abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102649188
Het is wel een helder licht hè KD? :')

Kattenbak, kattenbrokjes en de katten zelf zijn niet meer veilig hier :D
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102649190
Heeft iemand trouwens ervaring met spenen die achterstevoren in de mond verdwijnen?

Bartje krijgt het soms voor elkaar om de speen achterstevoren(dus met het zachte stuk naar buiten) in zijn mond te parkeren. Ik zou toch zeggen dat dat neit zou moeten kunnen bij een speen. Hij zet het gelukkig elke keer op een brullen, maar kunnen spenen die voor 0-6 maanden zijn dan ook bij 4 maanden al te klein worden?
pi_102649265
Ik zou het niet weten l'tiekje ean heeft een duim en weigert elke speen.
Maar je zou wellicht een maat groter kunnen proberen of als je erbij bent de speen met een koordje aan zijn trui vastmaken

Puck laat je de frummels wel met rust? en kattenbrokjes zijn niet zo lekker
En nu bedenk ik mij dat wij de keuken nog dicht moeten maken. Dit kan niet met een deur of traphekje dus ik denk dat we een plank oid moeten maken. Waar de katten wel overheen kunnen maar ean niet.
pi_102649359
Zo we zijn weer thuis. Met Matthias gelukkig *O* Scheeld dat de vlos mee was anders hadden ze hem gehouden. De ka vond dat ie toch niet veel en goed dronk en wilde hem liever houden voor sondevoeding en omdat ze hem dan in de gaten kunnen houden. Maar omdat de vlos elke dag komt mocht ie toch mee naar huis. Nu krijgt ie elk uur 30cc aangeboden. Totdat ie iets is aangekomen dan doen we elk uur 40 cc. En als ie weer aankomt 40cc om de 2 uur. En dat doen we tot maandag als het werkt. Werkt het niet kunnen we bellen en kan ie alsnog opgenomen worden.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_102649414
Fijn dat hij mee naar huis mocht nicole.
Mag je hem nutritron of speciale voeding tegen spugen geven?
  maandag 3 oktober 2011 @ 14:48:41 #81
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_102649515
ooo ik heb me bescheurd op je verhalen over je kraam KD; jij kunt zo beelden dingen beschrijven... echt OMG! wat een ongelofelijk muts zeg...
en wat fijn dat Lex het zo goed doet! (moet nog ff wennen hoor, ook al wist ik dat hij Lex zou gaan heten; ik was al aan Polle gewend haha ;))

Wickie hoe is het inmiddels bij jullie? en met je been?

Mrien; hoe is het met Jelle?

MeNicole; wat ontzettend fijn dat je je mannetje gewoon weer mee naar huis mocht en kon nemen. Gelukkig maar. Ik wens jullie veel succes de komende dagen met het voeden. Zal even zwaar zijn, maar zo natuurlijk wel veel fijner en beter dan sondevoeding. :*

Lujaxa; wat fijn dat je je zo goed voelt! ik was ook met 5 dagen alweer lekker aan de wandel.. fijn als het kan toch? :*

FF jompelen voor het slaappatroon voor DML dr knappe ventje *O*

TAP had een zware nacht :*

Poppedein kom jij eens ff een Jelte-update doen??? :+

hier lijtk het de laatste dagen wel iets rustiger te gaan overdag, Liene laat ze soms in de box/ of op het voedingskussen leggen, en accepteert dan zelfs een speentje, en heeft voor het eerst gister ook zo een dutje gedaan op de bank! En het middagdutje gaat ingebakerd ook steeds beter; ze ligt er nu net in, alleen is ze nu flink aan het 'tetteren' (echt prrrrrrrrrtttttt steeds haha). Kijken of ze zo in slaap valt, zou fijn zijn, want Evie ligt er ook in, en ik kon dus van8 niet slapen...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_102649533
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 14:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Fijn dat hij mee naar huis mocht nicole.
Mag je hem nutritron of speciale voeding tegen spugen geven?
Ja en ook wel jbp. Maar de ka was ervoor om eerst eens zo te proberen. Dus dat doen we dan maar. Matthias plast en poept wel heel goed dus hij krijgt ook wel genoeg nog binnen. Hij moet alleen eens groeien.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_102649606
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_102649646
Zo weer bijgelezen, wat gan jullie opeens weer hard!

Allereerst MeNicole, wat fijn dat Matthias weer mee nar huis mocht, hopelijk gaat hij nu aankomen!

KD wat een vreselijke hylarisch verhalen over je kraam, ik zou me geloof ik ook rot irriteren aan zo een typje. (wij hadden een bekende als kraam, was echt supergezellig :))

Verder zag ik nog foto's van oa het mooie stel van BJ O+ En nog een heleboel andere foto's waar ik ook alleen maar met een O+ op kan reageren, wat een rijkdom toch he al die prachtige kindjes :)

Sarah heeft vannacht opa wakker gehouden ;) ze waren bij mijn ouders omdat ik moest werken, om half 2 begon ze al en dan komt ze bijna ieder uur en soms zit er 2 uur tussen en wat er dan is dat weten we nog steeds niet.. Ze hoeft geen voeding en zolang ze naast iemand ligt is er ook geen probleem, maar zodra je haar in haar eigen bedje probeert te leggen is ze klaar wakker en gaat ze brullen, zo sneu. Morgen gelukkig weer afsprak staat bij de HA ben benieuwd wat die vind.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102649802
Nicole fijn dat Matthias weer mee naar huis mocht!
Hoe oud is de oudste?
Hoe oud is de jongste?
pi_102652837
KD gefeliciteerd met Polle Lex! waar een heerlijk mannetje! En wat een figuur die kraam van je hahaha.

Lujaxa gefeliciteerd met je babyboy!

Nicole, fijn dat je VK mee was en je je kleine man weer gewoon mee naar huis mocht nemen.

MP succes morgen bij de HA.

Floris heeft dit weekend voor het eerst een nachtje "echt" doorgeslapen. Gewoon van 23.45 tot 07.30 en toen moest ik hem echt wakker maken om te drinken. Mijn boobs wisten niet wat ze meemaakten 8)7. Verder zijn we allebei een beetje gesloopt door het verhuizen van p_iglet en t_igger. Dus gister en vandaag een flinke chilldag gehouden. Stom dat mijn lijf nog steeds niet wil wat ik wil :{

Even Pepijn, Joris en Floris spammen O+
  maandag 3 oktober 2011 @ 16:43:03 #87
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_102653222
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 11:21 schreef MeNicole2 het volgende:
We hebben vorige week om de 2 uur steeds een klein beetje geprobeert. Maar dan spuugt ie veel meer. Komt zijn neus uit enzo. En dan heeft ie paniek want krijgt ie geen lucht. Dus hij zit gewoon ook echt vol. Nu spuugt ie ook wel veel maar is het steeds een klein beetje en is hij er wel tevreden mee zeg maar. De vlos zei dat ie nu een lachende spugerd is.
dit komt zo herkenbaar voor, bij m'n nichtje haar zoon zelfde verhaal, maar daar is zoon voor geopereerd, als ik me niet vergis zijn middenrif.
Daarna nooit meer problemen mee gehad.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  maandag 3 oktober 2011 @ 16:46:10 #88
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_102653355
MeNicole, wat fijn dat je jongetje gewoon weer mee naar huis mocht. Hopen dat hij nu snel aan gaat komen!
Oude (on)bekende.
pi_102653526
Even een kleine update van hier.
In principe zijn wij helemaal van alle onderzoeken af m.b.t. hersenvliesontsteking.
Zijn oren zijn wel nog ontstoken en dat gaat eigenlijk maar niet over.
Hij is dol op fietsen, drinkt nog steeds elke 2 uur :X (ook snachts)
Trekt zich op aan vanalles en nog wat en is helemaal weg van zijn zusje.

Hij zwaait naar alles en iedereen die hem maar een seconde aankijkt.
En is een onwijze flirt O+ O+

En oja lachen doet die heel graag en dan het liefst zo :') :') O+ O+
pi_102654325


29/10/'10 - 25/03/'13
pi_102656139
nog een keertje omdat ik zo verliefd ben

pi_102657577
Sprekend zijn zus O+
pi_102657742
idem voor jouw telg :D
pi_102658755
Lex O+

Bientje doet het super ^O^

Wow wat lijkt Joris op Pepijn zeg :o
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102660058
kindjes O+

KD Lex is prachtig <3 <3 heb je goed gedaan zeg!

Heb vanmiddag toch maar met de kinderarts gebeld, en nu zitten we weer aan de lactulose -O- donderdag is er een terugbelafspraak en eventueel vrijdag een klysma in het ziekenhuis als het met de lactulose niet opschiet.
:)
  maandag 3 oktober 2011 @ 21:16:14 #96
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_102665353
Mignonne, vind je lactulose niet fijn, of is je ervaring dat het niet werkt?

MeNicole, toch om het uur voeden. Het zal intensief zijn, maar ik denk wel de beste manier om de groei te bewerkstelligen. Succes ermee!

Wat een leuke foto, van Joris, Floris en Pepijn! :)
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_102666204
beetje van allebei pm :) maar we proberen het gewoon tot donderdag. Ik vind het vooral teveel via een spuitje nu. Ze krijgt al 2 keer per dag 2 ml zantac en nu dus ook 2 keer p/d 5 ml lactulose. Bovendien vind ik lactulose echt een ramp om te geven omdat het zo vies plakt enzo.
Eerlijk is eerlijk, echte alternatieven hebben we ook niet. Movicolon of forlax moeten opgelost worden en das met borstvoeding gewoon vreselijk onhandig. Kan wel water gaan geven met forlax maar dat doe ik toch liever nog niet.

Maar mijn -O- was eigenlijk omdat k nu dus toch een tweede ronde gedoe met lactulose en klysma's inga. En ik baal dat ik niet weet waar deze obstipatie vandaan komt. Kan heel goed een allergische reactie zijn, maar waarop... obstipatie is zo'n vertraagde reactie dat k dr geen pijl op kan trekken. Gedoe!

nouja komt goed komt goed.
:)
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 3 oktober 2011 @ 21:30:41 #98
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102666301
Migonne wat vervelend dat je jongste dezelfde weg lijkt te gaan als je oudste -O- hopelijk werkt de lactulose bij haar wel snel en dusdanig dat ze geen angst krijgt voor het poepen :*

MeNicole: sterkte met om het uur voeden, lijkt me echt héél intensief idd. Hopelijk heeft hij het snel door dat hij moet gaan groeien :*

Lex is O+ ik zou er acuut nog een jochie door bij willen :+

Verder even niet bijgelezen, maar ik vroeg me iets af; Bij Jan heb ik het bedje en de box pas met een jaar omlaag gedaan, omdat hij toen pas (uit zichzelf) ging zitten en meteen maar ging staan. Geert blijft nu echter al stevig op z'n kont zitten, en als hij in buiklig bij de tafel ligt, probeert hij zich aan de onderste plank op te trekken :o tijd om de box omlaag te gooien of is dat nog niet nodig denken jullie?
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102666390
@mignonne drink je weleens taksi? Als het nog bestaat eigenlijk
pi_102666405
Het CB vond bij mij laatst al dat ik het naar beneden moest doen omdat Puck goed kan zitten en zo ongeveer kruipt dus ja naar beneden doen!

Claudia, kom eens vertellen hoe het met Lena is!
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102666702
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 21:31 schreef ferrari_rood het volgende:
@mignonne drink je weleens taksi? Als het nog bestaat eigenlijk
huh?
nee drink ik niet. Sowieso vind ik het vies en kan ik er zelf niet tegen maar er zit ook melk in waardoor het off-limits is ivm dieet voor jongste :)

@djmo euh ja de spullen staan hier dus ook al een tijdje omlaag omdat jongste staat enzo :P het bedje hebben we omlaag gedaan toen ze zelfstandig ging zitten.
:)
  maandag 3 oktober 2011 @ 21:37:51 #102
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_102666742
Mignonne, aha, ik wist al niet precies hoe ik de -O- moest plaatsen. Ik kan me voorstellen dat het akelig is de oorzaak niet te kennen. Als je die wel weet, weet je ook waar je aan toe bent, positief of ngatief. Succes ermee en ik hoop dat het iets 'eenvoudigs' blijkt te zijn, waarvoor de lactulose een oplossing blijkt.
:*
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_102666759
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 21:37 schreef mignonne het volgende:

[..]

huh?
nee drink ik niet. Sowieso vind ik het vies en kan ik er zelf niet tegen maar er zit ook melk in waardoor het off-limits is ivm dieet voor jongste :)

@djmo euh ja de spullen staan hier dus ook al een tijdje omlaag omdat jongste staat enzo :P het bedje hebben we omlaag gedaan toen ze zelfstandig ging zitten.
Daarom vroeg ik het ook. Ik mocht het vroeg niet drinken ivm darmproblemen
pi_102666881
Wat een heerlijke foto's allemaal!! Mooie nieuwe baby's en Geert in een te gek bootje en mooie Elin, bientje die had ik lang niet gezien O+ Joris en Floris en Pepijn(wat een leuk verhaal van die namen.
V, wat lach je lief!

Mignonne, wat klinkt dat sneu en pijnlijk, arm meisje. Hoop dat ze er wat voor kunnen vinden.
Laiverteniekje, dat speengefrut ging hier na een paar maandjes weer over.
Liedje, rotterdam was een ramp met de trein en 2 kinderwagens en stations zonder liften en roltrappen, maar we hebben wel heerlijk geshopt:D
DJMO, lekke romlaag doen die handel, voor je het weet kukelen ze er over heen!

Hier gaat het goed, Mex kan nu los staan, dus ik hou m'n hart weer vast met al dat vallen. Zaterdag vieren we z'n verjaardag en ik ben heel erg benieuwd hoe hij die drukte gaat vinden. Slapen gaat wel nog steeds slecht, maar op zich wen je eraan, ik ga vaak vroeg naar bed.

En als we aan het spammen zijn doe ik even mee
pi_102667022
Wat een leukerd Troeta en bijna jarig :o

Zal ik morgen een foto maken met hetzelfde shirt en speen? :D
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 3 oktober 2011 @ 21:42:58 #106
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102667031
De keren dat ik in z'n bedje moet zijn, zijn nog steeds op één hand te tellen :') maar ook die morgen maar half zetten dan en de box omlaag zetten. konden ze nog maar even zo klein blijven -O-

Troeta: ben je vandaag in r'dam geweest? Waar ben je geweest? Als je op zuidplein was, zijn we elkaar misschien nog wel voorbij gelopen ook .. ik was er ook met de kids :)
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102667239
jaaaa doen dizzy!! haha Leuk he dat shirt!!!

Nee, ik was vorige week naar Alexandrium geweest, was leuk, maar ben er nog moe van,haha
En ik denk dat ik jou wel herken als ik je zie hoor!
pi_102667245
ja wie weet djmo, al is het maar dat je Geert even veilig neer kunt zetten als je ineens iets bij Jan moet doen ofzo. Je weet maar nooit. Relatief kleine moeite om het omlaag te doen en hopelijk een veilig resultaat voor als je het bedje dan een keertje wel nodig hebt.
Want je zult zien dat je het kreng dan ineens straks wel nodig hebt, precies op t moment dat Geert besluit te gaan stunten ofzo }:| alsof ze t ruiken!

Ooooh op die fiets FR!
Nee ik gebruik dus geen taksi :) ook geen rivella of andere melkfrisdrank. Ik kan zelf ook niet zo goed tegen melk en op een of andere manier krijg ik van die drankjes echt last.

Mex O+ wat een lekkerd ding toch Troeta!
:)
pi_102668059
Mignonne wat een ellende allemaal met je jongste.. :*

Mex O+ O+

DJMO hier is alles al een week of 2 omlaag. Sarah zit ook al een tijdje goed en eigenlijk vond ik dat het al eerder naar beneden moest maar ze is nog zo klein ;) Tot ik haar in haar bedje had gezet en met Jaël bezig was in de badkamer en toen ik even een blik bij haar wierp stond ze rechtop in haar bedje :X Als ze voorover zou zijn gaan hangen was ze gevallen.. Gelukkig niet gebeurt maar toen wel met spoed de heleboel omlaag.

Nu trouwens ook alles wat laag ligt in huis omhoog, want ze kruipt het hele huis door en zit werkelijk overal aan!! Dat deed Jaël nooit.. En vanmiddag bij mijn ouders is Saartje bij de bank gaan staan, dus ze heef took geen spijlen meer nodig om zich aan op te trekken :o
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102668206
Mex, leuke deugniet. Wat een boefje, zeg. O+

Ik blijf me verwonderen over de snelle ontwikkeling van een boel baby's hier. Mignonne, ik zag een foto van je jongste die op een boxlade stond. Ongelooflijk! Wat moet je trots zijn en wat zul je moeite hebben om haar bij te benen! Ze heeft je maar weinig tijd gegund om de babytijd op te snuiven.

En MP, je Sarah gaat ookal zo hard. Ze kan staan, wat goed!

Ik heb hier de boel ook naar beneden gezet. Lena staat nog niet, maar ik zie de eerste tekenen van het zich optrekken (zoals ik ze ook bij Ivan zag). Verder komt ze overal met rollen, draaien om haar as en schuiven. Ook is ze druk bezig om te oefenen met kruipen. Kortom: ze ontwikkelt zich voorbeeldig en ik vind het zo gaaf om nog eens mee te maken allemaal.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102668359
Oh, en wat ik ook nog voorbij zag komen is dat dottir kan zwaaien. Wat knap!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102669251
haha psies Claudia, t gaat veuls te hard, tijd voor een nieuwe! :P

ben jij al aan je derde toe? :+

En nouja, enerzijds is het onvoorstelbaar dat ze nog maar zo klein is enzo maar anderzijds vind ik het wel opvallend hoe makkelijk je meegroeit in zulke dingetjes. En zeker omdat je er nog een kleine rond hebt lopen kost het maar weinig extra moeite allemaal.
:)
pi_102669363
Dat jongetje wat zoveel huilde en zichzelf niet kon vermaken scharrelt hier trouwens de hele dag rond met af en toe een jengeltje en verder niet O+ O+
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102669539
Wat goed, DML! *O* Hoe is jullie vakantie eigenlijk geweest? Wij zijn net terug.

Mignonne, ik ben zo ontzettend NIET toe aan een derde! Gek is dat. En ik herken dat makkelijk meegroeien. Lena lag bijvoorbeeld veel sneller dan Ivan gewoon op de grond te spelen. Het vergt totaal geen omschakeling van me. Ze kan nu de boeken uit de kast trekken. So what? Ivan kan tegenwoordig OVERAL bij dus ik heb al ogen in m'n achterhoofd gekweekt. :Y)
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102669604
Ja heerlijk! Die van jullie?

Ik heb alleen net gisteren de foto's uit het fototopic verwijderd -O-
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102669651
Heb je geen FB, DML? Daar staan ook mijn vakantiefoto's. Ik ben tegenwoordig te lui om ze ook nog op Fok! te zetten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102669733
Nee, misschien toch eens aanmaken dan...
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102669768
Ja, je weet niet wat je mist!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102669828
Dat meegroeien herken ik inderdaad ook wel! En ergens ben ik voor Saar heel blij dat ze zich zo lekker ontwikkeld, ze is iets minder gefrustreerd erdoor. Maar ik blijf steeds maar vergelijken met Jaël en die vond ik al snel.. Maar Saartje is nog veul sneller.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102669829
psies, iedereen heeft fb :P
pi_102669850
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:32 schreef Sonnetje85 het volgende:
psies, iedereen heeft fb :P
My point exactly :6
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102669859
DML FB doen ^O^ is echt leuk, vooral omdat je dan al Claudia haar foto's kan bekijken ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102669874
Ow en de mijne natuurlijk :D
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102670015
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:33 schreef MamaPurk het volgende:
Ow en de mijne natuurlijk :D
"Vind ik leuk."
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 3 oktober 2011 @ 22:36:06 #125
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102670032
Haha, ik heb wel FB, maar eigenlijk zet ik alleen foto's op photobucket neer om ze hier te kunnen laten zien :+
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102670053
Zo sta ik op het punt een hilarisch filmpje van Ivan op FB te zetten. Wil je niet missen, DML.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  maandag 3 oktober 2011 @ 22:36:42 #127
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_102670061
Claudia ik heb ze vanmiddag met plezier zitten bekijken, wat hebben jullie het geweldig gehad daar. Het ziet er erg mooi en relaxed uit.

Wij zijn net een lang weekend weg geweest, van dond avond tot vanochtend. Heerlijk om even een paar dagen uit te rusten, lekker op terrasjes gezeten, wat geshopt, lekker gegeten en dat soort dingen.

En met mijn kleine mupke in bad geweest (hebben we thuis niet)
Dat was eigenlijk ook het hoogtepunt van de vakantie, dat snoetie! O+
Ook haar een keer alleen in een laagje water in het grote bad laten zwemmen, spartelen, wat genieten was dat...ze had zo'n schik.

En ze heeft zich geweldig gehouden, slaapjes in de kinderwagen overdag als we op pad waren. Soms drinken en even spelen. Wel veel meer wakker dan normaal en kortere slaapjes, dus 's avonds en 's nachts waren het lange rukken.
Vanmiddag thuis was ze een beetje huilerig, maar een badje en samen een dutje doen in het grote bed maakte veel goed.

Ik wil eigenlijk in Nov weer een weekendje en in de kerstweek. Maar eens kijken of er iets leuks en betaalbaars te vinden is.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 3 oktober 2011 @ 22:38:29 #128
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102670140
quote:
4s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:36 schreef Claudia_x het volgende:
Zo sta ik op het punt een hilarisch filmpje van Ivan op FB te zetten. Wil je niet missen, DML.
wat is je fb? -_- dat wil ik ook zien!
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  maandag 3 oktober 2011 @ 22:38:59 #129
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_102670171
quote:
4s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:36 schreef Claudia_x het volgende:
Zo sta ik op het punt een hilarisch filmpje van Ivan op FB te zetten. Wil je niet missen, DML.
Ik vond 'in de glolila' ook _O_
pi_102670398
Zeg Juud, heb je daar geen foto's van? Het klinkt heerlijk! Het is mij ook weer erg meegevallen op vakantie. We hebben wat afgezeuld met de kindjes en ze hebben het prima doorstaan. Ik voelde me er bij vlagen wel wat schuldig over, vooral tegenover Lena. Ivan vindt het allemaal prachtig maar Lena is nog zo klein heeft er niks aan, als je begrijpt wat ik bedoel.

DJMO: als je iemand anders van Fok! in je lijst hebt staan, sta ik er ook vast tussen!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102670456
quote:
14s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:35 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

"Vind ik leuk."
ik ook ;)

quote:
4s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:36 schreef Claudia_x het volgende:
Zo sta ik op het punt een hilarisch filmpje van Ivan op FB te zetten. Wil je niet missen, DML.
Ben nu al benieuwd :D

quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:38 schreef Juud79 het volgende:

[..]

Ik vond 'in de glolila' ook _O_
Ja ik dacht eerst dat ze naar een of andere grot waren geweest :+ maar het was iets heel anders :D
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102670656
Wij hebben met Puck ook wat afgezeuld. Barcelona, Carcassonne, Oradour-sur-Glane, bezoekje Disney Village.
Ik voelde me bij het bekijken van de foto's ook best schuldig over het gezeul maar we hebben geen piep gehoord van hem. Hij deed het zo goed.
Ik denk dat ik meer gepiept heb :') :@
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  maandag 3 oktober 2011 @ 22:50:30 #133
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_102670878
@Claudia, ja dat begrijp ik maar al te goed. Ik was ook met haar bij het huisje gebleven als ze het niet zou trekken. Maar ze vond het allemaal prachtig en daar was ik eigenlijk wel verbaasd over.

Volgende keer maar iets met zwembad, dat lijkt me dan ook wel erg leuk. :)
pi_102671097
Ik herken het zo dat schuldig voelen en dat gezeul... Wij dachten dus ook dat Sarah flink zou reageren op een andere omgeving enzo, maar ze vond alles leuk en gaf zich goed en makkelijk over aan slaap als ze moe was. Echt heel wonderlijk!

Wij hebben onze volgende vakantie alweer geboekt ;) In november een midweekje CP, dat is gewoon alweer bijna :)

Ow en kijk bewegend beeld van Sarah, ze lust komkommer :9 Tomaat ook geprobeert, helaas toen niet de camera inde aanslag maar daar ging ze van kokhalzen en legde ze ook meteen opzij.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102671184
Wat een heerlijke kinders hebben we hier ook he? O+

Sofietje is vandaag uit logeren. Voor de tweede keer. N en ik zijn naar de sauna geweest, en Sofie is bij opa en oma. Omdat het zo sneu is om haar laat in de avond uit bed te halen laten we haar lekker liggen. Morgenochtend haal ik haar weer op.
Het voelt zo gek, haar kamertje is leeg.
De eerdere keer uit logeren was anderhalve maand terug. Toen was ze bij mijn ouders, maar N en ik waren ook niet thuis. Dat was ook raar, maar dit voelt gekker.

Kleine meisjes worden groot
*poef* nu is het weg
pi_102671604
Doe mij eens pm'en claudia met je fb-link. Ik wil ook jullie vakantiefoto's zien *stampvoet*

En Sofie en Saar worden groot O+ Ach en Mex, heerlijk ondeugend kind!
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_102671631
Zo hey, ze lijkt op die foto huge, KJ! Is ze zo'n langerd?

MP, wat een dotje is Saar! En wat eet ze knap! Grappige techniek, toch weer iets anders dan die van Lena. D'r haar groeit ook flink, of niet? Bij Lena komt het nu ook, maar op foto's zie je er nog steeds niks van.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_102671958
Sofie O+ en idd wat lijkt ze lang KJ.

BB dan wil ik jou FB ook wel, kun je ook naar mijn foto's kijken als je dat leuk vind..

@Claudia, ja het haar lijkt nu wat te groeien idd, viel me van de week opeens op.. Mag ook wel , ik heb wel zin in speldjes en staartjes enzo ;) En die techniek, tja... Jaël kreeg altijd alles geprakt of gepureerd zo een beetje, rapley toen nooit van gehoord :X En Saar vind het toch wel erg leuk om zelf aan te klooien met voedsel al vind ik het zelf nog wel spannend hoor, ze krijgt ook niet alles zo aangeboden. Maar ze krijgt echt hele stukken weg, we geven zelfs haar losec nu gewoon in zijn geheel op een lepeltje met fruit of pap oid.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102672004
kijk nou!!!

echt Hema :D
en maar 30 euro. Das een stuk minder dan wij voor onze bijna identieke radioflyer driewieler betaald hebben :') :D
:)
pi_102672082
quote:
17s.gif Op maandag 3 oktober 2011 23:12 schreef mignonne het volgende:
kijk nou!!!
[ afbeelding ]
echt Hema :D
en maar 30 euro. Das een stuk minder dan wij voor onze bijna identieke radioflyer driewieler betaald hebben :') :D
Wat een gaaf ding!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102672388
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 23:04 schreef Claudia_x het volgende:
Zo hey, ze lijkt op die foto huge, KJ! Is ze zo'n langerd?

MP, wat een dotje is Saar! En wat eet ze knap! Grappige techniek, toch weer iets anders dan die van Lena. D'r haar groeit ook flink, of niet? Bij Lena komt het nu ook, maar op foto's zie je er nog steeds niks van.
Ik denk dat het het model van het broekje is. Ze moet volgende week weer naar het cb. Ze zat qua lengte eerder wel op de +1 lijn. Als ze die lijn doortrekt zal ze nu zo rond de 76 cm zijn.


Een ander model broekje, en gelijk een minder lang end.
*poef* nu is het weg
pi_102672439
Dat fietsje is gaaf mignonne.
Ik ben nog steeds aan het dubben over het kado voor Sofie. Volgende wek moet ik bestellen van mezelf. Ze is over 3 weken jarig.
*poef* nu is het weg
pi_102672584
FB is geweldig, maar sinds ik jullie op fb heb kom ik hier bijna nooit meer,haha en is toch een stuk gezelliger hier.
Je vakantiefoto's zijn idd geweldig Claudia!
Sofie O+

Ik ga slapen!
pi_102676415
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 22:04 schreef Claudia_x het volgende:
Oh, en wat ik ook nog voorbij zag komen is dat dottir kan zwaaien. Wat knap!
Vooral grappig dat Dottir wel zwaait en klapt, maar niks doet van al die toffe rondbeweegdingen van die van jullie. Ze rolt en tolt alleen. Zo zie je weer hoe anders ze allemaal zijn.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL dinsdag 4 oktober 2011 @ 08:40:04 #145
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102677342
mijn baby heeft net een halve boterham naar binnen zitten slobberen, met een flesje water ernaast, waar hij vast ook wel wat van binnen gekregen heeft en toch valt hij aan op de borst alsof hij in drie dagen niets gehad heeft :')

de box staat omlaag ;( bijkomend voordeel is dat Jan nu geen speelgoed meer kan pikken wat op de bodem van de box ligt :+ nadeel is dat m'n kleinste ineens een stuk groter lijkt nu :?
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102677424
quote:
12s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 08:40 schreef DJMO het volgende:
mijn baby heeft net een halve boterham naar binnen zitten slobberen, met een flesje water ernaast, waar hij vast ook wel wat van binnen gekregen heeft en toch valt hij aan op de borst alsof hij in drie dagen niets gehad heeft :')

de box staat omlaag ;( bijkomend voordeel is dat Jan nu geen speelgoed meer kan pikken wat op de bodem van de box ligt :+ nadeel is dat m'n kleinste ineens een stuk groter lijkt nu :?
Ik vond juist dat ze daardoor opeens weer veel kleiner leek, of de box leek opeens een stuk groter ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_102677437
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 08:44 schreef MamaPurk het volgende:

[..]

Ik vond juist dat ze daardoor opeens weer veel kleiner leek, of de box leek opeens een stuk groter ;)
+1
*poef* nu is het weg
pi_102677888
Phfff ik ben moe. Ben de hele dag bezig met voeden. Heb net tussendoor even tijd om de kids te brengen en halen. En de voeding komt Matthias bijna zijn oren uit. Durf hem al bijna niet meer op te pakken want dan weet ik dat er weer voeding terug komt.
en nu word Leander ook nog ziek en ik ben bang ik ook.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_102677902
Zo eindelijk bijgelezen. Ik heb genoten van alle foto's O+ Wat hebben we mooie babietjes zeg.

VT, ik zag jou vraag voorbij komen over op de armen steunen in buikligging. Maak je geen zorgen, Mette heeft dit heel lang niet willen doen. Die wilde uberhaupt niet op haar buik liggen. De fysio heeft ons toen een foefje geleerd om wel te kunnen oefenen met haar. Maak van een handdoek een rol en die leg je onder haar oksel in buikligging, dus de armen liggen dan voor de rol. Dan heb ze al een klein startpunt. Dit kun je dan even een paar minuutjes doen dan even weer op de rug en dan nog een keer in die positie. Dit een aantal keer herhalen. Over verloop van tijd bouw je de tijd op de buik liggen op en dus ook het steunen op de armen. En na een tijdje als dat goed gaat kan je de handdoek weghalen en zonder doen. Bij ons kon dat toen na 2 weekjes oefenen. Wij deden het voor de tv met haar, lekker onverantwoord :') maar dat hield haar aandacht heel goed vast.
Ons Wiesje is het tegenovergestelde van Mette daarin. Die heeft zo'n sterk nekje dat we er eng van worden. En hangt ook al uitgebreid op haar armen en ongecoördineerd duwt ze zichzelf dan omhoog. Je kan aan haar zien dat ze contouren begint te zien, zo mooi die aandacht en verwondering in haar ogen als ze iets ziet.
Ook is ze een bewegertje in bed. Tegen de tijd dat ze een voeding wil gaat ze zwerven in bed richting mij, al slapend. Dan word ik dus zo wakker, ze was er deze keer bijna :')



Voor de rest gaat het met Wies haar gangetje, op wat monsterdrinksessies in de avonden na gaat alles gewoon goed. Ik zelf heb even een dipje, alles wat er is gebeurd komt even binnen zeg maar. M'n stomme been, maar ook de gezondheidsores van m'n dreumes. Alles komt weer tegelijkertijd en dan ook nog plannen om het huis te koop te zetten en het kluswerk wat daarvoor gedaan moet worden. Maar dat is allemaal zo erg offtopic..
BJ, met m'n been gaat het best redelijk, de pijn begint weg te trekken en ik heb gisteren voor het eerst weer alleen boodschappen kunnen doen, saampjes met Wiesje even op stap geweest, dat was wel fijn. Ook het dragen van de steunkous begint weer te wennen.

Mignonne ;( Nu ook al je jongste proppie... Wat k*t zeg... Helpt de lactulose?

Voor de rest weet ik het even niet meer, sorry.. Ik ga hier beter in worden.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_102678535
nou moe! staat melkkoeolifantporseleinkastkwijlkadaver hier zomaar voor de deur :o 'ze wil nog wat dingen afmaken' die snapt echt niet wanneer ze welkom is,jeuzes
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')