Ga eens hard blazen dan!quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:17 schreef zoem het volgende:
De bui blijft lang hangen zeg. Ik dacht dat het vlugger over zou trekken.
quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:18 schreef Sj0rSz het volgende:
http://www.buienradar.nl/h.aspx?jaar=-3&soort=tophoogtelb1x1
Zie ik daar nu een witte vlek?![]()
![]()
![]()
Yupz... dit is een rasechte supercell.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:18 schreef Sj0rSz het volgende:
http://www.buienradar.nl/h.aspx?jaar=-3&soort=tophoogtelb1x1
Zie ik daar nu een witte vlek?![]()
![]()
![]()
Geen idee, wit is op buienradar.nl 15 km.. Dus ik gok sowieso op 15+quote:
Zo was het hier (Oud-Beijerland) net ook! Begint nu net te regenen. Snel nog maar even de hond uitlatenquote:
Hier begint het nu te donderen (Vlaardingen)quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:21 schreef Dven het volgende:
[..]
Zo was het hier (Oud-Beijerland) net ook! Begint nu net te regenen. Snel nog maar even de hond uitlaten
Ik zit er net naastquote:Op zaterdag 10 september 2011 20:22 schreef zoem het volgende:
http://www.buienradar.nl/(...)=10&uur=20&minuut=15
Ik zit precies in het midden van die flitsen
twitter:BuienRadarNL twitterde op zaterdag 10-09-2011 om 20:20:56RT @Bersman: #noodweer hagel 6 cm en 20 mm a 10 min http://t.co/4PDlKR2 http://t.co/IicHNxm breskens reageer retweet
ff gemist, maar waar zit jij zoem??quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:32 schreef zoem het volgende:
Foto's volgen straks nog. Heb er ook een filmpje van gemaakt.
twitter:LukeSkywarner twitterde op zaterdag 10-09-2011 om 19:39:00Supercell met wallcloud boven Belgie, richting Zeeland/Brabant. Reele tornadokans! Kijk uit daar! #onweer reageer retweet
Zeeland.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:35 schreef Againzender het volgende:
[..]
ff gemist, maar waar zit jij zoem??
en maar klagen dat het westen nooit wat krijgtquote:KNMI geeft waarschuwing Code Oranje voor zwaar onweer in de provincies Zeeland, Zuid-Holland en Utrecht.
Onder aan de Westerscheldetunnel.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:35 schreef Againzender het volgende:
[..]
ff gemist, maar waar zit jij zoem??
De bui is helemaal ONO gedraaid, terwijl het eerst N/NO ging.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:39 schreef Dven het volgende:
Gigantische activiteit op het zuiden. Flits na flits!
Idd zeg, vanuit Roosendaal ook, maar de bui zelf trekt er nog net langs zo te zien. Het is nog droog.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:45 schreef lvw88 het volgende:
Ongelooflijk wat er in het westen te zien is vanuit regio Breda. de ene lichtflits na de ander achter/boven het wolkencomplex in de verte
Inderdaad, wat een schitterend schouwspel alleen helaas net iets te ver. Gaat Breda (opnieuw) de boot missen?quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:45 schreef lvw88 het volgende:
Ongelooflijk wat er in het westen te zien is vanuit regio Breda. de ene lichtflits na de ander achter/boven het wolkencomplex in de verte
hier ook, maar dat is normaal, heeft niks met een (onweers)bui te maken tochquote:
Ik woon langs de maas tussen Venlo en Roermond en ik heb vrij uitzicht op het westen, ook ik kan de flitsen in Zeeland zien.quote:Op zaterdag 10 september 2011 20:32 schreef DemonRage het volgende:
Hier op 4 hoog en uitzicht op het westen zie ik gewoon flitsen laag aan de horizon... vanuit Eindhoven.
Is die bui nou zo fucking hoog dat ik ook mee kan genieten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |