ja.. ..quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:40 schreef Yreal het volgende:
dag noord nederland. Ik weet dat je in groningen een snelbus naar emmen hebt..
klopt, dit is de 2e storing van vandaag. Zit inmiddels al in de ns bus. Die stonden er al gelijk.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:43 schreef Zug-Chef het volgende:
Je zou toch denken dat er ondertussen wel NS-bussen geregeld zijn... Die storing was er vanmorgen om 8:00 ook al. Maar goed dat ik me verslapen heb, want het plan was om naar Houten te gaan vandaag...
Over Leer - Rheine is de rest van Nederland ook bereikbaar, misschien niet eens zo'n heel slechte optie voor sommige bestemmingenquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:40 schreef Yreal het volgende:
dag noord nederland. Ik weet dat je in groningen een snelbus naar emmen hebt..
Dat valt ook wel mee. Als het busvervoer een beetje geregeld is, kost het je hooguit +30.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 13:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Over Leer - Rheine is de rest van Nederland ook bereikbaar, misschien niet eens zo'n heel slechte optie voor sommige bestemmingen
als je richting noordholland moet kan je beter doorkachelen naar lelystadquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 12:44 schreef Yreal het volgende:
Als je strand in heerveen kan je om .37 met de interliner 315 naar emmeloord en daar bus 141 naar zwolle
jou smiley geeft aan dat je er niet blij mee bent? Heeft het geen voordeel dan? Ten opzichte van de bus...quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 14:19 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
als je richting noordholland moet kan je beter doorkachelen naar lelystad
maar goed.. de Qliner 315 houd straks ook op te bestaan als de Hanzelijn 1 maal rijd
zullen vast wel wat dorpen worden overgeslagen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 15:20 schreef kebabkever het volgende:
[..]
jou smiley geeft aan dat je er niet blij mee bent? Heeft het geen voordeel dan? Ten opzichte van de bus...
Ja, die heb ik 1 keer genomen, die reed zo de slagboom van de brug aan godbonkenquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 13:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
En anders hebben we altijd de Afsluitdijkliner nog
Wait, whut?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 16:07 schreef James1988 het volgende:
De 29e VGR meldt dat minister Vervotte voor de 2e keer de NMBS de opdracht heeft gegeven om het 20e treinstel te bestellen, maar dat NMBS dit nog steeds niet heeft gedaan. Dit baart zorgen: de productielijn bij AnsaldoBreda wordt al afgebouwd.
waarom zouden ze ook echt alles in 1x bestellen.. ze gooien liever geld over de balk? :pquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 17:08 schreef James1988 het volgende:
Naar het schijnt staat Pistoia inmiddels vol met V250's, de serieproductie van het V250 raakt op z'n einde. En dat houdt in dat er dan weer capaciteit vrij wordt gemaakt voor andere orders (IC4+IC2 voor DSB, hogesnelheidstreinen voor Trenitalia i.s.m. Bombardier, stoptreinen voor Noord-Italië i.s.m. Stadler).
Dus als de NMBS te lang wacht kost het 20e treinstel 4x zoveel als de rest, omdat er een nieuwe productielijn moet worden opgezet voor één treinstel
Euh, omdat het oorspronkelijk ook de bedoeling was om in één keer een Fyra-'netwerk' weg te zetten, bestaande uit Amsterdam - Brussel, Den Haag - Breda - Brussel, Amsterdam - Breda en Amsterdam - Rotterdam?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 17:10 schreef mschol het volgende:
[..]
waarom zouden ze ook echt alles in 1x bestellen.. ze gooien liever geld over de balk? :p
De tweede was een defecte stroomvoorziening van het relaishuis in Meppel. Geen idee of het dat nu weer is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 18:21 schreef Dr_Flash het volgende:
En ALWEER een sein-en-wisselstoring tussen Zwolle en het noorden... Da's nou de derde vandaag
Volgens de NS Reisinformant (op kantoor) was het nog steeds de tweede storing: het baanvak was nog niet vrijgegeven. Bussen tot einde dienst, vannacht word er doorgewerktquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 18:21 schreef Dr_Flash het volgende:
En ALWEER een sein-en-wisselstoring tussen Zwolle en het noorden... Da's nou de derde vandaag
EN maar schreeuwen als je niet genoeg verkooptquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:36 schreef greavy het volgende:
Maakt het voor de Railcateraar niet makkelijk; gratis koffie en thee in Zwolle, terwijl RC Niet uitdeelt
Dat dusquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
EN maar schreeuwen als je niet genoeg verkoopt![]()
Laat ze lekker de gifgloeiende vlekkentering krijgen met wratten met haren erop daar
Was al een half jaar geleden bekend, dat de Griekse spoorwegen belachelijk slecht management hebben. Eigenlijk zouden Veolia etc daar het vervoer moeten gaan doen. Het is nu goedkoper om iedereen persoonlijk in taxi te doen dan met het OV te laten reizenquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:48 schreef Viezze het volgende:
Zojuist op Rtl nieuws; bij de griekse spoorwegen zijn er machinisten die wel ¤100000 per jaar verdienen (NL; 40000).
De oud minister van financiën had uitgerekend dat het goedkoper was om de hele spoorwegen op te doeken en iedereen per taxi te vervoeren
Grieks op de middelbare school? Ik dreun dat alfabet nog steeds moeiteloos op.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:05 schreef Dr_Flash het volgende:
hihi grappig, ik kan het nog steeds net zo makkelijk lezen als 20 jaar geledenCyrillisch is lastiger zelfs, hoewel minder lang geleden
quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:46 schreef Duvel het volgende:
[..]
Grieks op de middelbare school? Ik dreun dat alfabet nog steeds moeiteloos op.
Op de rug gezien?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:
En om weer ontopic te gaan, mijn 2 aller aller aller oudste bordjesfoto's zijn uit Griekenland![]()
De ALLER aller oudste heb ik niet zelf gemaakt maar telt omdat ik er zelf op sta
[ afbeelding ]
Omdat omleiding via Den Haag?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:57 schreef greavy het volgende:
Gatver. Zit in de 8628 tussen Utrecht en Rotterdam
Vanochtend ook al van Rotterdam naar Utrecht. Waarom geen ICMm tussen Rotterdam en Utrecht
En dat gezeik bij meppel werkt ook niet echt mee natuurlijk.quote:
quote:
dat heb weinig met elkaar te maken. Had wel ic van 20:16 uit Zwolle naar Utrecht met 15(!!!!) bakken ICMm. De achterste 2 drietjes waren leeg volgens de HC, op Misschien een enkele verstekeling na. En de andere 3 waren ook slecht bezetquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:59 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
En dat gezeik bij meppel werkt ook niet echt mee natuurlijk.
Dat geouwehoer moet ook maar eens afgelopen wezen trouwensquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 23:38 schreef greavy het volgende:
Er was vandaag weer geen treinverkeer Venlo-Kaldenkirchen: De Mcn's die vanochtend beschikbaar waren mochten Nederland niet in, onder andere vanwege beheersing van de Nederlandse taal.
Ja, die machinisten moeten gewoon Nederlands spreken. Net als omgekeerd wordt verwacht dat er Duits of Frans gesproken wordt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 23:39 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat geouwehoer moet ook maar eens afgelopen wezen trouwens
En anders regel maar wat. Dat kan gewoon geen reden zijn dat er urenlang "geen treinverkeer mogelijk" is of watquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 23:48 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ja, die machinisten moeten gewoon Nederlands spreken. Net als omgekeerd wordt verwacht dat er Duits of Frans gesproken wordt.
Hoe dan ook vind ik het een goede zaak dat er actief op wordt gecontroleerd, in het kader van onze veiligheidquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 23:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
En anders regel maar wat. Dat kan gewoon geen reden zijn dat er urenlang "geen treinverkeer mogelijk" is of wat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |