Ik wil dat doen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad niks beters te doen
okee, ik vind het wel een goed stuk.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:37 schreef KoosVogels het volgende:
Wacht, ik trek het artikel wel effe uit ons archief. Dat gaat tenminste vlug.
quote:Wilders net pestkop op school
'Geert Wilders is eigenlijk een pestkop. En zijn fractie bestaat voor na melijk uit meelopers, die hem op een veilige afstand aanmoedigen, omdat ze bang voor hem zijn."
Psycholoog Bob van der Meer, gespecialiseerd in pesten, ziet grote overeenkomsten tussen het optreden van PVV-leider Wilders in de Tweede Kamer en pesten op het schoolplein.
"Pesten is niet af en toe een grapje maken, maar voortdurend iemand aanvallen en kleineren", zegt hij. "En degene die pest kiest daarvoor altijd uit jaloezie het slimste meisje of jongetje van de klas uit. Wilders doet dat met Job Cohen. Hij probeert hem elke keer in de rede te vallen en wil hem alleen maar vernederen."
Van der Meer typeert de leider van de PvdA als een nette man. "Geen straatvechter en geen schreeuwer. Hij is niet eendimensionaal en vindt het landsbelang belangrijker dan politieke spelletjes. Job Cohen had het kabinet al lang kunnen laten vallen, maar hij kiest voor een genuanceerde, verantwoorde aanpak. Dat maakt hem een gemakkelijk slachtoffer voor Wilders, die vrijwel alles mist wat de PvdA-leider wel heeft. Ethisch staat Cohen boven Wilders en daar kan de PVV-leider niet tegen. Ik vermoed zelfs dat hij ook wel enigszins jaloers op Cohen is."
Het karakter van Cohen maakt hem in de ogen van psycholoog Van der Meer geen sterke debater. En zoals iedere pester de zwakste of bijna zwakste van de groep pakt, doet Wilders dat in debatten met Cohen.
"En als je niet goed voor jezelf kunt opkomen, word je nog harder aangepakt", zegt Van der Meer.
Kijkend naar de algemene beschouwingen bekruipt hem steeds meer het gevoel dat hij naar een cursus pesten zit te kijken. Met als enig verschil dat de gevolgen van pesten op school desastreus zijn voor het slachtoffer, dat soms zelfs zelfmoord pleegt, en daar in dit geval geen sprake van is. Verder ziet psycholoog Van der Meer voornamelijk overeenkomsten. Zoals het fenomeen van de zondebok.
Bron: GPD-bladen
Lees verder? Koop de fucking krant.
Je bedoeld dat je met Wilders op de stoel in levensgevaar komt?quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Tuurlijk. Lijfsbehoud. Leren van het verleden he.
Dat zou goed kunnen ja. En dat is niet erger dan je "islamofobie". Immers mijn denkwijze is gebaseerd op concrete uitspraken van dhr Wilders - waarbij deportatie centraal staat. Afgezien daarvan, zou er geen sprake zijn van levensgevaar, dan is er in ieder geval zeker een daling van de quality of life.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:40 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Je bedoeld dat je met Wilders op de stoel in levensgevaar komt?
Mijn god. Dit is nog erger dan islamofobie.
Ongeacht dat ik die kleuter niet op de MP positie wil hebben, zit jij ook op kleuterniveau te fantaseren. Maar goed, overtrokken populisme is je niet vreemd blijkbaar.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat zou goed kunnen ja. En dat is niet erger dan je "islamofobie". Immers mijn denkwijze is gebaseerd op concrete uitspraken van dhr Wilders - waarbij deportatie centraal staat. Afgezien daarvan, zou er geen sprake zijn van levensgevaar, dan is er in ieder geval zeker een daling van de quality of life.
Dan zal hij eerst 76 zetels moeten halen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat zou goed kunnen ja. En dat is niet erger dan je "islamofobie". Immers mijn denkwijze is gebaseerd op concrete uitspraken van dhr Wilders - waarbij deportatie centraal staat. Afgezien daarvan, zou er geen sprake zijn van levensgevaar, dan is er in ieder geval zeker een daling van de quality of life.
Goed tegenargument. Maar dat zijn we wel van je gewend.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:45 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ongeacht dat ik die kleuter niet op de MP positie wil hebben, zit jij ook op kleuterniveau te fantaseren. Maar goed, overtrokken populisme is je niet vreemd blijkbaar.
Tsja, dit was mij en meerderen met mij eergisteren ook wel opgevallen.quote:
Bewijs eerst maar dat je een criminele allochtoon bent. Anders houd je gebrabbel over deportatie geen stand.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Goed tegenargument. Maar dat zijn we wel van je gewend.
Wel zielig voor Wilders. Wie wil nou alles hebben wat Cohen heeft.quote:
Je hoeft geen criminele allochtoon te zijn hoor. Denk aan de verklaringen die je moet ondertekenen als het aan Wilders ligt. Denk aan het feit dat hij al sprak over tientallen miljoenen die gedeporteerd zouden worden. Denk aan het feit dat hij nadrukkelijk aangeeft complete families van een eventuele crimineel zou willen deporteren. Slaap zacht.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:49 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Bewijs eerst maar dat je een criminele allochtoon bent. Anders houd je gebrabbel over deportatie geen stand.
Je duim is nog groter dan die van Koos. Hulde.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je hoeft geen criminele allochtoon te zijn hoor. Denk aan de verklaringen die je moet ondertekenen als het aan Wilders ligt. Denk aan het feit dat hij al sprak over tientallen miljoenen die gedeporteerd zouden worden. Denk aan het feit dat hij nadrukkelijk aangeeft complete families van een eventuele crimineel zou willen deporteren. Slaap zacht.
Allemaal feiten die je terug kan vinden. Wederom: slaap zacht.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:51 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Je duim is nog groter dan die van Koos. Hulde.
Bewijs het maar eens dan.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Allemaal feiten die je terug kan vinden. Wederom: slaap zacht.
Gewoon een goed artikel.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:50 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Wel zielig voor Wilders. Wie wil nou alles hebben wat Cohen heeft.
Bovendien wel droevig gesteld met de Nederlandse politiek als Cohen het slimste jongetje uit de klas is.
Je bent journalist of je bent het niet.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:51 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Je duim is nog groter dan die van Koos. Hulde.
Ach, Cohen is op zich natuurlijk geen verkeerde kerel. Geen begenadigd debater, maar als dat alles is.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:50 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Wel zielig voor Wilders. Wie wil nou alles hebben wat Cohen heeft.
Bovendien wel droevig gesteld met de Nederlandse politiek als Cohen het slimste jongetje uit de klas is.
Laat dat nou net een vaardigheid zijn die in een debat goed van pas komt.quote:Op vrijdag 23 september 2011 09:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, Cohen is op zich natuurlijk geen verkeerde kerel. Geen begenadigd debater, maar als dat alles is.
Ben druk bezig.quote:
quote:
quote:“Stuur de moslims die problemen veroorzaken het land uit, met familie en al."
Geert Wilders, HP/De Tijd, 12 december 2007
quote:"Als je een misdaad begaat of als je begint te denken over jihad en sharia, dan is er maar één oplossing: dan sturen we je dezelfde dag nog weg, dan kun je je koffers pakken en we zullen je je nationaliteit ontnemen". Op de vraag van de interviewer hoeveel van de moslims in Europa de door Wilders geschetste problemen vertegenwoordigen, zegt hij: "Miljoenen. Tientallen miljoenen."
Geert Wilders in een interview met de Deense televisie, 13 juni 2009
Alstu.quote:Alle niet-westerse allochtonen in Nederland die nog geen Nederlander zijn, moeten een assimilatiecontract met de overheid tekenen. Daarin spreken ze uit dat ze onze "dominante" normen en waarden delen. Weigeren ze het contract te tekenen, dan moeten ze het land uit.
http://www.geertwilders.n(...)ent&task=view&id=502
Ach, het is een spelletje: wie kan de meest gevatte opmerkingen maken. Allemaal leuk en aardig, maar verder nog irrelevant.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Laat dat nou net een vaardigheid zijn die in een debat goed van pas komt.
Met trollen ja.quote:
Precies. Crimineel of de papieren niet in orde is een retourtje.quote:
Achgut, zit je even zonder opdrachten en moet je het van je afschreeuwen? Was ist loos?quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:03 schreef betyar het volgende:
[..]
Met trollen ja.
En je verplichte sollicitaties om WW te kunnen blijven ontvangen valt niet onder werken he.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:05 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Precies. Crimineel of de papieren niet in orde is een retourtje.
Waar blijft je bewijs van deportatie van "tientallen miljoenen"? Komt dat nog of geef je het op?
elsevier.nlquote:Wilders: Miljoenen moslims Europa uitzetten
maandag 15 juni 2009 07:33
Alle moslims in Europa die problemen veroorzaken, moeten worden uitgezet en van hun nationaliteit beroofd. Het gaat daarbij om ‘miljoenen, tientallen miljoenen’ mensen.
Volgens Wilders zijn veel moslims verantwoordelijk voor de misdaad in Europa
Dat zei PVV-leider Geert Wilders zaterdag in een interview voor de Deense televisie
Pillen he.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:06 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Achgut, zit je even zonder opdrachten en moet je het van je afschreeuwen? Was ist loos?
Nouja, dezelfde soort vaardigheden komen naar voren bij het voorelkaar boksen om andere partijen mee te krijgen voor motie of een punt om te steunen natuurlijk.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, het is een spelletje: wie kan de meest gevatte opmerkingen maken. Allemaal leuk en aardig, maar verder nog irrelevant.
Nee. Een gedachte is al voldoende om je te deporteren, familie zijn van een crimineel is al voldoende om je te deporteren. Weigeren een achterlijke verklaring te ondertekenen is al voldoende om je te deporteren. Daarnaast spreekt hij over de deportatie van tientallen miljoenen moslims - tell me, hoeveel moslims zijn er in Europa. Hoeveel daarvan zijn crimineel. Exact..quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:05 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Precies. Crimineel of de papieren niet in orde is een retourtje.
Waar blijft je bewijs van deportatie van "tientallen miljoenen"? Komt dat nog of geef je het op?
Sja, je kunt hem hooguit kwalijk nemen dat hij te veel moslims als crimineel ziet.quote:
Zeg, moet jij niet werken?quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:06 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Achgut, zit je even zonder opdrachten en moet je het van je afschreeuwen? Was ist loos?
Ach man, jij wilt politiek afschaffen dus je moet je klep houden.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:08 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nouja, dezelfde soort vaardigheden komen naar voren bij het voorelkaar boksen om andere partijen mee te krijgen voor motie of een punt om te steunen natuurlijk.
Ik doe niet aan de non-wetenschap van psychologie, maar debatteren en onderhandelen lijken mij vergelijkbare vaardigheden.
You got owned. Klaar. Ga maar lekker terug naar je holletje.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Sja, je kunt hem hooguit kwalijk nemen dat hij te veel moslims als crimineel ziet.
Zijn wens zegt me niet zoveel. Alsof hij met de MP hoed invloed heeft op andere landen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee. Een gedachte is al voldoende om je te deporteren, familie zijn van een crimineel is al voldoende om je te deporteren. Weigeren een achterlijke verklaring te ondertekenen is al voldoende om je te deporteren. Daarnaast spreekt hij over de deportatie van tientallen miljoenen moslims - tell me, hoeveel moslims zijn er in Europa. Hoeveel daarvan zijn crimineel. Exact..
Lol. Je hebt niks.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
You got owned. Klaar. Ga maar lekker terug naar je holletje.
Oh, NU zegt de wens van Wilders je niet zoveel. Dat kan mij geen ruk schelen, want wij hadden het niet over de vraag wat jij al dan niet van zijn wensen vindt of vond. Wij hadden het juist over wat Wilders wilde.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:10 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Zijn wens zegt me niet zoveel. Alsof hij met de MP hoed invloed heeft op andere landen.
Stop gewoon met overdrijven. Posts als deze zijn inkoppertjes en eigenlijk zinloos.
en dat hij wil dat die moslims worden uitgezet. Je weet wel: gedeporteerd.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Sja, je kunt hem hooguit kwalijk nemen dat hij te veel moslims als crimineel ziet.
Hm, je bent nu toch echt een beetje poep aan het praten. Niet dat ik veel anders van je ben gewend, maar toch.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:11 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Lol. Je hebt niks.
Pogen grappig te doen helpt het ook niet.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:12 schreef Drugshond het volgende:
Wat Wilders wil.........
Nee dit wil ik niet weten..... reminder aandelen kopen IG Farben.
Yup. Je denkt dat Italië en Duitsland, om maar wat te noemen, zijn wens inwilligt?quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh, NU zegt de wens van Wilders je niet zoveel. Dat kan mij geen ruk schelen, want wij hadden het niet over de vraag wat jij al dan niet van zijn wensen vindt of vond. Wij hadden het juist over wat Wilders wilde.
Ik moet helemaal niets.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach man, jij wilt politiek afschaffen dus je moet je klep houden.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:12 schreef Drugshond het volgende:
Wat Wilders wil.........
Nee dit wil ik niet weten..... reminder aandelen kopen IG Farben.
Wat doet dat er uberhaupt toe? Het gaat erom dat hij die wensen heeft. Die zijn al beangstigend genoeg als je het mij vraagt. Ongeacht de vraag hoe realistisch ze zijn. Jij claimde impliciet dat Wilders die wensen niet zou hebben. Nu hebben wij hier bewijzen gegeven dat hij die wensen dus wel degelijk heeft.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:14 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Yup. Je denkt dat Italië en Duitsland, om maar wat te noemen, zijn wens inwilligt?
Ik heb wel wat beters te doen dan verder nog op je onzin te reageren.
Wel apart dat je iemand die aanspraak maakt op de politieke macht in Nederland, niet beoordeelt aan de hand van het beleid dat hij kennelijk voorstaat, omdat dat beleid kennelijk toch niet kan worden ingevoerd omdat Italie en Duitsland dat niet willen, terwijl diezelfde persoon nu juist ook het beleid voorstaat waarin Nederland in het geheel niet afhankelijk is van Italie, Duitsland of van welk ander land en van welk verdrag dan ook. Je legt de lat nogal uhm.... laag.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:14 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Yup. Je denkt dat Italië en Duitsland, om maar wat te noemen, zijn wens inwilligt?
Ik heb wel wat beters te doen dan verder nog op je onzin te reageren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |