ik denk of 50% of 60%. ik zal waarschijnlijk tussen 50/60 procent gaan gebaseerd op de prijs van de broek ofzo. 70% is mooi voor mij maar niet voor de klantquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 01:55 schreef Ayca het volgende:
Al besloten welke prijzen je gaat hanteren?
Dat hoeft niet hoor lol, maar aardig gebaar. Kan ook even zo snel niet een indirect adres verzinnen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 01:58 schreef ezelbayraktar het volgende:
[..]
ik denk of 50% of 60%. ik zal waarschijnlijk tussen 50/60 procent gaan gebaseerd op de prijs van de broek ofzo. 70% is mooi voor mij maar niet voor de klant![]()
vertel mij is wat je maat is, dan zoek ik een paar broeken voor jou en stuur ik ze naar je. ik hoop dat mijn smaak je dan wel bevalt. het liefst heb ik dat ik ze kan opsturen naar een indirect adres, want ik wil niet "raar" overkomen met het vragen van je woonadres. zoveel kennen jullie mij nog niet
ik heb maten in W/L nodig.
iets met share your happiness, hoop dat ik niet verkeerd overkom. als je niet wilt hoeft het natuurlijk niet
om eerlijk te zijn weet ik niet of het oudere modellen, outlet, zijn. 60% lijkt me ook nog goed voor de klant maar bij 70% beginnen de twijfels bij mij zelf al. of het nu outlet is of niet. maar daar kom ik morgen achter denk ik.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 02:05 schreef Ayca het volgende:
[..]
Dat hoeft niet hoor lol, maar aardig gebaar. Kan ook even zo snel niet een indirect adres verzinnen.![]()
50% lijkt me wel weinig? Of zijn het wat oudere modellen?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 08:58 schreef Che_ het volgende:
Ezel, die kleding kan je niet zomaar verkopen. Je moet vergunningen etc. hebben, stamp of approval van Landysh corp. (soort SPECTRE). Zij moet sowieso de kleding scannen of de herkomst ervan. De grondstoffen traceren. Er moet minimaal 85% Turkse stof inzitten. Stelt voor de rest niet veel voor, ze gebruikt de snuffeltechniek. Wachttijden zijn verrassend genoeg niet zo lang. Ze heeft een paar kangals als collega.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 08:58 schreef Che_ het volgende:
Ezel, die kleding kan je niet zomaar verkopen. Je moet vergunningen etc. hebben, stamp of approval van Landysh corp. (soort SPECTRE). Zij moet sowieso de kleding scannen of de herkomst ervan. De grondstoffen traceren. Er moet minimaal 85% Turkse stof inzitten. Stelt voor de rest niet veel voor, ze gebruikt de snuffeltechniek. Wachttijden zijn verrassend genoeg niet zo lang. Ze heeft een paar kangals als collega.
Voor zover ik weet spelen/speelden Ayca en xminator Wordfeud. Ikzelf heb het een tijdje ook gespeeld, maar speel het tegenwoordig niet meer.quote:
ik denk dat door het verkopen van Only i.p.v. Armani ik al behoorlijk wat concurrentie vermeid. tevens zijn het originals, wellicht wel outlet maar daar mag de koper zich druk om maken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 12:10 schreef Levolution het volgende:
Je bent niet de eerste Turk die kleren verkoopt, hoe denk je te gaan concurreren?
er is geen planquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 12:46 schreef zarGon het volgende:
Ja, wat is je businessplan?!
En, wat was de website? Ben benieuwd hoe het eruitziet allemaal.
dat zou best kunnen, ik ben in de afgelopen jaren maar een paar keer naar beverwijk geweest en het was inderdaad veel van het zelfde. maar ik herinner geen Only gezien te hebben. als het ging om neppe armani's zou ik er niet aan begonnen zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:00 schreef WammesWaggel het volgende:
Staan er in Beverwijk niet al veel stallen met dezelfde kleding? Geen idee hoor maar mij valt vaak op dat er veel uitbaters dezelfde goederen in de verkoop hebben.
ging daar tot een leeftijd of 17 elke maand wel heen. en nu heb ik er niet eens één keer aan gedacht, hoe vergeetachtig ben ik soms wel niet. thanks voor de tipquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:17 schreef WammesWaggel het volgende:
Je zou ook de Albert Cuyp op een mooie Zaterdag kunnen proberen, geen idee hoe je daar aan een kraampje komt hoor.
ik dacht serieus dat je een jaartje of 14-15 wasquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 21:55 schreef ezelbayraktar het volgende:
ging daar tot een leeftijd of 17 elke maand wel heen.
Je hebt zo vaak sales in zulke winkel's en de broeken zijn al niet zo duur. Daarbij heb je vast ook wel outlets waarin deze broeken ook voor noppes worden verkocht.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:37 schreef ezelbayraktar het volgende:
site is geupdate. moet nog wel veel aan gewerkt worden. wel kut werk om foto's te maken, kleding te sorteren, maten noteren enzomaar wat er nu op te vinden is, is wat ik vanochtend heb gehaald.
u mirin?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:54 schreef Weissman het volgende:
[..]
ik dacht serieus dat je een jaartje of 14-15 was
althans zo kom je bij mij over![]()
Serieus? Waar?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:58 schreef zarGon het volgende:
De opvolger van iPhone 4 is aangekondigd. iPhone 4S. Wat een tegenvaller..
mijn inkoopprijs is goed(koop), op zijn slechts verkoop ik het als partij door en heb ik nog steeds minimaal 200% winst. dat ik op zoek ben naar hogere percentage winst per artikel is slechts een poging. ik zal er ook het een en ander aan doen om die poging te veranderen in een succes.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:20 schreef xminator het volgende:
[..]
Je hebt zo vaak sales in zulke winkel's en de broeken zijn al niet zo duur. Daarbij heb je vast ook wel outlets waarin deze broeken ook voor noppes worden verkocht.
Aangezien je nog geen 'naam' hebt zullen mensen het dus ook liever bij een winkel kopen met een naam voor een hogere prijs dan bij jou.
Bijv. : bijenkorf - 3 dwaze dagen
Alle goederen krijgen maar een beetje korting en elke retard koopt het, terwijl je het via een normale winkel soms voor nog minder kan krijgen.
Als het zo simpel is om het met minstens 200% winst door te verkopen, waarom doet de verkopende partij dat niet meteenquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:00 schreef ezelbayraktar het volgende:
[..]
mijn inkoopprijs is goed(koop), op zijn slechts verkoop ik het als partij door en heb ik nog steeds minimaal 200% winst. dat ik op zoek ben naar hogere percentage winst per artikel is slechts een poging. ik zal er ook het een en ander aan doen om die poging te veranderen in een succes.
ik wil klein blijven, vrienden en vrienden van vrienden. als ik het aan hun kwijt kan is het al genoeg voor mij. ik wil totaal geen naambekendheid
http://tweakers.net/nieuw(...)n-nederland-uit.html.quote:
zoals ik al zei, mijn inkoopprijs is laag. en ik wil er wel aan werken om het zo goed mogelijk te benutten en er zoveel mogelijk uit te halen. wellicht dat wanneer ik stop ik je kan vertellen wat mijn inkoopprijs was, nu nietquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:02 schreef xminator het volgende:
[..]
Als het zo simpel is om het met minstens 200% winst door te verkopen, waarom doet de verkopende partij dat niet meteen?
Beetje ongeloofwaardig imo.
Ja, maar vraag jij je niet af waarom de verkopende partij voor zo een lage verkoopprijs het aan jou zou aanbieden als ze er heel simpel meer voor kunnen vangen?quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:11 schreef ezelbayraktar het volgende:
[..]
zoals ik al zei, mijn inkoopprijs is laag. en ik wil er wel aan werken om het zo goed mogelijk te benutten en er zoveel mogelijk uit te halen. wellicht dat wanneer ik stop ik je kan vertellen wat mijn inkoopprijs was, nu niet
ik weet de achterliggende reden heel goed, hoe veel dit ook gecamoufleerd probeert te wordenquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:14 schreef xminator het volgende:
[..]
Ja, maar vraag jij je niet af waarom de verkopende partij voor zo een lage verkoopprijs het aan jou zou aanbieden als ze er heel simpel meer voor kunnen vangen?
Döner Company op de stations!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:25 schreef xminator het volgende:
[..]
Ja ben ik in een kwartier uitgekeken
En waar moet ik eten dan? Wil lekker Turks eten..
als je zoekt naar turk mekanlari niet naar den haag gaan. vol met verkeerde mensen daar. scheveningen kan echter wel leuk zijn ja, je hebt daar ook een paar turkse restaurants. topkapi, sehzade o.a.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:20 schreef xminator het volgende:
Welke stad is leuk om een dagje uit te gaan en daarna een hapje te eten ( buiten amsterdam om )
Utrecht, Den Haag of Rotterdam?
Gewoon in Damsco blijven mangquote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:20 schreef xminator het volgende:
Welke stad is leuk om een dagje uit te gaan en daarna een hapje te eten ( buiten amsterdam om )
Utrecht, Den Haag of Rotterdam?
birbey: sfeer is leuk, maar eten is enorm matig. Ben er vaak zat geweest, maar qua eten echt een no-go.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:28 schreef ezelbayraktar het volgende:
[..]
als je zoekt naar turk mekanlari niet naar den haag gaan. vol met verkeerde mensen daar. scheveningen kan echter wel leuk zijn ja, je hebt daar ook een paar turkse restaurants. topkapi, sehzade o.a.
in amsterdam heb je birbey, toch wel een van de betere turkse resutarants in nederland. in rotterdam heb je meram restaurant. ook een bekende.
ik weet dat je specifiek zei geen amsterdam, maar indien je birbey niet kende, wel waard om te leren kennen. mensen zeggen is aan de prijzigere kant maar goed is persoonsgebonden.
in utrecht is la cuisine ottoman bekend qua turks restaurant. maar utrecht is verder geen bal aan, let me tell you that.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |