Tegen wie heb je het nou?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:03 schreef Zolcon het volgende:
Maar laten we aub niet vervallen in die idiote simplificaties over de euro die rondvliegen. Als je er geen verstand van hebt dan hou je toch gewoon je bek erover. Ik ga me ook niet bezighouden met de las-technieken van een scheepswerf.
(ja ik heb zin om me uit te spreken)
Jolande Sap, Ploumen (naar ik meen ook)quote:
Ben jij wel helemaal wakker?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 11:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet niet of je het weet, maar het is zondag.
Nee, Brabant moet meedoen, Brabant is gewoon de motor van Nederland.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Er is weinig zonder zachte G, dus ook jullie brabomongolen mogen meedoen.
Inderdaad, nadat hij tijdens zijn periode als minister beslissingen in het voordeel van de club der ijzeren vogels genomen heeft.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:04 schreef betyar het volgende:
[..]
Die heeft zijn handen vol aan ijzeren vogels.
Eens.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:04 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee, Brabant moet meedoen, Brabant is gewoon de motor van Nederland.
Alles wat in NWS geschreven wordt is onzin, behalve als het door POLers is geschreven.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 11:55 schreef De_Nuance het volgende:
Sommige Fok!ers in NWS denkem dat als ze een absurd lang stuk met onzin schrijven dat het dan opeens geen onzin meer is.
Truequote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:05 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Alles wat in NWS geschreven wordt is onzin, behalve als het door POLers is geschreven.
Je gezinssituatie misbruiken om ergens uit te stappen zegt al meer dan genoeg.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:05 schreef Ludd het volgende:
[..]
Inderdaad, nadat hij tijdens zijn periode als minister beslissingen in het voordeel van de club der ijzeren vogels genomen heeft.
Zo doorzichtig allemaal. Oh nee, hij wou meer tijd voor zijn gezin. Ik geloof dat hij inmiddels sowieso geen relatie meer heeft.
NWS-volk is inferieur.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:05 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Alles wat in NWS geschreven wordt is onzin, behalve als het door POLers is geschreven.
Jammer.quote:
Hij heeft niet eens een gezin, dat is het mooie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:06 schreef betyar het volgende:
[..]
Je gezinssituatie misbruiken om ergens uit te stappen zegt al meer dan genoeg.
CDA bestuur heeft lopen stoken in die relatie want ze willen Eurlings aan de machtquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:08 schreef De_Nuance het volgende:
En Eurlings en zijn vriendin zijn nu uit elkaar
Ja maar de fetaschijters stelen ons geld!!!!quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:08 schreef Zolcon het volgende:
Het probleem van NWS en internetfora over het algemeen is dat mensen die totaal geen verstand van een kwestie hebben overal een mening over gaan geven.
Oplossing:
Zeg soms gewoon dat je er geen verstand van hebt en dat je de mensen die dat wel hebben het last oplossen.
Bij deze wil ik mijzelf even op de borst kloppen. Ik heb dat in het verleden namelijk meer dan eens gedaan. Ik heb gezegd dat ik simpelweg niet weet wat de beste optie is en heb de discussie verlaten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:08 schreef Zolcon het volgende:
Het probleem van NWS en internetfora over het algemeen is dat mensen die totaal geen verstand van een kwestie hebben overal een mening over gaan geven.
Oplossing:
Zeg soms gewoon dat je er geen verstand van hebt en dat je de mensen die dat wel hebben het last oplossen.
Hij is gewoon naar KLM gegaan , alsof hij weer de politiek in wilquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:09 schreef Zolcon het volgende:
[..]
CDA bestuur heeft lopen stoken in die relatie want ze willen Eurlings aan de macht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |