Tsja, maar ik kan mij wel voorstellen dat de 'normale man' daar weinig feeling mee heeft. Dat was ook het probleem van bijvoorbeeld een Labour. De vrije markt werd omarmd, wat tot op zekere hoogte tot uiting kwam tijdens de Paarse kabinetten. Kan mij wel iets voorstellen bij een dergelijke koers, maar in deze roerige tijden zal een voormalig PvdA-stemmer zich prettiger voelen bij de SP of de PVV.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik stem juist PvdA omdat ze die ideologische veren hebben afgeschud, ik heb behoefte aan een liberaal-sociaal-democratische middenpartij.
Maar inderdaad, of ze slaan weer linksaf, of ze fuseren met GroenLinks. Dat laatste heeft uiteraard mijn voorkeur.
Vind em geweldig.quote:
LibDem is er ook nog, alleen nog niet toegelaten;quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik stem juist PvdA omdat ze die ideologische veren hebben afgeschud, ik heb behoefte aan een liberaal-sociaal-democratische middenpartij.
Maar inderdaad, of ze slaan weer linksaf, of ze fuseren met GroenLinks. Dat laatste heeft uiteraard mijn voorkeur.
Maar er zijn nauwelijks meer echte arbeiders in Nederland, of in ieder geval steeds minder. De productiesector wordt steeds kleiner en de dienstensector steeds groter.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, maar ik kan mij wel voorstellen dat de 'normale man' daar weinig feeling mee heeft. Dat was ook het probleem van bijvoorbeeld een Labour. De vrije markt werd omarmd, wat tot op zekere hoogte tot uiting kwam tijdens de Paarse kabinetten. Kan mij wel iets voorstellen bij een dergelijke koers, maar in deze roerige tijden zal een voormalig PvdA-stemmer zich prettiger voelen bij de SP of de PVV.
Als ik in Engeland woonde en er zou mogen stemmen zou ik nu zeker LibDem stemmen.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:00 schreef Clan het volgende:
[..]
LibDem is er ook nog, alleen nog niet toegelaten;
http://nl.wikipedia.org/wiki/Liberaal_Democratische_Partij
Nee.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
Zal ik het licht maar uitdoen hier?
Wat een UI betquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:08 schreef betyar het volgende:
Die kroeg heeft zoals verwacht gewonnen.
Neem je tijd hoor, Robin vond het hilarischquote:
Klopt, vooral het einde met Rutgerquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Neem je tijd hoor, Robin vond het hilarisch
Is wel even geleden...quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ga je eigenlijk wel eens naar de kerk, EG?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |