SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tough Times Never Last, But Tough People Do!
haha, dat verwacht je echt niet als je hem hoort praten, zulke zoetsappige liedjesquote:Op zondag 11 september 2011 23:31 schreef wolfrolf het volgende:
Lance Reddick (Broyles) heeft een heuse Jazz CD uitgebracht. Die gast kan zingen!!
http://www.amazon.com/Con(...)eddick/dp/B0046LUBOY
Erg veel zin in nieuw Fringe seizoen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zit volgens mij wel nieuw materiaal in. Dus als je niet wilt weten wat er gaat gebeuren, moet je niet klikken!
aaah....quote:Op maandag 12 september 2011 10:06 schreef dapluiz het volgende:
Voor de John Noble fans is misschien Dark Matters ook wel een leuke serie
Zowiezo wel toepasselijk aangezien dat ook een beetje over "fringe" science gaat
http://science.discovery.com/tv/dark-matters/
quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:25 schreef WeirdlyWired het volgende:
Vette promo is dit!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zit volgens mij wel nieuw materiaal in. Dus als je niet wilt weten wat er gaat gebeuren, moet je niet klikken!Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
ETetetettetetetequote:Op vrijdag 23 september 2011 06:04 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Vanavond begint het nieuwe seizoen, dus morgen kijken![]()
Het lange wachten wordt beloond!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 14:43 schreef Glenn0 het volgende:
Eerste post hier, maar deze mag ik jullie niet onthouden!
Joshua Jackson over zijn rol in seizoen 4:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“Je moet vergeten, alles kun je vergeten, want alles verdwijnt al.
Vergeet de tijd van misverstanden, en de tijd verspild aan het hoe en waarom.
Vergeet de uren waarin wij vermoordden, door het zoeken waarom, het hart van ons geluk.”
quote:Op zaterdag 24 september 2011 12:53 schreef Bol_Wan het volgende:
ik denk het laatste, aangezien je door de aflevering heen flitsen van Peter zag. dat kan dan niet walter zijn. Overigens snapte ik de Observer in een van de laatste scenes niet helemaal. Waar was die mee bezig?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 24 september 2011 13:06 schreef Orealo het volgende:
[..]aflevering is al geweest he, spoilers zijn niet echt meer nodigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"If you're not happy wearing denim, you're a devil in disguise"
Jawel, denk je dat iedereen meteen dezelfde dag nog de aflevering gaat kijken!quote:Op zaterdag 24 september 2011 13:52 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
aflevering is al geweest he, spoilers zijn niet echt meer nodig
Ik denk dat hij Walter wou opblazen maar door gevoelens tegenhield.quote:Op zaterdag 24 september 2011 12:53 schreef Bol_Wan het volgende:
ik denk het laatste, aangezien je door de aflevering heen flitsen van Peter zag. dat kan dan niet walter zijn. Overigens snapte ik de Observer in een van de laatste scenes niet helemaal. Waar was die mee bezig?
dan moet je hier niet komen, zodra de Amerikaanse aflevering is geweest mag je hier vrijuit lullen over de gebeurtenissen in die ep.quote:Op zaterdag 24 september 2011 15:20 schreef Zon het volgende:
[..]
Jawel, denk je dat iedereen meteen dezelfde dag nog de aflevering gaat kijken!
Dat denk ik niet,het was puur om Peter te doen vergeten.quote:Op zaterdag 24 september 2011 15:24 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik denk dat hij Walter wou opblazen maar door gevoelens tegenhield.
Tjah dat bepalen de schrijvers natuurlijk.quote:Op zaterdag 24 september 2011 15:32 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Dat denk ik niet,het was puur om Peter te doen vergeten.
Het was nooit de bedoeling om Walter wat aan te doen,alleen Walter had nooit Peter uit het andere universum mogen halen.
Dus denk inderdaad dat "September (The Observer)" alle herinneringen van Peter wou wissen.
Maar zou hij dat dan niet bij het hele team moeten doen ook?
Er zwerven nog flarden van Peter rond in het universum (daarom zag je hem nog verschillende keren deze aflevering), dat apparaat is om deze flarden van Peter te vernietigen.quote:Op zaterdag 24 september 2011 15:32 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Dat denk ik niet,het was puur om Peter te doen vergeten.
Het was nooit de bedoeling om Walter wat aan te doen,alleen Walter had nooit Peter uit het andere universum mogen halen.
Dus denk inderdaad dat "September (The Observer)" alle herinneringen van Peter wou wissen.
Maar zou hij dat dan niet bij het hele team moeten doen ook?
Niet echt een nieuw teamlid, Agent Lee was al lid van Fringe, en erg verliefd op Olivia, alleen weten ze niet meer dat ze elkaar al kennenquote:Op zaterdag 24 september 2011 12:40 schreef Rainesz het volgende:
Heerlijke nieuwe aflevering! Mooie seizoenopener.
Leuk nieuw teamlid geïntroduceerd. tenminste denk dat het een team lid word hehe.
heel nieuwsgierig of walter nu Peter is,of dat het Peter is die probeert in contact te komen.
Ze hadden Peter nodig om Walter enigszins bij zijn verstand te houden. Deze Walter is vermoedelijk nog gestoorder dan de oude Walter (al kwam dat niet sterk naar voren in de aflevering). Olivia merkt ook al op dat Walter nooit een "tether into the world" heeft gehad. Die functie werd door Peter vervuld in de oude tijdlijn.quote:Op zondag 25 september 2011 08:50 schreef jcdragon het volgende:
In het begin kon alleen Peter Walter uit het gesticht halen en speciaal voor hem zorgen omdat hij familie is. En nu had Olivia Walter nodig en heeft ie hem gewoon daar uitgecheckt.
Dat was in het alternatieve universum. Dit is de agent Lee uit 'ons' universum, die vorig seizoen bij een case betrokken is geweest, maar blijkbaar is dat gewist doordat Peter is gewist.quote:Op zaterdag 24 september 2011 20:34 schreef Zonnetje1981 het volgende:
[..]
Niet echt een nieuw teamlid, Agent Lee was al lid van Fringe, en erg verliefd op Olivia, alleen weten ze niet meer dat ze elkaar al kennen
Er was officieel familie nodig om hem uit te checken en om zijn guardian te worden, maar omdat hij in deze nieuwe situatie geen familie heeft (Peter is inmiddels dood gegaan bij de autocrash), zal Olivia hem er wel uit hebben kunnen halen en zijn guardian geworden zijn.quote:In het begin kon alleen Peter Walter uit het gesticht halen en speciaal voor hem zorgen omdat hij familie is. En nu had Olivia Walter nodig en heeft ie hem gewoon daar uitgecheckt.
Dat denk ik ook. Er gaan geruchten over een 3de universum, om het allemaal nog even vager te maken.quote:Lijkt wel of ze in een totaal andere omgeving zitten met de bekende hoofdpersonen (uitgezonderd Petger) met behoud van karakter.
Andere opening, de Olivia's die het er wel met elkaar over hebben, de 'introductie' van Lee, Obsevers...
Neither here, nor there
Introfilmpje was ook anders van kleur, maar weet niet; misschien hetzelfde als einde van vorig seizoenquote:Op zondag 25 september 2011 12:35 schreef THeeF het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Er gaan geruchten over een 3de universum, om het allemaal nog even vager te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben je de finale van seizoen 3 vergeten? Peter werd naar de toekomst gebracht door Walter die hem vertelde wat hij moest doen. Ipv het universum van Walternate te vernietigen, moest hij deze keer beide werelden beschadigen en een centraal toegangspunt maken.quote:Op zondag 25 september 2011 12:17 schreef Adelante het volgende:
Iets minder bizar mag het allemaal welIk had geen flauw idee waar the observers mee bezig zijn, agent lee zie ik continu als een van de darlings van dirty sexy money, dat lab waar twee werelden samenkomen is wat vergezocht. Maar gelukkig maakt Walter veel goed
Die emobril had hij al wel eerder op in het vorige seizoenquote:Op maandag 26 september 2011 02:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Ugh. Agent Lee was al stom, en nu met emobril wordt het er niet beter op.
Beetje lastig uit te leggen.quote:Op zondag 25 september 2011 23:41 schreef wolfrolf het volgende:
BeyondTheGreen ik heb ff geen zin om die aflevering van seizoen 2 terug te kijken. Ik wil je erg graag verzoeken om dat "detail" ff hier te vertellen?Dankjewel
quote:Op maandag 26 september 2011 16:36 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Beetje lastig uit te leggen.
Maar hier is een filmpje:
Als de observer did niet had gedaan, nam Walter van onze kant Peter niet hiernaartoe. Zie ook:
Dus, Peter is een fout en moet gewist worden.
Idd, naar deze scene werd verwezen in de eerste aflevering van seizoen 4, in het restaurant.quote:Op maandag 26 september 2011 16:58 schreef wolfrolf het volgende:
[..]![]()
![]()
Kijk!!! Thanks man. De klasse druipt echt van deze serie af.
Tof dat je dit effe hebt gepost. Toch een redelijk cruciaal stukje om ff verfrist te hebben
lijkt me niet, aangezien Olivia en Alt. Olivia wel nog steeds van Universum waren gewisseld zeg maar. Broyles is om het leven gekomen toen hij Olivia hielp terug te komen, daar had Peter toch weinig mee van doen?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 15:17 schreef BeyondTheGreen het volgende:
ALT Broyles leeft nog nu Peter niet heeft bestaan.
Wie was dat dan in de afleveringquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 15:21 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
lijkt me niet, aangezien Olivia en Alt. Olivia wel nog steeds van Universum waren gewisseld zeg maar. Broyles is om het leven gekomen toen hij Olivia hielp terug te komen, daar had Peter toch weinig mee van doen?
gewoon, onze Broyles, overgestoken naar het andere universum omdat de missie naar de klote gingquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 16:34 schreef AllesWatWas het volgende:
[..]
Wie was dat dan in de aflevering?
Ehh nee. Daarom had ie ook geen pak aan.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:36 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
gewoon, onze Broyles, overgestoken naar het andere universum omdat de missie naar de klote ging
Duidelijk ALTBroyles, beter opletten.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:36 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
gewoon, onze Broyles, overgestoken naar het andere universum omdat de missie naar de klote ging
Observer was in het Ziekenhuisquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 23:43 schreef jcdragon het volgende:
Heel goede aflevering. Ik dacht dat ik Peter zag in een paar van de foto's die getoond werden. Plus in een scene meen ik een observer te zien.
Wat snap je nietquote:
Dat is de ratingshare, kijkcijfer is 3,2 ofzo iets.quote:Op zondag 2 oktober 2011 01:57 schreef johnnylove het volgende:
Kijkcijfers vallen erg tegen met een 1.2...
still, blijkbaar een all-time low. Is weer niet bestquote:Op zondag 2 oktober 2011 08:53 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Dat is de ratingshare, kijkcijfer is 3,2 ofzo iets.
Walter die Lincoln Kennedy noemtik voorspel dat Walter dit vaker gaat doen
Tsjah Amerikanen... Scifi is te moeilijk voor zequote:Op zondag 2 oktober 2011 11:24 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
still, blijkbaar een all-time low. Is weer niet best
Klopt die was dood gegaan, maar ik denk dat door dat Peter 'weg' is gegaan dat die dood ongedaan is gemaakt?quote:Op zondag 2 oktober 2011 11:24 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Was agent broyles niet dood aan de andere kant? Of heb ik even wat gemist.
Ja, want in NL is Fringe echt een mega hit serie.quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:43 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Tsjah Amerikanen... Scifi is te moeilijk voor ze
Hier word het uitgezonden door een zender met een vrouwenimago... En ui weet nooit wanneer het nu wel of niet op tv is.quote:Op zondag 2 oktober 2011 15:42 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ja, want in NL is Fringe echt een mega hit serie.
Ga je nou je idiote uitspraak ook nog lopen verdedigen terwijl het nota bene Amerikanen zijn die de serie maken?quote:Op zondag 2 oktober 2011 17:55 schreef mctwigt het volgende:
[..]
Hier word het uitgezonden door een zender met een vrouwenimago... En ui weet nooit wanneer het nu wel of niet op tv is
Ja dus? Ik heb het over de kijkers.quote:Op zondag 2 oktober 2011 17:57 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ga je nou je idiote uitspraak ook nog lopen verdedigen terwijl het nota bene Amerikanen zijn die de serie maken?
Hij doet me heel erg aan Clillian Murphy denken (Scarecrow in Batman Begins).quote:Op maandag 26 september 2011 02:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Ugh. Agent Lee was al stom, en nu met emobril wordt het er niet beter op.
Hmmm... Dat is inderdaad een verklaring.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:28 schreef jcdragon het volgende:
Alt Broyles ging toch dood omdat hij Olivia naar onze wereld bracht. Maar Olivia zou nooit naar de andere wereld gegaan zijn, als ze Peter niet wilde terug halen. Dus nu Peter er niet meer is, leeft Alt Broyles nog.
Ja maar in de ep werd er wel gezegd dat Olivia 2 weken in het alternatieve universum heeft doorgebracht. En walternate zou nooit het risico hebben genomen (als het goed is) om minimaal twee personen te laten oversteken (ze hadden al grote moeite om dat met walternate te doen, zowel de techniek, organisatie en morele aspecten/gevaar voor hun wereld).quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:28 schreef jcdragon het volgende:
Alt Broyles ging toch dood omdat hij Olivia naar onze wereld bracht. Maar Olivia zou nooit naar de andere wereld gegaan zijn, als ze Peter niet wilde terug halen. Dus nu Peter er niet meer is, leeft Alt Broyles nog.
quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:28 schreef jcdragon het volgende:
Alt Broyles ging toch dood omdat hij Olivia naar onze wereld bracht. Maar Olivia zou nooit naar de andere wereld gegaan zijn, als ze Peter niet wilde terug halen. Dus nu Peter er niet meer is, leeft Alt Broyles nog.
Precies, zo logisch is het niet, want ze halen wel meer acties uit die ontspringen bij Peter.quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:29 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Ja maar in de ep werd er wel gezegd dat Olivia 2 weken in het alternatieve universum heeft doorgebracht. En walternate zou nooit het risico hebben genomen (als het goed is) om minimaal twee personen te laten oversteken (ze hadden al grote moeite om dat met walternate te doen, zowel de techniek, organisatie en morele aspecten/gevaar voor hun wereld).
Dat van Olivia is opzich nog wel te verklaren, Fauxlivia nam niet de relatie met Peter over. Misschien dat Olivia haar toch net iets minder haatdragend maakt tegenover Fauxlivia.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:25 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Precies, zo logisch is het niet, want ze halen wel meer acties uit die ontspringen bij Peter.
Ik vond het géén leuke aflevering. Ik snap dat het ouderwets Fringe is, met een zaak en alles, maar vond het op z'n minst gek te noemen dat Olivia vrolijk meegaat naar de overkant, en dat ook gewoon kan, om daar ff een zaak op te lossen. Dit zijn de mensen die haar leven hebben overgenomen. En hoe heerlijk makkelijk was de amnesie die die professor aan het einde had.
Dat van dat geheugenverlies is ook nog wel logisch, hij werkt immers met een machine die de geheugens uit mensen overzuigt naar hem. Dan is het wel logisch dat degene aan de andere kant van de machines die geheugens kwijt is. Lijkt me..quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:25 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Precies, zo logisch is het niet, want ze halen wel meer acties uit die ontspringen bij Peter.
Ik vond het géén leuke aflevering. Ik snap dat het ouderwets Fringe is, met een zaak en alles, maar vond het op z'n minst gek te noemen dat Olivia vrolijk meegaat naar de overkant, en dat ook gewoon kan, om daar ff een zaak op te lossen. Dit zijn de mensen die haar leven hebben overgenomen. En hoe heerlijk makkelijk was de amnesie die die professor aan het einde had.
Ze moeten nu gewoon dat verhaal rondom Peter meer body geven, en zich richten op het daadwerkelijke plot, want het zou zomaar kunnen dat dit het laatste seizoen is en we tijd tekort gaan komen.
Mja, zou op zich wel verklaren waarom hij zich die vrouw niet meer herinnerde, maar dat de afgelopen 4 weken weg waren, was wel erg convenient.quote:Op maandag 3 oktober 2011 22:34 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Dat van dat geheugenverlies is ook nog wel logisch, hij werkt immers met een machine die de geheugens uit mensen overzuigt naar hem. Dan is het wel logisch dat degene aan de andere kant van de machines die geheugens kwijt is. Lijkt me..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 16:31 schreef Iwan1976 het volgende:
Walter vs. Gus... ik moest gelijk aan Breaking Bad denken.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 15:43 schreef Zhenar het volgende:
Ep 3 was leuk...Ik hou het op 'minder slecht dan de vorige'. Dat Olivia 'm ook kan zien was te verwachten, en toen ze het gezicht zocht werd het nog 's duidelijk. Ik hoop dat ze nu gewoon snel achter Peter aangaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kon iemand trouwens verstaan wat Peter zei, tegen Walter?
In de scene waar Broyels bij was:quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 18:52 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik hou het op 'minder slecht dan de vorige'. Dat Olivia 'm ook kan zien was te verwachten, en toen ze het gezicht zocht werd het nog 's duidelijk. Ik hoop dat ze nu gewoon snel achter Peter aangaan.
Kon iemand trouwens verstaan wat Peter zei, tegen Walter?
Ik vind dit nieuwe seizoen sowieso nogal zwak (tot nu toe).quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:40 schreef Jivis het volgende:
Vond 't maar een saaie filler, op het eind na.
Hopelijk gaan ze zich nu op de Peter-verhaallijn richten.quote:Op zondag 9 oktober 2011 20:15 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ik vind dit nieuwe seizoen sowieso nogal zwak (tot nu toe).
Wat ik me afvraag is of Peter mischien alleen in een andere dimensie zit. Want als er wordt gezegd "help me I want to come home" zou dat door flarden in Walter zijn eigen brein zijn en doet hij dat zelf. Of is er nu een sub-realiteit dat zich vermengt met de huidige?quote:Op zondag 9 oktober 2011 04:25 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
In de scene waar Broyels bij was:
Walter can you see me?
I can hear you.
I'm right here.
I'm scared....you have to help me.
I wanna come home.
De rest kon ik niet verstaan.
Het tweede lijkt me het meest logische in interessantste, maar je weet het niet, bij Fringe.quote:Op zondag 9 oktober 2011 20:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Wat ik me afvraag is of Peter mischien alleen in een andere dimensie zit. Want als er wordt gezegd "help me I want to come home" zou dat door flarden in Walter zijn eigen brein zijn en doet hij dat zelf. Of is er nu een sub-realiteit dat zich vermengt met de huidige?
Walter is wel naar de andere kant gegaan, maar alternatieve Peter is gestorven in het bevroren meer. Dat heeft Walter toch verteld deze aflevering.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:56 schreef Rainesz het volgende:
Lijkt me dat aan de andere kant Peter nu ook is gestorven.
Dat Walter toen niet naar de andere kant is gegaan.
verders redelijke aflevering
Quantum teleportation.quote:Op zondag 9 oktober 2011 20:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Wat ik me afvraag is of Peter mischien alleen in een andere dimensie zit. Want als er wordt gezegd "help me I want to come home" zou dat door flarden in Walter zijn eigen brein zijn en doet hij dat zelf. Of is er nu een sub-realiteit dat zich vermengt met de huidige?
Volgens mij ging het zo:quote:Op zondag 9 oktober 2011 22:08 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Walter is wel naar de andere kant gegaan, maar alternatieve Peter is gestorven in het bevroren meer. Dat heeft Walter toch verteld deze aflevering.
Enige wat ik me even niet kan herinneren is hoe die scene verliep, want die hebben we al 's gezien volgens mij, waarbij de Observer ze uit het water haalde ofzo.
Want de kijkcijfers zijn niet bepaald gigantisch. Maar whatevs, ik geniet met volle teugen. Het is lichtjaren beter dan Terra Nova (quote:The mandate was to start the season almost like starting a new series... Ease people into the universe thru Lincoln, etc.We'll be getting into the kind of stuff you like soon enuf. But as you said... New reality this year...
Voor je eigen lol, blijf uit dit topic tot je bij bent :-Pquote:Op woensdag 12 oktober 2011 00:08 schreef Ugjerke het volgende:
Net klaar met seizoen 1, was heel verbaasd dat Walter Bishop en William Bell niet dezelfde personen waren. Ik was daar van overtuigd door Peter's opmerking dat de beste leugen verankerd is in de waarheid en de eerste letters van hun voor- en achternamen.
Weet ik, ik heb met m'n ogen dicht naar beneden gescrollt. ^^quote:Op woensdag 12 oktober 2011 14:44 schreef Young_David het volgende:
[..]
Voor je eigen lol, blijf uit dit topic tot je bij bent :-P
David Fury zegt op zijn Twitter dat Bell dood is.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 18:03 schreef Orealo het volgende:
Over William Bell gesproken.. die heeft zichzelf opgeofferd zodat Peter, Bolivia, en Walter naar *onze* kant konden komen. Dat is niet gebeurt dus in principe zou hij nog leven.
Alleen doet Leonard Nimoy geen acteerwerk meer, dus ik ben benieuwd hoe ze dat in gaan vullen.
Door er een tekenfilm van te maken.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 18:03 schreef Orealo het volgende:
Over William Bell gesproken.. die heeft zichzelf opgeofferd zodat Peter, Bolivia, en Walter naar *onze* kant konden komen. Dat is niet gebeurt dus in principe zou hij nog leven.
Alleen doet Leonard Nimoy geen acteerwerk meer, dus ik ben benieuwd hoe ze dat in gaan vullen.
Wat? Neequote:
Als ik het goed herinner was er in de promo voor volgende aflevering zichtbaar "in 2 weeks".quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:31 schreef Piepje het volgende:
[..]
Wat? NeeNet nu Peter eindelijk terug is...
Aan het einde was hij er hoor, aan telefoon, in het ziekenhuis..quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 22:11 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Vond het een goede ep, jammer dat we nu weer twee weken moeten wachten....en ik miste Broyles in deze aflevering...
ohh, laatste 3 minuten niet gezien, want toen begon Merlin...toch nog maar even afkijken straksquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:59 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Aan het einde was hij er hoor, aan telefoon, in het ziekenhuis..
... en waar die geweest is.quote:Op zondag 16 oktober 2011 12:49 schreef Zhenar het volgende:
Ben wel benieuwd of ze nog een verklaring gaan geven voor hoe Peter is teruggekeerd.
natuurlijk gaan ze dat doen. Het is Lost nietquote:Op zondag 16 oktober 2011 12:49 schreef Zhenar het volgende:
Leuk dat Peter weer terug is, maar ik had het toffer gevonden als dat was gekomen dankzij een echte "reddingsactie" van Walter en Olivia. Nu hadden ze de hele tijd geen idee wat er aan de hand was en hoppa, opeens springt ie uit een meer. Ben wel benieuwd of ze nog een verklaring gaan geven voor hoe Peter is teruggekeerd.
Van Lost zeiden ze ook eerst dat ze alles konden verklaren.quote:Op zondag 16 oktober 2011 15:45 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
natuurlijk gaan ze dat doen. Het is Lost niet
Nou ik niet. Ik zit nog af en toe aan dat einde te denken en dan baal ik weer. Zat er over te denken om alles weer vanaf aflevering 1 te gaan kijken, maar met dat einde? Nee de komende paar jaar niet. Zijn mij te veel vragen overgebleven nog.quote:Op zondag 16 oktober 2011 16:07 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Van Lost zeiden ze ook eerst dat ze alles konden verklaren.
Nou, op een gegeven moment dus niet. En het einde was wel heel slap. Maar ik heb dan ook alles netjes gevolgd en ben blij dat het eindelijk afgelopen is.
Er is geen oranje universum. De intro geeft volgens de schrijvers alleen aan dat dit universum zonder Peter is.quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:33 schreef PPL het volgende:
[..]
... en waar die geweest is.
... en hoe het hem is gelukt terug te komen/over te gaan naar het oranje universum.
... en of hij kan aangeven hoe het er voor staat in het rode en blauwe universum (of zijn die realiteiten nu non-existent?)
... en waarom die observer stond toe te kijken bij Raiden Lake toen Peter bovenkwam.
... en of hij Walter en Olivia kan overtuigen van zijn identiteit.
Kortom... Fringe!
Dat klopt wel ja. Er zijn gewoon 2 universums, blauw en rood. alleen hebben ze de blauwe tijdelijk een andere kleur meegegeven. Er zijn dus echt geen drie universums. Dus als je de Walter en Olivia willen zien die zich Peter nog herinneren kunje wachten tot je een ons weegt.quote:
Niet echt een lege wereld toch? In het laatste seizoen zagen we hem toch, volgens mij, in de toekomst terecht komen?quote:Op zondag 16 oktober 2011 21:55 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Dat klopt wel ja. Er zijn gewoon 2 universums, blauw en rood. alleen hebben ze de blauwe tijdelijk een andere kleur meegegeven. Er zijn dus echt geen drie universums. Dus als je de Walter en Olivia willen zien die zich Peter nog herinneren kunje wachten tot je een ons weegt.
Al denk ik dat hun herinneringen nog wel terug zullen komen.
Peter is de afgelopen 4 afleveringen denk ik als een "spook" rondgelopen in een lege wereld ofzo, dit zal hij nog wel uitleggen.
Ik ben ook blij dat het is afgelopen, maar het einde was zo ontzettend slap, ik kots nog steeds op dat einde. Alsof de schrijver niks meer wist en leeggetrokken was. De hele serie was het leuk maar als je puur kijkt naar het einde dan zie je niks meer van zijn fantasie of schrijverstalent. Zelfs die grot met lichtje zag er lachwekkend waardeloos uit.quote:Op zondag 16 oktober 2011 16:07 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Van Lost zeiden ze ook eerst dat ze alles konden verklaren.
Nou, op een gegeven moment dus niet. En het einde was wel heel slap. Maar ik heb dan ook alles netjes gevolgd en ben blij dat het eindelijk afgelopen is.
Tot nu toe vind ik dat Fringe alle eindjes altijd heel netjes aan elkaar knoopt. Soms moeten we er lang op wachten, maar uiteindelijk worden alle openstaande vragen telkens beantwoord. Ik ga er helemaal van uit dat echt nog wel verklaard gaat worden waar Peter wasquote:Op zondag 16 oktober 2011 13:33 schreef PPL het volgende:
[..]
... en waar die geweest is.
... en hoe het hem is gelukt terug te komen/over te gaan naar het oranje universum.
... en of hij kan aangeven hoe het er voor staat in het rode en blauwe universum (of zijn die realiteiten nu non-existent?)
... en waarom die observer stond toe te kijken bij Raiden Lake toen Peter bovenkwam.
... en of hij Walter en Olivia kan overtuigen van zijn identiteit.
Kortom... Fringe!
Ik heb d'r een zwak voorquote:Op maandag 17 oktober 2011 22:20 schreef Schenkstroop het volgende:
Dat gezicht dat Olivia altijd trekt
[ afbeelding ]
Mwa ik lag meer in een deuk toen william bell in haar lichaam zatquote:Op maandag 17 oktober 2011 22:20 schreef Schenkstroop het volgende:
Dat gezicht dat Olivia altijd trekt
[ afbeelding ]
die stem was vreselijk iddquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:38 schreef jcdragon het volgende:
En dan nog steeds een krakende stem ..
Ja, die stond recht voor de cameraquote:Op maandag 24 oktober 2011 00:05 schreef wolfrolf het volgende:
IK HEB DE OBSERVER GEZIEN IN AFLEVERING 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:56 schreef Glenn0 het volgende:
Misschien geen Fringe deze week!
Gisteren zou een wedstrijd uit de World Series gespeeld worden, maar is geschrapt door regen. Wanneer vandaag het verkeerde team wint staat het 3-3 en moet er een 7e wedstrijd gespeeld worden, op vrijdag..
Zie http://www.tvline.com/201(...)k-season-5-premiere/
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:56 schreef Glenn0 het volgende:
Misschien geen Fringe deze week!
Gisteren zou een wedstrijd uit de World Series gespeeld worden, maar is geschrapt door regen. Wanneer vandaag het verkeerde team wint staat het 3-3 en moet er een 7e wedstrijd gespeeld worden, op vrijdag..
Zie http://www.tvline.com/201(...)k-season-5-premiere/
Ik vond dat zo slecht gedaan. smet op de serie hoor.quote:
quote:
En helemaal als er om onduidelijke reden de week ervoor ook geen Fringe is geweest.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:21 schreef Nickske1912 het volgende:
Ja, waardeloos.
Niets mis met live sport, maar wel als het ten koste gaat van mijn wekelijkse portie Fringe
Positief denken,quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:05 schreef AllesWatWas het volgende:
Héla, kunnen we er nog een week langer naar uitkijken
Ik ben de cliffhanger alweer vergeten.. ben ik nu dom of is dit mijn geest dat zo met 30 jaar tv ervaring omgaat?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:59 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik ga echt elke trailer en sneak peek kijken van deze aflevering. Na zo'n cliffhanger kan ik echt niet nóg een week wachten.
peter was toch teruggekomen uit het blauwe ding?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 23:04 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik ben de cliffhanger alweer vergeten.. ben ik nu dom of is dit mijn geest dat zo met 30 jaar tv ervaring omgaat?
oja, uit dat meer nu weet ik het weer. en hij weet allesquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:02 schreef sbientje het volgende:
[..]
peter was toch teruggekomen uit het blauwe ding?
En dus is het geen bullshit.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:14 schreef tass het volgende:
Vind het echt bullshit dat ze zo'n goeie serie de dupe maken van dat sportgedoe.
Maar ja, de World Series worden door meer mensen bekeken als dat er naar Fringe kijken....
Ging niet door ivm World Series.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:36 schreef Geo3kant het volgende:
Gister moest er toch een nieuwe aflevering zijn? Zie nog geen download..
quote:
Toen was het ook baseball en was het ook duidelijk.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:23 schreef Magere_Gein het volgende:
[..]![]()
(overigens wel fijn om te weten waarom er deze week geen fringe is (i.t.t. vorige week), dank daarvoor).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |