Euhm dat is het niet helemaal hoor in het versieren topic.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:17 schreef Re het volgende:
ja of je kweekt wat meer eelt en zorgt dat dat hap gedeelte wat minder wordt, ik hoef niemands handje vast te houden hier toch?
kijk ook eerst eens naar je eigen gedrag, laat het lekker links liggen, je hebt nou eenmaal verschillende soorten mensen met verschillende soorten gevoelens en uitingen daarvan. Ook niet gelijk alles als aanval zien of zieken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:20 schreef kree het volgende:
[..]
Euhm dat is het niet helemaal hoor in het versieren topic.
Ik probeer niemand te laten happen eigenlijk en ik denk de rest ook niet.
Er wordt juist meer gehapt door anderen en daarom krijgen we hele discussies die helemaal niks met het topic te maken hebben.
Dus je irritatiegrens verhogen. Accepteren dat mensen zo reageren en daar minder achter zoeken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:41 schreef kree het volgende:
Doe ik ook niet, ik val niemand aan in het topic.
Maar het wekt irritatie op dat soort post van die lui
Ja maar het probleem is het topic gaat veels te hard door al dat soort dingen die er verteld worden die niks te maken hebben met persoonlijke situaties.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dus je irritatiegrens verhogen. Accepteren dat mensen zo reageren en daar minder achter zoeken.
Veel te hard... ga eens een jaar terug kijken naar Singles. 10+ topics per dag.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:44 schreef kree het volgende:
[..]
Ja maar het probleem is het topic gaat veels te hard door al dat soort dingen die er verteld worden die niks te maken hebben met persoonlijke situaties.
En dat is juist waar het topic over gaat, vandaar...
Omdat mensen er op reageren. Dat kan je stoppenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:44 schreef kree het volgende:
Ja maar het probleem is het topic gaat veels te hard door al dat soort dingen die er verteld worden die niks te maken hebben met persoonlijke situaties.
En dat is juist waar het topic over gaat, vandaar...
Het is geen tweede singlesquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:44 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Veel te hard... ga eens een jaar terug kijken naar Singles. 10+ topics per dag.
*snif* the good old days
Hoewel ik me ook erger aan Firefly en Flepke, was het bij hun afwezigheid meer een slowchat dan dat het nu is. Het is nu een ander soort slowchat met allerlei mini-ruzies door gehap op elkaar. Voordat ze terugkwamen was het kliekjes-slowchat. Maar daar werden geen pagina's over volgeluld hier in het FB topic.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:44 schreef kree het volgende:
[..]
Ja maar het probleem is het topic gaat veels te hard door al dat soort dingen die er verteld worden die niks te maken hebben met persoonlijke situaties.
En dat is juist waar het topic over gaat, vandaar...
Het lijkt wel of de complete reeks is overgewaaid in het FB topic.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hoewel ik me ook erger aan Firefly en Flepke, was het bij hun afwezigheid meer een slowchat dan dat het nu is. Het is nu een ander soort slowchat met allerlei mini-ruzies door gehap op elkaar. Voordat ze terugkwamen was het kliekjes-slowchat. Maar daar werden geen pagina's over volgeluld hier in het FB topic.
Begrijp het punt.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:14 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Het lijkt wel of de complete reeks is overgewaaid in het FB topic.
We modereren alleen nog policy overschrijdende zaken in de reeks. En dat betekent dus dat de reeks een wat ander karakter heeft gekregen. We hebben nog even gedacht aan een serieuze en een minder serieuze versie om de mensen met serieuze vragen ook een podium te geven. Maar die scheiding wordt lastig te modereren dus daarom hebben we daar niet voor gekozen.
Iedereen zal dus met de verandering moeten leren leven.
Nouja ben het wel met je eens over dit hele gebeuren.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
Gaan we met ons groepje op msn als ze het te gortig maken
En de nieuwelingen laten we aan flepke en firefly over, want ze moeten nou eenmaal gewoon wat eelt groeien
redelijkheid en meedenken van de problemen die mensen zeggen en niet blijven hangen in standaard regeltjes en door wedervragen de discussie uit te lokken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:44 schreef CoolGuy het volgende:
Wat ik me dan afvraag, wil je nou echt dingen/ervaringen/tips/opmerkingen uit de echte wereld horen, of wil je alleen maar kusjekroelmetfluwelenhandschoentjesopmerkingendiealleeinjeeigenstraatjepassen reacties krijgen?
Want indien het dat laatste is, dan moet je natuurlijk niet op een forum zitten en daarna gaan huilen dat er reacties voorbij komen die je niet zinnen.
Nee oke, maar, dit forum hangt natuurlijk aan elkaar van de mensen die tips willen (en niet alleen in dat topic). Wat er dan gebeurd is dat mensen op elkaar gaan reageren. Daar zitten ook reacties tussen die sommige mensen helemaal niet op prijs kunnen stellen, en anderen weer wel. Dat is hoe een forum werkt.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:46 schreef kree het volgende:
[..]
redelijkheid en meedenken van de problemen die mensen zeggen en niet blijven hangen in standaard regeltjes en door wedervragen de discussie uit te lokken.
Het gaat namelijk niet om de discussie tussen wie wat vind.
Waar het wel om gaat is dat iemand een tip wil en niet uitgelokt te worden tot discussie en dat is de manier waarop die twee posten
Ja ben het wel met je eens hoor.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:54 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nee oke, maar, dit forum hangt natuurlijk aan elkaar van de mensen die tips willen (en niet alleen in dat topic). Wat er dan gebeurd is dat mensen op elkaar gaan reageren. Daar zitten ook reacties tussen die sommige mensen helemaal niet op prijs kunnen stellen, en anderen weer wel. Dat is hoe een forum werkt.
Wat je dan natuurlijk kúnt doen is emmeren over 'ja maar hij zei zij zei blablabla'. Dat is een mogelijkheid. Dat heeft tot gevolg dat er alleen maar irritatie rond vliegt. Dat is wat nu gaande is.
Je kunt ook zeggen dat je 't gewoon negeert. Want, als er daar een groep mensen bij elkaar zit die ergens niet zo goed in zijn, en er komen mensen die een andere mening hebben dan de algemeen geldende mening, dan worden die uitzonderingen direct gebombardeerd tot internethelden of iets dergelijks.
Dat kun je natuurlijk doen, maar je kunt ook proberen iets uit die posts te halen, want ook al is het niet wat je wil horen, misschien kun je er toch wel iets mee. Snap je wat ik bedoel? Kun je er niks mee, dan kun je wel de discussie aangaan, maar daarmee draag je zelf bij aan hetgene waar je vervolgens in het FB topic over komt klagen. Dat werkt natuurlijk niet
Geen idee, ze hebben wel dezelfde ideeën min of meer.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:08 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik heb sowiezo 't vage idee dat flepke en firefly kloontjes zijn. Van wie? Geen idee
Ik snap de link van het hoogte krijgen van iemand en de waarde van die tips niet zo goed. Ik bedoel, je huidige aanpak mbt tot...vrouwen...is niet de beste, immers, anders zat je niet in dat topic. Dus, vastgesteld is dat je huidige aanpak niet werkt. Dus elke andere aanpak die voorbij komt, los van van wie die tip komt of wat dan ook, is dan toch het proberen waard?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:13 schreef kree het volgende:
[..]
Geen idee, ze hebben wel dezelfde ideeën min of meer.
Wat ik wel raar vindt is dat firefly ineens weer in het topic komt nu flepke unbanned is.
Heb hem daarvoor niet gezien.
Het lijkt wel een tweetal die effe alles willen zeggen op hun manier (wat dus de enige is volgens hun) en dat willen opleggen aan degenen die eens wat hulp zoeken.
Niet voor iedereen is die manier goed namelijk (het werkt bij iedereen anders en dat hangt af van persoonlijkheid) en als dat al meerdere keren gezegd is en je krijgt nog steeds dezelfde tips dan ben ik er wel klaar mee.
+ flepke wil niks vertellen over zich zelf, want elke keer als ik het vraag dan negeert ie het, daardoor krijg je al helemaal geen hoogte van zo iemand (dus je weet ook niet wat die tips voor waarde hebben!!!!!)
Niet mee eens,quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik snap de link van het hoogte krijgen van iemand en de waarde van die tips niet zo goed. Ik bedoel, je huidige aanpak mbt tot...vrouwen...is niet de beste, immers, anders zat je niet in dat topic. Dus, vastgesteld is dat je huidige aanpak niet werkt. Dus elke andere aanpak die voorbij komt, los van van wie die tip komt of wat dan ook, is dan toch het proberen waard?
Een tip negeren of niet accepteren, alleen maar omdat je niet de ins en outs kent van de persoon die achter de nickname schuil gaat is jezelf tekort doen.
dus het zal langzaam naar een derde sc gaan?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 16:14 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Het lijkt wel of de complete reeks is overgewaaid in het FB topic.
We modereren alleen nog policy overschrijdende zaken in de reeks. En dat betekent dus dat de reeks een wat ander karakter heeft gekregen. We hebben nog even gedacht aan een serieuze en een minder serieuze versie om de mensen met serieuze vragen ook een podium te geven. Maar die scheiding wordt lastig te modereren dus daarom hebben we daar niet voor gekozen.
Iedereen zal dus met de verandering moeten leren leven.
Dat is het grotendeels al.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:26 schreef Cue_ het volgende:
[..]
dus het zal langzaam naar een derde sc gaan?
Dat mag dat je het daar niet mee eens bent. Dan negeer je die tips gewoon omdat diegene geen achtergrondinfo over zichzelf geeft en beperk je jezelf. Dat mag ook.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:20 schreef kree het volgende:
[..]
Niet mee eens,
er kunnen tips gegeven worden door iemand die het ook echt weet en er ervaring mee heeft.
Of iemand die misschien alleen uit zijn gedachte denkt.
Waar heb je het meeste aan?
Denk het eerste hè
En ik snap niet waarom er dan gewoon niet geantwoord wordt op een rechtstreekse vraag die ik stel aan iemand die blijkbaar "de perfecte manier heeft" om meiden te versieren.
Dan kunnen er leuk tips gegeven worden maar als je niet eens zelf kan vertellen waarom jij er zelf nou zoveel succes mee hebt, is toch raar.
Ik schrijf niks af en ik pak ervan op wat ik wil.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:31 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat mag dat je het daar niet mee eens bent. Dan negeer je die tips gewoon omdat diegene geen achtergrondinfo over zichzelf geeft en beperk je jezelf. Dat mag ook.
Kijk, JIJ wil wat. Je krijgt tips, alleen blijkbaar niet in de vorm/manier waarop jij dat zou willen. Dat is prima, maar als je dat de boventoon gaat laten voeren dan is het hele nut van waarom je uberhaupt in dat topic bent natuurlijk weg.
Zoals je het zelf op dit moment doet werkt het blijkbaar in ieder geval niet, anders zou je niet in dat topic komen. Nou, dan kun je iets doen met tips van anderen, of die bij voorbaat al afschrijven. Moet je zelf weten, maar je schiet er echt niks mee op.
dat komt dan door sc gedoe van meestal de vaste users. Niet dorodat iemand geen persoonlijke info wil delen.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:40 schreef kree het volgende:
[..]
Ik schrijf niks af en ik pak ervan op wat ik wil.
Maar het topic gaat zo hard door heel veel nutteloze opmerkingen dat mensen die een vraag stellen, niet eens gelezen wordt door allerlei bs van hun
Maar door de slowchat ontstaat een ontspannen sfeer waarin nieuwe users zich snel thuis voelenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
dat komt dan door sc gedoe van meestal de vaste users. Niet dorodat iemand geen persoonlijke info wil delen.
Dat snap ik ook wel. Sommigen daar beginnen meteen seksistische opmerkingen te maken zodra er een nieuwe vrouw begint te posten, die dan ook prompt weer weg is. Daar is deze topic niet voor bedoeld maar naar mijn mening zouden beledigende users sowiezo uit R&P geweerd moeten worden en de boel een beetje serieus en respectabel maken en houdenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:53 schreef kree het volgende:
Ja maar er is een verschil tussen leuke SC en SC met nutteloze one-liners of weet ik veel wat.
Ik vind vooral dat mensen die eigenlijk niks te zoeken hebben in een topic omdat ze niks constructiefs bij te dragen hebben geweerd zouden moeten worden. Het is natuurlijk lastig in te richten, maar er is gewoon een extreem verschil in sfeer in dat topic tussen wanneer die 2 er wel posten en wanneer ze er niet zijn.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:57 schreef magnetronkoffie het volgende:
Dat snap ik ook wel. Sommigen daar beginnen meteen seksistische opmerkingen te maken zodra er een nieuwe vrouw begint te posten, die dan ook prompt weer weg is. Daar is deze topic niet voor bedoeld maar naar mijn mening zouden beledigende users sowiezo uit R&P geweerd moeten worden en de boel een beetje serieus en respectabel maken en houden
Volgens mij niet, Firefly gaat gewoon door.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:28 schreef Re het volgende:
Ik denk dat die mensen het ook wel begrepen hebben nu hoor
Ze passen meer in het singels slowchat topic denk ik.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:43 schreef Catbert het volgende:
[..]
Volgens mij niet, Firefly gaat gewoon door.
Daar hebben we het eerder in het topic al over gehad. Dat vond men unaniem een slecht idee omdat singles volgens hun een vaste kliek is waar je niet tussenkomt of waar ze zich niet op hun gemak voelen.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 21:15 schreef stbabylon het volgende:
Overigens, is dat topic vrijwel exact hoe Singles is begonnen. Misschien een idee om de mensen die graag af en toe SC-en daar uit te nodigen.
Bij deze
Er zijn nu al twee klieken (werkdagen en avond/weekend) en als je met een hele bups komt, valt het best mee. Denk ik.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 21:20 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Daar hebben we het eerder in het topic al over gehad. Dat vond men unaniem een slecht idee omdat singles volgens hun een vaste kliek is waar je niet tussenkomt of waar ze zich niet op hun gemak voelen.
Das gewoon weer een kwestie van stug doorzettenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 21:20 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Daar hebben we het eerder in het topic al over gehad. Dat vond men unaniem een slecht idee omdat singles volgens hun een vaste kliek is waar je niet tussenkomt of waar ze zich niet op hun gemak voelen.
Ik zeik in mijn broek van het lachen, zo hard dat ik het in een glas heb gedaan.quote:
dat geeft je instelling al weer aan, doe nou gewoon is rustig en vertel uit je eigen ervaringen?quote:Op zondag 16 oktober 2011 01:51 schreef Flepke het volgende:
[..]
Ik zeik in mijn broek van het lachen, zo hard dat ik het in een glas heb gedaan.
[ afbeelding ]
Alsjeblieft, voor de ontstane ongemakken & spanningen.
En trouwens, zeg eens dat hij normaal moet doen.
Mijn vriend steekt geen energie meer in onze relatie.
Ik zal even kijken.quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:35 schreef kree het volgende:
Kan er iemand weer even naar het versieren topic kijken.
Ben er nu toch wel klaar mee.....
Anders ben ik er zelf weg uit.
Waarom toch ook altijd weer ik, drommels drommels drommels.quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:39 schreef Cue_ het volgende:
Nu werd ik ook nieuwsgierig.
Maar tjonge.. jullie geven flepke genoeg voer.. geen wonder dat ie hapt. en jullie zijn er zelf de klos door. Is dat nou zo moeilijk om te snappen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2: RufusWainwright kwam even langs. een onbekende maar omdat mensen zo lekker happen en niet kunnen negeren ontspoort het.
3: kree heeft verkeerde verwachtingen van FOK, het topic en het leven en heeft bovendien grote moeite om mensen te negeren. Zit liever in de slachtofferrol
quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:44 schreef Godtje het volgende:
Ik heb even gekeken en de conclusies:
1: Flepke na tig waarschuwingen blijft het een kut user die zijn status moet halen om andere mensen naar beneden te trekken en geheel ongepast het binkje uit te gaan hangen tegen autisten.
Dit plaatje is er voor uitgevonden:Punt 3SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2: RufusWainwright kwam even langs. een onbekende maar omdat mensen zo lekker happen en niet kunnen negeren ontspoort het.
3: kree heeft verkeerde verwachtingen van FOK, het topic en het leven en heeft bovendien grote moeite om mensen te negeren. Zit liever in de slachtofferrol
Er is een verschil tussen FOK in het algemeen, prima kan alles hebben.
Maar dat topic is er niet voor bedoeld om zo lomp te doen.
Je kunt me overal afzeiken maar als je persoonlijke dingen stelt of vragen in een topic wat daarvoor bedoeld is dan moet je niet met zulke reacties belaagd worden.
Echt ik irriteer me kapot eraan.
Zonde van het topic als iedereen die serieus iets vraag toch maar weg gaat. = einde topic en dan blijven de "alwetende" over daar in een groepjeDo what you love, love what you do!
Dankje. Maar ik hou ook van jou hoor.quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:44 schreef Godtje het volgende:
1: Flepke na tig waarschuwingen blijft het een kut user
Pardon? Ik probeerde alleen die trol met de naam "RufusWainwright" op haar plek te zetten.quote:die zijn status moet halen om andere mensen naar beneden te trekken en geheel ongepast het binkje uit te gaan hangen tegen autisten.
Ik niet van jou en je hebt gefaald.quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:47 schreef Flepke het volgende:
[..]
Dankje. Maar ik hou ook van jou hoor.
[..]
Pardon? Ik probeerde alleen die trol met de naam "RufusWainwright" op haar plek te zetten.
Mwa, hij weet hoe hij het NSB knopje moet gebruiken en scoort makkelijke puntjes, die komt er wel inderdaad.quote:
Die dondert meteen dood neer naast zijn stoel.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:06 schreef stbabylon het volgende:
Re wordt zometeen wakker en denkt: *zucht*
Whoa. Je snapt inmiddels dat je niet overal moet happen?quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:12 schreef kree het volgende:
Nou hoopt dat ze snel met de bezem door het topic gaat in ieder geval.
Ik ben er maar even weg totdat het weer normaal gaat.
Wordt ik ook nog aangevallen dat ik niks kan hebben.
Das niet waar, kan alles hebben maar nu is het gewoon een soort van pesten en ik kan er maar beter niet op in gaan want dan wordt het nog erger.
Hoor jij niet thuis in PUB?quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:13 schreef Flepke het volgende:
[..]
Mwa, hij weet hoe hij het NSB knopje moet gebruiken en scoort makkelijke puntjes, die komt er wel inderdaad.
[..]
Die dondert meteen dood neer naast zijn stoel.
[..]
Whoa. Je snapt inmiddels dat je niet overal moet happen?
Bij gebrek aan KLEuter.quote:
Ik mis je schat. Ik heb het topic weer de juiste richting in geholpen, kom je terug?quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:23 schreef kree het volgende:
Zelfs hier blijft het niet serieus![]()
Ik hap niet meer zie wel hoe het topic verder gaat voordat ik weer wat post (hier en in versieren)
Dit is weer een post he. Weer kan je het niet negeren.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:23 schreef kree het volgende:
Zelfs hier blijft het niet serieus![]()
Ik hap niet meer zie wel hoe het topic verder gaat voordat ik weer wat post (hier en in versieren)
Jouw probleem is dat je jezelf te serieus neemt. Loosen up, dan komt het misschien eens van neukenquote:Op maandag 17 oktober 2011 12:23 schreef kree het volgende:
Zelfs hier blijft het niet serieus![]()
Ik hap niet meer zie wel hoe het topic verder gaat voordat ik weer wat post (hier en in versieren)
Ben niet je schat.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:25 schreef Flepke het volgende:
[..]
Ik mis je schat. Ik heb het topic weer de juiste richting in geholpen, kom je terug?
Wtf maakt dat nou voor verschil uit? Dan verteld hij niet het verhaal hoe het theoretisch zou zijn, maar hoe hij het zelf heeft meegemaakt, maar vertelt verder precies hetzelfde verhaal.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:40 schreef kree het volgende:
[..]
Ben niet je schat.
Maar kan je prima hebben in het topic, zolang je maar serieus blijft en niet met onzin dingen komt.
En probeer dan niet eens iedereen op te naaien maar reageer serieus zonder al die opschepperij dingen.
Mag je best doen, maar dan wel uit eigen ervaring en vertel dan hoe je het zelf meegemaakt hebt.
Nu komt het uit de lucht vallen.
Maar hij houdt zich verder wel aan de regels die binnen Fok! gesteld zijn, en dús mag hij gewoon posten in dat topic. Er zijn er maar 2 die daar enorm over vallen, en dat ben jij en magnetronkoffie.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:51 schreef kree het volgende:
Daarom moet ie ook wegwezen, wat heeft het voor nut als iedereen over zijn reacties moet heen lezen in het topic of er doorheen moet prikken?
Jullie geven zelf al de reden waarom ie niks te zoeken heeft in dat topic.
Ja das niet het enige hè, hij is gewoon vervelend, ik heb al 10x dezelfde tips gelezen in andere woorden.quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:46 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Wtf maakt dat nou voor verschil uit? Dan verteld hij niet het verhaal hoe het theoretisch zou zijn, maar hoe hij het zelf heeft meegemaakt, maar vertelt verder precies hetzelfde verhaal.
Wat maakt dat nou voor wereld van verschil dat dat laatste in jouw ogen wel zou mogen? want je maakt je heel druk over iets wat er helemaal niet toe doet, als je maar tussen de regels door kunt lezen.
Ja de rest is al weg omdat het topic nergens meer over gaat (meestal)quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:56 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Maar hij houdt zich verder wel aan de regels die binnen Fok! gesteld zijn, en dús mag hij gewoon posten in dat topic. Er zijn er maar 2 die daar enorm over vallen, en dat ben jij en magnetronkoffie.
Jij zoekt op internet naar tips. Dat is nou precies wat je doet, want je zit toch niet voor niks in dat topic?quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:56 schreef kree het volgende:
[..]
Ja das niet het enige hè, hij is gewoon vervelend, ik heb al 10x dezelfde tips gelezen in andere woorden.
Het gaat veel beter als je wat meer persoonlijker bent. En theoretische tips zijn prima.
Maar flepke is wel heel theoretisch sterker nog ik heb niks persoonlijks van hem gelezen.
En als je dan 10x hetzelfde verteld????
Dan ga ik eraan twijfelen of ik daar wel echt wat aan heb (kan zelf ook wel op internet zoeken naar dat soort tips)
Maargoed ik heb m'n mening gegeven nu, hou m'n mond wel.
Ik zou bijna mee gaan doen met zo'n makkelijk doelwit.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:00 schreef kree het volgende:
Nouja laat maar Persoon X doet het er gewoon om naar mijn mening
Negeer hem dan. Als iedereen hem negeert is het oo kniet meer leuk voor hem om daar te posten en is ie zo weg .:)quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:00 schreef kree het volgende:
Nouja laat maar Persoon X doet het er gewoon om naar mijn mening
Werkt niet er is altijd iemand die hapt.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:01 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Negeer hem dan. Als iedereen hem negeert is het oo kniet meer leuk voor hem om daar te posten en is ie zo weg .:)
En zo niet dan doen de modjes er echt wel wat aan. Maar jij/jullie happen nu zo hard dat zelfs ik er de lol van in zie.
quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:00 schreef kree het volgende:
Nouja laat maar Persoon X doet het er gewoon om naar mijn mening
En toen kwam ie weer en dook iedereen er weer bovenop, dus was het voor hem weer gezellig.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:03 schreef kree het volgende:
Werkt niet er is altijd iemand die hapt.
Laatste paar weken had ie een ban en toen ging het veel beter in dat topic.... vraag maar aan de rest.
Hoezo ik zeg gewoon wat ik ervan vindt.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:03 schreef CoolGuy het volgende:
[..]wat zit jij graag in die slachtofferrol zeg.
Je defaitisme is vast en zeker een babe magnet.quote:
Wat is het nut dan van flepke in dat topic?quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:04 schreef Cue_ het volgende:
[..]
En toen kwam ie weer en dook iedereen er weer bovenop, dus was het voor hem weer gezellig.
Ooit gehoord van "het is zo gezellig als dat je het zelf maakt"? Als jij alleen maar ellende ziet ja dan wordt het ook niet meer zoals het was of zoals je het graag zou zien.
Das precies wat ik zeg!quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:04 schreef kree het volgende:
[..]
Hoezo ik zeg gewoon wat ik ervan vindt.
En er zijn er meer, beetje jammer dat ik me nu hier in het feedback topic moet verdedigen.
Wat is het nut uberhaupt van iemand hier op fokquote:Op maandag 17 oktober 2011 13:05 schreef kree het volgende:
Wat is het nut dan van flepke in dat topic?
Wat is het nut van jou in dat topic?quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:05 schreef kree het volgende:
[..]
Wat is het nut dan van flepke in dat topic?
Ja suffe ik ga hier alweer teveel op in maargoed.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:06 schreef Flepke het volgende:
[..]
Wat is het nut van jou in dat topic?
ja, of je NEGEERT zijn posts gewoon, maar dat wil jij stiekem helemaal niet (immers, als je dat wel wilde deed je 't wel, en het is niet zo dat je 't niet 'kunt' negeren, want je kunt er ook gewoon NIET op reageren.)quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:08 schreef kree het volgende:
[..]
Ja suffe ik ga hier alweer teveel op in maargoed.
Ik kom daar omdat ik nuttige tips zoek, iets wat jij niet geeft of niet meer je zit me alleen maar op te naaien.
En er zijn er nu ook weer een stel anderen die het allemaal maar opvullen met dikke bs.
Waarom ga je niet naar de singles SC? denk dat je daar beter zit.
En dan kunnen we het misschien *iets* serieuzer hebben in het versieren topic
Hij stelt een vraag en daar antwoord ik op en ik hoop dat er wat mee gedaan wordt maargoed.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:10 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
ja, of je NEGEERT zijn posts gewoon, maar dat wil jij stiekem helemaal niet (immers, als je dat wel wilde deed je 't wel, en het is niet zo dat je 't niet 'kunt' negeren, want je kunt er ook gewoon NIET op reageren.)
Dus laat het lekker rusten nu en volgende week horen we wel hoe het is afgelopen .. afgesproken?quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:11 schreef kree het volgende:
[..]
Hij stelt een vraag en daar antwoord ik op en ik hoop dat er wat mee gedaan wordt maargoed.
Zal toch een kwestie van tijd zijn voor ie weer gebanned wordt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |