abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102261700
OP van Vogeltjesdans.

Vervolg van vorige deel:
Elenin Update: Opmerkelijke feiten en een nuchtere analyse #7

Voor deze openingspost gebruik ik de mooie samenvatting van Xandernieuws, een alternatieve nieuwssite.
http://xandernieuws.punt.nl/?id=636527&r=1&tbl_archief=&

De stand van de zon, maan, sterren en komeet Elenin geven op 29 september voor het eerst in de historie exact de in Openbaring 12 beschreven situatie weer. Toeval?

Op YouTube en alternatieve websites over de hele wereld verschijnen dagelijks nieuwe blogs, artikelen en filmpjes over de komst van de komeet Elenin eind september. De ene theorie is nog sensationeler dan de andere; de laatste versie is dat Elenin -of Planeet X, Nibiru, Hercolubus, Nemesis, Marduk- een neutronenster is, of dat de komeet gepaard gaat met de komst daarvan. Deze uitleg kan net als veel andere verklaringen onmiddellijk de prullenbak in, aangezien een neutronenster een gigantisch zwaartekrachtveld heeft en niet alleen de Aarde zou vernietigen, maar ook het hele zonnestelsel in een chaos zou veranderen (en dit in het verleden dus al gedaan zou moeten hebben). Hoewel Elenin naar verwachting dus niets anders dan een gewone, kleine komeet zal blijken te zijn, zijn er desondanks toch een aantal opmerkelijke feiten die de komst van Elenin bijzonder maken.

David Morrison, planetair astronoom bij de NASA, schat dat er zo'n 2 miljoen websites zijn waarop over de komst van Elenin / Nibiru wordt gediscussieerd. Dagelijks ontvangt de leidinggevende NASA-wetenschapper gemiddeld vijf emails over het onderwerp. 'En minstens één keer per week krijg ik een email van een jong iemand -zelfs van een 11 jarige- die schrijft ziek te zijn of zelfmoord te overwegen omdat het einde van de wereld er aan zit te komen.'

In één van de besproken 'doemsdag' scenario's zal een mysterieus hemellichaam in botsing komen met de aarde. Dit idee werd voor het eerst in 1995 door Nancy Lieder wereldkundig gemaakt. Lieder beweerde door middel van een implantaat in haar hersenen in contact te staan met aliens uit het Zeta Reticulu zonnestelsel. Op haar website 'Zeta Talk' legde ze uit dat ze uitverkoren was om de Aardbewoners te waarschuwen voor een planetaire botsing die in mei 2003 de hele mensheid zou uitroeien. Toen dat niet gebeurde kozen Lieders volgelingen 2012 uit voor de komst van Nibiru, dat mooi overeen kwam met de bekende 21-12-2012 einddatum van de Maya kalender.

Zecharia Sitchins Nibiru
Lieder noemde de brenger van de apocalyps overigens eerst 'Planeet X' en stelde later dat dit hetzelfde hemellichaam was dat door de in New Age kringen bekende schrijver en pseudo-wetenschapper Zecharia Sitchin 'Nibiru' werd genoemd. Sitchin (1920-2010) schreef in zijn boek 'De 12e planeet' dat de oude Sumeriërs al in hun tijd wisten van het bestaan van alle planeten en tevens van een voor ons nog onbekende gigantische planeet genaamd Nibiru. Deze planeet zou een enorme omloopbaan hebben en eens in de 3600 jaar langs de Aarde scheren. Volgens Sitchin ontstond de mensheid op Nibiru en werd onze planeet tijdens zo'n planetaire 'ontmoeting' door hen gekoloniseerd.

Historici en taalwetenschappers zeggen echter dat Sitchin grove fouten heeft gemaakt bij het vertalen van de oude Sumerische teksten. Zo wisten ze van het bestaan van niet 12, maar slechts 5 planeten, en geloofden ze niet dat de mensheid zijn oorsprong heeft op een planeet genaamd Nibiru. Daar komt nog eens bij dat de door Sitchin geopperde omloopbaan volgens astronomen onmogelijk is. Geen enkel hemellichaam kan, als het maar één keer in de 3600 jaar het zonnestelsel binnenkomt en zich er de rest van de tijd ver buiten bevindt, een stabiele omloopbaan blijven volgen. De planeet zou óf snel het zonnestelsel worden ingetrokken, óf er worden uitgeduwd.

Ondanks het ontbreken van enige geloofwaardige wetenschappelijke onderbouwing werden Sitchins boeken in meer dan 25 talen vertaald en werden er over de hele wereld miljoenen exemplaren van verkocht. Veel mensen geloven nog altijd heilig in Sitchins onbewezen theorieën en denken dat Planeet X of Nibiru in 2012 -en in recente maanden dus 2011, samenvallend met Elenin- vlakbij de Aarde zal komen en daarbij enorme verwoestingen zal aanrichten.

Aardbevingen
Volgens astronomen bestaat zo'n planeet echter niet en is er nog nooit ook maar één aanwijzing voor Nibiru of Planeet X gevonden. Zoals gezegd wordt inmiddels op talloze websites en in veel filmpjes beweerd dat de komeet Elenin -die niet dichterbij de Aarde zal komen als 100 x de afstand tussen de Aarde en de maan- eigenlijk Nibiru / Planeet X is. 'Deze mensen veranderen voortdurend hun verhaal,' aldus Morrison. 'Voor sommigen is Nibiru niet langer enkel de Sumerische god of planeet die eind 2012 naar de Aarde terugkeert, maar krijgt inmiddels bijna iedere kosmische catastrofe het stikkertje met die naam opgeplakt.'

De theorie dat Elenin in werkelijkheid Nibiru is verspreidde zich vanaf het begin van dit jaar als een lopend vuurtje over het alternatieve internet. Er werden allerlei verbanden gezien met de zware aardbevingen in Chili, Nieuw Zeeland en Japan. Zo zou de aardas na de aardbeving in Chili 3 graden gekanteld zijn en zou de veronderstelde 'poolomkering' hierdoor zijn versneld. 'De werking van de tektonische platen die de oorzaak is van aardbevingen wordt genegeerd,' aldus Morrison. 'Ze suggeren dat de komeet grote zwaartekracht effecten uitoefent op onze planeet.' Toen wetenschappers erop wezen dat Elenin slechts 5 kilometer groot is en ver van de Aarde zal blijven, ontstonden geruchten dat de NASA belangrijke info over Elenin en de samenstelling en aard van kometen zou achterhouden.

Bruine dwerg onmogelijk
'Ironisch genoeg is juist het feit dat de komeet zo onopvallend is voer voor de complottheorieën,' vervolgt Morrison. 'Men redeneert dat de aardbevingen bewijzen dat Elenin geen komeet kán zijn, maar een enorm grote en gevaarlijke indringer.' Elenin zou in werkelijkheid Nibiru zijn, een gigantische planeet of zelfs een bruine dwergster en recentelijk dus een neutronenster.

Telescopen -ook van onafhankelijke amateur astronomen- laten echter zien dat Elenin een gewone komeet is en een lange staart van verdampend ijs achter zich heeft. Een bruine dwergster zou geen 'staart' hebben en zou al lang enorme zwaartekracht effecten op de Aarde en Mars moeten hebben gehad, waardoor de omloopbanen van deze planeten zouden zijn verstoord. Dit is duidelijk niet het geval. Daarnaast zou een bruine dwerg al buiten het zonnestelsel zijn opgepikt door infrarood telescopen.

'Niburu theorie idioot'
Velen laten zich echter niet overtuigen en gaan zelfs nog een stap verder door te stellen dat het pad van Elenin plotseling zal veranderen, omdat de 'planeet' door intelligente wezens zou worden bestuurd en begeleid wordt door één of meer gigantische UFO's. Volgens Morrison moet men echter niet afgaan op dit soort verhaaltjes. 'Niet iedereen die op YouTube beweert een wetenschapper, astronoom of werknemer bij de NASA te zijn, is er ook een. Het is echter niet eenvoudig waarheid van leugens te onderscheiden.'

Volgens Morrison zijn de Niburu-complottheorieën dermate idioot dat hij zich afvraagt of de bedenkers hiervan er eigenlijk zelf wel in geloven. Veel websites waar Niburu / Nibiru / Planeet X als feit worden gepresenteerd blijken boeken en dvd's over het onderwerp te verkopen, alsmede ook 'survival kits' om de komst van de 'wraakplaneet' te kunnen overleven. Morrison denkt dan ook dat men doelbewust misbruik maakt van mensen die niet in staat zijn geloofwaardige informatie van totale onzin te onderscheiden. 'Dat is vooral een probleem voor jonge mensen, en daarom ben ik zo boos op degenen die zich richten op kinderen.' (1)

Opmerkelijke feiten
Er is dus helemaal niets aan de hand en komeet Elenin is gewoon wat het is - een normale komeet, en niet eens een spectaculaire, zoals de kometen van Halley en Hale-Bopp?

Ja en nee. Er zijn namelijk een aantal wél aantoonbare feiten die de komst van Elenin desondanks opmerkelijk maken. In eerdere artikelen over dit onderwerp bespraken we deze zaken overigens al:

1. Zon verduisterd?
Elenin volgt een pad dat de komeet eind september zo'n 3 dagen lang precies tussen de Aarde en de zon brengt. Zou het inderdaad tóch een enorme planeet of ster zijn, dan zou er op Aarde 3 dagen 'duisternis' heersen. In de Bijbel wordt voorzegd dat de 'zon verduisterd' zal worden alvorens de allerlaatste fase van de eindtijd ('dag des HEEREN') aanbreekt.

2. Sterrenstand Openbaring 12
Op de laatste van deze 3 dagen, 29 september, vindt er een unieke samenstand van sterren en planeten plaats die exact overeenkomt met een beschrijving in Openbaring 12: 'En er werd een groot teken in de hemel gezien: een vrouw, met de zon bekleed,met de maan onder haar voeten een een krans van twaalf sterren op haar hoofd; en zij was zwanger en schreeuwde in haar weeën en in haar pijn om te baren.'

Eind september zal het sterrenbeeld Maagd (Virgo), de 'vrouw' aan de hemel, inderdaad 'bekleed' zijn met de zon, de maan onder haar voeten hebben en Elenin (met staart) als 'krans' (diadeem) dragen, met 12 sterren op haar hoofd. Bovendien zal de planeet Venus, de heldere 'Morgenster' (in de Bijbel één van de benamingen van Jezus Christus, zie Opb.22:16), zich 'uit' haar schoot bewegen en als het ware 'geboren' worden.

Is het enkel toeval dat zon, maan en sterren, door God aan de hemel tot 'tekenen' voor de mensheid gesteld, eind september 2011 voor het eerst in de geschiedenis precies de door Johannes geziene samenstand laten zien? Of is dit wellicht het signaal dat de allerlaatste fase van de eindtijd inderdaad aangebroken zal zijn, en de 'vrouw' 1260 dagen (3,5 jaar) lang naar de woestijn zal vluchten?

Bedenk hierbij dat ook de in Openbaring genoemde veelkoppige draak (12:3) bij de vrouw aan de hemel aanwezig zal zijn! Het sterrenbeeld Hydra -in de Griekse mythologie de veelkoppige slang of een draakachtig monster- bevindt zich op dat moment rechts van de vrouw, wachtend om het 'kind' (Venus) te 'verslinden'. En onder de vrouw bevindt zich het sterrenbeeld Serpens Caput - de Kop van de Slang, in de Bijbel net als de draak een referentie naar de duivel, Satan. Daarnaast bestaat het sterrenbeeld Hydra uit 17 sterren, oftewel de '7 koppen en 10 horens' die de draak in Openbaring 12:3 heeft. (2)

Er bestaat ook een letterlijk sterrenbeeld 'Draak' (Draco), dat zich op dat moment op het hoogste punt aan de sterrenhemel bevindt.

3. Rosh Hashana, 7 jaar voor 70 jaar na geboorte Israël
Om het plaatje compleet te maken: Precies tijdens de dagen dat Elenin tussen de Aarde en de zon in staat, en precies als de in Openbaring 12 genoemde samenstand te zien is, vindt op 29 september de eerste dag van het Rosh Hashana feest plaats, de viering van het joodse nieuwe jaar 5772.

We hebben op deze site regelmatig aandacht besteed aan de bevindingen van de Amerikaanse pastor Mark Biltz, die met behulp van officiële NASA gegevens ontdekte dat er een frappant verband is tussen joodse feestdagen, belangrijke gebeurtenissen rond de staat Israël en verschijnselen aan zon, maan en sterren. Tevens geloven veel christenen dat de 'laatste bazuin' die volgens de apostel Paulus de opstanding der doden en de Opname van de gemeente zal aankondigen, slaat op de letterlijke 'laatste bazuin' die traditioneel wordt geblazen op de laatste dag van het Rosh Hashana feest (dit jaar op 30 september).

In Matteüs 24 vertelt Jezus wat er in de eindtijd zal gebeuren, waarbij Hij -volgens een breed geaccepteerde uitleg- wijst op het herstel van de staat Israël (het uitlopen van de vijgeboom). In vers 24 zegt Jezus vervolgens dat 'dit geslacht', de generatie die het herstel van Israël meemaakt, niet voorbij zal gaan voordat 'alles geschiedt', dat zijn alle in de Bijbel voorzegde gebeurtenissen in de eindtijd, inclusief de terugkeer van Jezus zelf naar Jeruzalem.

Wat het komende Rosh Hashana bijzonder maakt is het feit dat dit het 63e joodse nieuwjaarsfeest sinds de wedergeboorte van Israël is. Eén generatie duurt volgens diverse teksten in de Bijbel 70 jaar. 1948 plus 70 jaar is 2018. Volgens veel evangelische Bijbeluitleggers duurt de Verdrukking in totaal 7 jaar (2x 1260 = 2520 dagen, plus nog 75 dagen die worden genoemd in Daniël). De rekensom is dan gauw gemaakt: 2018 min 7 jaar = 2011, als zijnde het mogelijke begin van de Verdrukking.

Toeval?
Zijn alle bovengenoemde feiten geheel toevallig, of zijn er wel degelijk voldoende aanwijzingen dat we ons mogelijk op de drempel van de in de Bijbel voorzegde allerlaatste fase van de eindtijd, die pal aan de terugkeer van Jezus Christus zal voorafgaan, bevinden? Op het antwoord op deze vraag zullen we in ieder geval niet lang hoeven wachten.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102261805
Ik kan je wel schokkende beelden laten zien over de FEMA kampen in de VS, maar dat kan ik beter niet doen :N
  donderdag 22 september 2011 @ 15:38:55 #3
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102262112
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 15:29 schreef Truthfinder7 het volgende:
Ik kan je wel schokkende beelden laten zien over de FEMA kampen in de VS, maar dat kan ik beter niet doen :N
Met orkaan Irene zijn er meer dan een miljoen mensen geevacueerd , waar zijn die eigenlijk ondergebracht ?
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102262486
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 15:38 schreef Summers het volgende:

[..]

Met orkaan Irene zijn er meer dan een miljoen mensen geevacueerd , waar zijn die eigenlijk ondergebracht ?
http://www.huffingtonpost(...)hotels_n_939291.html

Niet in FEMA kampen volgens mij.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
  donderdag 22 september 2011 @ 15:55:41 #5
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102262589
Deze nog ff hier want mij te toevallig
Major terrorism drill
http://theintelhub.com/20(...)nin-alignment-dates/

quote:
Residents have been warned to expect loud noises and smoke as well as many different emergency and military vehicles.
quote:
The fact that most major terror attacks have coincided with “drills” used to confuse and distract first responders not privy to the inside plan has been heavily documented, with the 7/7 attacks in London and 9/11 attacks in New York City being prime examples.
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102262669
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 15:55 schreef Summers het volgende:
Deze nog ff hier want mij te toevallig
Major terrorism drill


[..]

Dat bedoel ik :{


pi_102262819
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102263183
quote:
Het verhaal is helder en hopelijk klopt het ook nog, behalve dan dat ik hoop dat het een Alien ruimteschip is met bloed mooie goed bedoelende menselijke wezens O-)
pi_102263279
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 16:16 schreef Truthfinder7 het volgende:

[..]

Het verhaal is helder en hopelijk klopt het ook nog, behalve dan dat ik hoop dat het een Alien ruimteschip is met bloed mooie goed bedoelende menselijke wezens O-)
Laat het dan wel vrouwelijk zijn. :9~

Edit: Dat was de eenzame Fokker in mij die sprak. :X
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102263307
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 16:19 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:

[..]

Laat het dan wel vrouwelijk zijn. :9~
Wat mij betreft wel ja ;)

Als mijn vrouw dit maar niet leest })
pi_102263419
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
  donderdag 22 september 2011 @ 16:23:30 #12
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102263436
Ik vind het toch heel jammer dat hij uit elkaar gevallen is en geen vuurwerkshow zal opleveren, even buiten beschouwing gelaten welke mythe er ook aan zou kleven.
The truth was in here.
pi_102264180
Ik hou het in dit topic voor gezien. Mijn doelstelling was niet alleen interesse in het onderwerp geweest, maar ook om met de mede-posters openminded maar desondanks wel realistisch over dit onderwerp van gedachten te wisselen, en anderen, waar nodig, nieuwe dingen te leren over hoe sommige zaken in het heelal werken.

De verbittering aan het einde van deel 11 is voor mij de druppel. Uitgemaakt worden voor debunker door sommige (verbitterde?) anderen (ik noem geen namen, jullie weten wie jullie zijn) en de deur gewezen worden omdat pogingen het enigszins in een realistisch kader te plaatsen vrijwel onmogelijk worden gemaakt door een mod die alles wat in haar smaak teveel wetenschappelijk is resoluut edit, terwijl ze allerlei volstrekt onzinnige zaken laat staan ...

Spijt me. Ik wens de rest veel succes, maar ik verlaat dit topic. Auf wiederschnitzel in andere topics.

[ Bericht 0% gewijzigd door Maurice76 op 22-09-2011 16:49:51 ]
True strength is not a measure of the body,
It's a measure of the soul.
pi_102264229
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 16:43 schreef Maurice76 het volgende:
Ik hou het in dit topic voor gezien. Mijn doelstelling was niet alleen interesse in het onderwerp geweest, maar ook om met de mede-posters openminded maar desondanks wel realistisch over dit onderwerp van gedachten te wisselen, en anderen, waar nodig, nieuwe dingen te leren over hoe sommige zaken in het heelal werken.

De verbittering aan het einde van deel 11 is voor mij de druppel. Uitgemaakt worden voor debunker door sommige (verbitterde?) anderen (ik noem geen namen, jullie weten wie jullie zijn) en de deur gewezen worden omdat pogingen het enigszins in een realistisch kader te plaatsen vrijwel onmogelijk worden gemaakt door een mod die alles wat in haar smaak teveel wetenschappelijk is resoluut ge-edit wordt, terwijl ze allerlei volstrekt onzinnige zaken laat staan ...

Spijt me. Ik wens de rest veel succes, maar ik verlaat dit topic. Auf wiederschnitzel in andere topics.
Jammer, maar volledig mee eens. Ik hoop dat je af en toe nog eens komt kijken.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
  donderdag 22 september 2011 @ 17:04:01 #16
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102265007

http://members.westnet.com.au/mmatti/sc.htm

quote:
Comet Elenin Fades Even More
The latest image of Elenin from Michael Mattiazzo (Sept 14th, taken under difficult circumstances0, show a much reduced comet which has faded to magnitude 10 or so. It is doubtful that it will be bright enough to see in the SOHO LASCO cameras. We will probably have to wait until October for powerful Earth-based telescopes to try and find if any of the comet survives.

UPDATE: Comet Al reports that Elenin is still visible in the STEREO HI1A imager, see his animation in Flickr. He estimates the comet is around magnitude 11 or so, pretty much agreeing with Michael's earth-bound estimates.
Dit topic is aan het verdampen :D
  donderdag 22 september 2011 @ 17:04:58 #17
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102265038
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 16:43 schreef Maurice76 het volgende:
Ik hou het in dit topic voor gezien. Mijn doelstelling was niet alleen interesse in het onderwerp geweest, maar ook om met de mede-posters openminded maar desondanks wel realistisch over dit onderwerp van gedachten te wisselen, en anderen, waar nodig, nieuwe dingen te leren over hoe sommige zaken in het heelal werken.

De verbittering aan het einde van deel 11 is voor mij de druppel. Uitgemaakt worden voor debunker door sommige (verbitterde?) anderen (ik noem geen namen, jullie weten wie jullie zijn) en de deur gewezen worden omdat pogingen het enigszins in een realistisch kader te plaatsen vrijwel onmogelijk worden gemaakt door een mod die alles wat in haar smaak teveel wetenschappelijk is resoluut edit, terwijl ze allerlei volstrekt onzinnige zaken laat staan ...

Spijt me. Ik wens de rest veel succes, maar ik verlaat dit topic. Auf wiederschnitzel in andere topics.
wetenschap is niet erg , andere mensen beletten of afzeiken omdat het niet wetenschappelijk is ,
gaat te ver en dan vergeten mensen dat ze in TRU zijn en niet de hele wereld precies hetzelfde denkt of gelooft , leven en laten leven .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102265249
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 15:55 schreef Summers het volgende:
Deze nog ff hier want mij te toevallig
Major terrorism drill
http://theintelhub.com/20(...)nin-alignment-dates/

[..]

[..]

Een komeet en terrorisme? De verzonnen verbanden worden steeds bizarder en vergezochter.

En waarom begrijpen zo weinig mensen dat die zogenaamde alignments helemaal geen alignments zijn als je het driedimensionaal bekijkt?
pi_102265327
quote:
Ga ik zeker nog helemaal kijken.

Maar je weet dat dit gewoon commerciële televisie is? Ik haak normaal gesproken al af bij zo'n overdreven opening van een programma, is het onderwerp niet interessant genoeg? Hij zelf is ex bekende in principe, ik vind dit allemaal geen punten die in zijn voordeel spreken. Ook zijn de items die aan bod komen in die filmpjes onderuit gehaald in de links die ik daarstraks postte.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102265361
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:09 schreef Balisto het volgende:

[..]

Een komeet en terrorisme? De verzonnen verbanden worden steeds bizarder en vergezochter.

En waarom begrijpen zo weinig mensen dat die zogenaamde alignments helemaal geen alignments zijn als je het driedimensionaal bekijkt?
Over die alignements kunnen we m.i. ook stoppen.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
  donderdag 22 september 2011 @ 17:15:56 #21
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102265478
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:12 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:

[..]

Over die alignements kunnen we m.i. ook stoppen.
Das humor.

Net als dat soort mensen dat gaat goochelen met een heleboel getallen en daar dan willekeurige verbanden in gaat zoeken.
pi_102265588
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:15 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Das humor.

Net als dat soort mensen dat gaat goochelen met een heleboel getallen en daar dan willekeurige verbanden in gaat zoeken.
Inderdaad.

Maar het stoort me dat die zogenaamde uitlijningen iedere topic weer terugkomen. Ook al zit je in TRU, die uitlijningen kloppen niet en daar kun je dan dus ook niet over speculeren alsof er aardbevingen door die uitlijningen kunnen voorkomen.

Maar daar zal ik wel weer commentaar op krijgen! Want je zit in TRU en daar kun je dit soort fantasieën verwachten.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
  donderdag 22 september 2011 @ 17:31:34 #23
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102266059
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:19 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:

[..]

Inderdaad.

Maar het stoort me dat die zogenaamde uitlijningen iedere topic weer terugkomen. Ook al zit je in TRU, die uitlijningen kloppen niet en daar kun je dan dus ook niet over speculeren alsof er aardbevingen door die uitlijningen kunnen voorkomen.

Maar daar zal ik wel weer commentaar op krijgen! Want je zit in TRU en daar kun je dit soort fantasieën verwachten.
niet lezen of naar het topic in wetenschap gaan over Elenin waar alles wel klopt in jouw ogen .
Dan heb en jij je zin en de ander die wilt speculeren over vergezochte zaken ook .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102266226
quote:
Het spijt me ontzettend, maar ik kan die filmpjes niet afkijken. Je hoeft mijn mening over die filmpjes niet serieus te nemen, maar ik wil er wel even iets over kwijt. Ten eerste brengt Jesse "The Body" Ventura het meer als een avonturenverhaal dan als een documentaire. Hij somt 'feiten' van 'betrouwbare' (volgens wie?) bronnen op alsof het de enige waarheid is. Hij bekijkt alles vanuit de conspiracy kant, dat is jammer. Hij heeft geen enkel bewijs. Hij gelooft in conspiracies en benadert alles vanuit die kant om maar aan te kunnen tonen dat dat de waarheid is. Rare manier van onderzoek, dat is hetzelfde als bij wiskunde naar je antwoord toerekenen. Hij is gewoon een acteur, net als in zijn worstel periode. En zo kan ik nog wel even doorgaan.

Ten tweede wordt de show gebracht als een soort van reality show. Het hele 'wij hebben de waarheid in pacht' gedoe gaat mij te ver. Hoezo zou hij trouwens precies de mensen treffen die de 'geheimen' verborgen houden, allemaal wel heel toevallig.

Als laatste legt hij nogal de nadruk op het former NAVY SEAL zijn. Hij zat bij één of ander duikteam dat later, na zijn diensttijd, is samengevoegd met de NAVY SEAL. (Pin me hier niet op vast, zou ik nog eens op moeten zoeken hoe dat precies zat.)

Nogmaals, sorry dat ik het niet helemaal heb bekeken. Maar veel dingen van Jesse ken ik al en die show is zo tenenkrommend slecht gemaakt dat ik hem niet kan afkijken.
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102266261
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:31 schreef Summers het volgende:

[..]

niet lezen of naar het topic in wetenschap gaan over Elenin waar alles wel klopt in jouw ogen .
Dan heb en jij je zin en de ander die wilt speculeren over vergezochte zaken ook .
Je voldoet aan mijn verwachtingen. ^O^
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_102266611
quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:35 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:

[..]

Het spijt me ontzettend, maar ik kan die filmpjes niet afkijken. Je hoeft mijn mening over die filmpjes niet serieus te nemen, maar ik wil er wel even iets over kwijt. Ten eerste brengt Jesse "The Body" Ventura het meer als een avonturenverhaal dan als een documentaire. Hij somt 'feiten' van 'betrouwbare' (volgens wie?) bronnen op alsof het de enige waarheid is. Hij bekijkt alles vanuit de conspiracy kant, dat is jammer. Hij heeft geen enkel bewijs. Hij gelooft in conspiracies en benadert alles vanuit die kant om maar aan te kunnen tonen dat dat de waarheid is. Rare manier van onderzoek, dat is hetzelfde als bij wiskunde naar je antwoord toerekenen. Hij is gewoon een acteur, net als in zijn worstel periode. En zo kan ik nog wel even doorgaan.

Ten tweede wordt de show gebracht als een soort van reality show. Het hele 'wij hebben de waarheid in pacht' gedoe gaat mij te ver. Hoezo zou hij trouwens precies de mensen treffen die de 'geheimen' verborgen houden, allemaal wel heel toevallig.

Als laatste legt hij nogal de nadruk op het former NAVY SEAL zijn. Hij zat bij één of ander duikteam dat later, na zijn diensttijd, is samengevoegd met de NAVY SEAL. (Pin me hier niet op vast, zou ik nog eens op moeten zoeken hoe dat precies zat.)

Nogmaals, sorry dat ik het niet helemaal heb bekeken. Maar veel dingen van Jesse ken ik al en die show is zo tenenkrommend slecht gemaakt dat ik hem niet kan afkijken.
Prima joh

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread755569/pg1
Ook vreemd.
http://ringingcedarsnewze(...)elenin-collapse-what


http://www.koninklijkhuis.nl/
En waar zit onze koninklijke familie op 27 september?
Ze hebben * toevallig* geen verplichtingen tussen 24 september en 3 oktober?
En Maxima in Washington (toeval?)

https://dutchamazingnewsb(...)th-elenin-alignment/
Toevalligheden stapelen zich verder op.
http://riggedreality.com/(...)tually-a-space-ship/

[ Bericht 3% gewijzigd door Truthfinder7 op 23-09-2011 16:18:30 ]
  zaterdag 24 september 2011 @ 06:53:38 #27
176875 Spellmeista
||planetary Spells||
pi_102325095
Ik neem maar "even aan" dat hij niet in Zeeland is neergestort?
pi_102325747
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 september 2011 06:53 schreef Spellmeista het volgende:
Ik neem maar "even aan" dat hij niet in Zeeland is neergestort?
Je bedoeld die satelliet?

Wat Elenin betreft hoop ik dat het een grote hoax is (dan ben ik er wel behoorlijk in gestonken)
Ik heb ook gewoon afspraken staan voor 27-28 september, dus ik persoonlijk heb zoiets van ik zie wel wat er gebeurt.
Maar het kan geen kwaad om eten en vooral drinken op te slaan.
pi_102344781
Met betrekking tot die alignments is dit ook wel interessant:

http://cave.be/miljoenen-dode-vissen-china-uitlijning-elenin/
  zondag 25 september 2011 @ 00:36:50 #31
286730 Ace-of-Spades
Money for nothing
pi_102349164
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 september 2011 09:32 schreef Truthfinder7 het volgende:

[..]

Je bedoeld die satelliet?

Wat Elenin betreft hoop ik dat het een grote hoax is (dan ben ik er wel behoorlijk in gestonken)
Ik heb ook gewoon afspraken staan voor 27-28 september, dus ik persoonlijk heb zoiets van ik zie wel wat er gebeurt.
Maar het kan geen kwaad om eten en vooral drinken op te slaan.
Al die toevalligheden. Het is echt 'uncanny' en dan zijn ook nog eens de groenteconserven in de bonus bij de Albert Heijn. Dat kan geen toeval meer zijn!!!!! ;(
Chicks for free.
''Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. Explore. Dream. Discover.'' Mark Twain
pi_102353138
Elenin heeft een abnormaal grote zonnevlek getriggerd:
http://www.spaceweather.com

Heeft al een aantal X-flares uitgestoten en is alleen maar aan het groeien! Begint nu richting de Aarde te draaien!
Veni vidi foetsie
  zondag 25 september 2011 @ 09:52:53 #33
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_102353308
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 00:36 schreef Ace-of-Spades het volgende:

[..]

Al die toevalligheden. Het is echt 'uncanny' en dan zijn ook nog eens de groenteconserven in de bonus bij de Albert Heijn. Dat kan geen toeval meer zijn!!!!! ;(
:D


Hoi Kiek :W
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  zondag 25 september 2011 @ 11:39:25 #34
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102355173
2 dagen nog eer de brokstukken langs komen?
The truth was in here.
pi_102372654
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 september 2011 22:47 schreef Leonell het volgende:
Met betrekking tot die alignments is dit ook wel interessant:

http://cave.be/miljoenen-dode-vissen-china-uitlijning-elenin/
Zucht.

quote:
0s.gif Op donderdag 22 september 2011 17:09 schreef Balisto het volgende:
En waarom begrijpen zo weinig mensen dat die zogenaamde alignments helemaal geen alignments zijn als je het driedimensionaal bekijkt?
pi_102372904
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 09:35 schreef semexo het volgende:
Elenin heeft een abnormaal grote zonnevlek getriggerd:
http://www.spaceweather.com

Heeft al een aantal X-flares uitgestoten en is alleen maar aan het groeien! Begint nu richting de Aarde te draaien!
Waarom haal je Elenin erbij terwijl dit nergens in het artikel wordt genoemd?

Dat het onmogelijk is dat Elenin een zonnevlam veroorzaakt is hier bovendien al eerder uitgelegd.
pi_102376819
http://www.disclose.tv/fo(...)t-elenin-t59677.html

Hier Richard C.Hoagland, of ik dat moet geloven ;) i.i.g leuk om naar te luisteren.



[ Bericht 42% gewijzigd door Truthfinder7 op 26-09-2011 14:36:13 ]
pi_102399348
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 20:19 schreef Balisto het volgende:

[..]

Zucht.

[..]

Anders kijk je zelf even in JPL http://ssd.jpl.nasa.gov/s(...)log=0;cad=0#phys_par en dan zie je dat die alignment gewoon klopt.

quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 20:24 schreef Balisto het volgende:

[..]

Waarom haal je Elenin erbij terwijl dit nergens in het artikel wordt genoemd?

Dat het onmogelijk is dat Elenin een zonnevlam veroorzaakt is hier bovendien al eerder uitgelegd.
Dat Elenin geen zonnevlam kan veroorzaken is niet met 100% zekerheid te zeggen, daarvoor is er nog veel te weinig onderzoek gedaan naar het ontstaan van CME en solar flares.

[ Bericht 36% gewijzigd door Leonell op 26-09-2011 15:19:20 ]
pi_102400882
Je begrijpt dus echt niet wat ik allemaal probeer duidelijk te maken hè?

Het gaat al 13 topics zo. Als men probeert uit te leggen waarom de doembeweringen niet kloppen, zoals hier:

quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2011 15:34 schreef AVerstraten het volgende:
Uitlijningen van Elenin als oorzaak van aardbevingen is eveneens oliekoek. Ten eerste zijn kometen daar sowieso al niet toe in staat, maar ten tweede bestaan de geclaimde uitlijningen niet, omdat de planeten en Elenin nooit op één lijn hebben gestaan. Dat lijkt zo op de tweedimensionale plaatjes die ze laten zien, maar in werkelijkheid staan alle hemellichamen op verschillende hoogtes. Geen "alignments" dus. Maar al waren ze er wel, dan zouden ze nog geen aardbevingen kunnen veroorzaken. Het is een verzinsel van mensen die niet weten waar ze over praten.
en hier:
quote:
0s.gif Op maandag 12 september 2011 00:16 schreef Maurice76 het volgende:
De zon voelt van Elenin minder dan een auto van een vlieg die op de voorruit uiteenspat. Het mechanisme waardoor zoiets enorm onbenulligs als Elenin zo'n impact heeft op zo'n enorm voorwerp als de zon ontgaat me.
wordt dit gewoon genegeerd of er wordt, ondanks de uitleg van het tegendeel, beweerd dat het toch misschien wel mogelijk is. En men gaat vrolijk door met het plaatsen van de volgende doemlinkjes. Ik zou net zo goed tegen een muur kunnen praten.
pi_102401043
een balisto die tegen een muur praat, mja
  maandag 26 september 2011 @ 16:29:50 #41
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102402212
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 15:58 schreef Balisto het volgende:
Je begrijpt dus echt niet wat ik allemaal probeer duidelijk te maken hè?

Het gaat al 13 topics zo. Als men probeert uit te leggen waarom de doembeweringen niet kloppen, zoals hier:

[..]

en hier:

[..]

wordt dit gewoon genegeerd of er wordt, ondanks de uitleg van het tegendeel, beweerd dat het toch misschien wel mogelijk is. En men gaat vrolijk door met het plaatsen van de volgende doemlinkjes. Ik zou net zo goed tegen een muur kunnen praten.
We gaan idd vrolijk door en blijven alle invalshoeken bekijken ipv 1 te negeren .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102402273
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:29 schreef Summers het volgende:

[..]

We gaan idd vrolijk door en blijven alle invalshoeken bekijken ipv 1 te negeren .
logfca negeren we anders wel vrolijk hier.
en mensen die vragen om bewijs voor bepaalde beweringen worden weggezet als troll.

yups idd niets negeren
  maandag 26 september 2011 @ 16:36:13 #43
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102402470
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:31 schreef gomi het volgende:

[..]

logfca negeren we anders wel vrolijk hier.
en mensen die vragen om bewijs voor bepaalde beweringen worden weggezet als troll.

yups idd niets negeren
Tja , het blijft TRU , en weer ontopic graag en anders in feedback .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102402718
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:29 schreef Summers het volgende:

[..]

We gaan idd vrolijk door en blijven alle invalshoeken bekijken ipv 1 te negeren .
Prima hoor, als mensen bewezen onmogelijkheden steeds weer herposten moeten ze dat natuurlijk zelf weten, maar ik hoop dat ze beseffen dat ze er niet geloofwaardiger op worden.

Ontopic dan, zouden die drie dagen duisternis onderhand niet eens moeten beginnen?
pi_102403203
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:42 schreef Balisto het volgende:
Ontopic dan, zouden die drie dagen duisternis onderhand niet eens moeten beginnen?
Jaja vanavond rond 22u00 begint de 1e dag
:P
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_102403333
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:31 schreef gomi het volgende:

[..]

logfca negeren we anders wel vrolijk hier.
en mensen die vragen om bewijs voor bepaalde beweringen worden weggezet als troll.

yups idd niets negeren
Logica is ook onderkennen dat er een veel groter deel is dat we nog niet kennen :P
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
pi_102403360
Ik denk dat we bepaalde dingen uit kunnen sluiten.

1: is Elenin een bruine dwerg? nee, vrijwel onmogelijk.
2: is Elenin een restant van een supernova? geld het zelfde (dan hadden we dat ook allang gemerkt)
3: komt Elenin vlak langs de aarde? zeer onwaarschijnlijk.

De vraag die overblijft, waar is Elenin nu?

En dit linkje vind ik nog steeds het meest interessant http://riggedreality.com/(...)tually-a-space-ship/
pi_102403413
Als er iets zal gebeuren, dan zal het een zonnestorm zijn, al dan niet uitgelokt door Elenin.
pi_102403521
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:56 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Logica is ook onderkennen dat er een veel groter deel is dat we nog niet kennen :P
maar dat heb ik nergens uitgesloten.

maar bepaalde dingen op basis van bekende gegevens kun je wel logisch uitsluiten.

dat wil niet zeggen dat ik niet onderken dat er een groter geheel is die we niet kennen. maar zomaar iets aannemen terwijl alles erop wijst dat die aanname onzin is/was weiger ik.


maar goed, dat mocht hier niet meer geloof ik. dus weer back on topic dan he ;)
pi_102403567
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 16:58 schreef Loppe het volgende:
Als er iets zal gebeuren, dan zal het een zonnestorm zijn, al dan niet uitgelokt door Elenin.
Die is er al, in de hoop dat we daar geen last van krijgen.
Dan moet ik op tijd de stekkers eruit trekken van mijn kapitale audio installatie :{
pi_102403841
Stekker eruit heeft toch geen enkele zin?
pi_102403909
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 17:08 schreef Scrummie het volgende:
Stekker eruit heeft toch geen enkele zin?
Als het huis niet weggevaagd wordt wel ;)
Je krijgt dan namelijk een gigantische power piek. Je huis is meestal gemaakt van gewapend beton
dat geeft meestal een goede bescherming (Kooi van Faraday) Ik hoop dat dat voldoende is.

[ Bericht 2% gewijzigd door Truthfinder7 op 26-09-2011 17:16:36 ]
pi_102405489
Een kooi van Faraday hoort toch altijd van een metaal gemaakt te zijn?
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  maandag 26 september 2011 @ 17:59:04 #54
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102405616
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 17:55 schreef vogeltjesdans het volgende:
Een kooi van Faraday hoort toch altijd van een metaal gemaakt te zijn?
Ja maar hij impliceert dat het betonstaal werkt als een kooi van Faraday.
Wat natuurlijk ook meteen zou betekenen dat je mobiel geen bereik heeft.
pi_102405793
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 17:59 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Ja maar hij impliceert dat het betonstaal werkt als een kooi van Faraday.
Wat natuurlijk ook meteen zou betekenen dat je mobiel geen bereik heeft.
Die doet het ook in mijn auto, dus dat is toch geen eigenschap van een kooi van Faraday?
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
pi_102406174
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 18:04 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Die doet het ook in mijn auto, dus dat is toch geen eigenschap van een kooi van Faraday?
Een auto is ook een kooi van Faraday, maar niet voor alle straling. Bliksem wordt wel "tegengehouden", je GSM signaal niet (vanwege de hoge frequentie van die laatste).
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_102408000
http://dutchamazingnewsbl(...)sa-en-desinformatie/
Deze link is wel behoorlijk geruststellend.
pi_102410088
Alle hoge piefen zitten inmiddels in hun bunker,
edit : oftopic

[ Bericht 56% gewijzigd door Summers op 26-09-2011 19:58:47 ]
Veni vidi foetsie
pi_102410482
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 19:53 schreef semexo het volgende:
Alle hoge piefen zitten inmiddels in hun bunker,
Bron?

- reactie op edit verwijderd -

Kijk eens in het W&T-topic. Hij vindt het een interessant onderwerp blijkbaar. Wat maakt dat verder uit?

[ Bericht 16% gewijzigd door vogeltjesdans op 26-09-2011 20:09:03 ]
pi_102416157
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 19:59 schreef Balisto het volgende:
Kijk eens in het W&T-topic. Hij vindt het een interessant onderwerp blijkbaar. Wat maakt dat verder uit?
W&T topic ???
Een bende kleuters die achter het hoekje staan lachen met anderen ... zielig.
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_102431103
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 21:34 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

W&T topic ???
Een bende kleuters die achter het hoekje staan lachen met anderen ... zielig.
Er valt dan ook een hoop te lachen. Zo werd ik vanochtend wakker met een stralend zonnetje. Niks geen drie dagen duisternis.
  dinsdag 27 september 2011 @ 12:08:37 #62
49558 1-of-6Billion
Up the shut fuck you must
pi_102432391
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 21:34 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

W&T topic ???
Een bende kleuters die achter het hoekje staan lachen met anderen ... zielig.
Maar goed dat er af toe 1 de oversteek waagt naar TRU of BNW, anders waren topics als deze zo doodgebloed. :Y)
I follow you......but not on Twitter
pi_102432505
Zou het vandaag en morgen en overmorgen niet enorm donker zijn doordat ene elenin tussen de aarde en de zon zou staan?
Anonimity is a bliss
pi_102432762
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:11 schreef gewoonfaye het volgende:
Zou het vandaag en morgen en overmorgen niet enorm donker zijn doordat ene elenin tussen de aarde en de zon zou staan?
Yep! :).

Niet gebeurt. Elenin fabeltje is al een tijdje voorbij voor mij. Ook dat Denver gebeuren is behoorlijk ontkracht.

Wat mij betreft: op naar het volgende "doom" vermaak! :)
pi_102432890
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:08 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Maar goed dat er af toe 1 de oversteek waagt naar TRU of BNW, anders waren topics als deze zo doodgebloed. :Y)
en dat willen we toch niet hé
  dinsdag 27 september 2011 @ 12:31:52 #66
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102433125
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:08 schreef 1-of-6Billion het volgende:

[..]

Maar goed dat er af toe 1 de oversteek waagt naar TRU of BNW, anders waren topics als deze zo doodgebloed. :Y)
We zijn toch juist in deel 13 door de verschillende invalshoeken ? daar zijn ze op de helft van deel 1 dus waar je dat vandaan haalt :?
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102435038
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:20 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Yep! :).

Niet gebeurt. Elenin fabeltje is al een tijdje voorbij voor mij. Ook dat Denver gebeuren is behoorlijk ontkracht.

Wat mij betreft: op naar het volgende "doom" vermaak! :)
Dit was een hardnekkig fabeltje anders :Y Maargoed, ik heb het verder niet meer gevolgd.
Anonimity is a bliss
  dinsdag 27 september 2011 @ 13:31:08 #68
49558 1-of-6Billion
Up the shut fuck you must
pi_102435138
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:31 schreef Summers het volgende:

[..]

We zijn toch juist in deel 13 door de verschillende invalshoeken ? daar zijn ze op de helft van deel 1 dus waar je dat vandaan haalt :?
Maar dat is toch precies wat ik zeg.... :?
Andersom geldt het kennelijk ook. :P
I follow you......but not on Twitter
pi_102435530
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:20 schreef Scrummie het volgende:
Niet gebeurt. Elenin fabeltje is al een tijdje voorbij voor mij. Ook dat Denver gebeuren is behoorlijk ontkracht.

Wat mij betreft: op naar het volgende "doom" vermaak! :)
Nou wat is het probleem dan ?
Er is een leuke topic-reeks over geweest en er is gediscussieerd over de verschillende berichtgevingen op internet, youtube etc. Bezie het als vermaak.
Het zijn bepaalde anderen die er een opgeblazen zaak van maken als was het dat wij hier velen zouden aanzetten tot zelfmoordneigingen :') Die persoon had blijkbaar niet door dat hij dat eventuele verwijt moest adresseren aan de makers van youtube filmpjes en niet aan diegenen die er op een nuchtere manier over praten.
Net zoals hij de rampenfilm "2012" en Hollywood klasseerde onder vermaak, ondanks het feit dat Hollywood op die manier miljoenen mensen kennis heeft laten nemen van het doomscenario 2012 ... neeeee ... dit topic in TRU was véél erger ! :')
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  dinsdag 27 september 2011 @ 13:54:40 #70
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102435940
Vond het zelf ook wel leuke topics om te volgen hoor, hier en daar veel uitleg en er waren genoeg filmpjes die stof gaven tot nadenken of overwegen.
Mensen worden vaak meteen pissig als ze merken dat ze in een ander kamp zitten dan zichzelf, wat meer leven en laten leven want niemand is beter dan de ander persoon, alleen anders.
The truth was in here.
pi_102436161
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 13:42 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

Nou wat is het probleem dan ?
Er is een leuke topic-reeks over geweest en er is gediscussieerd over de verschillende berichtgevingen op internet, youtube etc. Bezie het als vermaak.
Het zijn bepaalde anderen die er een opgeblazen zaak van maken als was het dat wij hier velen zouden aanzetten tot zelfmoordneigingen :') Die persoon had blijkbaar niet door dat hij dat eventuele verwijt moest adresseren aan de makers van youtube filmpjes en niet aan diegenen die er op een nuchtere manier over praten.
Net zoals hij de rampenfilm "2012" en Hollywood klasseerde onder vermaak, ondanks het feit dat Hollywood op die manier miljoenen mensen kennis heeft laten nemen van het doomscenario 2012 ... neeeee ... dit topic in TRU was véél erger ! :')
Welk probleem heb je het over? Ik heb namelijk geen probleem hoor :)
  dinsdag 27 september 2011 @ 14:09:08 #72
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102436456
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2011 12:11 schreef gewoonfaye het volgende:
Zou het vandaag en morgen en overmorgen niet enorm donker zijn doordat ene elenin tussen de aarde en de zon zou staan?
't is anders niet zo zonnig als piet paulusma had beloofd.
pi_102436556
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 14:09 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

't is anders niet zo zonnig als piet paulusma had beloofd.
Volle zon hier...
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_102440683
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 15:58 schreef Balisto het volgende:
Je begrijpt dus echt niet wat ik allemaal probeer duidelijk te maken hè?

Het gaat al 13 topics zo. Als men probeert uit te leggen waarom de doembeweringen niet kloppen, zoals hier:

[..]

en hier:

[..]

wordt dit gewoon genegeerd of er wordt, ondanks de uitleg van het tegendeel, beweerd dat het toch misschien wel mogelijk is. En men gaat vrolijk door met het plaatsen van de volgende doemlinkjes. Ik zou net zo goed tegen een muur kunnen praten.
De JPL browser is 3D.

In je quotes wordt verder uitgegaan van de zwaartekrachttheorie. Op basis van die theorie is het inderdaad niet waarschijnlijk dat Elenin enige invloed uitoefent. Echter wanneer men kijkt naar bijvoorbeeld de elektromagnetische invloed, dan is het zeker niet uitgesloten dat Elenin invloed heeft op ons zonnestelsel. Het is niet zonder reden dat Dr. Mensur Omerbashich, onderzoeker aan de MIT, Elenin heeft meegenomen in zijn onderzoek:ONDERZOEK
  dinsdag 27 september 2011 @ 16:03:37 #75
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102440882
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 13:54 schreef Bastard het volgende:
Vond het zelf ook wel leuke topics om te volgen hoor, hier en daar veel uitleg en er waren genoeg filmpjes die stof gaven tot nadenken of overwegen.
Mensen worden vaak meteen pissig als ze merken dat ze in een ander kamp zitten dan zichzelf, wat meer leven en laten leven want niemand is beter dan de ander persoon, alleen anders.
Ik zou niet durven zeggen dat alles voorbij is , Elenin/oktober is ook vaak genoemd
en Elenin als voorloper van Niburu ;)
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
  dinsdag 27 september 2011 @ 16:27:14 #76
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102441791
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 16:03 schreef Summers het volgende:

[..]

Ik zou niet durven zeggen dat alles voorbij is , Elenin/oktober is ook vaak genoemd
en Elenin als voorloper van Niburu ;)
True *O* :9
The truth was in here.
pi_102443616
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 15:58 schreef Leonell het volgende:

[..]

Het is niet zonder reden dat Dr. Mensur Omerbashich, onderzoeker aan de MIT, Elenin heeft meegenomen in zijn onderzoek:ONDERZOEK
Deze man is niet gelieerd aan het MIT, hij heeft daar een hoogstens een certificaat gekregen. Eerste aanwijzing zou moeten zijn dat zijn email een gmail adres is en geen MIT adres.
Naast het gmail adres wordt een theroyalsociety adres gegeven, wat lijkt te duiden op een verband met de royal society, een wetenschapsorgaan, echter zijn email adres eindigt op .eu en geen .org
theroyalsociety.eu is slechts een webmail dienst.

Verder wordt vaak op het web een link gelegd tussen deze man en Berkeley, echter daar is weinig over te vinden, behalve één(1) publicatie, welke niets met het vakgebied te maken heeft.

Kortom, deze man staat niet bijzonder goed bekend in het wetenschapswereldje (nogal zacht uitgedrukt) en is hij er nogal op gebrand dat elke discussie over hem en zijn gepubliceerde werk van het internet verdwijnt:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1567851/pg1

Op de rationalwiki staat een stuk over deze man.

Natuurlijk, het is TRU, dus alles mag, maar een onderzoek linken aan het MIT duidt op een poging om het een wetenschappelijk tintje te geven en dat is gezien de status van deze meneer niet juist.
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_102444464
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 17:10 schreef The_stranger het volgende:

[..]

Deze man is niet gelieerd aan het MIT, hij heeft daar een hoogstens een certificaat gekregen. Eerste aanwijzing zou moeten zijn dat zijn email een gmail adres is en geen MIT adres.
Naast het gmail adres wordt een theroyalsociety adres gegeven, wat lijkt te duiden op een verband met de royal society, een wetenschapsorgaan, echter zijn email adres eindigt op .eu en geen .org
theroyalsociety.eu is slechts een webmail dienst.

Verder wordt vaak op het web een link gelegd tussen deze man en Berkeley, echter daar is weinig over te vinden, behalve één(1) publicatie, welke niets met het vakgebied te maken heeft.

Kortom, deze man staat niet bijzonder goed bekend in het wetenschapswereldje (nogal zacht uitgedrukt) en is hij er nogal op gebrand dat elke discussie over hem en zijn gepubliceerde werk van het internet verdwijnt:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1567851/pg1

Op de rationalwiki staat een stuk over deze man.

Natuurlijk, het is TRU, dus alles mag, maar een onderzoek linken aan het MIT duidt op een poging om het een wetenschappelijk tintje te geven en dat is gezien de status van deze meneer niet juist.
Zeker het lezen waard zijn deze artikelen van Ian Musgrave, waarin hij de beweringen van Omerbashich onderuithaalt:

http://astroblogger.blogs(...)nin-earthquakes.html
http://astroblogger.blogs(...)-2010-x1-elenin.html
  dinsdag 27 september 2011 @ 20:02:15 #79
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102450881
Er was overigens wel gisterenavond poollicht te zien (ik zag een foto uit Zeist in RTL weer) afkomstig van zonnevlekken of straling O+
The truth was in here.
pi_102451591
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 20:02 schreef Bastard het volgende:
Er was overigens wel gisterenavond poollicht te zien (ik zag een foto uit Zeist in RTL weer) afkomstig van zonnevlekken of straling O+
Zag vorig jaar voor het eerst "in het echie" het noorderlicht, dat was toch wel erg indrukwekkend...
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_102453900
Op het moment vliegt er een kiezeltje van 13 meter langs de aardkloot:

2011 SE58 Sep 27 0.6 LD -- 13 m

Bron: Spaceweather.com
  dinsdag 27 september 2011 @ 21:02:54 #83
8372 Bastard
Persona non grata
pi_102454352
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 20:55 schreef DemonRage het volgende:
Op het moment vliegt er een kiezeltje van 13 meter langs de aardkloot:

2011 SE58 Sep 27 0.6 LD -- 13 m

Bron: Spaceweather.com
Flinke kiezel op het grindpad.
The truth was in here.
pi_102458506
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 17:31 schreef Balisto het volgende:

[..]

Zeker het lezen waard zijn deze artikelen van Ian Musgrave, waarin hij de beweringen van Omerbashich onderuithaalt:

http://astroblogger.blogs(...)nin-earthquakes.html
http://astroblogger.blogs(...)-2010-x1-elenin.html
Bedankt voor die links, ik had dit nog niet eerder gelezen. Een kritisch tegengeluid is natuurlijk altijd welkom. Er wordt wel weer erg de nadruk gelegd op de krachten die Elenin uit zou oefenen op zwaartekracht gebied, en ik ben het met je eens dat deze krachten nihil zijn in het geval Elenin een komeet zou zijn (en alles wijst in die richting).
Ik denk echter wel dat we nog te weinig weten van elektrische en magnetische krachten om 100% uit te sluiten dat Elenin en andere ruimteobjecten helemaal geen invloed uitoefenen.

quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 17:10 schreef The_stranger het volgende:

[..]
Natuurlijk, het is TRU, dus alles mag, maar een onderzoek linken aan het MIT duidt op een poging om het een wetenschappelijk tintje te geven en dat is gezien de status van deze meneer niet juist.
Dit was niet mijn bedoeling, de bron waar ik dit onderzoek vandaan heb http://www.bibliotecapleyades.net/default.htm stelt dat het een onderzoeker van de MIT is, en via google kom je zowel voor- als tegenstanders tegen. Een duidelijke debunk van zijn relatie met betrekking tot de MIT had ik nog niet gevonden. Excuses daarvoor, het was niet mijn bedoeling om iemand bewust op het verkeerde been te zetten, ik wilde slechts aantonen dat er meerdere invalshoeken zijn.
pi_102493245
Lijkt erop dat de 'Elenin Doomsday' stilletjes voorbij is gegaan. Gelukkig maar :) Was natuurlijk ook wel te verwachten, aangezien veel doomsday voorspellingen ervan uitgingen dat Elenin een bruine dwerg zou zijn, en dat is al een tijd geleden ontkracht.

Toch lijkt er wel wat meer aan de hand te zijn, vooral op elektrisch gebied (wellicht veroorzaakt door elektromagnetisme).

In onderstaand filmpje worden enkele gebeurtenissen van de afgelopen dagen genoemd:

pi_102502819
Je hebt de doemscenario's , de wetenschappelijke uitleg en je hebt de alternatieve visie van synchromysticism ... "The hidden message of comet Elenin"

Voor de geinteresseerden met een open-mind voor alternatieve visies : ELENIN: Lucifer's Comet
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_102507389
http://eindtijdnieuws.blo(...)nevlam-onderweg.html
Wat vinden jullie hier van?
Er is gelukkig nog niets gebeurd :{

http://www.hln.be/hln/nl/(...)lliet-op-komst.dhtml
Er komt dus nog een satelliet naar beneden...

[ Bericht 27% gewijzigd door Truthfinder7 op 29-09-2011 11:37:07 ]
  donderdag 29 september 2011 @ 11:36:20 #88
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102507616
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:29 schreef Truthfinder7 het volgende:
http://eindtijdnieuws.blo(...)nevlam-onderweg.html
Wat vinden jullie hier van?
Er is gelukkig nog niets gebeurd :{
Wat moeten we er van vinden? Zonnewind komt voor. We mogen nog blij zijn de afgelopen 100 jaar.
Zonnewind kan zo heftig zijn dat alle elektronica op aarde kaduuk gaat.
We zitten overigens al langer op explosies te wachten want de zon is extreem rustig geweest de afgelopen decennia.

Maar nu het verband met die komeet graag?!
pi_102507785
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:36 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Wat moeten we er van vinden? Zonnewind komt voor. We mogen nog blij zijn de afgelopen 100 jaar.
Zonnewind kan zo heftig zijn dat alle elektronica op aarde kaduuk gaat.
We zitten overigens al langer op explosies te wachten want de zon is extreem rustig geweest de afgelopen decennia.

Maar nu het verband met die komeet graag?!
Een verband met Elenin? of gewoon toeval? ze verwachten al langer zware activiteit van de zon.
Ook waarschuwingen van wetenschappers zoals Michio Kaku.
pi_102508329
topic mag dicht van mijn part
  donderdag 29 september 2011 @ 12:21:38 #91
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102509114
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:55 schreef Loppe het volgende:
topic mag dicht van mijn part
It ain't over till its over :)
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102509925
quote:
Aan de URL is al te zien dat het artikel het niet eens waard is om op in te gaan, maar goed:

quote:
Obama en alle belangrijke leiders zitten nu in een zwaar beveiligde ondergrondse bunker in Denver, wat aangeeft dat dit probleem zeer ernstig genomen wordt.
Ik heb nog steeds nergens een betrouwbare bron gezien voor die alsmaar terugkerende bewering dat hij in een bunker zou zitten. Die trip naar Denver is bovendien al weken/maanden gepland. Deze specifieke zonnevlam kun je echt niet zó ver van tevoren voorspellen.

quote:
De Zon is tevens de oorzaak van de bijna totale blackout die de hele Zuid-Amerikaanse staat Chili raakte.
Dit soort beweringen worden zomaar, zonder enige bronvermelding, als waarheid neergeplempt. De oorzaak van de stroomstoring is nog niet eens bekend, maar een computerfout is het meest waarschijnlijk.

quote:
Hier is WOII, de gevolgen van Katrina, etc. niets bij.
Bangmakerij scoort altijd goed blijkbaar.

quote:
Recent twee Top NASA wetenschappers uit de weg geruimd.
De eerste NASA wetenschapper, genoemd door de FSB, was de Israëlisch-Amerikaanse dr. Stewart Nozette, die werd opgesloten in een isoleercel op 6 september.
Gek hè, dat je gearresteerd wordt als je geclassificeerde informatie probeert te verkopen.
quote:
Dr. Nozette werkte nauw samen
Bron?
quote:
met zijn collega-NASA wetenschapper, de Brits-Amerikaanse dr. Michael Drake, die op 22 september als dood werd opgegeven zonder opgave van redenen door de autoriteiten.
De beste man ligt nog niet koud in de grond of wordt, over zijn lijk, betrokken bij een complottheorie waarvan hij waarschijnlijk zelf zou hebben gewalgd. :N

quote:
Veel mensen zijn echter wakker genoeg om te weten dat Elenin momenteel dicht tussen de Zon en de Maan staat, hetgeen deze zonneuitbarstingen veroorzaakt.
Goh, toch wordt dat komeetje er nog even bij gehaald. Uiteraard met een ongefundeerde bewering.
  donderdag 29 september 2011 @ 12:53:29 #93
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_102510016
Je moet toch iets :D

Het is jammer dat ik zo skeptisch ben en niet zo goed kan liegen.

Er zijn bakken met geld te verdienen aan deze gelovigen en dat gebeurt ook.
pi_102510025
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 11:29 schreef Truthfinder7 het volgende:
Er is gelukkig nog niets gebeurd :{
Ook niet helemaal waar, het heeft dit prachtige noorderlicht opgeleverd:
pi_102510777
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 12:53 schreef Daniel1976 het volgende:
Je moet toch iets :D

Het is jammer dat ik zo skeptisch ben en niet zo goed kan liegen.

Er zijn bakken met geld te verdienen aan deze gelovigen en dat gebeurt ook.
Ik denk dat er al behoorlijk veel geld is verdiend aan komeet Elenin door bang makerij (ik was er zelf ook in getrapt) Ik heb er zelf gelukkig geen geld aan uit gegeven :)
Maar vooral die terral vind ik gewoon een terrorist met zijn zogenaamde amateurastronoom maatje die zogenaamd een bruine dwerg zag :r Walgelijk!!!
  donderdag 29 september 2011 @ 13:27:56 #96
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102510951

De stand van 26 sept schijnt erop te staan
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102512027
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 13:27 schreef Summers het volgende:

De stand van 26 sept schijnt erop te staan
Ook al eerder voorbijgekomen. Het gaat hier niet om Elenin, maar om de komeet van Halley, waarvan Leonhard Euler met grote nauwkeurigheid de omloop en massa heeft weten te bepalen.
  donderdag 29 september 2011 @ 14:53:47 #98
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102513754
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 14:01 schreef Balisto het volgende:

[..]

Ook al eerder voorbijgekomen. Het gaat hier niet om Elenin, maar om de komeet van Halley, waarvan Leonhard Euler met grote nauwkeurigheid de omloop en massa heeft weten te bepalen.
In deze tijden neem ik helemaal niks meer voor waar aan al komt het 10 keer voorbij .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102514478
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 14:53 schreef Summers het volgende:

[..]

In deze tijden neem ik helemaal niks meer voor waar aan al komt het 10 keer voorbij .
Wat is er zo speciaal aan 'deze tijden'? Zou je er in 'andere tijden' anders mee omgaan?
pi_102528865
http://www.space.com/1131(...)-earth-november.html
De volgende doom komeet, dat wordt weer smullen *O*
pi_102539574
Tijd voor weer wat sussende woordjes ...

Minder asteroïden bedreigen de Aarde dan tot nu gedacht


Het aantal middelgrote en grote asteroïden in de buurt van de Aarde is kleiner dan gedacht. Daardoor is ook de kans op een rampzalige botsing minder groot, zo heeft het Amerikaanse ruimtevaartagentschap NASA meegedeeld.

Wetenschappers schatten dat er circa 19.500 middelgrote asteroïden - met een doorsnede van 100 tot 1.000 meter - aan die criteria beantwoorden. Tot nu toe was er sprake van 35.000. Een object met een diameter van 100 meter kan een grote stad volledig vernielen.

Er zouden ook 981 grote asteroïden (met een diameter van meer dan 1.000 meter) rond de zon draaien die een potentiële bedreiging vormen voor de Aarde. Daarvan zijn er al 911 opgespoord, aldus de NASA. Geen enkele zou een van de komende eeuwen echt de Aarde bedreigen, stelt het agentschap gerust. Tot nu toe was er sprake van 1.000 asteroïden in deze categorie.

De NASA baseert zich op observaties van de infraroodtelescoop Wise. Die zocht naar rotsachtige objecten die op minder dan 195 miljoen kilometer afstand rond de zon draaien en die zich voldoende dicht bij de baan van de Aarde bevinden. (belga/sps)
30/09/11 01u10

www.hln.be
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  vrijdag 30 september 2011 @ 12:41:52 #102
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102546186
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 15:16 schreef Balisto het volgende:

[..]

Wat is er zo speciaal aan 'deze tijden'? Zou je er in 'andere tijden' anders mee omgaan?
Veel aanwijzingen dat we in de eindtijd leven en er grote veranderingen komen en andere tijden kan ik niks over zeggen .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
  zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:46:18 #103
93231 Sosa
Bolivian druglord
pi_102573053
is die bal puin al voorbij?
I only tell you once. Don't fuck me, Tony. Don't you ever try to fuck me.
pi_102591227
Weet iemand of er van de laatste dagen, (de laatste dagen waarin Elenin tussen de zon en de Aarde in zou staan) nog eventuele foto's van Elenin (of van de brokstukken ervan) openbaar gemaakt zijn..?
Ik heb me sufgezocht..maar het lijkt wel of Elenin van de aardbodem (en daarboven) is verdwenen..
Prachtig najaarsweer..(nog) geen drie dagen duisternis..alleen nog steeds zo'n knagend en beklemmend gevoel dat dit slechts de stilte voor de storm is... :{
  zaterdag 1 oktober 2011 @ 22:31:08 #105
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_102594496
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_102594867
quote:
It ain't over till the fat lady sings.. :P
pi_102645852
Twee asteroïden zoefden binnen Maanbaan voorbij

De voorbije week zijn twee asteroïden binnen de baan van de Maan rond de Aarde onze planeet voorbijgezoefd, zo heeft MSNBC op gezag van de NASA gemeld. Geen van de twee vormde echter een bedreiging.

Astronomen ontdekten vorige donderdag dat asteroïde 2011 SM173 op 290.000 km langs de Aarde scheerde. Dat is 0,8 keer de afstand van onze planeet tot onze natuurlijke satelliet. Die gemiddelde afstand bedraagt immers 384.402 km. De steenklomp had de grootte van een huis. De scheervlucht gebeurde vier dagen na die van 2011 SE58 op een afstand van 236.573 km, dus nog dichter. 2011 SE58 werd op 21 september ontdekt.

Geen bedreiging
Beide hemellichamen waren te klein om een bedreiging te vormen. Indien ze onze atmosfeer zouden zijn binnengedrongen, zouden ze daar wellicht helemaal zijn opgebrand. (belga/lpb)
03/10/11 11u30
www.hln.be
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_102665582
Ik weet niet of jullie al van deze af wisten.

http://neo.jpl.nasa.gov/news/news171.html
  maandag 3 oktober 2011 @ 21:29:43 #109
11839 DemonRage
[ Eindhoven ]
pi_102666239
quote:
11s.gif Op maandag 3 oktober 2011 21:19 schreef meetthefokkers het volgende:
Ik weet niet of jullie al van deze af wisten.

http://neo.jpl.nasa.gov/news/news171.html
Die stond al een tijdje in de tabel op http://www.spaceweather.com/
pi_103029664
En, hadden we er al aan moeten zijn of duurt het nog even?
pi_103050925
Het is opvallend stil aan de kant van de doemdenkers.
  vrijdag 14 oktober 2011 @ 15:10:17 #112
352957 J.J.De-Bom
voorheen Bill Gates
pi_103076453
quote:
0s.gif Op donderdag 29 september 2011 13:22 schreef Truthfinder7 het volgende:

[..]

Ik denk dat er al behoorlijk veel geld is verdiend aan komeet Elenin door bang makerij (ik was er zelf ook in getrapt)
Leer je hier nou ook iets van of niet ?
voor 2 dubbelzinnige opmerkingen zet ik 'm terug.
pi_103168447
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 15:10 schreef J.J.De-Bom het volgende:

[..]

Leer je hier nou ook iets van of niet ?
De tijd zal het leren.. :{w
  zondag 16 oktober 2011 @ 22:45:45 #114
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_103169244
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 15:10 schreef J.J.De-Bom het volgende:
Leer je hier nou ook iets van of niet ?
Tuurlijk niet. De volgende keer is het allemaal echt heel anders dan nu ;)
Er komt geloof ik nog iets op de aarde afvliegen in de komende jaren zover ik gelezen heb.
En dan is er natuurlijk nog 21 december 2012 nog.

Ik wilde dat ik een goed acteur was, dan ging ik ook lezingen geven over onzin en er dik geld aan verdienen. Over onvermijdelijke doom scenarios of onzin uitkramen over het oude egypte (http://www.giza.ch/index.php?mid=TnpVdw%3D%3D) het levert bakken en bakken met geld op.
pi_103170456
Tja, ik heb er ook een tijdje in geloofd omdat er een aardbeving was op het moment dat het voorspeld was. En heb ik ervan geleerd?
Ja......maar er worden zulke mooie theorieën verzonnen over van alles en nog wat. :7
Ik zal er vast nog eens intrappen. -O-
  zondag 16 oktober 2011 @ 23:58:00 #116
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_103172834
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 15:10 schreef J.J.De-Bom het volgende:

[..]

Leer je hier nou ook iets van of niet ?
Aan de andere kant hoef je maar een keer gelijk te hebben.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  maandag 17 oktober 2011 @ 10:20:11 #117
352957 J.J.De-Bom
voorheen Bill Gates
pi_103180312
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 22:45 schreef Daniel1976 het volgende:
Ik wilde dat ik een goed acteur was, dan ging ik ook lezingen geven over onzin en er dik geld aan verdienen. Over onvermijdelijke doom scenarios of onzin uitkramen over het oude egypte (http://www.giza.ch/index.php?mid=TnpVdw%3D%3D) het levert bakken en bakken met geld op.
of reconnective healing ofzo :Y
voor 2 dubbelzinnige opmerkingen zet ik 'm terug.
  maandag 17 oktober 2011 @ 12:03:06 #118
157186 SoddimoKolehmainen
veni, vidi, vaginalis
pi_103183830
quote:
0s.gif Op zondag 16 oktober 2011 23:58 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Aan de andere kant hoef je maar een keer gelijk te hebben.
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2011 16:42 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:

[..]

Inderdaad! Helaas is het ook weer zo, dat mocht er ooit eens een keer iets gebeuren wat men voorspeld heeft. Dan zijn zij de eerste die zeggen, we hadden het toch gezegd.

En dan hebben ze nog gelijk ook. _O-
Klopt!
Tell me, what was the indisputable evidence, you were going to use on me, right before I walked up to you and put my hands in the air!
pi_103230131
quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2011 10:20 schreef J.J.De-Bom het volgende:

[..]

of reconnective healing ofzo :Y
Ja, alleen zie je daar wel de resultaten van. Onmiskenbaar en direct verifieerbaar. Maar daarvoor graag naar het betreffende topic.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:36:02 #120
11839 DemonRage
[ Eindhoven ]
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:01:47 #121
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_103232832
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 12:43 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Ja, alleen zie je daar wel de resultaten van. Onmiskenbaar en direct verifieerbaar. Maar daarvoor graag naar het betreffende topic.
Aha, dus Randi heeft de 1 miljoen euro prijsgeld over gemaakt?
Ohhnee, hij heeft het nog steeds -O-
pi_103233197
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:01 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Aha, dus Randi heeft de 1 miljoen euro prijsgeld over gemaakt?
Ohhnee, hij heeft het nog steeds -O-
Waar heb jij het over? :')
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:22:58 #123
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_103233467
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:13 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Waar heb jij het over? :')
Over een organisatie die bij Onmiskenbaar en direct verifieerbaar bewijs 1 miljoen dollar prijsgeld uitreikt.
http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Hier de lijst van falers - die wel de ballen hadden om tenminste te gaan -
http://forums.randi.org/forumdisplay.php?f=43&order=desc

Ook Derek Ogilvie faalde:
http://www.skepsis.nl/blo(...)tmaskerd-door-randi/
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:00:02 #124
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_103356536
Modjes die van het topic afdwalen? :o
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_103356618
Wat is Elenin nou eigenlijk, volgens de mensen hier?
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 09:35:18 #126
358544 IrishDreamer
What's the Craic?
pi_103362011
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat is Elenin nou eigenlijk, volgens de mensen hier?
Voor mij althans WAS Elenin gewoon een komeet....
Ik zeg WAS omdat er niet veel meer van deze doemsdag komeet over is + Elenin is zich alweer langzaam aan het verwijderen van de aarde geloof ik.....
Als een nachtkaars uitgedoofd,die hele Elenin hype.... :W
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 09:37:57 #127
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_103362050
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:00 schreef Outpost76 het volgende:
Modjes die van het topic afdwalen? :o
Welk topic?
Zou zeggen dat dit topic in is gehaald door de werkelijkheid.
pi_103362125
oh er is nu weer iets anders 2012 gaat het geloof ik nu gebeuren http://nieuwsbreker.punt.nl/?id=643126&r=1&tbl_archief=&...
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 09:45:11 #129
358544 IrishDreamer
What's the Craic?
pi_103362172
quote:
has plunged into an alien, unknown photon cloud
En hier ben ik gestopt met lezen! :O
pi_103365606
Worden ze zelf nou nooit eens moe van het verspreiden van zo veel flauwekul?
pi_103367144
Waar zijn al die doemdenkers van dit topic naartoe? :P
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 12:14:25 #132
352957 J.J.De-Bom
voorheen Bill Gates
pi_103367197
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 12:12 schreef knight18 het volgende:
Waar zijn al die doemdenkers van dit topic naartoe? :P
In hun schuilkelder omdat het 21 oktober is en de wereld zo vergaat :)
voor 2 dubbelzinnige opmerkingen zet ik 'm terug.
pi_103372570
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:22 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Over een organisatie die bij Onmiskenbaar en direct verifieerbaar bewijs 1 miljoen dollar prijsgeld uitreikt.
http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Hier de lijst van falers - die wel de ballen hadden om tenminste te gaan -
http://forums.randi.org/forumdisplay.php?f=43&order=desc

Ook Derek Ogilvie faalde:
http://www.skepsis.nl/blo(...)tmaskerd-door-randi/
O dat is op zich wel cool :P
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
pi_103372625
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 12:14 schreef J.J.De-Bom het volgende:

[..]

In hun schuilkelder omdat het 21 oktober is en de wereld zo vergaat :)
Nee hoor. Die vergaat morgen pas,de beste man had namelijk een rekenfoutje gemaakt. Morgen dus even checken op internet of de wereld idd vergaan is.

Verdorie, en ik wilde morgen mijn gras nog maaien :(
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 14:28:43 #135
352957 J.J.De-Bom
voorheen Bill Gates
pi_103372724
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 14:25 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

O dat is op zich wel cool :P
Absoluut.
En praktisch alle magische healers en mediums durven het niet aan.
Kudos voor Ogilvy dat ie het wel durfde. Dat ie jammerlijk faalde was natuurlijk te voorspellen ( :') ).

Maar veel mensen begrijpen de opzet van de challenge ook niet, die roepen "nou maar dan maken ze de test zodat ik 'm nooit kan halen !" enzo.
Terwijl het hele idee juist is dat er in samenspraak een test bedacht wordt die iedereen eerlijk vindt, maar die wel gecontroleerd kan worden.
Dan kun je niet achteraf zeggen dat de test bevooroordeeld was.
(Wat praktisch iedereen die 'm gefaald heeft toch doet, ook al hebben ze eerder zelf hun handtekening eronder gezet dat ze de test eerlijk vonden)


Andere veelgehoorde uitvluchten zijn "spiritualiteit heeft niks met geld te maken" of "ik hoef niks te bewijzen !".
Alsof je die $1M niet aan een goed doel kan geven, of zou kunnen besteden aan onderzoek naar hun gave om er de wereld zijn voordeel mee te laten doen.
voor 2 dubbelzinnige opmerkingen zet ik 'm terug.
pi_103578769
De doemdenkers hadden toch gelijk, het was alleen net iets anders
Nu.nl : Komeet Elenin is vergaan
Huidige trend atmosf. CO2 Mauna Loa: 411 ppm ,10 jaar geleden: 387 ppm , 25 jaar geleden: 358 ppm
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')