Mijn vriendin en ik waren ook nooit echt nieuwbouwmensen. Maar na veel bestaande huizen bekeken te hebben kwamen tot de conclusie dat een nieuwbouwproject toch gunstiger zou zijn.quote:Op maandag 19 september 2011 14:43 schreef motorbloempje het volgende:
Lekker ruim! Ondanks dat ik zelf geen nieuwbouwmens ben, lijkt het wachten me echt heel spannend!Je weet dat je huis daar komt te staan en je ziet 't stukje bij stukje steeds meer worden wat er op de bouwtekeningen staat
![]()
Succes met wachten tot 't klaar is! En tot die tijd kun je dit topic natuurlijk alvast vullen met probeerplattegrondjes en foto's van bestelde inrichtingsonderdelen
De weg (N203) die door Uitgeest loopt wordt verplaatst. Deze komt naast het spoor te liggen. Zodat dit project tegen het oude dorp aankomt liggen. Waar nu de N203 loopt worden straks de huizen gebouwd.quote:Op maandag 19 september 2011 18:09 schreef blomke het volgende:
Vind je het niet een beetje opgesloten zitten tussen het spoor, de A9 en die weg door Uitgeest.....
Bedankt! Als het voor spam wordt aangezien is het dan een compliment?quote:Op maandag 19 september 2011 18:20 schreef Vonkenboer het volgende:
Ik heb je topictitel na aanleiding van je pb aan mij aangepast, tevens een topicreport afgehandeld van iemand die dacht dat dit spam was voor een nieuwbouwproject.
Maar dat lijkt mij niet het geval
Mocht je de mogelijkheid nog hebben, onderhandel met de ontwikkelaar dat je het voor dezelfde prijs wilt hebben als de mensen die het straks voor een kortingsprijs krijgen.quote:De bouw zou eigenlijk pas beginnen als 70% verkocht zou zijn. Maar afgelopen week hebben we bericht gekregen dat ze half oktober gaan beginnen. Ondanks het feit dat er nog geen 70% verkocht is.
Spoorlijn is vrij actief. Dit hebben we zeker in overweging genomen je moet toch ergens een compromis sluiten.quote:Op maandag 19 september 2011 18:59 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Hoe actief is die spoorlijn? Zetten ze er voor jullie ook een leuk stationnetje neer?
Naar mijn weten rijden er geen goederentreinen. Mijn schoonouders wonen ook daar in de buurt en die heb ik er nooit over gehoord. Na de A9 richting Assendelft wordt er volgens mij niks gewijzigd. Maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen.quote:Op maandag 19 september 2011 19:26 schreef blomke het volgende:
's Nachts goederenvervoer? Dat die N203 veranderd gaat worden, wist ik niet. Verderop, N203 voorpj de A9 richting Assendelft/A8/Coentunnelweg, wordt dat ook veranderd?
De prijs is niet te onderhandelen. Maar goed, dat soort praktijken zullen wellicht aan de orde zijn. Maar je kan er toch niks aan veranderen en kennelijk mogen ze het gewoon doen.quote:Op maandag 19 september 2011 19:07 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Mocht je de mogelijkheid nog hebben, onderhandel met de ontwikkelaar dat je het voor dezelfde prijs wilt hebben als de mensen die het straks voor een kortingsprijs krijgen.
Zie bijvoorbeeld Prijsverlaging nieuwbouw
Die spoorlijn is ZEER actief. 24/7 rijden daar treinen. En je kan gemiddeld uit gaan van 12 (of 16) treinen per uur gemiddeld overdag. En 8 in de avond tot een uur of half 2. Daarna 1 a 2 per uur.quote:Op maandag 19 september 2011 18:59 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Hoe actief is die spoorlijn? Zetten ze er voor jullie ook een leuk stationnetje neer?
Scheelt dat we overdag werkenquote:Op maandag 19 september 2011 21:36 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Die spoorlijn is ZEER actief. 24/7 rijden daar treinen. En je kan gemiddeld uit gaan van 12 (of 16) treinen per uur gemiddeld overdag. En 8 in de avond tot een uur of half 2. Daarna 1 a 2 per uur.
Meeste zijn nieuwe sprinters en intercity's maar er komen ook regelmatig goederentreinen langs en in de winter de oude vertrouwde hondenkoppen
Klopt.quote:Op dinsdag 20 september 2011 09:22 schreef blomke het volgende:
Schiphol is daar ook niet ver vandaan....
Het is een pracht locatie! Dichtbij alkmaar, amsterdam en haarlem. Redelijk dichtbij de duinen. De auto's heb je weinig last van maar de trein kan wel even wennen zijnquote:Op dinsdag 20 september 2011 12:55 schreef blomke het volgende:
Nou, nou, nou, iets positiever mag wel.....je woont vlak bij uitvalswegen, in Noord Holland, tussen Noord Hollanders...wat wil je nog meer?
Heb vroeger ook bij een spoorlijn gewoond.....is eigenlijk gewoon een gezellig geluid.quote:Op dinsdag 20 september 2011 13:08 schreef Dartanion het volgende:
[..]
maar de trein kan wel even wennen zijn
Volgens de website verleggen ze juist die provinciale weg.quote:Op vrijdag 30 september 2011 09:49 schreef Poepoog het volgende:
Is dat dat project wat echt helemaal tussen twee grote wegen inzit, inclusief de trein? Wij hebben er naar gekeken, maar toen dat opviel hebben we het meteen uit ons hoofd gezet, hoe leuk het er ook uitzag.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |