De tweede was een defecte stroomvoorziening van het relaishuis in Meppel. Geen idee of het dat nu weer is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 18:21 schreef Dr_Flash het volgende:
En ALWEER een sein-en-wisselstoring tussen Zwolle en het noorden... Da's nou de derde vandaag
Volgens de NS Reisinformant (op kantoor) was het nog steeds de tweede storing: het baanvak was nog niet vrijgegeven. Bussen tot einde dienst, vannacht word er doorgewerktquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 18:21 schreef Dr_Flash het volgende:
En ALWEER een sein-en-wisselstoring tussen Zwolle en het noorden... Da's nou de derde vandaag
EN maar schreeuwen als je niet genoeg verkooptquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:36 schreef greavy het volgende:
Maakt het voor de Railcateraar niet makkelijk; gratis koffie en thee in Zwolle, terwijl RC Niet uitdeelt
Dat dusquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
EN maar schreeuwen als je niet genoeg verkoopt![]()
Laat ze lekker de gifgloeiende vlekkentering krijgen met wratten met haren erop daar
Was al een half jaar geleden bekend, dat de Griekse spoorwegen belachelijk slecht management hebben. Eigenlijk zouden Veolia etc daar het vervoer moeten gaan doen. Het is nu goedkoper om iedereen persoonlijk in taxi te doen dan met het OV te laten reizenquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:48 schreef Viezze het volgende:
Zojuist op Rtl nieuws; bij de griekse spoorwegen zijn er machinisten die wel ¤100000 per jaar verdienen (NL; 40000).
De oud minister van financiën had uitgerekend dat het goedkoper was om de hele spoorwegen op te doeken en iedereen per taxi te vervoeren
Grieks op de middelbare school? Ik dreun dat alfabet nog steeds moeiteloos op.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:05 schreef Dr_Flash het volgende:
hihi grappig, ik kan het nog steeds net zo makkelijk lezen als 20 jaar geledenCyrillisch is lastiger zelfs, hoewel minder lang geleden
quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:46 schreef Duvel het volgende:
[..]
Grieks op de middelbare school? Ik dreun dat alfabet nog steeds moeiteloos op.
Op de rug gezien?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:
En om weer ontopic te gaan, mijn 2 aller aller aller oudste bordjesfoto's zijn uit Griekenland![]()
De ALLER aller oudste heb ik niet zelf gemaakt maar telt omdat ik er zelf op sta
[ afbeelding ]
Omdat omleiding via Den Haag?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:57 schreef greavy het volgende:
Gatver. Zit in de 8628 tussen Utrecht en Rotterdam
Vanochtend ook al van Rotterdam naar Utrecht. Waarom geen ICMm tussen Rotterdam en Utrecht
En dat gezeik bij meppel werkt ook niet echt mee natuurlijk.quote:
quote:
dat heb weinig met elkaar te maken. Had wel ic van 20:16 uit Zwolle naar Utrecht met 15(!!!!) bakken ICMm. De achterste 2 drietjes waren leeg volgens de HC, op Misschien een enkele verstekeling na. En de andere 3 waren ook slecht bezetquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 21:59 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
En dat gezeik bij meppel werkt ook niet echt mee natuurlijk.
Dat geouwehoer moet ook maar eens afgelopen wezen trouwensquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 23:38 schreef greavy het volgende:
Er was vandaag weer geen treinverkeer Venlo-Kaldenkirchen: De Mcn's die vanochtend beschikbaar waren mochten Nederland niet in, onder andere vanwege beheersing van de Nederlandse taal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |