abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_103129801
Oh Draak wat naar. Goed dat je toch gebeld heb. En wel fijn dat ze niets bijzonders hebben kunnen vinden. Ik weet dat de eerste 24 uur bij een hersenschudding het belangrijkst zijn. Omdat je niet kan zien wat er aan de binnenkant afspeelt is het belangrijk regelmatig te controleren hoe er wordt gereageerd. Wanneer iemand niet, verward of in ieder geval anders dan anders reageerd kan dit duiden of bij voorbeeld een zwelling aan de binnenkant van de hersenen.
De arts zal hebben ingeschat dat de eerste 6 uur controleren voldoende moet zijn. Waarschijnlijk op basis van hoe lang het geleden is en hoe ze overkwam tijdens het bezoek.
Pin me er niet op vast, dit is wat ik nog heb onthouden uit mijn ehbo cursus en de bhv herhalingen van de afgelopen jaren.

Ik hoop toch op een redelijke nacht voor jullie, ondanks het wekadvies :*
pi_103129896
Aww Draak, je mini. :*
geen tips, wel een knuf.
pi_103130154
Dank voor de knuffels de schrik zit er toch wel in merk ik

uk dacht dat wekadvies altijd om de 2 uur was maar goed de eerste 6 nu in ieder geval on het uur daarna om de 2 uur
pi_103133768
Ach arme minidraak... En Draculettetje zelf ook natuurlijk.. wat zul je geschrokken zijn! Beterschap, en sterkte vannacht!

Wij zijn op dit moment bij opa en oma te logeren. Hebben al keiveel lol gehad vanmiddag, maar het gaan slapen was toch wel een ramp. Nu had Lars sowieso de laatste tijd, ook thuis, er al meer moeite mee als we hem op bed legden. Maar thuis is het over na 5 minuutjes huilen... hier ben ik al met al bijna 3 uur bezig geweest om dat kereltje naar dromenland te brengen... arm ding.

Ik had trouwens vroeger ook altijd het idee dat ik een meisjes-moeder was. Niet zozeer om het roze babygetut, maar meer om de moeder/dochter dingen later. Toen ik zwanger was had ik echter al heel snel het gevoel dat er een jongetje in mijn buik zat, wat werd bevestigd bij de 20w echo. En ik vind het heerlijk nu, zo lekker blond knuffelventje. Enige probleem was z'n naam... had een hele lijst meisjesnamen beschikbaar, maar jongensnamen vond ik toch een heel stuk moeilijker....
pi_103139849
Mini-draakje: wat laat je mama schrikken, en :* voor jou en mama, zoiets is echt niet fijn :'( ! Ik hoop dat het vannacht goed is gegaan en dat ze weer lekker aan het spelen is :*

Sonnetje: haha, dat noem ik turbo-shoppen, sjoefsjoef afrekenen klaar volgende winkel.... en dan stagiaires/verkoopsters die de buit heul netjes en langzaaaaam :O opvouwen.. zo lief, maarruh... sjiet op! _O-

Solagratia: grappig he, wat je allemaal in een luier kunt vinden :Y) O+

Troeta: wat schattig: dat "jaaaaaa" O+

Uitjes: fietsen is hier nog steeds de bom :Y , incl. mama van het stuur duwen }:|
zo'n indoorspeeltuin lijkt me ook wel wat voor lucas, hier klautert ie ook overal op, maar mag t eigk niet, en daar natuurlijk wel w/
Zwemmen: dat staat hier altijd op n soort goeie-ideeen-lijstje, maar t komt er niet echt van.... :? vandaag maar weer ns opperen :7

Gisteren hebben we via MP nog een vrachtwagen opgehaald:
die wilde ik :P al jaren hebben :+

en vervolgens door naar Almere, eerst naar mn broer (met dreumes en peuter) en toen naar mn zus (3 jongenspubers). Lucas heeft zich goed vermaakt en was wonderbovenwonder voorbeeldig rustig in de auto *O* extra knap omdat t toch bijna 4 uur rijden was in totaal en hij heeft 0 minuten geslapen in de auto .... half uurtje bij mn zus was de totale score :o .
Gisteravond om 7 uur in bed en nu om half 8 eruit _O_

Mn broer/schoonzus hebben 1 kat en die vond Lucas heul leuk... je zou er bijna een kat voor in huis nemen, zo schattig.... alleen k ben bang voor katten }:| en n hond vind ie ook leuk, maar die moet ik dan 3 keer uitlaten -O-

iemand tips/suggesties?
een konijn/goudvis/gekko/wandelende tak gaat t ook niet worden heur :{w >:) of ms laat ik t maar bij de eekhoorntjes/katten/duiven ;) in de tuin :|W

[ Bericht 12% gewijzigd door -Caroline- op 16-10-2011 07:57:42 ]
  zondag 16 oktober 2011 @ 08:29:23 #156
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_103140071
Pff draak dat is schrikken zeg! Hoe gaat het nu???

Cooki en een cavia??? Dies ook aaibaar...
Ik zou zelf graag een katje in huis nemen maar vind het hier te klein..
Oona is helemaal gek op de katten van mijn ouders.... hele dag roept ze die die die... aai aai!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
pi_103140326
Goedemorgen, dreumes zit hier al puffend en steunend haar tweede boterham weg te werken. Haar neus zit dicht geloof ik.

Draakje, wat een ellende met je kleine meid -O- Hoe is het vannacht gegaan?

Cooki, vind je kittens ook eng?
pi_103140400
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 09:15 schreef octopussy het volgende:
Cooki, vind je kittens ook eng?
kittens: beetje eng :@
volwassen kat/poes: heul eng :@ :@
  zondag 16 oktober 2011 @ 09:29:10 #159
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_103140418
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 09:26 schreef Cooki het volgende:

[..]

kittens: beetje eng :@
volwassen kat/poes: heul eng :@ :@
Joh cooki!! Volgens mij lag ons poezebeest vlak naast je op de bank toen je er laatst was!! Dan ist maar goed dat ze gewoon lekker lag te slapen!!
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_103140440
Dan moeten jullie hier maar niet komen heb 5 katten. Een beetje uit de hand gelopen met zielige gevallen maar laat er nu niet meer bijpraten :D

Lotte is er wel helemaal gek mee alleen het principe aaien kent ze nog niet het is meer ik heb je vast en laat je niet los. Gelukkig accepteren ze dat van haar wel. Terwijl als ik de 2 dames niet blijf aaien ze me in de vingers gaan bijten van toe nou!
pi_103140510
quote:
1s.gif Op zondag 16 oktober 2011 09:29 schreef Elmo76 het volgende:

[..]

Joh cooki!! Volgens mij lag ons poezebeest vlak naast je op de bank toen je er laatst was!! Dan ist maar goed dat ze gewoon lekker lag te slapen!!
:Y ik zet lucas er altijd voor/tussen, had je dat niet door _O-

quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 09:31 schreef Rixtje het volgende:
Dan moeten jullie hier maar niet komen heb 5 katten.
zie hierboven :P
  zondag 16 oktober 2011 @ 09:47:43 #162
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103140596
Ow draak, wat naar! Je schrikt je een hoedje!
Hoe is het vannacht gegaan?

Cooki, konijnen zijn heel erg leuk O+
Cavia's ook :Y
Of je neemt een paar kippen en je maakt die tam! Das ook heel erg tof!

Mijn kind heeft ontdekt wat uitslapen is! :o
Wij zijn gisteren (zonder kind) gaan uiteten. Kindlief is niet wakker geweest en heeft vanmorgen geslapen tot 8:40u! Echt, dit had ik een half jaar geleden niet gedacht. Dat mijn kind nog eens zou doorslapen en uitslapen.
En hij is zo lief O+
pi_103140693
De nacht is eigenlijk best goed gegaan! Ze had steeds wel moeite om wakker te worden kroop tegen me aan zodat ik nog niet kon zien of ze alert was dus even mee naar de badkamer en de pupillen waren ok! Daarna steeds gaan slapen moest er 2x echt bijzitten

nu merk ik ook niks eigenlijk, ja ik mag niet aan dr hoofd zitten en ze wil niet liggen...

Op onze hond ronja is ze ook helemaal weg en als ze een kat ziet hoor ik alleen nog maar aai aai aai!
pi_103140751
Wat schrikken zeg! Hoe is het nu met kleine draakje?

Cooki, leuk die die auto! Vind je poezen eng joh, dat hoor je niet vaak :D

Asy, wat heerlijk zeg!! En niet zo'n klein beetje uitgeslapen ook!

Hier was het iets voor half 7, maar ach ik moest toch weer werken ;)

Ik heb vannacht gedroomd dat Dyon iets had, volgend mij was het PDD-NOS. Ben het nu verder eigenlijk kwijt wat ik precies droomde (iig de testen en diagnostiseren), maar het leek echt net echt :D Vanmorgen moest ik dus echt even schakelen haha. Het zal wel met mn werk te maken hebben gehad.
pi_103140759
Ow en over vinden in de luier mn huissleutel die ik kwijt was echt heb dat ding overal gezocht vond ik terug toen ik haar ging verschonen

asy wat fijn! Harry goed zo!

Heeft lars uiteindelijk wel door geslapen shandaly?
pi_103140764
Draculetje, fijn dat de nacht best goed gegaan is! Weer een opluchting he..
Lol, een sleutel in haar luier :D Hier wordt gelukkig niets in een luier gestopt haha.
  zondag 16 oktober 2011 @ 11:24:13 #167
331753 Reilain
<3 danoontje
pi_103142057
Fijn dat het goed is gegaan Draculetje!!

en die sleutel :D hahahaha.... geweldig
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumbered
We'll share perfect moments
You and me
  zondag 16 oktober 2011 @ 11:30:13 #168
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103142194
Een sleutel in de luier :D

Meimel, werk ze vandaag!
pi_103152449
Lars heeft uiteindelijk heel de nacht doorgeslapen, was pas om 8:00 wakker.
Het is wel nu even een monstertje, maar dat wijt ik maar aan slaaptekort dit weekend dan. Vanochtend bij mijn broertje op bezoek geweest, waar hij met zijn neefje en nichtje heeft gespeeld. Allebei ouder en erg druk, dus Larsje was helemaal op toen we daar weg reden. Hij heeft net onderweg wel heerlijk in de auto geslapen.

Ben er alleen net achter gekomen dat we z'n slaapknuffels bij opa en oma hebben laten liggen... -O- Nu heeft hij er meerdere, en is hij volgens mij niet heel erg aan ze gehecht (eerste wat ie doet als ie naar bed gaat is z'n knuffels eruit gooien), maar ik hoop toch maar dat het goed gaat vanavond.
  zondag 16 oktober 2011 @ 17:49:50 #170
35189 Troel
scherp en bot
pi_103153668
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2011 08:29 schreef Twinkly het volgende:
Troel, Jochem is de 19e jarig toch? Ik herinner me dat hij op maandag geboren is?
Wat krijgt hij van jou? :D
Nouja, omdat het misschien voor de mensen hier ook interessant is:

FP LP kerststal van opa en oma
poppenbedje van de IKEA van mijn opa
van Ruben een setje kleertjes voor zijn pop
en van mij nog wat tweedehands FP LP dieren en de traktor (van Little Tikes trouwens, niet goed gekeken op de rommelmarkt) en een grote houten nopjespuzzel.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zondag 16 oktober 2011 @ 17:53:25 #171
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_103153810
Little Tikes is anders onverwoestbaar hoor! Dat is echt mega-hufterproof. ;)
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
  zondag 16 oktober 2011 @ 17:56:41 #172
35189 Troel
scherp en bot
pi_103153942
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 17:53 schreef debuurvrouw het volgende:
Little Tikes is anders onverwoestbaar hoor! Dat is echt mega-hufterproof. ;)
Ow, dat is het ook probleem niet, maar het past onderling niet en dat is jammer ;)
Of nouja, deels, want LP-dieren passen wel in de LT-aanhanger, maar de LT-dieren niet op het LP-grut ;)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_103155430
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 17:56 schreef Troel het volgende:
Ow, dat is het ook probleem niet, maar het past onderling niet en dat is jammer ;)
Of nouja, deels, want LP-dieren passen wel in de LT-aanhanger, maar de LT-dieren niet op het LP-grut ;)
daar kwamen we gisteren ook achter:
we hebben dus deze van mp:


en deze had ik al ns bij de kringloop gevonden voor weinag:


allebei little tikes, maar de auto's vd kleine passen niet op de grote auto :?
  zondag 16 oktober 2011 @ 18:51:39 #174
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_103156068
Draak wat een schrik!

Die sleutel in de luier vind ik dan wel weer grappig O+

Die cadeau klinken goed!
  zondag 16 oktober 2011 @ 19:21:03 #175
353071 kitty_hello
Met dochter én zwanger van nr2
pi_103157154
Jeetje Draak, dat is schrikken :*

Sleutel in de luier :D

Verjaardagcadeaus? Mijne is net jarig geweest :{w
Wees maar klein, je hoeft nog lang niet groot te zijn!
pi_103157283
Leia is de hele dag al bezig geweest met zichzelf vanuit buiklig naar kruiphouding te duwen :o

En dan door naar zit :D maar het ziet er zo grappig uit op haar knietjes en op haar handen! Ze doet het echt 30 keer achter elkaar steeds, naar buik, dan naar kruiphouding, dan naar zit... en zo door! Progressie O+

Ik vind het echt heel knap! :o als ze het eenmaal oké vind om maar op haar knieën te zitten, dan trekt ze zichzelf vanzelf op enzo! Echt, ze is met zo'n inhaalslag bezig :o

Haar bovenkaak zijn alle 'tanden' inmiddels door (kiezen nog even niet, doe ook nog maar even niet ;)) echt, in no time.. het zijn nog maar randjes, maar het ergste heeft ze dus gehad!

Jemig waar blijft mijn baby ;( :D ik wilde zo graag dat ze ook deed wat andere kindjes van haar leeftijd doen, maar ik voel me nu vooral weemoedig ;(
pi_103158185
Go Leia! Goed bezig dame *O* Ik heb dat weemoedige juist helemaal niet. Hoe groter ze wordt, hoe fijner ik het vind. Dat maakt het ook weer moeilijk om aan een volgende te beginnen, want weer die babyfase, stressen om aankomen, stressen om genoeg voeding enzovoort. Om dan niet te denken aan 9 maanden spugen en bevallen. Mja, ons gezin voelt nog niet compleet zo, dus ooit moet ik een beslissing nemen.

Draak, jeutje wat een klap was dat dan zeg. Je arme mupke! Hoe gaat het nu?

Hahah die sleutel in de luier! Hoe kwam die daar nou in dan? Ook opgegeten? :P

Cooki, wat jij hebt met katten heb ik met honden. Als de dood ben ik er voor. Katten dan weer niet, daar hebben we er twee van. Ik hoop dat ik die hondenangst niet op Amy overbreng.

Deze week zijn Amy en ik samen thuis. De gastouder is op vakantie dus ik werk thuis. Ik heb toch niet veel afspraken want het is vakantie op mijn werk. Ik ben benieuwd hoe Amy het vindt, heel de week samen :)

[ Bericht 4% gewijzigd door Solagratia op 16-10-2011 19:48:31 ]
pi_103158510
Orea, wat goed van Leia O+

Even een vraagje aan de dreumes (of peuter-)ouders hier: wat doe je als je kind weigert te luisteren? Ik wilde vanmiddag dat Hannah even naar me toe kwam zodat ik haar schoenen aan kon doen, maar ze reageerde gewoon niet. Ik heb het haar een stuk of 5 keer gevraagd van een lieve toon tot een dwingende toon, maar ze kijkt me aan en gaat gewoon verder met waar ze mee bezig was. Ik heb kennelijk geen gezag.
Is dit nou normaal of heb ik een klein krengetje?
  zondag 16 oktober 2011 @ 19:54:06 #179
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103158691
octo, hier soms hetzelfde hoor (of zelfs gewoon nog verder wegrennen). Ik ga hem dan gewoon halen of ik probeer een andere toon/woorden...

Cooki, wat tik jij toch steeds leuk spul op de kop O+
pi_103158721
Amy luistert ook voor geen meter Octo. Ik heb dan het idee dat het gewoon niet binnenkomt of dat ze zo geconcentreerd met iets bezig is dat ze niet kan luisteren ofzo. Ik zou dus zeggen dat het normaal is, maar ik weet niet hoe het zit met een oudere dreumes (Amy is 14 maanden)
pi_103159298
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 19:42 schreef Solagratia het volgende:
Cooki, wat jij hebt met katten heb ik met honden. Als de dood ben ik er voor. Katten dan weer niet, daar hebben we er twee van. Ik hoop dat ik die hondenangst niet op Amy overbreng.
Ik had gehoopt dat ik de kattenangst op mijn boys over had kunnen brengen... en op mijn vriend...
k plak hier straks wel ff een foto.... brrrr

@Orea: trots *O* :Y
over weemoedig: heb ik bijna t zelfde als Solagratia :W
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 19:42 schreef Solagratia het volgende:
Ik heb dat weemoedige juist helemaal niet. Hoe groter ze wordt, hoe fijner ik het vind. Dat maakt het ook weer moeilijk om aan een volgende te beginnen, want weer die babyfase, stressen om aankomen, stressen om genoeg voeding enzovoort. Om dan niet te denken aan 9 maanden spugen en bevallen.
@Solagratia: das maar een korte tijd he, relatief dan, maar ik had na thomas exact hetzelfde geschreven (nou ja bijna exact) ...

quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 19:49 schreef octopussy het volgende:
Even een vraagje aan de dreumes (of peuter-)ouders hier: wat doe je als je kind weigert te luisteren? Ik wilde vanmiddag dat Hannah even naar me toe kwam zodat ik haar schoenen aan kon doen, maar ze reageerde gewoon niet. Ik heb het haar een stuk of 5 keer gevraagd van een lieve toon tot een dwingende toon, maar ze kijkt me aan en gaat gewoon verder met waar ze mee bezig was. Ik heb kennelijk geen gezag.
Is dit nou normaal of heb ik een klein krengetje?
das normaal, of we hebben allemaal krengetjes >:)
en t gaat nog jaaaaaren door :P
wat hier helpt is:
• dichtbij gaan zitten,
• naam noemen, evt even aanraken (zachtjes :+ ),
• pas bij aandacht vh liefje/krengetje O+ de boodschap noemen...
• soms is de afstand letterlijk en figuurlijk te groot en is de interesse voor al het andere zo enorm, dat jij met je schoenen (of wat dan ook) niet in de hitlist staat :{w
• edit: o ja: en als er niet gereageerd wordt, na zegmaar 2x van dichtbij gevraagd, dan zeg ik iets van OK ik ga nu..... insert-whatever ....

maarruh maar dat ben ik he, ik doe maar wat, zegt asy en "wiewashetnogmeerikweetjenaamffnietmaarikweetjetevinden: O+ >:)

@Asy: ja ik had zelfs een skipak veuls te groot gevonden :+ zit nu in de verzending voor PJ!
Oh en als jij nou leuk blijft, kom t vanzelf jouw kant op he :*

maarruh: ik weet al wat mn nieuwe baan moet worden: online/kringloop personal shopper :7

[ Bericht 0% gewijzigd door -Caroline- op 16-10-2011 20:14:18 ]
pi_103159602
Ik ook hoor, ik vind elke fase steeds leuker worden! Misschien is het extra omdat mijn dame juist zo traag is met bijna alles :) dat ik er daarom zo weemoedig van word :)
pi_103159724
:D
Ik vind t ook wel jammer hoor dat ie zo snel gaat. Mijn kleine baby ;(
Ik hoop dat een volgende wat minder snel gaat :P

En luisteren, tja dat gaat steeds beter, maar soms luistert ie gewoon niet. Ik denk dat dat er wel bijhoort. Maar geen idee wanneer dat beter moet gaan worden :P
Ik merk hier wel progressie erin.
pi_103159964
Sonnetje, mijn tweede gaat ook wat minder snel O+
speciaal voor mama denk ik :7
daarom geen derde, die wordt me te langzaam :') (as if... :D )

o, en voor het dreumeswoordraadspel:
mijnes kan een paar woorden he: klaar, op, dicht, open, ja, nee, veul dierengeluiden, krijswoorden... etc
maar nu n nuuje *O*

aipe !? :P

en ik weet niet of er trots op ben :Y *O* of ms toch maar niet :@ :|W

game on! :Y)
  zondag 16 oktober 2011 @ 20:26:48 #185
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103160324
Cooki: skypen? :D
En ik ben altijd leuk! ;)

Ow en weemoedig ben ik ook wel eens hoor. Harry is mijn kleine grote jongen. Ik vind het steeds leuker worden, maar als ik de filmpjes terug kijk van 'vroegah' dan heb ik echt zoiets van: ooh, mijn kleine hoopje! O+ Waar is de tijd gebleven??
  zondag 16 oktober 2011 @ 20:41:29 #186
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_103161385
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 20:20 schreef Cooki het volgende:
Sonnetje, mijn tweede gaat ook wat minder snel O+
speciaal voor mama denk ik :7
daarom geen derde, die wordt me te langzaam :') (as if... :D )

o, en voor het dreumeswoordraadspel:
mijnes kan een paar woorden he: klaar, op, dicht, open, ja, nee, veul dierengeluiden, krijswoorden... etc
maar nu n nuuje *O*

aipe !? :P

en ik weet niet of er trots op ben :Y *O* of ms toch maar niet :@ :|W

game on! :Y)
Ik ga voor de I-pad! :) Heb ik nu wat gewonnen?! *)

Octo, hier ook een niet-luisterende dreumes hoor! Vanmiddag nog toen we aan de wandel waren op de hei. Tirza even wachten, we lopen zometeen allemaal die kant op. Madam kijkt om, loopt door, kijkt nog eens om en zet het op een rennen! En ff later, wij gaan naar links, mevrouw blijft stilstaan, kijkt met zo'n blik van >:) en :W de andere kant op. En dan kun je zeggen wat je wil, het enige wat helpt is er achteraan rennen en oppakken, want ze luistert voor de }) niet!!

En ik heb ook weer een nieuwe voor het dreumes-woord-raadspel!! *O*
'Pallepoetsen'
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_103161479
ja duh.. tandenpoetsen of ballenpoetsen ik weet niet heur... :{w

asy/elmo , de commissie laat inzendingen toe tot eind vd avond, jullie bijdrage wordt gewaardeerd, maar jullie moeten helaaaas nog even in spanning afwachten of je gewonnen hebt of niet... ):O
  zondag 16 oktober 2011 @ 20:47:20 #188
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_103161736
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 20:42 schreef Cooki het volgende:
ja duh.. tandenpoetsen of ballenpoetsen ik weet niet heur... :{w

asy/elmo , de commissie laat inzendingen toe tot eind vd avond, jullie bijdrage wordt gewaardeerd, maar jullie moeten helaaaas nog even in spanning afwachten of je gewonnen hebt of niet... ):O
:N hartstikke onjuist!
Ik kan als hint geven dat je aan dit seizoen moet denken!

En wat heb je trouwens een vette oplegger gescoord! *O*

Oh als je je nieuwe baan start als online/kringloop personal shopper, zullen we dan samenwerken?! *)
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:02:12 #189
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103162707
cooks, ik dacht dat wij al samen iets hadden?
ow en mag ik mijn inzending nog herzien? ik stem ook voor i-pad

elmo: paddenstoelen!
pi_103162974
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 20:47 schreef Elmo76 het volgende:

[..]
Oh als je je nieuwe baan start als online/kringloop personal shopper, zullen we dan samenwerken?! *)
quote:
12s.gif Op zondag 16 oktober 2011 21:02 schreef Asyniur het volgende:
cooks, ik dacht dat wij al samen iets hadden?
Oh ok, dat worden dus 2 parttime aanstellingen :7

ik ga ff mn nieuwe topic spammen: wat vinden jullie? stay *O* or slotje -O- ?
inspiratietopic wensenlijstjes
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:14:52 #191
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_103163599
quote:
12s.gif Op zondag 16 oktober 2011 21:02 schreef Asyniur het volgende:
cooks, ik dacht dat wij al samen iets hadden?
ow en mag ik mijn inzending nog herzien? ik stem ook voor i-pad

elmo: paddenstoelen!
Jaaaa!!!! *O* *O* *O*
Issie cool of wat?!? *O*

quote:
ik ga ff mn nieuwe topic spammen: wat vinden jullie? stay or slotje ?
inspiratietopic wensenlijstjes
Ik zeg: stay!
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:31:42 #192
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103164590
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 21:14 schreef Elmo76 het volgende:

[..]

Jaaaa!!!! *O* *O* *O*
Issie cool of wat?!? *O*

Wat heb ik gewonnen??
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:36:09 #193
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_103164890
quote:
2s.gif Op zondag 16 oktober 2011 21:31 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Wat heb ik gewonnen??
Dat zal ik morgen even met Tirza overleggen!
;)
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_103165083
heuj.. iemand kan toch niet 2 keer winnen he, op n avond...
dan gaat mijn prijs naar Elmo en de gedeeld-eerste-maar-eerst-iets-anders-roepende is Asy...

de hoofdprijs is: een autoritje met terror-lucas :Y)
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:39:13 #195
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_103165107
Mijn Siebe (16 maanden) is een beetje uitgekeken op zijn huidige speelgoed. Met Duplo smijt hij alleen nog maar... dus dat hou ik er in, maar de rest hoeft van hem niet meer zo. In plaats daarvan gaat hij in de woonkamer en keuken op ontdekkingstocht :P

Maar ja, ik denk dus dat nieuw speelgoed voor hem goed al zijn. Hebben jullie tips voor mijn jochie?
Ohja tractor rijden vind hij leuk, kan nog niet lopen. Vliegensvlug kruipen daarentegen dan weer wel :D
kloep kloep
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:42:21 #196
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_103165303
Wil Lucas dat wel? :D

Borizzz, we hebben hier vooral Duplo waar veel mee gespeeld wordt. Hij hobbelt ook graag op zijn hobbelpaard. Verder leest hij graag (lang leve de afgeschreven biebboeken! *O* )
Ik heb een V-tech speelboom waar hij graag wat mee doet, muziekinstrumenten, stapelbekers...
Maar je kan je kind ook een pollepel en vergiet geven. Misschien vindt ie dat wel tof!
pi_103165441
auto's, vormenstoof, stofzuiger :P
Dat zijn dingen waar Floris graag mee speelt
oh en hij heeft van zn neef een autodashboard te leen en dat is ook helemaal geweldig, vind hij :P
Als t maar herrie maakt :P
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:45:09 #198
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_103165464
V-tech speelboom? Wat is dat?
Dat vergiet ga ik morgen eens uitproberen; zal me een lawaai geven :D
kloep kloep
pi_103165548
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 21:39 schreef Borizzz het volgende:
Maar ja, ik denk dus dat nieuw speelgoed voor hem goed al zijn. Hebben jullie tips voor mijn jochie?
little people poppetjes/bus/vliegtuig/auto's/kermis :Y
vtech autootjes :Y
knoppuzzels
ipad :P :Y *O*
maar kijk eerst ff op marktplaats ofzo, beter voor de portemonnee :7
  zondag 16 oktober 2011 @ 21:50:23 #200
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_103165763
Sinterklaas heeft ook veel geld :D
Bedankt voor de tips! Zal binnenkort ns een fotootje van Siebe posten, dan weten jullie hier hij er uit ziet.
kloep kloep
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')