Dat is Bing dus duidelijk wel.quote:Op donderdag 22 september 2011 17:59 schreef PeterKelder het volgende:
GTST-NOHM (Neger Omdat Het Moet)
Het is opmerkelijk dat GTST buiten Bing een vrij "kleurloze" serie is. Had GTST bij de publieke omroep gezeten, dan was dat wel anders geweestquote:
Als ze goede verhaallijnen krijgen, dan mogen ze erin stoppen wat ze willen.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:08 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het is opmerkelijk dat GTST buiten Bing een vrij "kleurloze" serie is. Had GTST bij de publieke omroep gezeten, dan was dat wel anders geweest
Het probleem is dat het dan alleen maar om acceptatie kan gaan, hetzelfde bij de Lucas/Edwin verhaallijn. Ze willen er juist voor zorgen dat de haat tegen homo's vermindert, en wat doen ze? Ze schrijven er een huisarts in die een hekel aan homo's heeft en er een in elkaar slaatquote:Op donderdag 22 september 2011 18:12 schreef Frey het volgende:
[..]
Als ze goede verhaallijnen krijgen, dan mogen ze erin stoppen wat ze willen.
Hm, zolang Wiet maar blijftquote:Op donderdag 22 september 2011 18:22 schreef Frey het volgende:
Schrijf er liever een echte homohater in dan, een psychopaat die alle homo's in Meerdijk uit wil roeien.
Als Danny of Bing dood was gegaan, was Wiet een held geweest.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Hm, zolang Wiet maar blijft
Het is eigenlijk wel zonde: ik had graag een vast personage in de serie gezien met een "kronkel in haar hoofd." En okay, het was misschien onrealistisch geweest als ze er met een lichte straf van af was gekomen, maar ja.
Dat is waar, al zijn die prutsers uit het AZM ook verantwoordelijk voor Rosa's dood imo.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:35 schreef Frey het volgende:
[..]
Als Danny of Bing dood was gegaan, was Wiet een held geweest.
Nu is ze de moordenaar van Rosa.
Artsen omgekocht door Frederik van Rossum die Rosa nu ergens gevangen houdt.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat is waar, al zijn die prutsers uit het AZM ook verantwoordelijk voor Rosa's dood imo.
quote:Op donderdag 22 september 2011 18:41 schreef Frey het volgende:
[..]
Artsen omgekocht door Frederik van Rossum die Rosa nu ergens gevangen houdt.
Allemaal in scène gezet door Frederik.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:42 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Al zou Rosa haar dochter nooit zoveel verdriet doen door te doen alsof ze dood gaat
quote:Op donderdag 22 september 2011 18:45 schreef Frey het volgende:
[..]
Allemaal in scène gezet door Frederik.
Ondertussen zorgt hij ervoor dat een spion van hem de nieuwe huishoudster wordt in huize Sanders. Dit is niemand minder dan Alice de Boer in vermomming. Ook zij wil wraak nemen, omdat ze destijds onterecht is ontslagen.
Je kunt s5 ook nu al bestellen hoorquote:Op donderdag 22 september 2011 19:01 schreef Lucas15 het volgende:
Ik kan echt niet wachten op S4!!!!Als ik hem bekeken hebt, kan ik meteen S5 bestellen...
Wie weet is hij straks goedkoper?quote:Op donderdag 22 september 2011 19:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Je kunt s5 ook nu al bestellen hoor
Dat zou kunnen jaquote:Op donderdag 22 september 2011 19:03 schreef Lucas15 het volgende:
[..]
Wie weet is hij straks goedkoper?
Misschien dat Hogendoorn even langs kan gaan bij JustBridge voor korting?quote:Op donderdag 22 september 2011 19:43 schreef Frey het volgende:
Ik eis korting op seizoen 4 voor het lange wachten.
quote:Op donderdag 22 september 2011 20:04 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Misschien dat Hogendoorn even langs kan gaan bij JustBridge voor korting?
"Als u niet doet wat ik zeg, zorg ik ervoor dat u morgenochtend bij de supermarkt kan beginnen!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Unbowed, Unbent, Unbroken.
Als je er naar kijkt al.quote:Op donderdag 22 september 2011 20:09 schreef MissJ het volgende:
Bing, no problem, gewoon 1 keer je kwak in Sjors lozen en ze is weer zwanger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |