Het is anders wel voor een flink deel onderdeel van zijn kritiek op PSV. Het feit dat die spelers wegvielen is geen reden om die punten te laten liggen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:38 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Mijn woorden worden dan verdraaid of niet goed geïnterpreteerd. Laat ik wat uitgebreider zijn; de afgelopen seizoenen onder Rutten waren vol kritiek. In mijn ogen onterecht, gezien het wegvallen van Reis, Afellay etc. maar dat doet er nu even niet toe.
Nee, want ten eerste kun je niet methodisch bepalen dat er een effect is op het elftal (dus dat wat je zegt over statistiek is gewoon onzin). Maar sterker nog, ook vanuit de kwalitatieve analyse kun je dat niet zeggen. Het gemeentegeld, daarbij is zelfs de afspraak gemaakt dat het niet gebruikt mocht worden voor spelers. Het geld van de sponsoren en uiteraard de inkomsten van de transfers, wèl. Maar zoals gezegd, hebben we het dan niet over kwantitatieve zaken, maar kwalitatieve zaken, aangezien de poging hier niet gaat over cijfers, maar over beleid. Er is immers geen direct verband tussen de opbrengsten van de deals en de investeringen.quote:Het gaat om het startpunt waar je begint. De injectie van sponsoren, de deal met de gemeente, transfers etc. Dan kun je statistisch gewoon rustig zeggen dat er een poging wordt ondergaan tot het verbeteren van het elftal.
Niet op basis van de variabelen die je noemt. En dan nog is het slechts statistiek. Lies, damn lies and statistics, heb je wel eens van gehoord neem ik aan? Je kunt dus niet stellen dat op basis van statistiek het goed gaat. Daarvoor is statistiek te beperkt. Verder zijn de variabelen die je noemt niet bruikbaar voor legitieme statistische analyse. Er is namelijk geen methodische cijferinterpretatie mogelijk en er is geen aantoonbare causaliteit te duiden.quote:Hetgeen wat wel degelijk statistisch toetsbaar is, is de vorm van verandering.
Ik snap niet hoe dat niet te begrijpen valt.
Het beleidsplan laat inderdaad zien dat er iets gedaan word. Maar dat ontkend niemand. Een degelijke analyse van de situatie laat zich achter niet uitleggen aan de hand van een kwantitatieve benadering.quote:Dat is, naar ik aanneem, ook jullie hoofdstuk 1. Conclusies kunnen pas getrokken worden na een behaald resultaat. En zelfs daar kan je dan weer over discussieren, want dat gaat gepaard met hetgeen waar je de cijfers van hebt. Ik doelde in mijn mening op het beleidsplan, zoals ik al eerder aangaf.
Hij koppelt dat niet aan beleid. Dat doe jij. Hij zegt alleen dat er geen groei is. Hij heeft het dan over het voetbal en het gebrek aan synergie, en dat dit gebrek er het vorig seizoen ook was. Ik kan hem daar alleen maar gelijk in geven. Rutten faalt in het creëren van een holistische meerwaarden, en men was vooral tegen zichzelf aan het voetballen. Dit laatste is nu weliswaar minder (mag het, met een investering van 30 miljoen??), maar nog steeds verre van ideaal, en waarschijnlijk slechts het gevolg van de individuele kwaliteiten van de nieuwe spelers, en niet het beleid van Rutten.quote:Hij faalt met het feit dat te koppelen aan een vorm van beleid. Afellay was vertrokken, Reis viel uit, Berg liep voor geen meter, Engelaar deed het ronduit slecht.
Hier maak je dezelfde fout. Het ging niet op de selectie. PSV in haar slechtste vorm moet gewoon domineren tegen een Willem II. PSV zat toen in ene periode waarin het ontzettend slechte wedstrijden speelde. Zonder uitzondering. Tegen Willem II konden we ons wel effe herpakken, zou je zeggen. Thuis en de zwakste tegenstander in de eredivisie. Maar nee, die wonnen we met de grootste mogelijke moeite. Die wedstrijd stond dus niet opzichzelf. Zelfs met 9 man moet je die wedstrijd gewoon winnen. En ook zonder enige vorm van synergie en holisitische meerwaarde overigens. Jij doet vervolgens dat je een Barcelona moet zijn om dit soort wedstrijden te winnen.quote:Je kunt dan wel met alternatieven komen; kijk eens op je bank wat je er hebt zitten ipv Engelaar en Berg. Wat Rutten tegen Willem 2 dan ook deed, maar het was geen wanbeleid. Hij had gewoon niets beter.
Dit zegt toch dat het niet lag aan de zwakte van de selectie??? Immers bewezen ze dat het wel kan. maar het lukt gewoon vaak niet.quote:Ja, maar nu zeg je eigenlijk hetzelfde als ik. Feyenoord met 10-0 verschalken tegenover een verliespartij. Ajax in de ArenA het leven zuur maken, maar uit bij Heracles bijna onderuit gaan. Uit bij Utrecht zelfs met 10 man en zonder spits winnen tegenover een 0-0 bij de Graafschap. Een heel kwakkelend team, tegenover hele sterke dagen.
De vraag is echter of je een investering van 30 miljoen moet doen, slechts om dit soort wedstrijden te winnen. Ik vind van niet. PSV was toen al goed genoeg om die wedstrijden te winnen, en dat het het niet deed, was een wanprestatie. Het niet aanwezig zijn van spelers omdat ze nog niet aangekocht zijn, of verkocht zijn, is geen reden om het moeilijk te hebben tegen NEC, De Graafschap of Willem II. Zoals gezegd, was PSV toen ook al kampioenskandidaat, en als je kampioenskandidaat bent win je die wedstrijden gewoon. Doe je dat niet, dan zit het probleem op een andere plek dan je selectie. Want die is echt wel véél beter dan die van De Graafschap en Willem II.quote:En wat gebeurt er? Er wordt geïnvesteerd als een malle. Er staat een dik middenveld en een fantastische aanval. Wedstrijden die vorig seizoen werden verloren of gelijk werden gespeeld, worden nu wél gewonnen. Daar zit het verschil.
Niemand zegt dat er niets veranderd is. Echter, de verwijtbare tekortkoming van vorig seizoen (spelers niet hebben is niet verwijtbaar), die ervoor zorgde dat we de genoemde wedstrijden niet wonnen of daarin wanpresteerde, die is er nog steeds. Dat jij dat niet ziet, prima. Maar dat misplaatste elitaire toontje van je is nergens voor nodig, en ook nergens op gebaseerd, aangezien de punten die jij maakt niet valide zijn (verhaal over statistische aantoonbaarheid waar je op meerder punten de plank volledig misslaat), niet relevant zijn (hij had het niet over bestuurlijk beleid, maar jij ziet redenen om hem daarover aan te pakken, en dan ben je ook nog eens niet op de hoogte van de afspraken die gemaakt zijn (dat het geld van de gemeente deal niet in de selectie gestoken mocht worden en alleen in het gat dat men aan jaarlijkse kosten had, en de herstructurering van de club)), het missen van het punt van de holistische meerwaarde, en het erg laag leggen van de lat (30 miljoen om slecht lopende wedstrijden van het soort van vorig seizoen te winnen)).quote:En dat er bepaalde typjes zijn die alsnog zeuren dat er geen reet veranderd is. Ach, je zult ze altijd houden. Ze vinden zichzelf belangrijker en wijzer dan dat ze eigenlijk zijn, da's nog het treurigste van al
Ik ben op de hoogte van de deal, misschien kun je een topic of 15 teruglezen. Ik merk dat het moeilijk te verkroppen is dat er na een wedstrijd of 7 met een tweede plek een aantal PSV'ers met de neus op de feiten wordt gedrukt. Dat over die variabelen is sowieso belachelijk, dat je dat aanhaalt. maar vooruit. Laten we maar weer ontopic gaan. Ik heb het nu een aantal keer gepoogd uit te leggen, lees maar terug mocht je nog met vragen zitten.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:28 schreef Kenju het volgende:
Niemand zegt dat er niets veranderd is. Echter, de verwijtbare tekortkoming van vorig seizoen (spelers niet hebben is niet verwijtbaar), die ervoor zorgde dat we de genoemde wedstrijden niet wonnen of daarin wanpresteerde, die is er nog steeds. Dat jij dat niet ziet, prima. Maar dat misplaatste elitaire toontje van je is nergens voor nodig, en ook nergens op gebaseerd, aangezien de punten die jij maakt niet valide zijn (verhaal over statistische aantoonbaarheid waar je op meerder punten de plank volledig misslaat), niet relevant zijn (hij had het niet over bestuurlijk beleid, maar jij ziet redenen om hem daarover aan te pakken, en dan ben je ook nog eens niet op de hoogte van de afspraken die gemaakt zijn (dat het geld van de gemeente deal niet in de selectie gestoken mocht worden en alleen in het gat dat men aan jaarlijkse kosten had, en de herstructurering van de club)), het missen van het punt van de holistische meerwaarde, en het erg laag leggen van de lat (30 miljoen om slecht lopende wedstrijden van het soort van vorig seizoen te winnen)).
Dit was de LaPoquote:Volgende topic hoeft die ellelange discussie liever niet. Jullie zeggen beiden bijna hetzelfde
Naast statistiek, begrijp je dus ook niet wat de term onderbuik betekent. Ik hoop niet dat je een opleiding doet/hebt gedaan waar je sociologisch onderzoek voor moet doen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:36 schreef Buitendam het volgende:
En reageer niet vanuit je onderbuik, maar kijk gewoon eens naar cijfers. Keertje tevreden zijn
We zeggen niet hetzelfde. En er is niet mis met een degelijke discussie waar er eens wat meer behandeld wordt (ook al gebeurt het vooral van één zijde). Wanneer jij het niets vind, ga je toch lekker door met gewoon kleine berichtjes posten, en doe je als er een uitgebreide reactie komt op een berichtje van jouw, af met een TLDR?quote:
Ik vind jou zo'n koddig menneke, hèquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:48 schreef Kenju het volgende:
[..]
Naast statistiek, begrijp je dus ook niet wat de term onderbuik betekent. Ik hoop niet dat je een opleiding doet/hebt gedaan waar je sociologisch onderzoek voor moet doen.
quote:We zeggen niet hetzelfde. En er is niet mis met een degelijke discussie waar er eens wat meer behandeld wordt (ook al gebeurt het vooral van één zijde). Wanneer jij het niets vind, ga je toch lekker door met gewoon kleine berichtjes posten, en doe je als er een uitgebreide reactie komt op een berichtje van jouw, af met een TLDR?
Je bent gewoon gedomineerd. De discussie ging jouw pet te boven door een gebrek aan voetbalverstand (de tekortkomingen in het spel bestaan zgn. helemaal niet en zijn met de investeringen zgn. opgelost), maatschappelijk ontwikkeling (je weet niet wat statistiek en onderbuik is), en wellicht intellect in het algemeen (niet begrijpen waar je de plank misslaat terwijl je er met de neus op gedrukt wordt, en vervolgens doen alsof alle anderen allemaal gek zijn).quote:
Is vrij vervoer. Parkeren kan bij het Transferium, Mac of de parkeerplaats van het Gelre Dome waar waarschijnlijk een deel voor PSV Supporters gereserveerd is, waarschijnlijk tegen betaling. Transferium en de Mac liggen gewoon tegen het Gelre Dome terrein aan. Maar Vitesse Supporters zijn natuurlijk ook niet gek. En als je met meerderen bent stelt die parkeerfee natuurlijk ook niets voor, en ben je waarschijnlijk makkelijker weg.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:11 schreef Buitendam het volgende:
BoWa, weet jij zo uit je hoofd of Vitesse wederom vrij vervoer is?
Gezelligheid? Serieus? Ik mag hopen dat je daarvoor niet naar een forum komt en gewoon lekker in de kroeg kan zitten of thuis, met echte mensen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:39 schreef Hoppahoppa het volgende:
Pfffff... Zijn die onzinnige semi-intellectuele voetbaldiscussies hier nu nog bezig.....
Wat een ongezellige shit.
Ik moest hardop lachen. Jij bent een kerel, hé. Zo zie je ze zeldenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:37 schreef Xaobotnik het volgende:
Klopt. De bereidheid tot het nemen van de tijd en moeite en het erover nadenken waardoor je zoveel te melden hebt getuigt juist van een bovengemiddelde interesse en voorliefde.
[..]
Je bent gewoon gedomineerd. De discussie ging jouw pet te boven door een gebrek aan voetbalverstand (de tekortkomingen in het spel bestaan zgn. helemaal niet en zijn met de investeringen zgn. opgelost), maatschappelijk ontwikkeling (je weet niet wat statistiek en onderbuik is), en wellicht intellect in het algemeen (niet begrijpen waar je de plank misslaat terwijl je er met de neus op gedrukt wordt, en vervolgens doen alsof alle anderen allemaal gek zijn).
Weetje,van het gedeelte dat ik gelezen heb,bedoelen jullie hetzelfde. En ga je nu niet aangevallen voelen,want het topic staat nu vol met lange verhalen,die waarschijnlijk niemand leest behalve jij en Buitendam.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:48 schreef Kenju het volgende:
[..]
Naast statistiek, begrijp je dus ook niet wat de term onderbuik betekent. Ik hoop niet dat je een opleiding doet/hebt gedaan waar je sociologisch onderzoek voor moet doen.
[..]
We zeggen niet hetzelfde. En er is niet mis met een degelijke discussie waar er eens wat meer behandeld wordt (ook al gebeurt het vooral van één zijde). Wanneer jij het niets vind, ga je toch lekker door met gewoon kleine berichtjes posten, en doe je als er een uitgebreide reactie komt op een berichtje van jouw, af met een TLDR?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:10 schreef 3M1N3M het volgende:
Kan iemand de TT veranderen in ''Xabotnik,maak ons kampioen!'' ?
Eerst nog Utrecht en Vitesse,dus maar hopen dat we tegen (iig) 1 grote cijfers halen,voor het zelfvertrouwen. En hopen dat Labyad speelt dan.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:13 schreef Buitendam het volgende:
[..]Ik stel voor dat we het hierbij laten.
Over op andere belangrijke zaken. Laten we zeggen; Twente uit.
Grote cijfers hoeft wat mij betreft niet perse. Gewoon een prima overwinning zou ik al blij mee zijn. Vitesse hangt er van af. Ze hebben dagen dat alles goed valt, en ze een heel degelijke pot kunnen neerzetten, en dagen waar ze makkelijk verliezen. Utrecht moet gewoon een goede winst zijn. Zelfvertrouwen moet komen uit goed voetbal en niet een Dries Mertens die wat leuke individuele acties heeft, of goals die uit een vrijtrap vallen. Dan zie ik liever dat PSV in staat is een wedstrijd in handen te houden en deze te controleren.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:20 schreef 3M1N3M het volgende:
[..]
Eerst nog Utrecht en Vitesse,dus maar hopen dat we tegen (iig) 1 grote cijfers halen,voor het zelfvertrouwen. En hopen dat Labyad speelt dan.
Ja, maar wie moet er dan plaats maken voor 'm? Iemand uit deze basis gaat dat merken en daar ben ik een beetje huiverig voor. Evenals dat bericht van VoH. Uiteindelijk gaan die mannen wel een plaats innemen die op dit moment vervuld is. Voor mij hoeft het echt niet zo nodig.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:34 schreef rubbereend het volgende:
Van Bommel wil wel terug komen.... maar pas als hij echt klaar is in het buitenland..... ik voorzie één seizoenetje afbouwen en halve wedstrijden. Maar prima daarna mooi aan de slag in de staf van PSV
Gewoon op de plaats van Bouma, dat moet Bommel prima kunnen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:37 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, maar wie moet er dan plaats maken voor 'm? Iemand uit deze basis gaat dat merken en daar ben ik een beetje huiverig voor. Evenals dat bericht van VoH. Uiteindelijk gaan die mannen wel een plaats innemen die op dit moment vervuld is. Voor mij hoeft het echt niet zo nodig.
Iedere vervanging voor Bouma juich ik met volle borst toe, maar ik zie dan toch liever Derijck.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:40 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Gewoon op de plaats van Bouma, dat moet Bommel prima kunnen.
Wat BoWa eerder aangaf; kans is wel groot dat hij dan een belemmering kan zijn voor jongens als Locadia...quote:VoH zou eventueel als pinchhitter kunnen komen. die hebben we nog niet, maar ik betwijfel of hij voor een stuk minder salaris wil ballen.
Derijck mag op de plek van Marceloquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Iedere vervanging voor Bouma juich ik met volle borst toe, maar ik zie dan toch liever Derijck.
[..]
Wat BoWa eerder aangaf; kans is wel groot dat hij dan een belemmering kan zijn voor jongens als Locadia...
Manolev----Derijck-----V. Bommel-----Pieters.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Derijck mag op de plek van Marcelo
nog ff een rechtsback erbij. Maar ik verwacht niet dat Pieters nog een seizoen extra bij PSV blijft.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:00 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Manolev----Derijck-----V. Bommel-----Pieters.
Best een behoorlijke verdediging.
Bommel gaat echt niet boven het miljoen verdienen bij PSV, die grens is vrij hard bovendien komt hij pas als hij op is op topniveau..... Dan kan hij prima als verdediger uit de voeten die door kan schuiven.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:01 schreef Geo3kant het volgende:
Gaan we nou v bommel als verdediger gebruiken? Iemand die dadelijk ook over de hill is met een flink salaris?Laat van Bommel lekker in Italie zitten en koop 1 fatsoenlijke verdediger omdat je die nodig hebt, van Bommel heb je niet nodig, zeker niet als verdediger.
Voor het middenveld deel ik die menig. Echter is de verdediging mega zwak. Als je daar een leider van het kaliber van Bommel neer kunt zetten, ten koste van Bouma zie ik eigenlijk wel zitten. Hij krijgt Derijck en Marcelo wel aan het voetballen, gok ik.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:01 schreef Geo3kant het volgende:
Gaan we nou v bommel als verdediger gebruiken? Iemand die dadelijk ook over de hill is met een flink salaris?Laat van Bommel lekker in Italie zitten en koop 1 fatsoenlijke verdediger omdat je die nodig hebt, van Bommel heb je niet nodig, zeker niet als verdediger.
Tegen Ajax hebben ze erg veel doelpogingen gecreëerd. Met name tegen iets betere ploegen krijg je ook juist de mogelijkheid om te voetballen. Tegen Rapid is een ander verhaal. Zo een extreem verdedigend, schoppend elftal heb ik in tijden niet gezien en zul je bijna nooit tegenkomen. Doordat je een bepaalde speelwijze in je team aanhangt sluipen er bepaalde automatismen in je team waardoor sommige zaken schier onverdedigbaar worden. Het driehoekje Pieters, Mertens, Strootman is nu al heel aardig. Toivonen komt vaak voor de goal en staat verrassend vaak op de goede plaats. Ik vraag me dan ook af wat jij onder uitgespeelde kansen verstaat? Elk team leunt op de klasse van een aantal spelers. In de jeugd werd je juist aangemoedigd om te dribbelen. Juist door indivduele klasse kun je een man meer situatie creëren. Als Mertens niet iedere keer zelf op goal zou schieten en Matavz de hele voorbereiding had mee gedaan dan zouden die nu ook meer gevoel bij elkaar hebben. Datzelfde geldt voor Lens. Als die weer een beetje vorm terug krijgt dan gaat dat ook loslopen. PSV leunt momenteel inderdaad erg op de klasse van Mertens, maar er is zoveel talent aanwezig dat wanneer dat een keer niet lukt ze ook middels een andere manier tot scoren komen. Ze zijn alleen nog jong en je moet ze de kans gunnen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:51 schreef Kenju het volgende:
[..]
Tegen betere tegenstanders moet je toch in staat zijn om kansen uit te spelen. Mertens gaat tegen Roda wel effe een paar man voorbij. Maar tegen de tegenstanders in Europa werkt dat zo niet. Net als dit tegen een Ajax of Twente lastiger zal zijn.
Het is eigenlijk hetzelfde als een standaard speelroute naar de spits. Het was leuk dat Kezman in de competitie zo goed scoorde. Maar in Europa werd niet alleen hij goed afgedekt, maar ook de mogelijkheid om hem te bereiken. de flexibiliteit voor iets anders was er niet, waarmee we gewoon totaal geen vuist meer hadden. Mertens stond tegen Rapid Boekarest tegen die klote Portugees. En een simpel driehoekje eromheen was een totale onmogelijkheid.
[..]
Zeker waar.
[..]
Dit is dan weer niet waar. Je kan toch niet zeggen dat omdat ze geen Kluivert of Bergkamp zijn meteen al hun doelunten ui de combinatie gekomen is? En tegen Roda was er hooguit één uitgespeeld te noemen, als je wat minder kritisch bent. Kortom, wat je hier zegt is gewoon onwaar.
[..]
Ik zeg niet dat je als aanjager geen leider bent. Ik zeg alleen dat het vaak gebruikt wordt als argument. Een aanjager was Davids ook. Maar zeker geen leider. En het regisseren vind ik juist tegenvallen. Hij begon als een degelijk onderdeel van het spel bij Utrecht (waar ik voor het eerst hem bezig zag. Sparta kijk ik niet naar, zeker niet in de eerste divisie). Goed kijken en doorspelen, prima steekpasses. Ballen opeisen geldt hetzelfde voor. Maakt je niet per definitie een leider. Een verdediger kan ook een leider zijn, maar eist hopelijk niet te veel ballen op.
Strootman is juist een speler die naar voren loopt, en meer voor eigen succes gaat, ipv de regisseren en controleren daar waar het nodig is. Niet dat het een negatieve eigenschap is oid, maar het zegt wel iets over zijn focus. Die is vooral gericht op zijn eigen spel.
Op zich kan je ook niet meer verwachten van een speler van 21, en wat niet is kan nog komen. Maar om hem nu een leider te noemen, op basis van zijn potentieel, gaat me tever.
Van Bommel was ouder dan hij toen hij bij PSV kwam, en had het potentieel, maar was ook nog zeker geen leider.
Aangezien je om BoWa vroeg en niet om die citroen;quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:11 schreef Buitendam het volgende:
BoWa, weet jij zo uit je hoofd of Vitesse wederom vrij vervoer is?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:48 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Aangezien je om BoWa vroeg en niet om die citroen;
Jup is vrij vervoer
Oh nee,ik verander het wel in: ''Merssi''quote:
Dj_Day_V ofzo toch?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:52 schreef de_boswachter het volgende:
OP (wedstrijden) zijn niet bijgewerkt.
Wie doet dat normaal gesproken?
Pak een pepermuntje.quote:
Een flink gat slaan tijdens de winterstop zou heel mooi zijn, want ik zie Ajax nog steeds als enige concurrent van PSV.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 15:04 schreef Geo3kant het volgende:
Sighterson bij Ajax eruit tot de winterstop.
Hopelijk kan AZ 3 punten pakken tegen Ajax, dan zakken ze al een stuk weg, en dan begint het gezeik daar opnieuw, zorg voor ons dus om geen punten te laten liggen (ja dat moet je nooit.. i know, maar nu kun je wellicht 1 concurrent achterlaten).
Tijdens de winterstop? Hoe wou je dat doen?quote:Op woensdag 5 oktober 2011 15:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een flink gat slaan tijdens de winterstop zou heel mooi zijn, want ik zie Ajax nog steeds als enige concurrent van PSV.
Ik zie AZ als concurrent voor de eerste plek.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 15:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een flink gat slaan tijdens de winterstop zou heel mooi zijn, want ik zie Ajax nog steeds als enige concurrent van PSV.
Hahahahahah. een dijenkletser! gnargnargnar!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 15:25 schreef tja77 het volgende:
[..]
Tijdens de winterstop? Hoe wou je dat doen?
Ga eens buitenspelen.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 15:25 schreef tja77 het volgende:
[..]
Tijdens de winterstop? Hoe wou je dat doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |