Kun je die alleen op de luchthaven halen? Of kun je ook iets als vervanging nemen? Moet namelijk even gaan puzzelen om alles in zo'n zakje te krijgenquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 10:33 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
je mag verpakkingen vloeistoffen meenemen met inhoud kleiner dan 100ml en alles verpakkingen samen moeten in een hersluitbare 1 literzak passen.
Hoeveel moet je mee nemen? Als het een lange trip is, check je waarschijnlijk toch bagage in en doe je gewoon alles daar in. Voor een korte trip met enkel handbagage kan je de meeste zooi toch wel in kleine verpakkingen krijgen. Mijn vriendin reist trouwens erg veel (paar keer per week) en reist rustig met 2 van die zakjes, niemand die er moeilijk over doet.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 12:32 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Kun je die alleen op de luchthaven halen? Of kun je ook iets als vervanging nemen? Moet namelijk even gaan puzzelen om alles in zo'n zakje te krijgen.
Plus weet iemand waar je van die 100 ml lege flacons kunt halen? Heb ze ooit eens bij de Etos gehaald, maar die waren echt te klein.
10 kg handbagage. Die flacons haal ik wel bij de kruidvat, volgens mij hebben ze daar wel fatsoenlijke maten.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 12:49 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Hoeveel moet je mee nemen? Als het een lange trip is, check je waarschijnlijk toch bagage in en doe je gewoon alles daar in. Voor een korte trip met enkel handbagage kan je de meeste zooi toch wel in kleine verpakkingen krijgen. Mijn vriendin reist trouwens erg veel (paar keer per week) en reist rustig met 2 van die zakjes, niemand die er moeilijk over doet.
De boekingsklassen en de mogelijkheden verschillen per maatschappij. De KLM legt het bijvoorbeeld op deze pagina uit: https://www.klm.com/trave(...)conditions/index.htmquote:Op donderdag 10 november 2011 13:03 schreef kalinhos het volgende:
Ik zoek een ticket met wijzigbare datums/data.
Zoiets boeit echt geen donder. Ik vlieg eindeloos vaak op BobdeBouwer / Bob de Bouwer / Bob deBouwer en ga zo maar door... Een spatie wordt vaak in het systeem niet goed gedaan.quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:15 schreef Kielse het volgende:
Ik heb een vlucht geboekt bij Continental Airlines, alleen ben ik nu verward met de naam van mijn medepassagier.
In de mail die ik ontvangen heb staat bij Travelers information de achternaam juist geschreven (De Meester), maar als ik nu online ga kijken bij 'Manage booking', dan zie ik dat er DeMeester staat, dus zonder de spatie.
En ik ben 100% zeker dat ik het juist heb ingegeven want het is door verschillende mensen nagelezen.
Iemand die weet of zoiets nog simpel aan te passen is?
Omdat vliegwinkel schooiers zijn die die functionaliteit niet hebben ingebouwd. Uiteindelijk zul je deze gegevens gewoon moeten ingeven via Managa Mijn Boeking of tijdens de (online) check in. De maatschappijen gaan hier niet over, het zijn regels van het land waar je heen vliegt. Bij de VS hoef je alleen maar het eerste verblijfsadres in te voeren. Vergeet verder niet je ESTA.quote:Op zondag 16 oktober 2011 14:40 schreef Tinos85 het volgende:
Een vraagje voor iets waar ik net tegenaan liep.
Waarom moet je voor de koop van een vliegticket naar Amerika via Air France een verblijfsadres invoeren en als ik via vliegwinkel boek niet?
Ik verblijf niet mijn hele verblijf op 1 plek dus wat moet ik invullen?
Dit is geen probleem, dit komt vaak door het reserveringssysteem welke niet bekend is met een een typisch Nederlandse achternaam als De Vries of Van Schip, dat wordt dan als één naam aan elkaar gezet.quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:15 schreef Kielse het volgende:
Ik heb een vlucht geboekt bij Continental Airlines, alleen ben ik nu verward met de naam van mijn medepassagier.
In de mail die ik ontvangen heb staat bij Travelers information de achternaam juist geschreven (De Meester), maar als ik nu online ga kijken bij 'Manage booking', dan zie ik dat er DeMeester staat, dus zonder de spatie.
En ik ben 100% zeker dat ik het juist heb ingegeven want het is door verschillende mensen nagelezen.
Iemand die weet of zoiets nog simpel aan te passen is?
Op het ticket moet de eerste voornaam zoals deze in het paspoort staat en de achternaam staan.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:54 schreef copyfile het volgende:
Ik vlieg volgende week met easyjet naar londen, nu gaat dit via een organisatie en die hebben mij al de boarding pass opgestuurd, ik hoef dus niet meer in te checken ? En op het ticket staat alleen mijn voor + achternaam. Niet mijn doopnamen die wel in mijn paspoort staan, dit is geen probleem toch ?
Nee, da's geen probleem.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:54 schreef copyfile het volgende:
Ik vlieg volgende week met easyjet naar londen, nu gaat dit via een organisatie en die hebben mij al de boarding pass opgestuurd, ik hoef dus niet meer in te checken ? En op het ticket staat alleen mijn voor + achternaam. Niet mijn doopnamen die wel in mijn paspoort staan, dit is geen probleem toch ?
Misschien had je het al ergens gelezen, maar je Economy Comfort stoelen zijn niet gegarandeerd ook al heb je ze al geboekt en betaald. Je kunt ze zelfs bij de gate nog kwijtraken, omdat er bijvoorbeeld Flying Blue Platinum kaarthouders in economy zitten en geupgraded worden.quote:Op zondag 20 november 2011 08:29 schreef KillerBee4ever het volgende:
Bij het boeken gisteren, heeft het reisburo het even voor ons nagevraagd, het kwam idd op ¤ 130,-- uit. Ergens komende week ontvangen we de boekingscode en kijken we of er nog andere opties zijn, want een toeslag van ruim 500 euro vinden we net iets te gortig (ik mis Martinair nu al...).
Strikt genomen is geen enkele (economy/economy comfort / business class-) stoelreservering gegarandeerd. De kans dat je je economy comfort stoel kwijt raakt is echter zeer klein.quote:Op zondag 20 november 2011 09:36 schreef KillerBee4ever het volgende:
@jaco: nee, dit had ik nog niet gelezen/gehoord, goed om te weten.
Precies, om operationele redenen kan altijd een stoel worden vergeven aan iemand anders. KLM is overigens wel relatief goed om betaalde reserveringen doorgang te laten vinden, en normaliter is de economy comfort zone nu ook de plek waar KLM personeel zich bevindt als deze niet kunnen worden 'gepromoveerd' tot business klasse.quote:Op zondag 20 november 2011 13:10 schreef TGV2 het volgende:
[..]
Strikt genomen is geen enkele (economy/economy comfort / business class-) stoelreservering gegarandeerd. De kans dat je je economy comfort stoel kwijt raakt is echter zeer klein.
Dat gebeurt niet zomaar om die reden hoor. Dat gebeurt alleen bij een technisch probleem of bij een vliegtuigtype wissel, maar mensen worden niet van hun betaalde stoel afgehaald omdat een platinum lid naar voren wil.quote:Op zondag 20 november 2011 09:11 schreef jaco het volgende:
[..]
Misschien had je het al ergens gelezen, maar je Economy Comfort stoelen zijn niet gegarandeerd ook al heb je ze al geboekt en betaald. Je kunt ze zelfs bij de gate nog kwijtraken, omdat er bijvoorbeeld Flying Blue Platinum kaarthouders in economy zitten en geupgraded worden.
je kan op de prijsvechterspier gewoon nog drinken kopen. Na de controle. Bij de gate zelf kan je het gewoon in je tas stoppen en aan boord gaan. In het vliegtuig kan je ook nog fris kopen. le doer wel.quote:Op maandag 21 november 2011 21:29 schreef copyfile het volgende:
Op schiphol kon ik afgelopen keer toen ik met KLM naar de VS vloog net voor het instappen nog uit een automaat drinken halen. Nu vlieg ik overmorgen met Easyjet naar londen, kan dit dan ook of word het iets in het vliegtuig kopen ?
Het overkwam deze fok!user onlangs: Frequent Flyer Programma's #3: Platinum for all!quote:Op maandag 21 november 2011 20:24 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Dat gebeurt niet zomaar om die reden hoor. Dat gebeurt alleen bij een technisch probleem of bij een vliegtuigtype wissel, maar mensen worden niet van hun betaalde stoel afgehaald omdat een platinum lid naar voren wil.
Als je samen reist en naast elkaar wil zitten of een leuk uitzicht aan het raam, zou ik zeker wat tijd bijboeken. Reis je alleen, maakt het allemaal niks uit, zolang je niet te laat bent.quote:Op maandag 21 november 2011 19:25 schreef electronique het volgende:
als je met ryanair vliegt, en dus online ingecheckt hebt, hoeveel van tevoren zal ik dan aanwezig zijn?
ik heb geen bagage die ingecheckt moet worden overigens.
De conclusie dat KLM dat express heeft gedaan om een Platinum voorrang te geven, lijkt me niet juist. Ik weet dat er door technische problemen wel eens wat verkeerd gaat in de systemen van KLM. Ik heb me laten vertellen dat er een periode was dat het systeem de stoelen bij sommige boekingen onterecht had geannuleerd en dat ze die fout in het systeem daarna hebben hersteld.quote:Op dinsdag 22 november 2011 05:07 schreef jaco het volgende:
[..]
Het overkwam deze fok!user onlangs: Frequent Flyer Programma's #3: Platinum for all!
Als je vervolgens de Algemene Voorwaarden voor Economy Comfort-stoelen doorleest, dan geeft KLM als eerste aan dat je de stoel weer kunt kwijtraken. Aan het eind van de voorwaarden zit een webformulier om je geld terug te vragen als dit gebeurt. Hierdoor krijg ik de indruk dat dit vrij vaak voorkomt en daarom wilde ik de vraagsteller er even op wijzen in het geval die een groot belang hecht aan zo'n stoel.
1 uur van tevoren genoeg?quote:Op dinsdag 22 november 2011 05:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als je samen reist en naast elkaar wil zitten of een leuk uitzicht aan het raam, zou ik zeker wat tijd bijboeken. Reis je alleen, maakt het allemaal niks uit, zolang je niet te laat bent.
dit ligt aan het land waar je naar toe gaat. Dat land bepaald wat de invoerregels zijn en dus of je wel of geen etenswaren mag meenemen. Er zijn geen 'wereld'regels voor of zo.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:40 schreef BABYxTEQUIERO het volgende:
Oh en nog een vraagje hoe zit het met de invoerrechten wat betreft eten en drinken. Ik was namelijk van plan om wat typische Nederlandse dingen zoals hagelslag en drop meenemen voor Nederlandse vrienden daar. Mijn oom vertelde mij dat je tegenwoordig geen eten en drinken meer mag meenemen in je koffer. Maar toen ik naar mijn vriend in Barcelona ging heb ik wel gewoon eten uit Nederland in me koffer voor hem mee genomen. Geld dit soms alleen voor vluchten buiten Europa? Klopte het niet wat mijn oom vertelde? Of heb ik gewoon geluk gehad?
Ik ben in augustus voor 4 maanden naar Canada vertrokken en ik mocht ook maar 1 koffer mee van 23 kg. Omdat ik daar nooit genoeg aan zou hebben heb ik een extra koffer bij gekocht voor uit mn hoofd 75 euro. Dat was bij KLM. Je kunt dus even kijken of de maatschappij waarmee je vliegt zoiets ook heeft.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:35 schreef BABYxTEQUIERO het volgende:
Ik heb een vraagje over de bagage.
A.s. zomer ga ik voor een jaar naar Zuid-Amerika, omdat ik er een jaar naar toe ga en naar gebieden met koude en warme klimaten ga moet ik dus voor alle weersomstandigheden kleding mee nemen. Verder ga ik ook nog stage lopen en moet ik dus ook nog nette kleding mee nemen (lees: zwarte rok, witte blouse, blazer, pumps, etc.) Nu mag je maar 20 kg bagage meenemen, dit was afgelopen zomer toen ik kleding voor 3 maanden Spanje moest meenemen, wat alleen maar zomer kleding was. Kan je na gaan als ik nu een heel jaar ga, haha.
Nu had ik gehoord dat als je voor langer als 3 maanden naar het buitenland gaat je een zwaardere koffer mee mocht nemen. Ik heb op internet gezocht na informatie hier over, maar kon niets vinden. Heeft een van jullie hier misschien ervaring mee?
Dat ben ik niet met je eens. Ik vlieg (als ik met de KLM ga op lange vluchten) uitsluitend Economy comfort. Kost me een paar euro meer (ongeveer tussen de 60 en 90 euro) maar dat is het me zeker waard. Ben zelf ook 1.82 maar die paar centimeter beenruimte doen het m net. Gewoon het feit dat je je benen wat beter kunt strekken en als je een dik boek meeneemt het niet tegen je knieën aangeklemd zit doet het het voor mij persoonlijk al.quote:Op zondag 20 november 2011 13:23 schreef ozzietukker het volgende:
Daarnaast, heel veel heb je ook niet aan de Economy comfort, er is wel wat meer ruimte, maar het blijft toeristenklasse met veel stoelen bij elkaar, en in 31 inch van KLM pas ik met mijn 1,82 ook prima, die 36 inch heb ik niet echt nodig, de stoelen zijn daarnaast ook niet breder.
Je krijgt alleen een iets anders service, de stewardess wil laten merken dat je bijzonder bent en geeft je wat meer aandacht en bijvoorbeeld een extra aangeboden drankje in plaats van service vanaf een tray, dit is het best te observeren van stoel 22abc in een 747, ik lach mij werkelijk waar elke keer dood hoe de stewardessen zo gemaakt vriendelijk doen voor de mensen in stoelrij 21abc....
Als je er dan voor kiest, kies dan voor de dedicated cabine in de 747 voorin, dan zit je tenminste in een speciale economy comfort ruimte.
Niet dat ik er wat op tegen heb dat je meer zou willen betalen voor ruimte, maar dan zou ik persoonlijk toch voor business klasse gaan, want dat is bij KLM toch wel een stuk beter, dat economy comfort vindt ik een aanfluiting.
Vers producten zoals kaas en vlees mag absoluut niet. Hagelslag, drop, koekjes etc (houdbaar dus) is geen probleem.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:40 schreef BABYxTEQUIERO het volgende:
Oh en nog een vraagje hoe zit het met de invoerrechten wat betreft eten en drinken. Ik was namelijk van plan om wat typische Nederlandse dingen zoals hagelslag en drop meenemen voor Nederlandse vrienden daar. Mijn oom vertelde mij dat je tegenwoordig geen eten en drinken meer mag meenemen in je koffer. Maar toen ik naar mijn vriend in Barcelona ging heb ik wel gewoon eten uit Nederland in me koffer voor hem mee genomen. Geld dit soms alleen voor vluchten buiten Europa? Klopte het niet wat mijn oom vertelde? Of heb ik gewoon geluk gehad?
Ook dat hangt dus van het land af.quote:Op woensdag 23 november 2011 06:15 schreef larry91 het volgende:
[..]
Vers producten zoals kaas en vlees mag absoluut niet. Hagelslag, drop, koekjes etc (houdbaar dus) is geen probleem.
en anders wat spullen die je niet meteen nodig hebt, opsturen via pakketpost naar het adres van bestemming. is vaker goedkoper dan extra bagage meenemenquote:Op woensdag 23 november 2011 06:03 schreef fh101 het volgende:
[..]
Ik ben in augustus voor 4 maanden naar Canada vertrokken en ik mocht ook maar 1 koffer mee van 23 kg. Omdat ik daar nooit genoeg aan zou hebben heb ik een extra koffer bij gekocht voor uit mn hoofd 75 euro. Dat was bij KLM. Je kunt dus even kijken of de maatschappij waarmee je vliegt zoiets ook heeft.
De aanvlieg haven is Lima, Peru. Vanaf daar reis ik nog verder naar Bolivia, Chili en Argentinië.quote:Op woensdag 23 november 2011 09:42 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Ook dat hangt dus van het land af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |