Misschien had ze pauze en had ze oprecht zin in een Chinese hunk als TS.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:42 schreef Meloewa het volgende:
Afgekraakt worden door hoeren..Ze hadden je in bed moeten praten en moeten zeggen hoe mooi , sexy en leuk je wel niet was.. zodat ze je weer 200 euro afkonden nemen.(als je geld had tenminste) Zonder geld zouden ze je ijskoud laten staan.
heyyy chineeees boi
Ik denk dat ze zag dat hij er zielig / verloren bij liep en dacht van die kan ik wel eens even gaan imponeren en zijn geld afnemen voor wat aandacht.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:43 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Misschien had ze pauze en had ze oprecht zin in een Chinese hunk als TS.
''sjans met een hoer''quote:Op donderdag 1 september 2011 21:45 schreef Maanvis het volgende:
je had sjans met een hoer en je neukt haar niet eens?
Dit denk ik ook.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:43 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Misschien had ze pauze en had ze oprecht zin in een Chinese hunk als TS.
Ik weet het niet. Ik heb wel vaker gezien dat vrouwen zich ineens zeer aangetrokken voelen tot een Chineesje.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:45 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zag dat hij er zielig / verloren bij liep en dacht van die kan ik wel eens even gaan imponeren en zijn geld afnemen voor wat aandacht.
fixed.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:40 schreef Ron.Jeremy het volgende:
JE HAD HAAR KK HARD MOETEN NAAIEN IN HAAR DIEPE UITGEWOONDE BREDE GROT
okequote:Op donderdag 1 september 2011 21:47 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Ik heb wel vaker gezien dat vrouwen zich ineens zeer aangetrokken voelen tot een Chineesje.
Nouja, smaken verschillen. De 1 bestelt altijd menu 72 bij de lokale Chinees en een ander zweert bij menu 69.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:48 schreef Meloewa het volgende:
[..]
okeiig al die meisjes waar ik mee omga en ken niet. Sorry ts niet persoonlijk bedoelt.
50 euro maar, dat is niet duur..quote:Op donderdag 1 september 2011 21:47 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
fixed.
Trouwens. ik vind het ook leuk om aantekloppen en doen alsof ik niet weet hoe zoiets werkt. De meiden kunnen meestal geen (of slecht) Nederlands. En ik doe alsof ik geen Engels kan. Dan moet je ze horen stuntelen
De laatste bracht het er goed vanaf met mimiek. Ze zei:
You/jaaj komme binne gef mai 50 oiro "geld gebaar en vijf". ikke "trekgebaar" you "neukgebaar". you happy and leave. You happy!, me happy! *big smile*
Buiten de chi-guys vind ik chinees eten ook niet zo lekkerquote:Op donderdag 1 september 2011 21:49 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Nouja, smaken verschillen. De 1 bestelt altijd menu 72 bij de lokale Chinees en een ander zweert bij menu 69.
Zie je, ik ben dol op Chinees.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:51 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Buiten de chi-guys vind ik chinees eten ook niet zo lekker
Zelfs het feit dat George Bush een Texaan was, stopte hem niet af. Het kan dus wel degelijk, idd.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:52 schreef Argo het volgende:
Be proud of what you are!
GROEI WAT RUGGENGRAAT. Caesar zanikte ook niet dat hij een Romein was. Nee die ging door met wat hij deed!
Het gaat er niet om wat je bent, want in principe zijn we wereldburgers! Maar het gaat erom wie je bent wat je wilt, en wat je doet!quote:Op donderdag 1 september 2011 21:55 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Zelfs het feit dat George Bush een Texaan was, stopte hem niet af. Het kan dus wel degelijk, idd.
Wat als het een autochtone Nederlander is met spleetogen?quote:Op donderdag 1 september 2011 21:57 schreef Your_mother_in_law het volgende:
ALLE SPLEETOGEN TERUG NAAR CHINA!11!!EINZ1!!!
Dan naar Turkije.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:58 schreef Nederturk het volgende:
[..]
Wat als het een autochtone Nederlander is met spleetogen?
Ik ook niet.. ik krijg er zelfs migraine van. zijn wij wellicht geestverwantquote:Op donderdag 1 september 2011 21:51 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Buiten de chi-guys vind ik chinees eten ook niet zo lekker
oehhh soulmates..quote:Op donderdag 1 september 2011 21:59 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik ook niet.. ik krijg er zelfs migraine van. zijn wij wellicht geestverwant
Ja en ze runnen ook alle friettenten in NL bijna.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:59 schreef KeizerKuzco het volgende:
Hallo Chinezen zijn toch heel slim
Ik wil best zelfmoord plegen. kan niet leven zo. geen hot chicks geen sex geen werk geen leven niks. maar probeer eens die overige paar miljard te overtuigen.. ain't gonna work.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:58 schreef Gary_Oak het volgende:
Terechte klacht. TS is inderdaad een kutchinees. Pleeg zelfmoord, en de andere miljard ook.
Yip Man is een baas, en Donnie Yen of hoe hij hete speelt hem goed.quote:
Wauw, dat wist ik niet. Toch wel schokkend om te horen. Het Gele Gevaar komt zo wel heel dichtbijquote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ja en ze runnen ook alle friettenten in NL bijna.
Ach, als er één schaap over de dam is... Kuddedieren, je weet.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik wil best zelfmoord plegen. kan niet leven zo. geen hot chicks geen sex geen werk geen leven niks. maar probeer eens die overige paar milkjard te overtuigen.. ain't gonna work.
Geen sex? je had die hoer kunnen neuken voor maar 50 euro.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik wil best zelfmoord plegen. kan niet leven zo. geen hot chicks geen sex geen werk geen leven niks. maar probeer eens die overige paar milkjard te overtuigen.. ain't gonna work.
Dat miljard heeft nog waardigheid en die krijgen wel nog chiks! Stop met het op je afkomst te gooien? Ja ok ik ben hier slecht in ohja dat komt omdat ik Nederlands ben!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik wil best zelfmoord plegen. kan niet leven zo. geen hot chicks geen sex geen werk geen leven niks. maar probeer eens die overige paar milkjard te overtuigen.. ain't gonna work.
Hij zei er ook bij dat hij geen werk had en waarsch. ook weinig geld.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:01 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Geen sex? je had die hoer kunnen neuken voor maar 50 euro.
In Purmerend worden de twee beste vlaamse patat-tenten gerund door een Jood (een Jood die vlaamse friet baktquote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ja en ze runnen ook alle friettenten in NL bijna.
Godmiljaar..quote:Op donderdag 1 september 2011 22:02 schreef Bolderkar het volgende:
[..]
Hij zei er ook bij dat hij geen werk had en waarsch. ook weinig geld.
nah.. different breed.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:01 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ach, als er één schaap over de dam is... Kuddedieren, je weet.
Doe normaal manquote:Op donderdag 1 september 2011 22:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik wil best zelfmoord plegen. kan niet leven zo. geen hot chicks geen sex geen werk geen leven niks. maar probeer eens die overige paar miljard te overtuigen.. ain't gonna work.
Dan zijn zij het sterkere ras, zij overleven een voedselramp eerder dan Hollanders.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
nah.. different breed.
Chinezen kunnen een maand overleven op een handje rijst en een kopje water. Ook gaan zij weinig naar het toilet. De hollander blijft opscheppen en moet om de haverklap naar de WC. (verschillen je weet...)
Niet snappen dat je overal namaak krijgt in China..quote:Op donderdag 1 september 2011 22:11 schreef Meloewa het volgende:
Chinezen hebben ook altijd Gucci en Prada tassen waar ze mee paraderen in de stad.. maar als je dan hun outfit bekijkt zou je eerder denken dat het van de Wibra komt ze lopen er soms best slonzig bij![]()
Wat is dit schenkstroop.. Kun jij me dit verklaren?
The same hier.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:10 schreef BlueMage het volgende:
Maandelijks Schenkstroop topic.
Ik moet wel zeggen dat ik slechte zin had (dankzij onze grote vriend de belastingdienst) maar ik voel me gelijk weer beter als ik zie dat sommige mensen nog grotere losers blijken te zijn.
Hier in NL he.. of nemen ze die tassen mee van Prada en Gucci en duwen ze daar hun volle tassen van de Wibra in voor de schijn..quote:Op donderdag 1 september 2011 22:12 schreef Argo het volgende:
[..]
Niet snappen dat je overal namaak krijgt in China..
Help mij dan om hem aan te sporen zijn ballen op te rapen, in plaats met excuses over zijn aankomst. Zo word je toch nooit een vent. Mij boeit het niet waar ik geboren ben, ik ga vechten ik ben een tedere jonge God en niemand die mij kan stoppen!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:10 schreef BlueMage het volgende:
Maandelijks Schenkstroop topic.
Ik moet wel zeggen dat ik slechte zin had (dankzij onze grote vriend de belastingdienst) maar ik voel me gelijk weer beter als ik zie dat sommige mensen nog grotere losers blijken te zijn.
Ja Chinezen gaan natuurlijk nooit terug naar het geboorte land, of hebben geen familie die hun wel zon nep tas stuurt?quote:Op donderdag 1 september 2011 22:13 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hier in NL he.. of nemen ze die tassen mee van Prada en Gucci en duwen ze daar hun volle tassen van de Wibra in voor de schijn..
quote:Op donderdag 1 september 2011 22:14 schreef KeizerKuzco het volgende:
Chinese meisjes vind ik doorgaans wel leuk.
Weet je hoe zielig mijn ras is. En echt dat doet mij ook pijn. Serieus. Ik liep vandaag door de kalverstraat. En zag een verskrikkelijk grote brede, dikke chinees dat (volgens mij) ook ziek was. ofzo. Hij liep langzaam en keek maar voor zich uit. Weet je wat dat met mij doet? Verdriet! verdriet!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:04 schreef Argo het volgende:
Wees niet zo zacht voor ts. Ts je bent een grote faal, stap eens op, pak je trots op, je waardigheid, puzzel het aan een. En maak wat van je leven, je voorvaderen hebben toch niet gevochten om zon mietje op de wereld te zetten?
Sun Tszu zou je uitlachen! Confucius zal je je mond spoelen!
嘿女孩你怎麼樣quote:
Waarom flirt je nou met KezierKuzco van alle FOK!ers die er zijn.. Ik dacht dat je van mijn jonge tederheid hield...quote:
Jij bent oud nieuws, rijp voor het afval. Ga heen.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:19 schreef Argo het volgende:
[..]
Waarom flirt je nou met KezierKuzco van alle FOK!ers die er zijn.. Ik dacht dat je van mijn jonge tederheid hield...![]()
Ja en dat maakt jou ook gelijk een faalhaas boehoe. Wat boeit je ras? Jij bent toch jij? Ja er zijn ook vervelende Limburgers. Maar ik ben toch nog een trotse Limburg. Ik vecht voor mezelf ik ben nu zelfs een jonge tedere God. Dat lukt niet zomaar iedereen! Chinezen hebben veel oorlog mee gemaakt etc. Dat zijn bazen, en jij gaat zeggen dat je voorouders een stelletje losers waren? Dat die zielig waren? Sun Tszu word nu nog geleerd etc.. Confucius nog steeds redelijk belangrijk wees niet zon mietje!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:18 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Weet je hoe zielig mijn ras is. En echt dat doet mij ook pijn. Serieus. Ik liep vandaag door de kalverstraat. En zag een verskrikkelijk grote brede, dikke chinees dat (volgens mij) ook ziek was. ofzo. Hij liep langzaam en keek maar voor zich uit. Weet je wat dat met mij doet? Verdriet! verdriet!
Ik denk afentoe aan mijn broertje want heb hem al 10 jaar niet meer gezien (wat ook verder niet hoeft maar..) afentoe zie ik een chinees en denk ik. shit, Mijn broertje woont nogsteeds bij zn moeder. Hij heeft zijn studie verkwanselt. En onder 'haar' tirannie en gebrek aan inzicht. vergaat die jongen gewoon. Ik red het al nieteens doo rgebrek aan opvoeidng. het enige wat die kut doet is hem voeren.. dus ben ik afentoe bang dat de meest enge chinezen die ik zie rondlopen welleens mijn broertje zouden kunne zijn. Boos word ik dan. En verdrietig. En bang.
Afijn. NAAST hem echter. naast die jongen dus. Dat niet mijn broertje hoeft te zijn. liep een klein, superMOOI. GEIL! jong (!!) meisje. Op high-heels in een leuk wit jurkje, opgemaakt en al. Arm in arm. MET die gast... OK dat klopt dus niet. Of ide gast is retarded en zij werkt bij Prinsen-stichting. Of hij heeft haar gehuurd of dit is het meest bizarre dat ik ooit heb gezien (waarvoor in det geval. DANK' Amsterdam)
Maar je raad het al. Die gozer heeft haar gewoon ingehuurd wellicht het was vast een hoer. Wel een mooie dat weer wel. Een Escort. Maar hoewel ik niks tegen prostituees heb. En één ervaring met raam-prostitutie. Vond ik dit verschrikkelijk. Ik zou nooit zoveel geld uitgeven aan een HOER! dat op zo'n manier geld verdient aan andermans leed. Daar heb ik gewoon iets tegen.
Ik hoop wel dat ie een leuke ervairng heeft gehad.
Pff...quote:Op donderdag 1 september 2011 22:20 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Jij bent oud nieuws, rijp voor het afval. Ga heen.
Google translatequote:Op donderdag 1 september 2011 22:21 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
check mijn fobo
ff vertaald door mijn moeder, want ik kan bijna geen chinees meer![]()
je moet echt is keertje kappen met je jonge tedere God, eerst was het leuk, en nu word ik er misselijk vanquote:Op donderdag 1 september 2011 22:21 schreef Argo het volgende:
[..]
Pff...
De jonge tedere God word toch nog geliefd door Angel Joy? Toch schatje?![]()
![]()
heh? hoeren zijn toch juist nuttig wat voor leed bedoel je dan?quote:Op donderdag 1 september 2011 22:18 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Weet je hoe zielig mijn ras is. En echt dat doet mij ook pijn. Serieus. Ik liep vandaag door de kalverstraat. En zag een verskrikkelijk grote brede, dikke chinees dat (volgens mij) ook ziek was. ofzo. Hij liep langzaam en keek maar voor zich uit. Weet je wat dat met mij doet? Verdriet! verdriet!
Ik denk afentoe aan mijn broertje want heb hem al 10 jaar niet meer gezien (wat ook verder niet hoeft maar..) en wete niet hoe hij er nu uitziet. Afentoe zie ik een chinees en denk ik. shit zou dta hem zijn? Mijn broertje woont nogsteeds bij zn moeder. Hij heeft zijn studie verkwanselt. En onder 'haar' tirannie en gebrek aan inzicht vergaat die jongen gewoon. Ik red het al nieteens door gebrek aan opvoeding. Het enige wat die kut doet is hem voeren.. dus ben ik afentoe bang dat de meest enge chinezen die ik zie rondlopen welleens mijn broertje zouden kunnen zijn. Boos word ik dan. En verdrietig. En bang.
Afijn. NAAST hem echter. naast die jongen dus. Dat niet mijn broertje hoeft te zijn. liep een klein, superMOOI. GEIL! jong (!!) meisje. Op high-heels in een leuk wit jurkje, opgemaakt en al. Arm in arm. MET die gast... OK dat klopt dus niet. Of die gast is retarded en zij werkt bij Prinsen-stichting. Of hij heeft haar gehuurd of dit is het meest bizarre dat ik ooit heb gezien (waarvoor in det geval. DANK' Amsterdam)
Maar je raad het al. Die gozer heeft haar gewoon ingehuurd wellicht het was vast een hoer. Wel een mooie dat weer wel. Een Escort. Maar hoewel ik niks tegen prostituees heb. En zelf één ervaring met raam-prostitutie heb gehad. Vond ik dit verschrikkelijk. Ik zou nooit zoveel geld [b]uitgeven aan een HOER! dat op zo'n manier geld verdient aan andermans leed.[/b] Daar heb ik gewoon iets tegen.
Ik hoop wel dat ie een leuke dag heeft gehad.
Het kan nog erger. Deze chinees kent geen enkel stukje fatsoenlijk Chinees schrijven. Alleen een beetje Surinaams.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:21 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
check mijn fobo
ff vertaald door mijn moeder, want ik kan bijna geen chinees meer![]()
Ik had mijn comment alweer aangepast en wat fouten verbeterd. mbt leesbaarheid enzo. Hioop dat het nu leesbaarder is.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:20 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja en dat maakt jou ook gelijk een faalhaas boehoe. Wat boeit je ras? Jij bent toch jij? Ja er zijn ook vervelende Limburgers. Maar ik ben toch nog een trotse Limburg. Ik vecht voor mezelf ik ben nu zelfs een jonge tedere God. Dat lukt niet zomaar iedereen! Chinezen hebben veel oorlog mee gemaakt etc. Dat zijn bazen, en jij gaat zeggen dat je voorouders een stelletje losers waren? Dat die zielig waren? Sun Tszu word nu nog geleerd etc.. Confucius nog steeds redelijk belangrijk wees niet zon mietje!
Zo, gefixed.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:34 schreef o.us het volgende:
Iedereen ziet elke Aziaat als een Chinees, net als met dat Nederlanders als Duitsers worden aangezien en dat elke moslim een terrorist is (Wat ook zo is). Je hebt óók hele simpele zielen op de wereld. Wen je er wel aan.
quote:Op donderdag 1 september 2011 22:24 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
je moet echt is keertje kappen met je jonge tedere God, eerst was het leuk, en nu word ik er misselijk van
maar verder ben je lief hoor
Ik ken een moslim die geen terrorist is. Geloof me, ik heb het onderzocht.quote:
Het gaat me er niet om of het leesbaar is ja of nee? Jij zoekt excuses verstop je maar achter de mensen die falen, en ja jij faalt ook omdat zij falen? Maar wat heeft je ras te maken met wie je bent en wat je doet?quote:Op donderdag 1 september 2011 22:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Het kan nog erger. Deze chinees kent geen enkel stukje fatsoenlijk Chinees schrijven. Alleen een beetje Surinaams.
[..]
Ik had mijn comment alweer aangepast en wat fouten verbeterd. mbt leesbaarheid enzo. Hioop dat het nu leesbaarder is.
Propaganda.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:24 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Ik ken een moslim die geen terrorist is. Geloof me, ik heb het onderzocht.
Hij. Beste stuk uit New Kids Turboquote:Op donderdag 1 september 2011 22:24 schreef Waaghals het volgende:
Die hoer wou gewoon der bestelling afgeven
[ afbeelding ]
Hij kan niet fulltime werken.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:03 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Godmiljaar..
Ts ga werk zoeken, zodat je zelf in je behoefte kan voorzien!
met een fulltime baan bij een productie bedrijf kun je al snel 1200 netto permaand verdienen
kun je wel 3 x per week ofzo naar de hoeren.
Hoezo niet? wat voor smerig excuus nou weer?quote:Op donderdag 1 september 2011 22:28 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hij kan niet fulltime werken.
Dan werkt hij maar partime en als hij helemaal niet kan werken wil ik een geldige reden. Geen excuses, van excuses krijg je mietjes!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:28 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hij kan niet fulltime werken.
Moet je hem maar vragen.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:29 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hoezo niet? wat voor smerig excuus nou weer?
Bij deze schenkstroop ik eis antwoorden!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:29 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Moet je hem maar vragen.
Ik weet niet eens of hij wel parttime kan werken.
Meisje heeft onslag genomen.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:30 schreef KeizerKuzco het volgende:
Maar je had toch een oogje op dat meisje achter de kassa van de Lidl(?).
Heb je al met haar gesproken?
ik ben dan ook maar half Chineesquote:Op donderdag 1 september 2011 22:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Het kan nog erger. Deze chinees kent geen enkel stukje fatsoenlijk Chinees schrijven. Alleen een beetje Surinaams.
[..]
Ik had mijn comment alweer aangepast en wat fouten verbeterd. mbt leesbaarheid enzo. Hioop dat het nu leesbaarder is.
Jij snapt het wel, het ligt niet aan afkomst. Maar deze beste meneer gebruikt het als een excuus omdat er een paar van zijn ''ras'' falen mag hij dat ook. En geeft hij hun de schuld, hij faalt dus nog erger. En ieder volk heeft zo hun eigen faalhazen!quote:Op donderdag 1 september 2011 22:31 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
ik ben dan ook maar half Chinees
en ik kan tenminstens date's krijgen&ben niet zo depressief zoals jij!
En ik schaam me niet voor mijn "ras"!
Echt, dan zink je echt diep als je voor jouw eigen ras schaamt
Toch niet omdat Schenkstroop zo vaak langs kwam?quote:
Heerlijke film. Laatste gevecht van de film wint ie ook op z'n sloffen. Hoe baas ben je dan.quote:
Geen idee er was een man die haar intimideerde volgensmijquote:Op donderdag 1 september 2011 22:32 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Toch niet omdat Schenkstroop zo vaak langs kwam?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |