quote:Op donderdag 25 augustus 2011 21:08 schreef JoaC het volgende:
Waarschuwing aan users:
Dwaal niet meer af in een subdiscussie over Socialisme en Kapitalisme, daar kan je een apart topic over openen.
Dominoeffect: absoluut.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:21 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat terwijl ik je net hebt lopen toegeven dat er een domino-effect zal optreden.
Hoe kan je dit dan nog met droge ogen beweren?
Nou, tenzij je van plan bent met een failliete vliegmaatschappij naar India te vliegen woon je toch echt in Nederland, en zal onze economie instorten met jou erin. En pakweg een paar maand later zal je veilige haven India volgen omdat hun afzetmarkt weg is.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:24 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dominoeffect: absoluut.
Maar leg mij dan uit waarom ik er persoonlijk iets van zou merken?
Alleen al het feit dat je stelt dan terug te zullen gaan naar je eigen land geeft toch al aan dat je er íets van merkt. Anders zou je wel hier blijven waarschijnlijk.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:24 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dominoeffect: absoluut.
Maar leg mij dan uit waarom ik er persoonlijk iets van zou merken?
Je kan in principe ook met de auto gaan, dus daar ligt het niet aan.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:25 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nou, tenzij je van plan bent met een failliete vliegmaatschappij naar India te vliegen woon je toch echt in Nederland, en zal onze economie instorten met jou erin. En pakweg een paar maand later zal je veilige haven India volgen omdat hun afzetmarkt weg is.
Ik zeg net dat ik gewoon in Nederland blijfquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:26 schreef Ludd het volgende:
[..]
Alleen al het feit dat je stelt dan terug te zullen gaan naar je eigen land geeft toch al aan dat je er íets van merkt. Anders zou je wel hier blijven waarschijnlijk.![]()
Een andere Paulson, my badquote:
Hm, je school die kopje onder gaat, je werkgever die kopje onder gaat, je gas/water/elektriciteit dat niet meer geleverd wordt, pinautomaten die niet meer werken, bakkers en boeren die failliet gaan, tsja geen idee.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:27 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je kan in principe ook met de auto gaan, dus daar ligt het niet aan.
Maar nu even serieus: wat zou ik er persoonlijk van merken?
Ik denk dat hij sowieso het verschil niet begrijpt tussen er iets van merken, en er zelf op financieel vlak veel hinder te van ondervinden.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:30 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hm, je school die kopje onder gaat, je werkgever die kopje onder gaat, je gas/water/elektriciteit dat niet meer geleverd wordt, pinautomaten die niet meer werken, bakkers en boeren die failliet gaan, tsja geen idee.
Je zal vast goed kunnen leven net zoals nu inderdaad.
Ja ik zou een terugval naar het stenen tijdperk ook willen classificeren als iets merkbaars, maar wie ben ik.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:33 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ik denk dat hij sowieso het verschil niet begrijpt tussen er iets van merken, en er zelf op financieel vlak veel hinder te van ondervinden.
Ik bedoel, als je hele omgeving financieel instort merk je dat echt wel hoor. Nou zal dat zo'n egoïst als hem niet boeien, maar hij merkt het wel natuurlijk.
Zelfstandig leren, eventueel buitenlands instituut waarbij je je diploma kan verzilveren.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:30 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hm, je school die kopje onder gaat,
Waar vraag is, ontstaat automatisch aanbod. Banken failliet? Mensen willen ergens hun geld stallen, alleen maar om het veilig te stellen tegen huisinbraak, waardoor dus automatisch nieuwe bedrijven hierop inspelen --> nieuwe werkgevers worden geboren.quote:je werkgever die kopje onder gaat,
Daarvoor heb je die dingen die ziekenhuizen ook gebruiken als de stroom uitvalt.quote:je gas/water/elektriciteit dat niet meer geleverd wordt,
Pin je in het buitenland je geld van een buitenlandse bank.quote:pinautomaten die niet meer werken,
Importeer je voedsel uit het buitenland of je koopt een stukje land in het buitenland en zet daar een paar lokale boeren neer om voedsel voor je te profiteren.quote:bakkers en boeren die failliet gaan, tsja geen idee.
Sja, wellicht zelfs beter dan nu. Althans, in financiele zin, want waar ellende is, onstaan automatisch market opportunities waar grof geld te verdienen valt.quote:Je zal vast goed kunnen leven net zoals nu inderdaad.
Grapje of niet, het is onzin om iedereen af te schrijven als hier de economie gedeeltelijk instort.quote:
In nadelige zin dan, als je dat nog niet begrijpt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:38 schreef Ludd het volgende:
Wat ben je toch een clown, echt waar.
Je somt nu 6 punten op waardoor je leven zal veranderen, maar daar merk je niets van.
Haha.
Je vindt een ineenstorting van de (wereld-) economie niet nadelig?quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:39 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
In nadelige zin dan, als je dat nog niet begrijpt.
Dat zei je er niet bij.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:39 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
In nadelige zin dan, als je dat nog niet begrijpt.
Ongetwijfeld voor de meeste mensen: nadelig.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je vindt een ineenstorting van de (wereld-) economie niet nadelig?
Tuurlijk niet, want hij ziet de mogelijkheden en wordt miljardair door de nieuwe marktkansen die dan gecreëerd worden.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je vindt een ineenstorting van de (wereld-) economie niet nadelig?
Grappige natuurlijk is ook nog dat hij liever dit soort toestanden had gezien dan dat de systeembanken in de lucht waren gehouden door bail-outs, want dat is... socialisme...quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:38 schreef Ludd het volgende:
Wat ben je toch een clown, echt waar.
Je somt nu 6 punten op waardoor je leven zal veranderen, maar daar merk je niets van.
Haha.
Het lijkt me dat de context uitwijst dat ik dat bedoel. Die punten zijn niet voordelig, maar dat betekent niet dat ik mij niet zou kunnen redden.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:41 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dat zei je er niet bij.En die punten die je opnoemt zijn niet per se voordelig toch?
Ik ga eerlijk gezegd nauwelijks naar de hoorcolleges, omdat ik ook zelfstandig te stof kan doorwerken. Qua buitenlandse instituten: ik wil inderdaad mijn master in de VS voldoen.quote:Waarom ben je nu al niet zelfstandig aan het studeren of bij een buitenlands instituut eigenlijk?
Zoals ik al eerder zei, waarom acht je jezelf JP?quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:41 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ongetwijfeld voor de meeste mensen: nadelig.
Maar dat betekent niet dat iedereen er netto hindert van ondervindt. Er zullen altijd mensen zijn, die in de situatie market opportunities vinden en daar geld kunnen verdienen. Ik noem een John Paulson op die meer dan 1 miljard maakte toen de wereldeconomie gedeeltelijk instorte door de kredietcrisis.
Ja johquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Grappige natuurlijk is ook nog dat hij liever dit soort toestanden had gezien dan dat de systeembanken in de lucht waren gehouden door bail-outs, want dat is... socialisme...
Omdat hij niet zo is om al zijn geld bij een bank te stallen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, waarom acht je jezelf JP?
Ik zeg niet dat ik er $1 miljard uit kan halen, maar het heeft met je instelling te maken.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, waarom acht je jezelf JP?
Doorgeslagen anti conformisme als je het mij vraagt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:49 schreef Ludd het volgende:
[..]
Omdat hij niet zo is om al zijn geld bij een bank te stallen.
Het is niet slim om al je geld bij 1 bank te stallen he, tenzij je heel weinig geld hebt (< 100.000 euro). Of bij een bank zoals de DSBquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:49 schreef Ludd het volgende:
[..]
Omdat hij niet zo is om al zijn geld bij een bank te stallen.
Ah en als student heb je dat allemaal al?quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:52 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik er $1 miljard uit kan halen, maar het heeft met je instelling te maken.
Elke situatie creeert weer gaten in de markt. Het is aan jou deze te observeren en te ontdekken. Je hebt kennis (een studie bijvoorbeeld) nodig om mechanismen in het bedrijfsleven en de economie te kennen, investeerders in de vorm van kapitaal (daar kan je in contact komen door een zakelijk netwerk op te bouwen), een gezonde instelling en mentaliteit, denkvermogen in de zin van buiten de kaders kunnen denken, creatief zijn en een gezond fysiek lichaam.
Er zijn tig van dat soort studenten, maar zienswijze steekt uiteraard met kop en schouders boven de rest uit en ziet kansen waar verder niemand dat ziet.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:55 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah en als student heb je dat allemaal al?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |