Haha, thanks, heeft idd wel wat raakvlakken, beknopte uitleg voor jou is ook leuk en is onderweg in PMquote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:26 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hier is ie dan:
Lezingen zonder vraag vind ik interessant omdat je hiermee nòg een stuk voorkeniis uitsluit. Buiten het feit dat ik de vrager niet kan zien en er dus ook geen sprake kan zijn van coldreading en vrijwel niets van hem weet en hem niet ken, zodat voorkennis goeddeels wordt uitgesloten.
Het kan dus heel goed zijn dat er alleen maar onzin uitkomt.
0: Arcana 16, de Toren.
1: Arcaba 20, het Oordeel.
2: bekers 10
3: bekers 8
4: Arcana 10
5: Staven aas
6: zwaarden 5
7: staven 8
8: bekers 2
9: staven 4
10: bekers 7
Gefeliciteerd! Ze is zwangerWie weet krijg je een tweeling.
Ok, dat was wel een heel beknopte uitleg.De grondslag voor deze legging is de Toren, in dit geval zou ik zeggen dat het een fallussymbool is, de bliksem een orgasme en de mensen die de wereld in worden geworpen je kinderen.
Het oordeel, je tweede kaart wijst daar ook op. Deze kaart is de verwezenlijking van de 6e kaart van de grote arcana, de Geliefden. Hier is deze uitgegroeid tot universele liefde en bezit de kracht om dood materiaal tot leven te wekken. Deze kaart wordt ook vaak in verband gebracht met het laatste oordeel of de jongste dag, maar houdt natuurlijk ook de kracht in om leven te scheppen.
Bekers 10, ga je sammenwonen?
Je laat je ietwat bittere verleden achter je. Dat kan te maken hebben met je jeugd en/of je ouders of vorige relaties.
Je begint aan een nieuwe levensfase en je bent wild enthousiast. Zwaarden 5 wijst er ook op dat je iets aan het organiseren bent. Je bent bezig met de kinderkamer, wellicht?
Het betekent hoe dan ook een nieuw begin, een doorbraak en het afsluiten van het verleden. Je relatie gaat een nieuwe fase in of je leert je partner nu of binnenkort kennen. Je weet wat je doet en waarvoor je het doet en je behaalt in ieder geval een nieuwe mijlpaal in je leven.
Ik ga er zo mee aan de gang. Ben benieuwdquote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:34 schreef EilandjeOnline het volgende:
Hi Enneacanthus_Obesus,
Ik ben benieuw of je tijd hebt voor deze legging, het gaat over mij en nog een persoon.
1 uitgangspositie) zwaarden 2 omgekeerd
2 doorkruising) zwaarden koningin omgekeerd
3 bewuste niveau) zwaarden 4
4 onbewuste niveau) zwaarden sk
5 recente verleden) rad van fortuin
6 nabije toekomst) pentakels 8
7 hoe kijk ik er tegenaan) bekers 3 omgekeerd
8 De omgeving, invloed van anderen) staven 2 omgekeerd
9 hoop en angst) pentakels 3
10 uitkomst) bekers aas
Dit is wat ik er in zie:quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:34 schreef EilandjeOnline het volgende:
Hi Enneacanthus_Obesus,
Ik ben benieuw of je tijd hebt voor deze legging, het gaat over mij en nog een persoon.
1 uitgangspositie) zwaarden 2 omgekeerd
2 doorkruising) zwaarden koningin omgekeerd
3 bewuste niveau) zwaarden 4
4 onbewuste niveau) zwaarden sk
5 recente verleden) rad van fortuin
6 nabije toekomst) pentakels 8
7 hoe kijk ik er tegenaan) bekers 3 omgekeerd
8 De omgeving, invloed van anderen) staven 2 omgekeerd
9 hoop en angst) pentakels 3
10 uitkomst) bekers aas
Zou ik niet een legging cadeau krijgen voor m'n verjaardag?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:11 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Dit topic is tè interessant om te laten wegzakken. Tijd voor een kick, dus. Zijn er mensen die de kaarten gelegd willen hebben? Of zijn er mensen die zich bezig houden met pendelen, tarotlezingen, astrollogie, kristalzien, dobbelen, koffiedik kijken, whatever en dit graag eens voor een ander willen doen?
Meld je dan hier!
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 21:45 schreef Natalie het volgende:
[..]
Zou ik niet een legging cadeau krijgen voor m'n verjaardag?
Hier is ie dan, je verjaarslegging (en ik bedoel geen kledingstuk.quote:
Het moet sowieso geestelijke groei inhouden, met al die Arcana-kaarten.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:23 schreef Natalie het volgende:
Aan 't materiele moest ik denken omdat we daar op dit moment mee bezig zijn. Ik was nieuwsgierig.
Maar wat leuk dat het zo'n unieke legging is. Altijd al gezegd dat ik enigszins vaag in elkaar steek. Wat overigens wel een waarheid is, en waar ik nu pas aan denk, is dat ik eigenlijk vooral zoekende ben naar hetgeen waar ik voor bestemd ben. Dat klinkt vager dan ik het bedoel. Het is meer: ik aan zoveel dingen gesnuffeld en toch nooit die 'dit is het!' qua hobby/werk/manier van uiten gevonden. Wie weet gaat dat nu wel gebeuren.
Ik zit idd wel in proces van een nieuwe weg vinden. Je weet een beetje van mijn verleden, en het zit nu allemaal weer op de rit. Ik ben happy, maar nog wel onzeker over welke richting ik in zal/moet slaan.
Wat dat betreft heb ik blij met deze legging. Of het nu onzin is of vermaak.
Dankjewel, Enneacanthus_Obesus!
Geestelijke groei is altijd goedquote:Op zondag 28 oktober 2012 20:40 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Het moet sowieso geestelijke groei inhouden, met al die Arcana-kaarten.
Oh cool! Lijkt me een leuk experimentquote:Op dinsdag 11 december 2012 06:28 schreef Spellmeista het volgende:
Hallo, zijn er mensen die een legging kunnen doen voor 21 december 2012? Ik ben erg benieuwd wat daar uit zou kunnen komen. Thx!
Heel graag! Ik ga proberen deze week nog tijd te maken voor jouw legging en die voor het 'einde der tijden' ..quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:00 schreef Fiddlergurl het volgende:
Zou iemand wellicht voor mij een legging willen doen? Het is wat onrustig in mijn leven
Geweldig, dank je wel. Wat ontzettend aardig dat je dit wil doen in je vrije tijd!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:09 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Heel graag! Ik ga proberen deze week nog tijd te maken voor jouw legging en die voor het 'einde der tijden' ..
Het is heel erg leuk om te doen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:39 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Geweldig, dank je wel. Wat ontzettend aardig dat je dit wil doen in je vrije tijd!
Dat zijn juist de meest interessante lezingen. Je weet niets van de vragensteller, alleen de schermnaam en eventueel de vraag. Voorkennis, coldreading, lichaamstaal aflezen, sturende vragen.. Je kunt het allemaal uitsluiten.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:31 schreef Little_Dolls het volgende:
Voor mij mag het ook wel eens...
Niet dat ik er zo hard in geloof, maar ik ben gewoon benieuwd of er iets bruikbaars zou kunnen uitkomen...
Extra vraagje: hoe gaat het dan precies? Hoe kun je kaarten leggen voor iemand (of nog iets anders doen) via internet als je de persoon niet IRL kent?
Wat is coldreading?quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:10 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat zijn juist de meest interessante lezingen. Je weet niets van de vragensteller, alleen de schermnaam en eventueel de vraag. Voorkennis, coldreading, lichaamstaal aflezen, sturende vragen.. Je kunt het allemaal uitsluiten.
Hmm... Weet nog niet zo goed wat ik ervan moet denken...quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:18 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dit! http://mens-en-samenlevin(...)n-hoe-werkt-het.html
Van coldreading, bedoel je?quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:22 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Hmm... Weet nog niet zo goed wat ik ervan moet denken...
Ja.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:25 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Van coldreading, bedoel je?
Nou ja, je kunt dus door middel van trucjes, zelfs onbewust, dingen sturen in een sessie.quote:
Ok... Ik heb toch liefst gewoon de kaarten denk ik, zonder dat cold reading.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:36 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Nou ja, je kunt dus door middel van trucjes, zelfs onbewust, dingen sturen in een sessie.
Dat gaat niet als je alleen bent en je hebt alleen maar een stel kaarten..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |