Fed wint gewoonquote:Op zaterdag 10 september 2011 22:59 schreef Federer-fan het volgende:
Millimeter uit. Dit wint Djokovic lijkt mij en dit moet dan toch wel een van de allerzuurste nederlagen van Federer ooit zijn.
Graag.quote:
Maar Federer staat nog voor!quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, er staat toch ook "Djokovic wint dit lijkt mij."
Da's waar.quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:00 schreef truedestiny het volgende:
[..]
Maar Federer staat nog voor!
Vind je? Het is wel spannend, maar het niveau is niet heel erg hoog vind ik.quote:
Inderdaad.quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:03 schreef BobW het volgende:
5-5
Jammer dat er 5e set tiebreak isdat is echt té spannend
Comercie bedenk ik nu netquote:Op zaterdag 10 september 2011 23:06 schreef chufi het volgende:
Wat ik niet snap is waarom men gekozen heeft om eerst de mannen de halve finale te laten spelen en pas daarna de dames die dan morgen gelijk de finale hebben.. De mannen hebben zowieso dan een dag rust, De dames gisteren, maar toch.... ?
Ach, best of 3. Nadal-Murray hebben misschien een vijfsetter en hebben dan een hele dag rust nodig.quote:
Hij had er maar 2.quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:08 schreef Federer-fan het volgende:
Was het eigenlijk een choke? Ik bedoel, hij had 2 MP's. Op het erste sloeg Djokovic een winner, op het tweede had Federer pech met de netband, het derde weet ik niet meer.
wat een baasquote:
Weet je dat zeker?quote:
het is diddyquote:
quote:
En toch zitten ze praktisch op hetzelfde niveau. Geeft toch wel de grootsheid van Federer aan denk ik.quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:08 schreef jojomen4 het volgende:
Fed ziet er oud en langzaam uit. Djoko is niet te stoppen en speelt geweldig. Combinatie van beide.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |