt vanzelf, heb ik zoiets van man, dat kan toch niet, dat is dat spul verplicht voer voor iedere verslaafde. Enkel door jullie getuigenissen blijf ik het geloven, alhoewel het op momenten zoals vandaag is het extra moeilijk. Maar goed, met 35 mg per dag mag ik geen mirakels verwachten waarschijnlijk.

Ja, ik heb het boek gelezen van Ameisen, ik bewonder zijn openhartigheid! Weet er trouwens al iemand hoe het gaat met het onderzoek die in Nederland gestart is naar Baclofen?

Nog een praktische vraag, hoe verander ik mijn wachtwoord?
pi_105657713
Je hoeft echt niet ineens te stoppen met drinken, dat je ervan bewust bent is al de belangrijkste stap die je genomen hebt. Je bent echt geen mislukking. Heb vertrouwen. Die 35 mg doet nog niet zoveel.

Ik kon dat ook niet geloven. In het begin gaat het met pieken en dalen. Op den duur kan het dat je een beetje euforisch gevoel krijgt en daar moet je ff doorheen. Ik zelf ben te snel gegaan met ophogen, met alle vervelende gevolgen van dien. Probeer rustig eens door te gaan tot zo'n 150 mg.

Dit spul hoort ook verplicht te zijn voor verslaafden en ik weet zeker dat heel veel andere mensen met psychische klachten hier heel veel aan zouden hebben. Zelfs stotteraars, mensen met paniekaanvallen, depressievelingen enzovoorts. Ik zeg altijd dat ze het in het kraanwater zouden moeten mengen. Maar de verslavingszorg wil er niks van weten, die zijn bang voor hun baan waarschijnlijk. Want het is ook echt een wondermiddel.

Je wachtwoord wijzigen doe je door rechtsboven op "profiel" te klikken en dan onderaan staat "wachtwoord wijzigen".
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  vrijdag 16 december 2011 @ 16:40:36 #125
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105661199
overmoedige en sterke verhalen, nonchalantheid met de dosis behoren ook tot de bijwerkingen van Baclofen .
Op dit soort verhalen zit een beginneling, denk ik niet te wachten.

@ jerommeke je gaat goed, ik stond al droog bij 30mg p/d en zit al ruim een jaar op maar 60mg p/d.

succes.
pi_105661307
OK, ik zal langzaam blijven opbouwen.

Als ik echter even reken, nu zit ik op 35 mg en ik verhoog met 5 mg per week, dan duurt het nog 23 weken om aan 150 mg te komen, dat is meer dan 5 maanden. Lijkt me nu nog een eeuwigheid, mag dat niet sneller?

lol, in het kraanwater mengen, goed idee!

Ja, het is erg als je merkt dat de verslavingszorg er niks van wil weten. Ik dacht dat ze waren om mensen te helpen en niet om hun zakken te vullen?

Thanks voor de info over het wachtwoord, zal direkt eens proberen
pi_105662821
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 december 2011 16:40 schreef Kratos58 het volgende:
overmoedige en sterke verhalen, nonchalantheid met de dosis behoren ook tot de bijwerkingen van Baclofen .
Op dit soort verhalen zit een beginneling, denk ik niet te wachten.

Je moet je niet zo betweterig op blijven stellen, dat blijft irritant. Baclofen werkt bij iedereen anders. En ik zeg dat hij rustig moet ophogen. Wat ik zelf doe vertel ik gewoon hier en daar heb jij niks over te zeggen. En noem het vooral geen overmoedige en sterke verhalen want dat slaat helemaal nergens op. En dat dan bijwerkingen noemen, man man, denk toch eens na wat je zegt!

Het is niet vreemd dat bepaalde users jou bepaalde mails sturen. Je wekt soms irritatie en ergernis op bij mensen. Ik probeer mensen mijn ervaring door te geven, zonder ze iets op te leggen. Je hoeft het niet overal mee eens te zijn, maar probeer dat dan wat anders te brengen, zonder iemand tegen het hoofd te stoten. Op die manier houd je namelijk een discussie open, zonder ruzie te maken.

Verder valt me op dat je vrijwel niks over jezelf vertelt en alleen maar commentaar hebt op iedereen. Ook reageer je nauwelijks inhoudelijk op verhalen. Je voegt eigenlijk helemaal niks toe verder, eerlijk gezegd.

[ Bericht 6% gewijzigd door Bonno op 16-12-2011 19:21:27 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105664260
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 december 2011 16:44 schreef Jerommeke1 het volgende:
OK, ik zal langzaam blijven opbouwen.

Als ik echter even reken, nu zit ik op 35 mg en ik verhoog met 5 mg per week, dan duurt het nog 23 weken om aan 150 mg te komen, dat is meer dan 5 maanden. Lijkt me nu nog een eeuwigheid, mag dat niet sneller?

Je gaat veel te langzaam, hoor. In de bijsluiter staat (en ik citeer uit de bijsluiter die ik hier naast me heb liggen): Startdosis: 15 mg per dag. Verhogen van dosis: + 15 mg om de 3 dagen tot de meest geschikte dosis is bereikt.

Wacht na het ophogen gewoon tot je je weer 'normaal' voelt (zonder die bijwerken) en dan doe je er weer 15 mg per dag bij.
Nu zit je op 35 mg per dag, dus over drie dagen 5 mg per portie erbij, dan zit je op de 50. Dan na een paar dagen weer, zit je op de 65 mg. Enzovoorts.
Je kan ook je dosis verdelen over vier keer per dag in plaats van drie keer.
pi_105665369
Wat dus te snel ophogen is, heb ik gedaan, ik zat na een week op 120 mg per dag en dat gaat je niet in de koude kleren zitten. Ik kreeg waanideeën en werd bijna psychotisch. Je kan ook last van je spieren krijgen of bijvoorbeeld onvast op je benen komen. Dan ga je dus te snel, maar dat voel je perfect aan.

Gewoon een beetje spelen met de dosis. En niet op effect gaan zitten wachten. Als je een tijdje stabiel bent kan je makkelijk weer wat minder nemen.

Ik slik nu zo'n zes keer per dag 25 mg, soms minder, bijna nooit méér en ik voel me prima. Ik heb geen vast schema, maar voel perfect aan wanneer ik bij moet nemen. Een vast schema is bij mij ook niet te doen omdat ik zeer onregelmatig werk, de ene keer 's nachts en de andere keer overdag :)
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  vrijdag 16 december 2011 @ 19:32:06 #130
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105667190
Kwaad en feller reageren is ook een bijwerking ;) .

bepaalde users ? was er maar één, weet je nog !

@ jerommeke, waarom naar 150mg., misschien ben je al tevreden bij een dosis van 80/100mg., je merkt/voeld het vanzelf wel.
pi_105667287
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 december 2011 19:32 schreef Kratos58 het volgende:
Kwaad en feller reageren is ook een bijwerking ;) .

bepaalde users ? was er maar één, weet je nog !

Dat is niet kwaad en fel, ik uit gewoon, nogmaals, mijn ongenoegen jegens jou. Dingen zeggen die niet kloppen en tegendraads zijn, zeker ook een bijwerking? En weer ga je er niet inhoudelijk op in.

Met je bijwerkingen, doe toch normaal, of blijf weg.

[ Bericht 2% gewijzigd door Bonno op 16-12-2011 19:47:03 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  vrijdag 16 december 2011 @ 21:16:40 #132
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105671881
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 december 2011 18:13 schreef Bonna het volgende:

[..]

Je gaat veel te langzaam, hoor. In de bijsluiter staat (en ik citeer uit de bijsluiter die ik hier naast me heb liggen): Startdosis: 15 mg per dag. Verhogen van dosis: + 15 mg om de 3 dagen tot de meest geschikte dosis is bereikt.

[quote]3s.gif Op vrijdag 16 december 2011 18:45 schreef Bonno het volgende:
Wat dus te snel ophogen is, heb ik gedaan, ik zat na een week op 120 mg per dag en dat gaat je niet in de koude kleren zitten. Ik kreeg waanideeën en werd bijna psychotisch. Je kan ook last van je spieren krijgen of bijvoorbeeld onvast op je benen komen. Dan ga je dus te snel, maar dat voel je perfect aan.


[/quote]

:?
pi_105672630
ach, laat ook maar...

[ Bericht 48% gewijzigd door Bonno op 16-12-2011 21:36:15 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105673282
Yo!

Om me maar gelijk even met bovenstaande discussie te bemoeien, ik ben het volmondig met Bonno eens. Bonno is hier denk ik zo'n beetje verreweg een van de meest ervaringsdeskundige Baclofen gebruikers. Daarnaast is hij erg open over zijn gebruik, inclusief het af en toe lekker een pilsje pakken. Althans, zo komt hij op mij over. En ik kan alleen maar denken, gelijk heeft ie!
In dit topic is het drinken van een paar pilsjes blijkbaar een taboe. Het lijkt mij binnen dit forum wel van belang om te melden dat het juist als overwinning gezien kan worden dat je gewoon een paar biertjes kan drinken, zonder als een in de goot geraakte alcoholist door het leven te gaan. Dit bewijst nog meer het succes van Baclofen! Verder gaat het veel te veel over 'de dosering' vd Baclofen. Geloof mij, die kan niemand voor een ander bepalen. Dat de een het op 60 mg goed doet zegt niets. Ik heb al eens eerder in het topic aangegeven dat ik denk dat er heel veel factoren meespelen voor iemands 'juiste' dosering. Ik heb geen zin om die voor de zoveelste keer te herhalen, dus lees het maar terug. Experimenteren met Baclofen moedig ik aan. Het is juist goed naar mijn idee om desnoods tijdelijk op een te hoge dosering te zitten. Na verloop van tijd kom je er zelf wel achter wat het beste aanvoelt. Net als Bonno doe ik ook maar wat, variërend tussen de 50 en 150mg per dag. Laatst probeerde ik (na maanden geen alcohol te hebben gedronken) om weer eens lekker bezopen te worden. Deze missie is echter compleet mislukt, omdat ik de biertjes werkelijk niet weg kreeg. Het was tegen heug en meug op drinken. Na 6 vaasjes had ik al een kater?? (Live dus...) Baclofen effect dus.

@ nieuwkomer Jerommeke1,

Welkom hier natuurlijk! Ik ben ervan overtuigd dat je binnenkort heel erg blij gaat worden.
Je kunt denk ik gemakkelijk wat sneller ophogen hoor. 5mg per week is onzin. Als je lichaam de stof eenmaal heeft 'geaccepteerd' kun je met experimenteren beginnen. (niet al te gek doen met in een keer 150mg naar binnen keilen hoor, zo bedoel ik het niet!!) Gevaarlijk is het iig niet. Als je te veel neemt zal je je wat draaierig, euforisch of wellicht hyperactief gaan voelen. Dan neem je gewoon weer wat minder. Maar laat jezelf gaan! Je zult zien, de Baclo is wonderbaarlijk!

En over een tijdje kan je er rustig een pilsje bij pakken! (Zonder schuldgevoel)

Okey, los ballos!
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105686107
Good Morning everybody!

Er is blijkbaar terug animo op het forum, beter dat dan doodbloeden hé.

Gisteren terug wat teveel pilsjes gedronken, mijn vrouwke wou gezellig een aperitiefje drinken en ja, de rest van het verhaal kan je raden denk ik....

Ik ben blij te lezen dat het ophogen sneller mag, bedankt om me dit door te geven Bonna. Zit nu reeds 5 dagen aan 35 mg dus zal vandaag ophogen naar 50 mg per dag en zien wat dit geeft van effect of neveneffecten. Het zou leuk zijn het jaar te kunnen starten als "sociale drinker"!!

Maxum, leuk van nog eens iets te lezen van jou. Blijkbaar gaat het nog steeds prima met jou, prachtig! Ja, ik hoop ook om binnenkort erg blij te worden, laat 2012 het jaar worden vrij van alle verslavingen!

Persoonlijk vind ik ook dat iedereen er het meeste aan heeft door zijn eigen verhaal eerlijk en oprecht neer te pennen. Iedereen ervaart het anders en dat maakt dat je bij verschillende personen telkens iets van herkenning zal hebben. Daarom blijven posten!!

Ik wil toch even jullie allen bedanken voor de ondersteuning, ik voel dat het oprecht is, THANKS!
pi_105688029
Hoi Jerommeke,

Met mij gaat het idd uitstekend. Ik heb me echt jaren lang in een soort van coma geslikt aan valium, xanax, rohypnol etc. Om mijn sociale fobieën en angststoornissen maar te onderdrukken. Sinds ik op de voor mij juiste dosering Baclo zit, is dit compleet als sneeuw voor de zon verdwenen. Het zelfde geld voor alcohol. Gewoon geen behoefte meer aan, en zoals laatst toen ik het na maanden toch weer eens wilde gaan doen, was het gewoon niet te zuipen.

Ik vind het een heel goed plan van je dat je sneller gaat ophogen. Trek je niet al te veel aan van bijsluiters, belerende meningen van anderen en ook niet van bv je huisarts. Jij bent de enige die kan aanvoelen wat de juiste dosering is. Het zal nog wel even 'trial and error' zijn maar op gegeven moment is alles Ying Yang.

Ik raad je wel aan het ophogen goed met bv. je vrouw te communiceren, omdat er bij ophoging van Baclofen wel bepaalde gedragsveranderingen kunnen ontstaan, zoals bijvoorbeeld hyperactiviteit, of een gevoel van euforie. Het is prettig als je iemand naast je hebt staan die een beetje op je let dus.

Succes (en veel plezier :P ) met het experimenteren! We horen wel hoe het gaat.

Ciao M

[ Bericht 0% gewijzigd door Maxum op 17-12-2011 12:37:09 ]
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105690361
Ik heb vandaag een poging gedaan om een betere openingspost te maken om zodoende het topic interessanter te maken. Graag op- aanmerkingen en aanvullingen. Misschien kunnen we het dan gebruiken als eerste post in het topic:

[ Bericht 31% gewijzigd door Daniel1976 op 18-12-2011 15:46:39 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105691763
Bedankt voor je feedback Maxum, heb er iets aan!

Mooi werk Bonno!
Goed dat je het startschema opgenomen hebt, heel nuttig voor beginners zoals mij ;)
pi_105710403
Hey Bonno! Wat een goeie opzet man! Hulde _O_

Ik ga het aandachtig doornemen en kijken of ik er wat aanvullingen bij kan bedenken.

Baclofen is zo ontzettend veelzijdig, het werkt niet alleen als super medicatie tegen verslavingen, maar lost uberhoubt een scala aan psychische problemen op, (in een heel breed spectrum) waardoor mensen die niet instaat zijn 'normaal' te functioneren, (weer) een volwaardig bestaan kunnen krijgen.

Na een scala van Anti-depressiva, Benzodiazepine's en zelfs Anti-epileptica, kwam er voor mij Baclofen.
Nog nooit ben ik zo'n effectief middel tegen gekomen. Bovengenoemde middelen kun je linea recta door de plee spoelen nadat je Baclofen hebt 'ontdekt'.

Ik vraag me zo langzamerhand dan ook bijna af waarom Baclofen niet gewoon door het drinkwater wordt gemengd..

De farmaceutische maffia is hier vanzelfsprekend helemaal niet blij mee. Ook de verslavingszorg zit hier natuurlijk niet op te wachten. (helaas) Goed om dit wellicht ook in de frontpage te vermelden.

Baclofen moet mijns inziens zwaar worden gepromoot. Arsten, psychiaters en andere hulpverleners, waaronder hen die in de verslavingszorg werken, moeten gaan inzien dat Baclofen het definitieve antwoord is op zo ontzettend veel problemen..

Top actie van je!

Ik zal ergens in de komende dagen met wat feedback komen. (al denk ik niet dat ik er heel veel aan toe te voegen heb)

Laterzzz...

[ Bericht 0% gewijzigd door Maxum op 18-12-2011 00:30:12 ]
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  zondag 18 december 2011 @ 13:03:29 #140
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105720188
*O* he he Bonno, eindelijk geen cowboyverhalen meer, hier kan ik respect voor hebben.
Zo kan ik met je door één deur, "goed gedaan jochie".

hier word ik vrolijk van ^O^

Succes .
pi_105727366
Fijn om te horen Kratos! Ik wil wel vertellen dat dit altijd mijn standpunt is geweest, alleen dat ik het tegenwoordig minder nauw neem met hoeveelheden en tijdstippen. Trouwens wel heel flauw dat je het cowboyverhalen noemt, die zijn er niet geweest. Maar een prettig bericht van je, zand erover en verder.

[ Bericht 15% gewijzigd door Bonno op 18-12-2011 19:19:26 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105727798
Die openingspost staat er al in, wijzigingen kunnen worden doorgevoerd, die verzamelen we en dan laten we het weer veranderen door een moderator.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105761265
Eventjes een update.

Dit weekend de dosis verhoogd van 35 mg naar 50 mg (10-20-20). De zaken die ik ervaarde : vermoeidheid, draaierigheid, minder vitaliteit, meer gelatenheid. Eigenlijk miste ik wel de "drive" die ik anders wel heb.

Wat me vooral opviel gisteren was het volgend. Ik had pas 20 mg genomen en moest op bezoek. Daar twee glazen wijn gedronken en dat voelde ik heel snel, mijn hoofd draaide alsof ik dronken was. Ben blijven drinken maar na 6 glazen heb ik gestopt omdat het te erg werd, had dan wel al een fles binnen wat natuurlijk weer teveel was....

Nu voel ik me nog draaierig, misschien toch best niet (teveel) drinken met baclo? De drang is er echter nog steeds even erg, dat maakt het moeilijk.
pi_105761756
Nog een vraagje.

Een tijdje terug heb ik hier ergens gelezen dat je in Spanje vlot en goedkoop Baclofen kan kopen. Binnenkort ga ik naar één van de Canarische eilanden, is dat daar ook zo vlot te verkrijgen? Ik spreek echter geen Spaans, hoe leg ik dat best aan boord?
pi_105762969
quote:
0s.gif Op maandag 19 december 2011 09:06 schreef Jerommeke1 het volgende:
Eventjes een update.

Dit weekend de dosis verhoogd van 35 mg naar 50 mg (10-20-20). De zaken die ik ervaarde : vermoeidheid, draaierigheid, minder vitaliteit, meer gelatenheid. Eigenlijk miste ik wel de "drive" die ik anders wel heb.

Wat me vooral opviel gisteren was het volgend. Ik had pas 20 mg genomen en moest op bezoek. Daar twee glazen wijn gedronken en dat voelde ik heel snel, mijn hoofd draaide alsof ik dronken was. Ben blijven drinken maar na 6 glazen heb ik gestopt omdat het te erg werd, had dan wel al een fles binnen wat natuurlijk weer teveel was....

Nu voel ik me nog draaierig, misschien toch best niet (teveel) drinken met baclo? De drang is er echter nog steeds even erg, dat maakt het moeilijk.
Drinken terwijl je Baclofen gebruikt is gewoon niet zo relaxed. Je wordt als het goed is ook niet echt meer dronken, maar alleen draaierig. Pas vertelde Maxum nog dat hij eens lekker dronken wilde worden en het smaakte hem niet, na vier pilsjes was hij dus gestopt.

Je kan natuurlijk ook gewoon een beetje die situaties proberen te vermijden. Koop ook gewoon niet teveel drank voor thuis.

Ook kan je voor zo'n situatie gewoon een extra dosis innemen.

quote:
0s.gif Op maandag 19 december 2011 09:31 schreef Jerommeke1 het volgende:
Nog een vraagje.

Een tijdje terug heb ik hier ergens gelezen dat je in Spanje vlot en goedkoop Baclofen kan kopen. Binnenkort ga ik naar één van de Canarische eilanden, is dat daar ook zo vlot te verkrijgen? Ik spreek echter geen Spaans, hoe leg ik dat best aan boord?
Maxum en ik hebben heel makkelijk Baclofen kunnen kopen in Spanje inderdaad. Het kostte ook nog eens heel erg weinig, ik geloof twee of drie euro per pakje van 30 x 25 mg. Maar jij gaat met het vliegtuig en ik denk dat er wel regels zijn over invoeren van medicijnen.

Als je te weinig hebt kan je gewoon je huisarts aanspreken. Of kom je er niet via een huisarts aan?
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105768225
He lieve mannen ruzie maken heeft op dit forum niet veel zin. Ik ben het met Bonno eens dat het vooral gaat om individuele ervaringen. Ben momenteel gestopt met de baclofen om te kijken of mijn lich. klachten daar vandaan komen. Is niet het geval, maae ga ook niet weer gelijk baclo slikken.
Heb gelukkig genoeg in huis om weer te starten. Nu zonder gaat het ook goed.
Top hoe jullie het allemaal doen en doe het ook allemaal op je eigen manier, want er is vlgs mij echt geen standaard voor.
Ik deed het ook prima op een dosis van 60mg. Laat ieder zijn eigen weg hierin vinden en laten we onze bevindingen delen, zonder er een oordeel over te geven _O_
pi_105774513
Wat betreft de Baclo kopen in Spanje, ik ga voor een langere periode en zou er graag daar kopen. Kan iemand me helpen wat ik juist moet zeggen in de Farmacia om ze vlot te bekomen?

Die draaierigheid, kan dat ook één van de nevenwerkingen zijn van baclo zonder dat je alcohol gebruikt?
pi_105777511
Neem een doosje mee Jerommeke, dan kun je ze gewoon zo kopen.
Koop er niet teveel tegelijk, dan geeft het geen enkel probleem. Vraag maar aan Bonno.
Sukses!!!
pi_105783342
Hoi Jerommeke,

In Spanje, maar ook in bv Italie is Baclofen gewoon zonder recept verkrijgbaar. Het wordt daar wel (naar mijn weten) alleen verkocht onder de merknaam Lioresal. In Spanje is de stofnaam Baclofeno. Wat ik doe in die landen is gewoon mijn lege verpakking Baclofen + de bon van mijn Nederlandse apotheek en mijn zorgverzekeringspasje op de toonbank leggen. De farmacia herkend het meteen. (Wat ook altijd handig is is om een 'medisch paspoort' bij je te hebben. Die kan je gewoon bij je eigen apotheek afhalen) Het gaat altijd goed en je kunt zo veel kopen als je wilt. De laatste keer dat ik in Spanje was heb ik de Farmacia letterlijk leeg gekocht ;-) Iets van 22 doosjes ofzo, meer hadden ze niet.. (ik wilde er 50) Maar ze zeiden dat ik de volgende dag terug kon komen als ik de andere 23 doosjes ook nog wilde hebben 8)7 Heb toen ook maar alle Xanax opgekocht die ze in huis hadden. Gewoon omdat het kon.. Om eventueel gezeur bij de douane te voorkomen, stuur je het gewoon met UPS ofzo naar jezelf in Banana-Nederland. Easy!

Wat betreft die draaierigheid die je voelt, dat ligt aan het ophogen, maar ook aan het erbij drinken. Ik zou proberen de biertjes even zoveel mogelijk proberen te laten staan. Of iig de aanleiding een beetje proberen te ontwijken. Straks als je op de juiste dosis Baclo zit kun je er rustig een paar biertjes bij drinken, al denk ik dat je ze niet meer erg lekker zult vinden.

Overigens kun je van Baclofen alleen, ook in een soort van totaal bezopen toestand raken. Zo heb ik een keer per ongelijk echt veel te veel genomen. Iets van 200mg binnen een uur tijd. Niet grappig. Ben toen ook letterlijk omgevallen in huis en met mijn kop tegen een deur aan gebeukt. Nock out en een snee in mijn wenkbrauw. Ik liep 2 dagen te tollen.. Dit was tijdens mijn opbouwfase, toen ik overging van 10mg tabletjes naar 25mg tabletjes.

Doe dus wel voorzichtig!!

Ps, vergeet je zonnebrandolie niet :)

[ Bericht 0% gewijzigd door Maxum op 19-12-2011 19:48:18 ]
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105808868
Hoi Maxum,

Bedankt voor de tips ivm het aankopen in Spanje, lijkt me vrij eenvoudig, moet lukken!

Voor mezelf had ik ook besloten om het drinken zoveel mogelijk te vermijden, vooral nu ik het normale opbouwschema ga volgen. Gisteren tolde mijn hoofd de hele dag en deze morgen was het nog licht aanwezig, nu is het bijna volledig weg. Het is echt niet leuk!

Oei, oei, omgevallen en met de kop tegen de deur aan gebeukt, hopelijk geen schade aan de deur :)? In ieder geval goed dat je het vertelt, dat zal me zeker weerhouden om te enthousiast op te bouwen. Ook met het verhaal van Bonno in mijn achterhoofd...

Vandaag ga ik van 50 mg naar 65 mg, the stairway to heaven....let's hope....
  dinsdag 20 december 2011 @ 10:15:18 #151
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105810644
Hi allen,

Zelf drink ik al jaren veel en dit lijkt alleen maar erger te worden. Elke poging om te minderen/stoppen valt na twee dagen pijnlijk weer in duigen. Toevallig stuitte ik op deze reeks en dat heeft me doen besluiten contact op te nemen met de huisarts. Helaas heb ik deze nog steeds niet te pakken gekregen, straks nog maar een poging wagen. Alle verhalen die ik hier lees zijn erg bemoedigend, hopelijk blijft het jullie allen even goed vergaan en misschien kan ik me binnenkort ook wel gaan mengen in de ervaringen :)
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105816014
Hoi Dven,

Ik herken het patroon dat je beschrijft. Het is een vicieuze cirkel, waar je maar moeilijk uit komt.
Hopelijk kun je snel beginnen met Baclofen. Het is echt een paardenmiddel tegen (alcohol) verslaving(en).

Good luck bij je doc!
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  dinsdag 20 december 2011 @ 14:14:39 #153
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105818632
quote:
6s.gif Op dinsdag 20 december 2011 13:09 schreef Maxum het volgende:
Hoi Dven,

Ik herken het patroon dat je beschrijft. Het is een vicieuze cirkel, waar je maar moeilijk uit komt.
Hopelijk kun je snel beginnen met Baclofen. Het is echt een paardenmiddel tegen (alcohol) verslaving(en).

Good luck bij je doc!
Dat is het inderdaad en ik hoop deze draak te slachten voor hij mij te pakken krijgt :)
Volgens mij wil iedereen voor de kerst nog even naar de huisarts, volgende week pas plek :(
Al geeft me dat wel de tijd meer informatie over het middel in te winnen en dat is nodig want blijkbaar moet je je arts soms overtuigen om een schijnbaar supermiddel voorgeschreven te krijgen.. Al vraag ik me echt af of ik er van af kan blijven, zelfs wanneer ik het voorgeschreven krijg. Zon supermiddel kan het toch niet zijn?!?

[ Bericht 5% gewijzigd door Dven op 20-12-2011 14:29:27 ]
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105820624
Hoi Dven,

Het zal je verbazen! Echt waar.

Baclofen is een spierverslapper. Het is chemisch verwant aan de partydrug gamma-hydroxyboterzuur (GHB).
GHB is echter een lichaamseigen stof, Baclofen is dat niet.

Hier vind je uitgebreide info: http://nl.wikipedia.org/wiki/Baclofen

Wat het middel kort gezegd doet, het geeft je een totale innerlijke rust, waardoor de behoefte aan alcohol / drugs / medicijngebruik (Benzo's) op den duur volledig verdwijnt.

Als je na een tijdje (bij de meesten na een maand of 4 a 5), op de voor jou geschikte dosis zit, voel je je totaal onafhankelijk van alcohol en of andere verdovende middelen.

Je kunt er tegen die tijd ook verder prima een biertje bij drinken als je daar trek in hebt.
Maar in echt dronken worden heb je geen zin meer, en sterker nog, het zal je ontzettend tegen staan.

Zelf ervaar ik dat ik, als ik het al doe, na 3 a 4 biertjes 'vol' zit. Terwijl ik vroeger met gemak 20 vaasjes naar binnen kon 'trechteren'. Nu kan ik niet meer snel drinken. Over een vaasje doe ik een half uur ofzo. Krijg het maar met moeite weg. Je word er nogal draaierig van..

Jammer dat je niet direct aan de beurt bent. Je kan idd veel tegenwerking verwachten van je huisarts. Dat hebben veel Baclo gebruikers hier ervaren. Het middel staat namelijk niet geregistreerd als medicijn tegen verslaving. Maar gelukkig wordt het steeds bekender, en zijn er meer en meer artsen die er over hebben gelezen.

Als je het niet krijgt voorgeschreven adviseer ik je om naar een psychiater te stappen. Die zijn er doorgaans wat ruimdenkender in.

Suc6!
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  dinsdag 20 december 2011 @ 17:42:49 #155
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105827424
quote:
6s.gif Op dinsdag 20 december 2011 15:03 schreef Maxum het volgende:
Hoi Dven,

Het zal je verbazen! Echt waar.

Baclofen is een spierverslapper. Het is chemisch verwant aan de partydrug gamma-hydroxyboterzuur (GHB).
GHB is echter een lichaamseigen stof, Baclofen is dat niet.

Hier vind je uitgebreide info: http://nl.wikipedia.org/wiki/Baclofen

Wat het middel kort gezegd doet, het geeft je een totale innerlijke rust, waardoor de behoefte aan alcohol / drugs / medicijngebruik (Benzo's) op den duur volledig verdwijnt.

Als je na een tijdje (bij de meesten na een maand of 4 a 5), op de voor jou geschikte dosis zit, voel je je totaal onafhankelijk van alcohol en of andere verdovende middelen.

Je kunt er tegen die tijd ook verder prima een biertje bij drinken als je daar trek in hebt.
Maar in echt dronken worden heb je geen zin meer, en sterker nog, het zal je ontzettend tegen staan.

Zelf ervaar ik dat ik, als ik het al doe, na 3 a 4 biertjes 'vol' zit. Terwijl ik vroeger met gemak 20 vaasjes naar binnen kon 'trechteren'. Nu kan ik niet meer snel drinken. Over een vaasje doe ik een half uur ofzo. Krijg het maar met moeite weg. Je word er nogal draaierig van..

Jammer dat je niet direct aan de beurt bent. Je kan idd veel tegenwerking verwachten van je huisarts. Dat hebben veel Baclo gebruikers hier ervaren. Het middel staat namelijk niet geregistreerd als medicijn tegen verslaving. Maar gelukkig wordt het steeds bekender, en zijn er meer en meer artsen die er over hebben gelezen.

Als je het niet krijgt voorgeschreven adviseer ik je om naar een psychiater te stappen. Die zijn er doorgaans wat ruimdenkender in.

Suc6!
Ik had het gelezen ja! Ook gelezen dat ze ook wel eens oxazepam voorschrijven bij een alcoholverslaving, wat ik erg vreemd vind omdat ik juist deze combinatie als enorm 'prettig' ervaar. Misschien dat ik deze huisarts er wel toe krijg om het voor te schrijven, krijg ook met al het gemak nieuwe recepten voor oxazepam, ook al kwam ik veel sneller terug dan volgens de afgesproken hoeveelheid van gebruik de bedoeling zou zijn.

Lees hier trouwens ook dat het voor mensen met een drankprobleem in de avond wel eens minder werkzaam kan zijn, en dat maakt het voor mij misschien wel wat minder omdat ik over het algemeen niet voor negen uur 's avonds drink, al is de drang naar alcohol er wel de hele dag. Gelukkig heb ik mezelf nog wel genoeg in de hand om daar niet aan te beginnen maar verder is er weinig positiefs aan.

Ik eet amper, leef tot een uur of zeven op een dieet van water, ben vaak misselijk en heb enorm veel stress in mijn lichaam, vooral mijn kaken hebben het dan zwaar te verduren en ook slaat mijn hart geregeld op hol. 's Avonds krijg ik met moeite wat eten naar binnen en daarna ga ik sporten. Hardlopen en aan de slag met gewichten en mijn eigen lichaam. Wat eigenlijk de enige momenten zijn waarop ik mij echt goed voel. maar dit zakt als ik klaar ben weer weg en ja hoor: Dat is het moment waarop ik naar sigaretten en drank grijp. Wat ik helemaal niet erg vind want ik geniet oprecht van een drankje en een sigaret of twee. Maar daarna lijkt het alsof ik mijn rem kwijt ben en MOET het op :( En voor ik het weet is het weer drie uur 's nachts en heb ik lege flessen wijn of rum naast me staan terwijl vier uur later het wekkertje weer gaat..

[ Bericht 0% gewijzigd door Dven op 20-12-2011 18:11:06 ]
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105828714
Hoi Dven,

Welkom in de beginnersclub :)!

Ik herken veel in je verhaal. Zelf verval ik ook telkens 's avonds in de drank en dan heb ik mezelf niet meer onder controle. Alles gaat goed tot 's avonds en dan....

Soms kan het één, twee, drie dagen zonder alcohol maar dan zijn de remmen weer los. Zit nu op 65 mg en voel nog altijd die drang. Ik hoop echt dat het voor mij ook zal werken zoals ik bij veel anderen lees hier anders ben ik een vogel voor de kat.

Wat ik mooi vind is dat je hier veel ondersteuning vind van "anciens". Voor mij zegt dat wel veel over het effect dat zij ervaren hebben en wat ze er voor over hebben om anderen te steunen.

Hopelijk heb je snel het spul en kan je beginnen want met de feestdagen in het verschiet is het (voor mij toch) heel gevaarlijk.

Blijf posten man, dat helpt!
pi_105829425
Hoi Dven,

Bekend verhaal. S'avonds zuipen, volgende dag kater + ernstige spanningsklachten dus Oxazepam en je houd het 'cirkeltje' in stand.

Gelukkig is het "maar" Oxazepam, zo'n beetje de aller lichtste Benzo die er is. Voordat je het weet heeft het geen enkel effect meer en moet je over op de 'heavy stuff', zoals Xanax, Valium of Rohypnol (Flunitrazepam). Dan ben je echt nog veel verder van huis..
Zo is dat 7 jaar lang bij mij gegaan.

Sinds de Baclofen bij mij is aangeslagen, ben ik ook van al die Benzo's af. Neem er alleen soms nog een paar voor de lekker, maar nodig zijn ze niet meer.

Baclofen werkt heel anders. Als je lichaam het middel heeft geaccepteerd, is het vele malen sterker dan wat ik ook maar ken. Zonder dat je er vaag van word nota bene!

[ Bericht 1% gewijzigd door Maxum op 20-12-2011 18:52:30 ]
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105830255
Hoi Jerommeke,

Gewoon doorgaan met ophogen. Het komt vanzelf helemaal goed. Trust me.

Mijn verwachting is dat als je ergens rond de 150mg zit de Baclo z'n werk gaat doen ;)

Let maar op! 8-) Zo niet dan schrijven ze je placebo's voor.. :?

[ Bericht 7% gewijzigd door Maxum op 20-12-2011 18:56:24 ]
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  dinsdag 20 december 2011 @ 19:20:06 #159
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105831608
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2011 18:14 schreef Jerommeke1 het volgende:
Hoi Dven,

Welkom in de beginnersclub :)!

Ik herken veel in je verhaal. Zelf verval ik ook telkens 's avonds in de drank en dan heb ik mezelf niet meer onder controle. Alles gaat goed tot 's avonds en dan....

Soms kan het één, twee, drie dagen zonder alcohol maar dan zijn de remmen weer los. Zit nu op 65 mg en voel nog altijd die drang. Ik hoop echt dat het voor mij ook zal werken zoals ik bij veel anderen lees hier anders ben ik een vogel voor de kat.

Wat ik mooi vind is dat je hier veel ondersteuning vind van "anciens". Voor mij zegt dat wel veel over het effect dat zij ervaren hebben en wat ze er voor over hebben om anderen te steunen.

Hopelijk heb je snel het spul en kan je beginnen want met de feestdagen in het verschiet is het (voor mij toch) heel gevaarlijk.

Blijf posten man, dat helpt!
Hi! Bedankt voor het warme welkom!
Het zijn inderdaad max twee dagen dat het goed gaat, daarna is de tank leeg en moet er wat in anders begint de motor te haperen..

Zeker fijn ook dat je hier 'lotgenoten' hebt, is toch een stukje extra steun en motivatie. Zelf ook van plan om er een logboek over bij te houden, ik schrijf graag en ik weet dat dingen mij beter afgaan wanneer ik het van me afschrijven kan. Volg ook een studie journalistiek dus ik zit er over na te denken om een artikel over te schrijven, maar dat zal dan pas over een flinke tijd zijn :)

Voor de kerst gaat niet lukken want ik zie de huisarts pas de 27e. Mooi voornemen vind ik 1 januari :) Jij in ieder geval succes toegewenst de komende tijd!
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  dinsdag 20 december 2011 @ 19:37:20 #160
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105832438
quote:
6s.gif Op dinsdag 20 december 2011 18:29 schreef Maxum het volgende:
Hoi Dven,

Bekend verhaal. S'avonds zuipen, volgende dag kater + ernstige spanningsklachten dus Oxazepam en je houd het 'cirkeltje' in stand.

Gelukkig is het "maar" Oxazepam, zo'n beetje de aller lichtste Benzo die er is. Voordat je het weet heeft het geen enkel effect meer en moet je over op de 'heavy stuff', zoals Xanax, Valium of Rohypnol (Flunitrazepam). Dan ben je echt nog veel verder van huis..
Zo is dat 7 jaar lang bij mij gegaan.

Sinds de Baclofen bij mij is aangeslagen, ben ik ook van al die Benzo's af. Neem er alleen soms nog een paar voor de lekker, maar nodig zijn ze niet meer.

Baclofen werkt heel anders. Als je lichaam het middel heeft geaccepteerd, is het vele malen sterker dan wat ik ook maar ken. Zonder dat je er vaag van word nota bene!
Ik heb ook een periode Valium voorgeschreven gekregen maar dat vind ik helemaal niets. Ben dan bijna een volledige dag een zombie. De oxazepam heb ik gekregen voor chronische hyperventilatie en de daarbij horende paniekstoornis. Inmiddels zijn die klachten verleden tijd maar zoals een goed verslaafde beaamt (ahum) blijf ik wel trouw nieuwe recepten aanvragen. Al heb ik niet het idee dat ik aan de oxazepam vastzit. Meestal vraag ik het aan en is het binnen een kleine week op. Daarna wil het meestal wel weer een maand duren voor ik de volgende bestelling doe. Vind het geweldig spul voor af en toe erbij, en voor wanneer ik met het vliegtuig moet. Maar verder ook niet.

Ben ook van een blowverslaving afgekomen al was dat niet erg gewild. Mijn eerste hyperventilatie-aanval kreeg ik op een avond toen ik geblowd had en sindsdien krijg ik bij elke joint die ik rook weer een aanval. Dan is het stoppen opeens erg gemakkelijk.. Nu ik er bij stil sta is in die periode het toch al flinke drankgebruik van mij nog eens explosief toegenomen. Omdat de klachten die bij chronische hyperventilatie horen als sneeuw voor de zon verdwijnen wanneer je drinkt. Nadeel is wel dat wanneer je weer nuchter bent ze twee keer zo hard terugkomen. Aanschouw de geboorte van een vicieuze cirkel.. En hoewel die klachten dus verdwenen zijn, valt dat van het alcoholgebruik niet te zeggen.

Ik kijk er hoe dan ook naar uit om eindelijk weer eens nuchter zijn, want zelfs op een dag dat ik niet drink voel ik me dat niet meer.. Zelf kom ik er niet van af dus ik hoop dat baclofen me een laatste zetje in de rug geven kan :)

Allemaal bedankt voor het begrip, voelt aan als een goede start, nu hopen dat de arts er ook in geloofd :) En anders inderdaad maar een andere arts of psychiater opzoeken..
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105842355
Hoi Dven, welkom hier!

Ik ben door de Baclofen gestopt met drinken, blowen, ritalin snuiven, oxacepam slikken en alles wat ik nog vergeten ben. Ik heb geen sociale problemen meer, ben helder en rustig. En heel erg vrolijk. Ik heb mijn noodlijdende bedrijfje sinds ik aan de Baclofen zit nieuw leven ingeblazen en het gaat supergoed!

Heb 34 jaar lang gezeik gehad, op internaten gezeten, in de gevangenis, botbreuken gehad en vooral heel veel ruzies en gezeik.

Allemaal over sinds een half jaar _O_ Baclofen _O_

Ik was er even niet omdat ik probeer een website te bouwen en ik ben wat aan het hyperfocussen. Leuk dat er weer wat gepost wordt hier!
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  dinsdag 20 december 2011 @ 23:43:57 #162
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105845977
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 december 2011 22:39 schreef Bonno het volgende:
Hoi Dven, welkom hier!

Ik ben door de Baclofen gestopt met drinken, blowen, ritalin snuiven, oxacepam slikken en alles wat ik nog vergeten ben. Ik heb geen sociale problemen meer, ben helder en rustig. En heel erg vrolijk. Ik heb mijn noodlijdende bedrijfje sinds ik aan de Baclofen zit nieuw leven ingeblazen en het gaat supergoed!

Heb 34 jaar lang gezeik gehad, op internaten gezeten, in de gevangenis, botbreuken gehad en vooral heel veel ruzies en gezeik.

Allemaal over sinds een half jaar _O_ Baclofen _O_

Ik was er even niet omdat ik probeer een website te bouwen en ik ben wat aan het hyperfocussen. Leuk dat er weer wat gepost wordt hier!
Kijk, dit zijn de verhalen waar mijn vertrouwen zich in berust!
Wat ik me nu vooral afvraag.. Hoe zijn de eerste dagen Baclofen? Vallen ze geweldig of valt het nog best tegen? Hoe snel verdwijnt de drang? Ik begrijp dat dit persoonsafhankelijk is maar er zal vast een tendens zijn :)

Ik ben er enorm benieuwd naar. Neem een dag als vandaag. Prima dag gehad, veel positieve invloeden en ontzettend veel bezig geweest. En dan zit ik wat muziek te luisteren achter mijn laptop, wat te schrijven en prompt moet ik weer een glaasje inschenken zonder iemand om mee te delen. Misschien dat ik dat nog wel het ergste vind. Alleen zijn en alsnog wat gaan drinken. Omdat ik na wat drankjes pas het idee heb in een staat te zijn waar ik me echt thuis in voel. Zoals iemand zich nuchter hoort te voelen. Zorgt drank ervoor dat je normale staat achteruit gaat en dat je pas bij drinken de norm terugkrijgt?

Als ik de meeste mensen hoor spreken over hoe ze op drank reageren dan heb ik zoiets van.. Waarom zou je dat willen? Heb nog steeds een hekel om geen 'controle' over mezelf te hebben, om niet uit mijn woorden te komen en op andere mensen over te komen als een complete idioot. Het is alsof ik mezelf pas ben na wat gedronken te hebben. Rustig, weloverwogen en zonder zorgen. Terwijl dit de nuchtere staat hoort te zijn..

[ Bericht 23% gewijzigd door Dven op 20-12-2011 23:50:56 ]
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105846261
Ik heb alles heel erg goed bijgehouden en op het forum gepost vanaf topic twee.

Ik had na twee dagen al effect, maar ik ging nogal snel ophogen en dat is me erg slecht bevallen. Toen ik begon met de Baclofen ben ik twee weken op vakantie gegaan naar Spanje. Maar ik had direct de rust in mijn lijf.

Ik heb wel heel veel last van bijwerkingen gehad, maar die zijn nu helemaal verdwenen.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  dinsdag 20 december 2011 @ 23:51:52 #164
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105846392
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 december 2011 23:49 schreef Bonno het volgende:
Ik heb alles heel erg goed bijgehouden en op het forum gepost vanaf topic twee.

Ik had na twee dagen al effect, maar ik ging nogal snel ophogen en dat is me erg slecht bevallen. Toen ik begon met de Baclofen ben ik twee weken op vakantie gegaan naar Spanje. Maar ik had direct de rust in mijn lijf.

Ik heb wel heel veel last van bijwerkingen gehad, maar die zijn nu helemaal verdwenen.
Wat waren de bijwerkingen in jouw geval? Heb de bijsluiters al gelezen maar daar staat altijd zoveel tussen dat ik niet meer weet wat ik echt serieus moet nemen..
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105846601
Negatief: Vieze smaak in mijn mond, veel speeksel, niet kunnen slapen, bijna een psychose, pijn in mijn spieren, onvast op mijn benen staan, vermoeid.

Positief: Rust, geen trek in veel alcohol, helder, relaxed, vrolijk, geen trillende handen meer

De negatieve bijwerkingen zijn weg, de positieve zijn gebleven. Ben een compleet ander mens. Maar ben wel echt mezelf gebleven.

En ik kan gewoon af en toe een pilsje blijven drinken. Afgelopen zaterdag op stap geweest van 20.00 tot 5.00 en vijf flesjes bier op, totaal zonder moeite. Toch gewoon lekker meedoen en wakker geworden zonder kater ^O^
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105847112
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2011 23:43 schreef Dven het volgende:

[..]

Ik ben er enorm benieuwd naar. Neem een dag als vandaag. Prima dag gehad, veel positieve invloeden en ontzettend veel bezig geweest. En dan zit ik wat muziek te luisteren achter mijn laptop, wat te schrijven en prompt moet ik weer een glaasje inschenken zonder iemand om mee te delen. Misschien dat ik dat nog wel het ergste vind. Alleen zijn en alsnog wat gaan drinken. Omdat ik na wat drankjes pas het idee heb in een staat te zijn waar ik me echt thuis in voel. Zoals iemand zich nuchter hoort te voelen. Zorgt drank ervoor dat je normale staat achteruit gaat en dat je pas bij drinken de norm terugkrijgt?
En zo voel ik het nu dus. Met Baclofen heb ik het idee dat ik normaal ben, zoals een ander zich altijd voelt.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  woensdag 21 december 2011 @ 00:09:22 #167
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105847370
quote:
3s.gif Op dinsdag 20 december 2011 23:55 schreef Bonno het volgende:
Negatief: Vieze smaak in mijn mond, veel speeksel, niet kunnen slapen, bijna een psychose, pijn in mijn spieren, onvast op mijn benen staan, vermoeid.

Positief: Rust, geen trek in veel alcohol, helder, relaxed, vrolijk, geen trillende handen meer

De negatieve bijwerkingen zijn weg, de positieve zijn gebleven. Ben een compleet ander mens. Maar ben wel echt mezelf gebleven.

En ik kan gewoon af en toe een pilsje blijven drinken. Afgelopen zaterdag op stap geweest van 20.00 tot 5.00 en vijf flesjes bier op, totaal zonder moeite. Toch gewoon lekker meedoen en wakker geworden zonder kater ^O^
De eerste van de negatieve effecten lijken nogal op wat in ieder geval ik ken bij het stoppen met veel alcohol drinken. Dus wat dat betreft verandert er weinig. Geeft ook niet want dat zijn niet de dingen waar ik echt last van heb. Natuurlijk is het klote, vanzelfsprekend is het iets waar je doorheen bijten moet. Maar waar het vooral tegenwerkt is die constante drang om toch maar weer te drinken en te denken.. Vandaag is niet de juiste dag om het op te geven. Morgen weer een poging. En dat is een cyclus die zich herhaalt. Een cyclus die vol goede bedoelingen zit maar zo verdomd weinig verandert. En daar moet verandering in komen. Vind het zelf vooral lastig omdat ik zo ongeveer elke drug denkbaar geprobeerd heb en dat ik alles op een goede manier weet te behandelen. Drugs blijven voor mij mooi, maar je dient het wel met respect en vooral achtzaamheid te behandelen. En als ik met alcohol ergens in tekort schiet..

Wat vooral heel erg positief klinkt is dat je wel gewoon eens wat kan drinken. Want ik geniet echt van een wijntje bij het eten, ik druip weg bij een biertje rond het kampvuur en soms is een borrel voor het slapen gaan terwijl je alles van die dag laat bezinken echt het summum. En ik wil vooral die regelmaat terugvinden in plaats van het drinken compleet te stoppen. Ik ben verslaafd geraakt, dat zeker. Maar die incidentele goede momenten wil ik wel blijven behouden, zonder bang te hoeven zijn voor misbruik van hetgeen wat ik graag doe.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  woensdag 21 december 2011 @ 00:14:54 #168
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105847666
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:04 schreef Bonno het volgende:

[..]

En zo voel ik het nu dus. Met Baclofen heb ik het idee dat ik normaal ben, zoals een ander zich altijd voelt.
Zoals het hoort dus! Fijn dat dat weer terug is :)

Wat ik me trouwens afvraag. Zijn de meeste mensen hier ook doorgeslagen in het gebruik nadat ze in een slechte periode wat meer dan gebruikelijk genomen hebben? Hebben jullie ook last van een gebrek aan remmingen op andere gebieden? Misschien hele persoonlijke informatie en ik kan het begrijpen als er geen antwoord op gegeven wordt, maar zelf ervaar ik het wel zo. Vandaag in ieder geval de grote stap genomen door een afspraak te maken met de huisarts en tegen mijn naasten te vertellen dat ik veel last heb van dit probleem en ook echt een oplossing vinden. Niet dat het in de praktijk wat verandert. Er staat nog steeds een glas naast me.. En misschien maakt dat het wel zo onwerkelijk. Ik ben me volledig bewust dat ik moet veranderen en ik wil het ontzettend graag. Maar die stap zetten doe ik maar niet..

Ben wel overtuigd genoeg om in Baclofen te geloven. Al heel wat topics doorgelezen en maar één persoon tegengekomen die wat twijfelt aan het middel. En dat is erg bemoedigend!
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105847700
Ik ken dat maar al te goed. Ik had refusal liggen, maar om dat te gebruiken moest ik toch echt eerst twee dagen niks gedronken hebben. Het lukte me echt niet.

Bij Baclofen begin je gewoon te slikken en op den duur verdwijnt de zin om te drinken vanzelf. Puur omdat je rust in je lijf krijgt. Het is echt, vooral in het begin, een zeer aangenaam gevoel. Eigenlijk net alsof je net je eerste paar drankjes op hebt.

Als je wat meer Baclofen slikt dan smaakt drank ook niet echt meer en heeft het ook veel minder effect. Je wordt vooral moe en draaierig.

Ik kreeg voorheen makkelijk twintig flesjes bier weg, maar als ik er nu zes op heb ben ik er eigenlijk wel klaar mee.

En blowen helemaal. Ik rookte echt iedere dag voor twintig euro wiet. Nu wordt ik er eng van en ben ik er al een paar maanden helemaal af, totaal zonder wilskracht of moeite.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105847888
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:14 schreef Dven het volgende:

[..]

Zoals het hoort dus! Fijn dat dat weer terug is :)

Wat ik me trouwens afvraag. Zijn de meeste mensen hier ook doorgeslagen in het gebruik nadat ze in een slechte periode wat meer dan gebruikelijk genomen hebben? Hebben jullie ook last van een gebrek aan remmingen op andere gebieden? Misschien hele persoonlijke informatie en ik kan het begrijpen als er geen antwoord op gegeven wordt, maar zelf ervaar ik het wel zo. Vandaag in ieder geval de grote stap genomen door een afspraak te maken met de huisarts en tegen mijn naasten te vertellen dat ik veel last heb van dit probleem en ook echt een oplossing vinden. Niet dat het in de praktijk wat verandert. Er staat nog steeds een glas naast me.. En misschien maakt dat het wel zo onwerkelijk. Ik ben me volledig bewust dat ik moet veranderen en ik wil het ontzettend graag. Maar die stap zetten doe ik maar niet..

Ben wel overtuigd genoeg om in Baclofen te geloven. Al heel wat topics doorgelezen en maar één persoon tegengekomen die wat twijfelt aan het middel. En dat is erg bemoedigend!
Nee, ik heb vanaf mijn 14e geblowd en gedronken. Was de enige manier om rust te krijgen. Meeste tijd heb ik ook gewoon een baan gehad. Alleen moest ik steeds meer drinken om hetzelfde effect te krijgen.

Maar remmingen heb ik nooit gehad. Dat kwam omdat ik zogenaamd ADHD had. Dat is trouwens ook opgelost door de Baclofen :')

Mooi dat je die stap hebt genomen. Probeer wel zoveel mogelijk info uit te printen en dat boek te lenen bij de biep. Je moet zo'n huisarts echt zien te overtuigen.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  woensdag 21 december 2011 @ 00:25:47 #171
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105848266
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:15 schreef Bonno het volgende:
Ik ken dat maar al te goed. Ik had refusal liggen, maar om dat te gebruiken moest ik toch echt eerst twee dagen niks gedronken hebben. Het lukte me echt niet.

Bij Baclofen begin je gewoon te slikken en op den duur verdwijnt de zin om te drinken vanzelf. Puur omdat je rust in je lijf krijgt. Het is echt, vooral in het begin, een zeer aangenaam gevoel. Eigenlijk net alsof je net je eerste paar drankjes op hebt.

Als je wat meer Baclofen slikt dan smaakt drank ook niet echt meer en heeft het ook veel minder effect. Je wordt vooral moe en draaierig.

Ik kreeg voorheen makkelijk twintig flesjes bier weg, maar als ik er nu zes op heb ben ik er eigenlijk wel klaar mee.

En blowen helemaal. Ik rookte echt iedere dag voor twintig euro wiet. Nu wordt ik er eng van en ben ik er al een paar maanden helemaal af, totaal zonder wilskracht of moeite.
Dat is dan een heel prettig gegeven! Direct de fles moeten laten staan brengt zoveel stress met zich mee dat het waarschijnlijk al een onmogelijke poging is.

Twee jaar geleden zelf in een lab gewerkt waar medicatie gemaakt wordt. Af en toe kom je in het magazijn waar honderden potten met elk 500 tabletten 50mg elke zepam inzitten.. Veel van geleerd en het enige waar ik me van afvroeg wat het was dat is Baclofen :') Toentertijd van mijn werkgever een pot met 150 tabletten 5mg melatonine meegekregen omdat ik steeds zo verdwaasd op het werk verscheen en dit aangaf als slaapproblemen, hij wist er wel iets op..

Wellicht had ik toch beter kunnen counteren met de vraag of er niet wat Baclofen over was..

Ook nog een vraag over hoe ik het naar mijn arts brengen moet wanneer zij er nog geen kennis van heeft. Met welke hoeveelheid is iedereen begonnen?
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  woensdag 21 december 2011 @ 00:28:36 #172
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105848468
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:19 schreef Bonno het volgende:

[..]

Nee, ik heb vanaf mijn 14e geblowd en gedronken. Was de enige manier om rust te krijgen. Meeste tijd heb ik ook gewoon een baan gehad. Alleen moest ik steeds meer drinken om hetzelfde effect te krijgen.

Maar remmingen heb ik nooit gehad. Dat kwam omdat ik zogenaamd ADHD had. Dat is trouwens ook opgelost door de Baclofen :')

Mooi dat je die stap hebt genomen. Probeer wel zoveel mogelijk info uit te printen en dat boek te lenen bij de biep. Je moet zo'n huisarts echt zien te overtuigen.
Zoals je zelf al aangaf.. Ritalin snuiven.. :') Ik kreeg het op mijn dertiende voorgeschreven en ben er nooit zorgvuldig mee omgegaan. Ik ging me er alleen maar ongemakkelijker door voelen. Behalve wanneer ik het snoof, dan had het een tegenovergesteld (en dus verslavend) effect. Gelukkig op tijd mee gestopt want ergens wist ik wel dat het pure troep was. Net zoals ik nu weet dat veel alcohol pure troep is, maar dat kan ik dan net weer niet laten.

In welke leeftijdscategorie zitten de mensen hier? Zelf ben ik 22 jaar..
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105848537
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:25 schreef Dven het volgende:

[..]

Ook nog een vraag over hoe ik het naar mijn arts brengen moet wanneer zij er nog geen kennis van heeft. Met welke hoeveelheid is iedereen begonnen?
-Bestel het boek van Ameisen bij bol.com of leen het bij de biep
- Print dit topic uit, of geef hem/haar de link
- Print het wikipedia artikel uit
- Zeg dat je een verklaring wil tekenen dat je dit op eigen risico wil doen
- Neem iemand mee die dicht bij je staat

Hoe je het beste kan doseren staat in de openingspost.

[ Bericht 3% gewijzigd door Bonno op 21-12-2011 00:35:24 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105848701
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:28 schreef Dven het volgende:

[..]

Zoals je zelf al aangaf.. Ritalin snuiven.. :') Ik kreeg het op mijn dertiende voorgeschreven en ben er nooit zorgvuldig mee omgegaan. Ik ging me er alleen maar ongemakkelijker door voelen. Behalve wanneer ik het snoof, dan had het een tegenovergesteld (en dus verslavend) effect. Gelukkig op tijd mee gestopt want ergens wist ik wel dat het pure troep was. Net zoals ik nu weet dat veel alcohol pure troep is, maar dat kan ik dan net weer niet laten.

In welke leeftijdscategorie zitten de mensen hier? Zelf ben ik 22 jaar..
Toch heeft Ritalin me ook wel een jaar van de drank geholpen hoor. Daar kreeg ik ook wel rust van, maar totaal niet zo'n ultieme rust als van de Baclofen.

Er komen hier mensen tussen de 25 en de 65 ongeveer. Er zijn er nu nog maar enkelen die regelmatig posten. Ik heb laatst het topic weer nieuw leven in proberen te blazen.

Ik ben 34.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  woensdag 21 december 2011 @ 00:36:40 #175
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105848925
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:29 schreef Bonno het volgende:

[..]

-Bestel het boek van Ameisen bij bol.com of leen het bij de biep
- Print dit topic uit, of geef hem/haar de link
- Print het wikipedia artikel uit
- Zeg dat je een verklaring wil tekenen dat je dit op eigen risico wil doen
- Neem iemand mee die dicht bij je staat
Gaan artsen echt akkoord met een eigen risicoverklaring?
Ik zal morgen sowieso nog eens met de praktijk bellen. Vragen of de arts al enige ervaring met het middel heeft op het gebied van verslavingszorg en of ze er uberhaupt voor openstaat. Zoniet kan ik in gelijk doorzoeken in plaats van wachten tot volgende week.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105849041
Ik zou gewoon ff dat gesprek afwachten hoor. Het heeft zo'n haast allemaal niet. Beste is eigenlijk je goed te verdiepen en met ons te praten :)

Zo'n verklaring kan voor een arts wel handig zijn ja. Er zijn weinig artsen die hier ervaring mee hebben, omdat het nog maar kort op deze manier wordt toegepast.

Maar Baclofen is verder een heel ongevaarlijk middel hoor, dat weet iedere arts. Alleen is er weinig onderzoek naar de hoge doseringen gedaan. In de bijsluiter staat iets van boven de 80 MG alleen in het ziekenhuis.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  woensdag 21 december 2011 @ 00:50:01 #177
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105849531
Ik heb deze arts al redelijk vaak gezien, zelfs op het dorp groeten we elkaar :') En ze komt op mij over alsof ze er best voor open zou kunnen staan. Maar omdat de afspraak voor de 27e staat en ik graag in het nieuwe jaar wil beginnen lijkt het me niet zo slecht om haar alvast op de hoogte te stellen van wat ik zelf eigenlijk wil. Natuurlijk is het goed om mijzelf te verdiepen, wat ik vandaag goed heb gedaan en met jullie te spreken, waar ik mee begonnen ben. Maar de informatie en contacten alleen helpen mij niet verder dus doe ik er liever zoveel mogelijk aan om dat gesprek te kunnen beëindigen met het door mij gewenste antwoord. Dat zij instemt met dat traject :)

Baclofen is sowieso een nono onder de medicijnen die zij mij al voorgeschreven heeft, dat is al een positief punt, voor zover je het positief noemen kan.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105849578
Ik help het je hopen! Ik ga naar bed, weltrusten voor straks en ziek je snel weer in het topic binnenkort! :W
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  woensdag 21 december 2011 @ 01:00:10 #179
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_105849933
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2011 00:51 schreef Bonno het volgende:
Ik help het je hopen! Ik ga naar bed, weltrusten voor straks en ziek je snel weer in het topic binnenkort! :W
Slaap goed! Ik houd het topic in de gaten :)
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_105858787
Goedemorgen iedereen!

@ Bonno : het was een goed idee om het forum terug nieuw leven in te blazen, ben net klaar met alle posts van gisteren te lezen, amaai, er wordt flink gepost, dat is geweldig! Nu Dven er ook bijgekomen is hoop ik dat anderen die het forum volgen ook beginnen posten, het kan jullie alleen maar ten goede komen!

@Dven : you're welcome. Ik ben zelf pas begonnen met Baclo te nemen en probeer iedere dag verslag uit te brengen. Ik volg het schema van ophogen zoals uitgelegd in de openingspost, per 3 dagen 15 mg erbij. Met 65 mg per dag is bij mij de drang naar alcohol nog niet weg. Wat ik wel merk is een ander gevoel als ik drink, vrij snel een draaierige kop en vermoeidheid. Gisteren viel ik een paar keer in slaap in de zetel. Ik had toen één bier en 5 glazen wijn gedronken. Ja, ik weet het, heb me weer laten gaan, ik ben er dus nog totaal niet...

@Maxum : bedankt voor de ondersteuning! Leuk te horen dat 150 mg het zou moeten doen bij mij. Ben eigenlijk echt benieuwd wanneer de drang volledig zal wegvallen. Hadden jullie dat plots of kwam het geleidelijk aan?

@ everbody : enjoy your day with Baclo :)!
pi_105860794
Even een kleine kanttekening, er zal ook in het koppie een knopje omgezet moeten worden en dat moet je zelf doen he? Je kan keihard door baclofen heen drinken (dan wordt je dus echt ziek, echt bedoel ik dan) maar het kan wel.
Zeker als je gevoelig bent voor invloeden van buitenaf en het versterkt elkaar dus zeker icm stimulerende geneesmiddelen/drugs kan dat gekke dingen doen. Doe ook af en toe even een checkup (het heeft bijv. ook invloed op bloeddruk) en hou een dagboekje bij.
Post van Maxum is ook wel een handige, teveel baclofen en je krijgt er een onwezenlijk dronkenachtig gevoel van. Ik kreeg er ook een ruis/piep bij in mijn hoofd en erg onvast ter been. Ongelukje is dan zo gebeurt.

Al met al, vertrouw op wat het doet maar luister vooral goed naar je eigenlijk lichaam. Moeilijk want dat hebben de meesten behoorlijk verwaarloosd maar probeer het toch maar.
Wanneer de drang wegvalt is niet te zeggen maar je zal zelf op een bepaald punt de drank moeten laten staan. Ga het (in geval van polygebruik) dan ook niet meteen overcompenseren met iets anders.

@bonno: Ik zal de mix eens voorleggen bij mijn HA. Ik ben nu weer heen gestuurd met zopiclon en dat werkt, als ik de dubbele aangegeven hoeveelheid neem. :{

Ik ben overigens iets jonger dan bonno en was een binge drinker. 's avonds dus, steeds sneller en steeds meer. Nu kan ik ineens wel genieten van een wijntje en gaat de fles ook soms leeg maar dan wel verspreid over een uur 6 minimaal. Sterker nog, vaak krijg ik hem zelfs over die hele tijd niet leeg. Vroeger was het ondenkbaar dat er een bodempje overbleef, desnoods kotste ik het uit maar op ging het. :X
pi_105863323
Hoi Jerommeke,

Bij mij verdween de drang naar alcohol vrij snel. Ik ben zelf vanaf de startdag Baclofen in een keer met drinken gestopt. Dat was puur op wilskracht. Ik heb zoals 2772011 terecht opmerkt, even de knop omgezet. Niet dat dat heel makkelijk was hoor, er moesten heel veel extra benzo's in om alle onrust maar te onderdrukken.

Mijn plan was dan ook:
Eerst de alcohol eruit, want die vormt de hoofdoorzaak van mijn benzo afhankelijkheid, om vervolgens de benzo's af te bouwen. Hetgeen beide is gelukt na een maand of 4.

Ik heb een tijdje op 50mg Baclo gezeten, maar dat nam de onrust onvoldoende weg. Op gegeven moment (na een maand of twee) besloot ik met de Baclo te gaan experimenteren. Heb het opgehoogd tot 150 a 175mg, en heb het na een tijdje teruggebracht naar ongeveer 100 a 125mg pd. Daar zit ik nu gemiddeld op en dat bevalt me uitstekend.

Bij de meesten hier verdwijnt de drang naar alcohol geleidelijk, tijdens het ophogen.
Je zou kunnen proberen om s'ochtends in een keer alvast 50mg te nemen, en dan nog eens 2 keer later op de dag 25mg te nemen. Ik denk dat je dan echt al vrij snel geen trek meer hebt in drank :r

Maargoed, ieder zijn eigen experiment!

Laters!
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  woensdag 21 december 2011 @ 14:08:41 #183
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105865678
[quote]6s.gif Op woensdag 21 december 2011 13:13 schreef Maxum het volgende:


.

Bij de meesten hier verdwijnt de drang naar alcohol geleidelijk, tijdens het ophogen.
Je zou kunnen proberen om s'ochtends in een keer alvast 50mg te nemen, en dan nog eens 2 keer later op de dag 25mg te nemen. Ik denk dat je dan echt al vrij snel geen trek meer hebt in drank :r

Maargoed, ieder zijn eigen experiment!

Laters!
[/quote

Maxum, weet je wel wat je hier schijft aan beginners/starters ????

Natuurlijk heeft hij dan geen trek meer in drank, dit overleeft hij niet en zeker niet als hij nog niet droog staat, lekker slim.

Niet te geloven, hoe dom kun je zijn !!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)7

Ga lekker door zo, echt helpend.
pi_105867661
@ Jerommeke. Ik ben ook blij dat het weer een beetje gaat lopen hier. De laatste tijd bleven mensen hier weg omdat het telkens maar over hetzelfde geneuzel ging. Ik hoop ook dat er meer mensen bijkomen, misschien scheelt het dat er een wat beter leesbare openingspost staat nu.

@ 2772011 Geloof mij, het zal echt werken voor jou. Het is ook geen pure inslaper, het gaat heel geleidelijk werken. Verslavend is het echt absoluut niet. In al die jaren dat ik het gebruik ben ik alleen maar steeds minder gaan nemen. Ik slik nu een halve nozinan en een hele promethazine. Je slaapt er best diep van, maar je hebt 's ochtends niet zo'n gaar gevoel. Je moet natuurlijk wel ff wakker worden. Het is ook goed om gewoon een goed slaapritme op te bouwen. Iedere dag op dezelfde tijd naar bed. Erg belangrijk bij deze combi is dat je het altijd op dezelfde tijd inneemt. Ik slik het meestal om 23.00 uur en dan ga ik om 0.00 of 0.30 echt wel slapen. Het zorgt ervoor dat je goed in slaap komt en ook doorslaapt.

@ Kratos, je gaat maar door he, met dat rare gedoe, zo maak je geen vrienden hier! We hadden het eerder al over, iedereen kan gewoon zijn ervaringen posten. Ga je nu eens gewoon gezellig mee doen in plaats van alleen maar commentaar te hebben en iedereen af te kraken of dom te noemen? Anders kan je hier maar beter wegblijven.

Ik vind het juist een hele goede tip van Maxum, 's morgens gewoon wat meer nemen. Ik neem nu meestal bij het opstaan meteen 50 mg en dan na een uurtje weer 25 mg. Maar voor Jerommeke lijkt me nu wel het beste om eerst eens rustig op te bouwen en pas daarna te gaan experimenteren.

Ik had zelf vrij snel effect, zelfs zonder de knop om te zetten. Bier smaakte me ook ineens niet meer, hoe graag ik ook zou willen drinken.

Als je echt een avonddrinker bent zou je op den duur ook eens kunnen proberen om overdag juist wat minder te nemen en juist 's avonds ineens wat meer. Gewoon proberen, het werkt blijkbaar bij iedereen anders :)

Maar je moet het ook echt de tijd geven. Ik zei na vier maanden pas tegen mijn vrouw dat ik me eindelijk stabiel voelde. Geen rare gedachten of euforie meer, alle bijwerkingen waren weg. Geef jezelf die tijd. En heb je een keer weer veel gedronken, maakt niet uit. Ga gewoon verder waar je gebleven was en voel het niet als een mislukking.

Ik heb voor de eerste keer weer echt zin in de feestdagen. Hoef niet bang te zijn om me te misdragen omdat ik bezopen geworden ben. Maar ik kan gewoon meedoen. Misschien drink ik met de jaarwisseling wel acht of tien flesjes bier!

Ik ben wel heel erg blij dat ik van het blowen af ben. En niet telkens bier hoef te halen. Dat geeft echt een gevoel van bevrijding. En het scheelt enorm veel geld!

[ Bericht 8% gewijzigd door Bonno op 21-12-2011 15:09:19 ]
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105867971
@2772011 & Maxum
Bedankt voor jullie reactie!

Begint het zo stilletjes aan door te krijgen dat ik niet 100% op Baclo moet vertrouwen maar ook zelf echt willen stoppen. Alhoewel ik denk dat de neveneffecten die de combinatie Baclo en alcohol teweeg brengen ook het gewenste resultaat zullen opleveren.

Heb deze middag 40 mg genomen ipv 20 mg. De gevolgen zijn een enorme draaierigheid, ik kan haast niet recht op mijn benen staan. Nu weet ik zeker dat dit door die Baclo komt.

@ Kratos
Maxum bedoelt het goed en spreekt vanuit zijn eigen ervaring om me te helpen. Ik heb respect voor hem vooral als ik zie hoeveel tijd en energie hij opoffert om anderen te helpen terwijl hij het zelf eigenlijk niet meer nodig heeft.

@ Bonno
Ik heb al gedacht om pas 's middags te starten met de Baclo omdat ik ook pas vanaf 17:00 de drang voel om te drinken en overdag me vrij rustig voel. Alleen heb ik wat schrik om veel ineens te nmen gezien mijn ervaring van deze middag.
pi_105868104
Jerommeke, beter blijf je nu nog even op je schemaatje. In ieder geval wel gewoon in de ochtend nemen en de hele dag door. Als je pas in de middag begint dan komt het niet goed. Je dient het de hele dag door te nemen! Je lichaam moet verzadigd raken en dat heeft zijn tijd gewoon nodig.

Wijk er maar niet teveel van af. Als je je zo draaierig voelt is je lichaam gewoon nog niet helemaal gewend. Ik kan nu makkelijk 100 mg nemen zonder me raar te voelen (doe ik niet hoor). Geef het gewoon even de tijd. Niet teveel willen, maar gewoon rustig afwachten en doorgaan met je leven.

Je zou straks ook eens kunnen proberen om vaker op de dag kleinere hoeveelheden te nemen. Bijvoorbeeld acht keer per dag tien mg.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105868199
@ Kratos

Hij zit al op een dosis van 65mg pd. Dus zijn lichaam heeft al enige gewenning opgebouwd voor de stof. Wat ik duidelijk wil maken is dat je vanaf dat punt best kunt gaan beginnen met experimenteren. Dat heb ik zelf ook gedaan vanaf de 50mg.

En weet je wat? Ik leef nog!!

En ook nog gezond, energiek, succesvol, avontuurlijk en bovenal heel erg gelukkig! Hoera!
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:08 schreef Kratos58 het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op woensdag 21 december 2011 13:13 schreef Maxum het volgende:

Bij de meesten hier verdwijnt de drang naar alcohol geleidelijk, tijdens het ophogen.
Je zou kunnen proberen om s'ochtends in een keer alvast 50mg te nemen, en dan nog eens 2 keer later op de dag 25mg te nemen. Ik denk dat je dan echt al vrij snel geen trek meer hebt in drank :r

Maargoed, ieder zijn eigen experiment!

Laters!
[/quote

Maxum, weet je wel wat je hier schijft aan beginners/starters ????

Natuurlijk heeft hij dan geen trek meer in drank, dit overleeft hij niet en zeker niet als hij nog niet droog staat, lekker slim.

Niet te geloven, hoe dom kun je zijn !!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)7

Ga lekker door zo, echt helpend.
Jij snapt er echt geen ene moer van, maar dat heb je hier al vaker bewezen met je nutteloze bijdrage binnen het topic.

@ Jerommeke,

Voor de duidelijkheid,

Hetgeen ik wil aangeven is dat je mijns inziens gewoon moet experimenteren met de Baclofen.
Als het iets teveel is, dan merk je dat direct. Luister gewoon goed naar je lijf.

Het is overigens niet gevaarlijk om iets te veel te nemen. Daar heb ik het vorige week nog uitvoerig met mijn arts over gehad. (wel als je er bijvoorbeeld 300mg in gooit)
Maar je bent niet gek natuurlijk.

Onprettig kan het zeker wel zijn. Maar daar is het experimenteren dan ook goed voor. Je wilt tenslotte van de booze af toch ;)
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
  woensdag 21 december 2011 @ 15:23:08 #188
350302 Kratos58
groet Kratos58
pi_105868843
@ Bonno, blijkbaar weer een te felle uithaal ( = echt een bijwerking van Baclo), maar wel terecht.
Zoals je zelf schrijft moet Jerommeke het rustig opbouwen, vandaar mij opmerking hierover.
Het is een beginner/starter.
Jij en div. anderen zijn al langer bezig en dan kan je het jezelf permiteren om te spelen met je dosis.
Deze mensen zijn net bezig en weten bijgod niet wat ze te wachten staat of wat het met ze doet.
Naar ik begrepen heb staat deze nu al te wankelen op z'n benen, en dan zo'n idee, je praat wel even over 100mg !

Was ook niet van plan me nog te mengen hier maar dit soort opmerkingen mag niet gebeuren.
We proberen mensen te helpen/bij te staan, maar zo werkt het niet

god zegen u
pi_105868895
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:23 schreef Kratos58 het volgende:
Was ook niet van plan me nog te mengen hier
Mooi zo, de groeten :W
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105869382
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:23 schreef Kratos58 het volgende:
Deze mensen zijn net bezig en weten bijgod niet wat ze te wachten staat of wat het met ze doet.
Naar ik begrepen heb staat deze nu al te wankelen op z'n benen, en dan zo'n idee, je praat wel even over 100mg !

Was ook niet van plan me nog te mengen hier maar dit soort opmerkingen mag niet gebeuren.
We proberen mensen te helpen/bij te staan, maar zo werkt het niet

god zegen u
Wat ik hem adviseer komt neer op 35mg meer dan dat hij momenteel slikt. Shocking hoor!

Bey bey, zwaai zwaai :W
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105869446
@Bonno
Bedankt voor het advies. Ik zal het de dag door blijven nemen, misschien wat meer spreiden naarmate ik de dosis verhoog.

@Maxum
Ik begrijp je en je hebt wel een punt. Door het experimenteren merk je beter hoe je lijf reageert op de Baclo. Mijn experiment deze middag heeft me geleerd niet teveel te nemen ineens, toch niet in deze beginfase. En eerlijk gezegd, heb ik wat schrik gekregen om er nog veel op te drinken, de neveneffecten blijven wel meer dan een dag hangen. Ze zijn echt niet leuk, het hindert me zelf om bepaalde dingen te doen. Mijn hoofd blijft maar draaien....
pi_105869546
Hee Jerommeke, hoe oud ben jij eigenlijk?
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105869800
@ Jerommeke,

quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:40 schreef Jerommeke1 het volgende:
@Bonno
Bedankt voor het advies. Ik zal het de dag door blijven nemen, misschien wat meer spreiden naarmate ik de dosis verhoog.

@Maxum
Ik begrijp je en je hebt wel een punt. Door het experimenteren merk je beter hoe je lijf reageert op de Baclo. Mijn experiment deze middag heeft me geleerd niet teveel te nemen ineens, toch niet in deze beginfase. En eerlijk gezegd, heb ik wat schrik gekregen om er nog veel op te drinken, de neveneffecten blijven wel meer dan een dag hangen. Ze zijn echt niet leuk, het hindert me zelf om bepaalde dingen te doen. Mijn hoofd blijft maar draaien....
Goed om te lezen man! Ik bedoel niet dat je je nu draaierig voelt, maar wel dat je de stap hebt genomen! Zoals je ziet geeft je lichaam het zelf aan. Stel je eens voor dat je er nu een sixpack in kegelt.. :r

Die duizeligheid verdwijnt vanzelf. No worry!

Gewoon zo doorgaan!
Coldplay | David Bowie | The Police | Keane | Bob Marley | Prince
pi_105869803
Deze maand de rijpe leeftijd van 46 bereikt :)!
pi_105875118
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:49 schreef Jerommeke1 het volgende:
Deze maand de rijpe leeftijd van 46 bereikt :)!
^O^

Wilde ik gewoon ff weten :P
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105877558
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:23 schreef Kratos58 het volgende:
Was ook niet van plan me nog te mengen hier maar dit soort opmerkingen mag niet gebeuren.
We proberen mensen te helpen/bij te staan, maar zo werkt het niet
Dan nog zijn we volwassen en advies via internet bladiebla. Zelf nadenken! Kan overigens weinig misgaan, als je echt overdoseerd braak je het vanzelf weer uit want je wordt er kotsmisselijk en draaierig van.

Of dat nou zoveel slechter is dan jezelf elke dag een bijna delirium zuipen eventueel aangevuld met wat uppers of downers? Misschien voorkomt een flinke dosering baclofen een delirium tremens wel? Weet jij veel? Als ik die paar keren nu afzet tegen hoe het hiervoor was? Ik dronk mezelf hiervoor elke dag ziek en maakte mezelf wijs dat dat normaal was.

Je bedoelt het goed hoor maar ik vind het juist fijn dat alle geluiden hier gehoord worden. Ook ik heb de fout gemaakt een paar keer flink te overdoseren, tsja.
Jij doet het op jouw manier en 'wij' (die aanklooien) op onze manier, beiden werken blijkbaar want wat we gemeen hebben is dat we er allemaal flink op vooruit zijn gegaan.

Bottom line blijft gewoon zelf nadenken!
pi_105879096
Iedere keer als ik dit forum bezoek schrik ik van de informatie die ik hier aantref.
Ik wil mensen meegeven de informatie die men hier vindt, en de ervaringen van anderen, niet mee te nemen in hun oordeel over het gebruik of misschien gaan gebruiken van Baclofen.
Zelf gebruik ik Baclofen ook tegen mijn alcohol verslaving, maar ik ben ook een poly-gebruiker.
Personen op dit forum gebruiken Baclofen op een manier zoals ze ook het middel gebruikt hebben waaraan ze verslaafd zijn geraakt. Men experimenteert maar wat raak. Houdt geen rekening met de bijwerkingen en wat die je willen vertellen. Men houdt geen rekening met een fatsoenlijke gewenning, regelmatige inname en men overdoseert. Waarom zou je overdoseren, als je in staat bent naar je lichaam en psyche te luisteren en je dagelijks de hoeveelheid gebruikt wat je nodig hebt?
Een van de bijwerkingen van Baclofen is ene kater-achtig gevoel, maar als je er bij blijft drinken zul je dat niet ervaren. Dat gevoel is een waarschuwing waar je iets mee moet doen. Waakzaamheid in acht nemen en niet negeren of wegwuiven, met onzin redenen. Zijnde bij drinken heb je ook een kater. Als ik drink kan er ook van alles misgaan etc.
Dit soort gedragingen zorgt er niet voor dat medische acceptatie voor het gebruik van Baclofen dichterbij komt. Eerder dat het wordt afgestoten, alleen door het geëxperimenteer van een aantal mensen, die ook nog eens de neiging hebben deze onzin te moeten verspreiden op een veel gelezen forum. Sterker nog ik snap heel goed dat men zo voorzichtig is met het voorschrijven van het middel. Mensen die er niet mee om kunnen gaan zijn een gevaar voor zichzelf en indirect voor anderen.
Kortom neem de ervaringen van degene hier op het forum mee en trek je conclusie hoe je het vooral niet moet doen! Baclofen is een middel in de strijd met je verslaving en geen middel om te gebruiken om een verslaving in stand te houden. Met Baclofen kun je stoppen met de alcohol, maar is geen middel om sociaal te gaan drinken. Want wat is sociaal. Nee, dan ben je bezig met jezelf voor de gek te houden en wil je niks anders dan blijven gebruiken.
Baclofen is ook geen wondermiddel,gebruik het naast andere opties om te stoppen zoals een therapie. Maar je moet wel werkelijk willen stoppen.
Laat je ook niet afschrikken door de verhalen hier. Een goede opbouw en regulering van de gewenste dosis zal geen gevaar(in psychose raken) met zich meebrengen, maar dan moet je wel in staat zijn om dit te herkennen.
Dit is mijn mening en doe ermee wat je wilt!
pi_105880448
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 19:40 schreef BertKlonterman het volgende:
Kortom neem de ervaringen van degene hier op het forum mee en trek je conclusie hoe je het vooral niet moet doen!
Weet je wat je moet doen? Zelf nadenken en voor jezelf uitzoeken wat voor jou werkt. Of luisteren naar je lichaam en psyche zoals jij het noemt.
Wat je hier leest zijn individuele verhalen van op zichzelf staande personen die onderling allemaal verschillen en ook nog eens verschillende middelen misbruiken. Mij zal je geen advies zien geven waar jij je nu wel toe laat verleiden.
Ik snap sommige dingen ook niet en andere weer wel. We zijn oud en wijs genoeg er de informatie uit te pikken die voor ons individueel van belang is toch?

Vergeet niet waar je vandaan komt. De toepassing van baclofen is geen exacte wetenschap. Het is nu een beetje de ene blinde die tegen de andere blinde zegt 'zie je dat?' |:(

Ik kan er echt zo slecht tegen als er weer iemand binnen komt denderen met een 'oh jullie doen het helemaal verkeerd!' :{
Wat is dan de weg oh wijze man? Eentje die voor iedereen en elke verslaving werkt? Als iedereen nou gewoon fijn voor zichzelf nadenkt en handelt zoals hij of zij goed betaamd? Lijkt me een gezond uitgangspunt toch? ;)
pi_105880737
Bertklonterman, ik heb jouw betoog gelezen, maar eerlijk gezegd kan ik er niet echt heel erg veel mee. Zou je het eens kort en bondig kunnen samenvatten?
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_105884103
Kort samengevat: blijf voornamelijk allemaal lekker prutsen, maar val andere daar vervolgens niet mee lastig. Hou die onzin, experimenteer, ervaringen allemaal lekker voor jezelf.

Baclofen is geen onschuldig middel. Het in een zwaar medicijn dat je off-label gebruikt in een dosis van 10 keer de normaal voorgeschreven hoeveelheid. Dat brengt gevaren met zich mee. Daar moet je verstandig mee omgaan, om die gevaren preventief te kunnen herkennen en uiteindelijk te voorkomen. Gebruik je gevoel en verstand.
Ik ga ervan uit dat wanneer je reageert om mijn post er wel een vorm van herkenning in ziet.
Degene die wel verstandig met het middel om gaan zullen minder snel de neiging hebben er inhoudelijk op in te gaan.

Het is zoals gezegd mijn bedoeling geweest mensen die informatie zoeken over het gebruik van Baclofen, er op te attenderen de onzin, hier vaak gepubliceerd, te filteren en daardoor hun eigen manier te vinden om Baclofen, al dan wel of niet te gaan gebruiken. Ik heb hier duidelijk geleerd hoe het niet moet. Dank daarvoor! Als mensen aangeven dat het geen exacte wetenschap is dan klopt dat. Maar het is ook geen groot experiment. Het is analyseren, proberen, toetsen en evalueren en niet bedenken wat zullen we nu weer eens proberen. Vandaag een beetje meer of doen we vandaag maar weer wat minder? Wat een naïviteit! Puur gebruikers gedrag,

Bij deze heb ik er al 1 post meer aan besteed dan de bedoeling was. En nog steeds is het niet kort en bondig. Maar het zijn wel de laatste woorden die ik er aan wil besteden.

Voor potentiële gebruikers en andere geïnteresseerden is voldoende wel goed gefundeerde informatie op het internet te vinden, maar erg weinig in dit topic op dit forum!
Succes allemaal.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')