Er was ook ooit zo'n docu-serie over de politie in de nachtelijke uurtjes in uitgaangsgebieden in GB. Wat mij opviel was dat vooral vrouwen zich enorm kunnen misdragen en geen schaamte lijken te kennen. Maar goed, dat gezegd: wij hebben Oh Oh Cherzo.quote:
Zeker niet als er agenten bij staan. Uitdaging jwtz.quote:
Ben bekend met de bouw. Wat jij beweerd is niet zo. Tenzij je het kunt bewijzen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik denk dat je het theoretisch onderzoek in de bouwkunde onderschat, maar het is prima als je denkt dat ik aan een flauwekulfaculteit studeer.
De wereld wordt steeds asocialer.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Er was ook ooit zo'n docu-serie over de politie in de nachtelijke uurtjes in uitgaangsgebieden in GB. Wat mij opviel was dat vooral vrouwen zich enorm kunnen misdragen en geen schaamte lijken te kennen. Maar goed, dat gezegd: wij hebben Oh Oh Cherzo.
De brug van Millau is een technisch hoogstandje gebaseerd op een oeroude techniek.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik denk dat je het theoretisch onderzoek in de bouwkunde onderschat, maar het is prima als je denkt dat ik aan een flauwekulfaculteit studeer.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Toegang verboden! U hebt niet de toestemming om toegang te krijgen tot de gevraagde map. Er is of wel geen index document of de map is beveiligd tegen lezen. Indien u van oordeel bent dat deze server in fout is, gelieve de webmaster te contacteren. Error 403 www.geertwilders.nl Fri Sep 23 13:37:28 2011 Apache/2.2.17 (Unix) DAV/2 mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/1.0.0d FrontPage/5.0.2.2635 |
Wat stond er dan eerst?quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:38 schreef remlof het volgende:
www.geertwilders.nl is al offline:
[ code verwijderd ]
Slecht geintegreerde server.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:39 schreef remlof het volgende:
Indien u van oordeel bent dat deze server in fout is, gelieve de webmaster te contacteren.
Fraai Nederlands
Ah, wraak van de handlangers van de Islamitische aap.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Dit en een koranvers:
[ afbeelding ]
En een foto van Erdogan.
Ik heb de source nog open, ik maak wel even een mirror.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ah, wraak van de handlangers van de Islamitische aap.
Vraag me meer af waarom het jou opvalt...quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:43 schreef eriksd het volgende:
[ afbeelding ]
Trekt dit jou nou aan VS?
Voor het archiefquote:Op vrijdag 23 september 2011 13:38 schreef remlof het volgende:
www.geertwilders.nl is al offline:
[ code verwijderd ]
Ik ben aan het eten... denk je veilig te zijn in de POL SC... nee hoor.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:44 schreef eriksd het volgende:
Ik moet omzichtig om de compromitterende plaatsjes heenscrollen. Zit in de bieb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |