Meneer Over Pad.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:40 schreef Karina het volgende:
Kiezen ze die mensen uit op hun naam? Meneer Huis?
DonaldDucknamenquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:40 schreef Karina het volgende:
Kiezen ze die mensen uit op hun naam? Meneer Huis?
Punt is dat het niet lukt als er een hek zitquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:41 schreef Charles.Darwin het volgende:
Joh, de ambulance mag er echt wel door, van wie die weg ook is
Geen oplossing.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:42 schreef Charles.Darwin het volgende:
Ik denk dat het simpel is. De weg is van die twee kakkers. Mogen een schutting plaatsen, en het overpad wordt een gangetje, zoals we die allemaal kennen. Fietsjes erdoor enzo.
Uhm ja, da's waar.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:41 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Punt is dat het niet lukt als er een hek zit
Slecht voor z'n hart.quote:
huh waarom niet?quote:
KLopt, ik kan mijn auto ook niet voor het huis zetten :pquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:43 schreef alors het volgende:
Zijn toch zoveel huizen waarbij je de auto niet aan het huis kunt zetten om te laden en lossen alsof dat onoverkomelijk is.
Precies, dat is inderdaad geen argument.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:43 schreef alors het volgende:
Zijn toch zoveel huizen waarbij je de auto niet aan het huis kunt zetten om te laden en lossen, alsof dat onoverkomelijk is.
Omdat de eigenaren een schutting willen ZONDER deuren/openingen.quote:
Kunnen ze wel willen. Hebben ze denk ik geen recht op. Correctie: hebben ze wel recht op. Dus dan kan een schutting toch gewoon? Zonder deuren of hekken?quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Omdat de eigenaren een schutting willen ZONDER deuren/openingen.
denk het welquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:45 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Kunnen ze wel willen. Hebben ze denk ik geen recht op.
Daar wringt hem dus de schoenquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:45 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Kunnen ze wel willen. Hebben ze denk ik geen recht op.
Jaquote:
Ja, want dat is handig...quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:46 schreef themole het volgende:
Das moeilijk met de kliko lopen. Je kan ook door je huis heen hoor.
bahquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 22:46 schreef themole het volgende:
Das moeilijk met de kliko lopen. Je kan ook door je huis heen hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |