quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:38 schreef practics het volgende:
TS pot of wat?
Pics aub liefst met vriendin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. uit.Religion taking credit for morality and ethics is like Justin Bieber taking credit for the creation of music.
Vond haar ten tijde van Idols ook een ontzettende mekker maar 7 jaar later heeft ze heel veel vooruitgang geboekt! Ze kwam ook heel leuk over naar de coaches toe.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 00:33 schreef Knipoogje het volgende:
Ik vond haar toen bij Idols totaal niet overtuigen, maar nu wel
Daar verbaasd me wel, want ik vond juist haar altijd op televisie het arrogantste overkomen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 23:55 schreef charmed_angel het volgende:
Ze was altijd zo lief en schattig voor de fans. Geen kapsones en nam lekker de tijd
In raffish was ze altijd de stilste van de 5 vond ikquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:49 schreef Woelli het volgende:
[..]
Daar verbaasd me wel, want ik vond juist haar altijd op televisie het arrogantste overkomen.
En ik vind nog steeds dat zij de wildcard had moeten tijdens Idols.
Zal nu na Alice en Sharon, ook Tialda nog langs komen? Ben benieuwd wat er van haar is geworden.
Wat grappig dan, want ik vond haar helemaal niet zo sympathiek overkomen Vrijdag. Niet dat ze kattig is, maar gewoon nog bijdehand ergens... Die Nora lijkt me veel liever en rustiger.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:42 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
In raffish was ze altijd de stilste van de 5 vond ikecht lief meisje
ik zie ook niets liefs maar een bijdehante, maybe arrogante meid. doet me denken aan Raffaelaquote:Op maandag 10 oktober 2011 16:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat grappig dan, want ik vond haar helemaal niet zo sympathiek overkomen Vrijdag. Niet dat ze kattig is, maar gewoon nog bijdehand ergens... Die Nora lijkt me veel liever en rustiger.Zo zie je maar weer dat het niet altijd klopt
En VanVelzen heeft volgens mij alle niet-Nederlands sprekenden.quote:Op maandag 10 oktober 2011 16:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Marco Borsato heeft dus 2 ex raffish leden in zijn team. Norah Dalal en Sharon. Interessant.
Oeh, ik ben benieuwd Vaduzquote:
Mee eens. Maar gezien de wansmaak en de 'owee als je met je kop boven het maaiveld uitsteekt'-houding van de meeste Nederlanders zal ze wel niet zo ver komen.quote:Op zaterdag 24 december 2011 12:13 schreef ZaZoe het volgende:
Van mij mag dit totaalpakketje wel winnen. Wat een performance
...en misschien ook net iets te mooi.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 18:59 schreef grazz het volgende:
Vind het jammer dat ze net niet de finale heeft gehaald. In vergelijking met Iris, vind ik Sharon meer star quality hebben. Sharon geeft gewoon echt een complete show weg en is vocaal ook zeer sterk. Ik denk persoonlijk dat mensen zoiets hadden van; tis altijd hetzelfde (zo had ik haar ook graag een klein liedje willen horen zingen), te schreeuwerig en..oja heel belangrijk in NL..je moet bescheiden zijn, lekker nuchter blijven. Ik denk dan ook dat veel mensen Sharon arrogant vinden (overkomen).
Sharon is vocaal niet zeer sterk. Zelfs niet gewoon sterk. Ook in haar laatste show niet. Ik denk dat haar looks en persoonlijkheid je verblind hebben.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 18:59 schreef grazz het volgende:
Vind het jammer dat ze net niet de finale heeft gehaald. In vergelijking met Iris, vind ik Sharon meer star quality hebben. Sharon geeft gewoon echt een complete show weg en is vocaal ook zeer sterk. Ik denk persoonlijk dat mensen zoiets hadden van; tis altijd hetzelfde (zo had ik haar ook graag een klein liedje willen horen zingen), te schreeuwerig en..oja heel belangrijk in NL..je moet bescheiden zijn, lekker nuchter blijven. Ik denk dan ook dat veel mensen Sharon arrogant vinden (overkomen).
Misschien maar beter dat ze geen cover als single hoeft uit te brengenHup Sharon
Afgezien van het feit dat ik Sharon niet likeable vond had ik wel het idee dat ze echt heel goed was, bij de auditie vond ik het veelbelovend. De laatste paar live-shows viel het telkens tegen. Had ik echt niet verwachtquote:Op zondag 15 januari 2012 12:04 schreef Phoenixbirdy het volgende:
[..]
Sharon is vocaal niet zeer sterk. Zelfs niet gewoon sterk. Ook in haar laatste show niet.
Viel me ook op. In mijn beleving, maar dat weet ik niet zeker omdat die show al een tijd geleden was, zong ze dat I Am Nothing nummer zelfs minder krachtig en goed dan dat meisje van Holland's Got Talent. Maar dat kan ik verkeerd voor me hebben hoor, kreeg alleen dat idee toen Sharon het zong.quote:Op zondag 15 januari 2012 12:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Afgezien van het feit dat ik Sharon niet likeable vond had ik wel het idee dat ze echt heel goed was, bij de auditie vond ik het veelbelovend. De laatste paar live-shows viel het telkens tegen. Had ik echt niet verwacht
Wat betreft haar ongelukkige nummerkeuze ben ik het mee eens.quote:Op zondag 15 januari 2012 16:01 schreef ZaZoe het volgende:
Nummerkeuze was deze keer erg ongelukkig van Sharon, jammer, had haar liever in de finale zien staan dan Iris.
Ze denkt natuurlijk 'mijn ex-Raffish collega scoort als een malle, ik doe ook mee'quote:Op vrijdag 14 september 2012 15:08 schreef JRRY het volgende:
Sharon D. timmert aan de weg met een single die ze uitbrengt in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en zelfs Australië.
Ze heeft zelfs een videoclip gemaakt.
Niet helemaal wat mijn smaak is maar het is een nummer dat zeker in de smaak kan gaan vallen:
'Fail in Love'
Zoveelste wannebe-doorbreeknummer van een talentenjachtdeelnemer of toch een echte hit?
Ik hoop voor d'r dat een succes is
Beetje zelfde genre als Eva ook, had niet van Sharon verwacht! Vind alleen beide een niet zo fijne stem hebben om naar te luisteren.quote:Op vrijdag 14 september 2012 19:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze denkt natuurlijk 'mijn ex-Raffish collega scoort als een malle, ik doe ook mee'
Het niveau ligt bij TVoH hoger dan dat het was bij Idols en Popstars, toch in ieder geval in de breedte.quote:Mijn god zeg, bestaat dit programma alleen maar uit Idols/Popstars rejects?
Hé niet zo over Calvin hèquote:Op vrijdag 14 september 2012 18:42 schreef ZaZoe het volgende:
Niet slecht. Muziek doet me ook meteen aan Calvin Harris denken.
Kon wel eens goed uitpakken voor haar
Heb Calvin Harris ook hoog zitten.quote:Op zondag 16 september 2012 08:58 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Hé niet zo over Calvin hèCalvin
![]()
Maar ik snap wel wat je bedoelt. Ik kan me ook wel voorstellen dat ze hier mee gaat scoren
Ik ken Calvin alleen van 2 liedjes met Rihanna geloof ik, die vind ik erg te pruimenquote:Op zondag 16 september 2012 08:58 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Hé niet zo over Calvin hèCalvin
![]()
Maar ik snap wel wat je bedoelt. Ik kan me ook wel voorstellen dat ze hier mee gaat scoren
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |