De gouden regels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet het, ik had het ook al opgezocht, maar de keren dat ik in Turkije ben geweest, werd elke keer gezegd dat dat spul tutti frutti hetenquote:Op zondag 9 oktober 2011 13:55 schreef 92Merel het volgende:
[..]
Tutti frutti is wat anders
[ afbeelding ]
kook lekker voor me en ik trouw met jequote:Op zondag 9 oktober 2011 13:57 schreef coban het volgende:
@intronic
Haha nja in turkije zeggen ze omg coban ga leren koken zo wilt niemand met je trouwennnn!_!_!_!_
Ja kanwel mr tutti frutti is gedroogd fruit gleoof ikquote:Op zondag 9 oktober 2011 13:56 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ik weet het, ik had het ook al opgezocht, maar de keren dat ik in Turkije ben geweest, werd elke keer gezegd dat dat spul tutti frutti heten
Werk ze.quote:
quote:Op zondag 9 oktober 2011 13:57 schreef Intronic het volgende:
[..]
kook lekker voor me en ik trouw met je
Jawel mr beste is uit turkije zelf. Ik ga in winter nar turkije dus wil ik best meenemen hahaquote:Op zondag 9 oktober 2011 13:57 schreef #ANONIEM het volgende:
Zeg, waar kun je die dingen eigenlijk halen? Gewoon bij de Turk toch?
Even een reisje naar Turkije voor snoepgoed? Oké, zie jullie morgen weer.quote:Op zondag 9 oktober 2011 13:59 schreef coban het volgende:
[..]
Jawel mr beste is uit turkije zelf. Ik ga in winter nar turkije dus wil ik best meenemen haha
Ohja want jij bent fapcam en alles.quote:Op zondag 9 oktober 2011 13:59 schreef Intronic het volgende:
[..]
dan moet je wel heel mega super uber speciaal cool zijn, en dat ben je niet zomaar.
beetje onzeker jij, denk ik, toch?quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:00 schreef coban het volgende:
[..]
Ohja want jij bent fapcam en alles.
Mja mr ik ben ook heel cool en alles iedereen hier aanbidt mij. TOCH?
neequote:Op zondag 9 oktober 2011 14:00 schreef coban het volgende:
[..]
Ohja want jij bent fapcam en alles.
Mja mr ik ben ook heel cool en alles iedereen hier aanbidt mij. TOCH?
Zo kom ik wel over he nuquote:
Je bent gewoon jaloers op wat ik en OV hebben.quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:01 schreef #ANONIEM het volgende:
[..]
Hoezo worden er zoveel homo-claims gedaan in dit topic?
Klopt!quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:00 schreef coban het volgende:
[..]
Ohja want jij bent fapcam en alles.
Mja mr ik ben ook heel cool en alles iedereen hier aanbidt mij. TOCH?
Waarmee?quote:
Nee, ik heb Mama Beer al.quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:02 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers op wat ik en OV hebben.
weet ikquote:Op zondag 9 oktober 2011 14:01 schreef coban het volgende:
[..]
Zo kom ik wel over he nu
Mja jullie weten allemaal dat ik een heel onzeker gepest verlegen meisje ben die op internet stoer doet dus tsjah
Ik brei truien met kerstmotiefjes, dit wordt in de huidige samenleving niet geaccepteerd, dit maakt mij verdrietig.quote:
Dan vraag je er gewoon om.quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:04 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik brei truien met kerstmotiefjes, dit wordt in de huidige samenleving niet geaccepteerd, dit maakt mij verdrietig.
haha ik ga jou pestenquote:Op zondag 9 oktober 2011 14:04 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik brei truien met kerstmotiefjes, dit wordt in de huidige samenleving niet geaccepteerd, dit maakt mij verdrietig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |