Het gevoelquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:18 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vrouwen zijn ook bot met het versieren van mannen, jezus hey
Ow boohooquote:Op maandag 29 augustus 2011 00:13 schreef Neo-Mullen het volgende:
Wtf m'n koelkast maakt een krakend geluid... Tis heel zacht, maar hard genoeg om me wakker te houden
dikke trui + kacheltje doet wonderenquote:Op maandag 29 augustus 2011 01:15 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik heb het koud. Wat een schijtweer.
Ik heb om 21:00 al gedoucht.quote:Op maandag 29 augustus 2011 01:16 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
dikke trui + kacheltje doet wonderenwarme douche ook
electrische deken misschien wat. is echt uber! niet dak er hier 1 heb want mijn slaapkamer is redelijk te doen tot het gaat vriezen. gaskachel is leuk, zolang je er in de buurt zit zeg maarquote:Op maandag 29 augustus 2011 01:18 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb om 21:00 al gedoucht.
Heb al een herftstrui aan.
En dit is een oud huis, dus de verwarming doet het niet goed en alle warmte ontsnapt doordat het hier zo slecht geïsoleerd is.
Morgen kom ik vast wel even langsquote:Op maandag 29 augustus 2011 01:25 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik weet het niet.Ik laat het maar gewoon over me heen komen.
quote:
quote:Op maandag 29 augustus 2011 01:27 schreef shifto het volgende:
[..]
Zet dat oude brein maar even aan het denken
quote:
Klinkt vast sexier dan ik nu denkquote:Op maandag 29 augustus 2011 01:35 schreef Mishu het volgende:
Ik ben te vies om in slaap te komen vrees ik. Twijfel tussen nu douchen of toch proberen te slapen...
Stap gewoon die douche in, 2minuten werk en je ligt 10x zo lekker waardoor je 10minuten eerder slaapt, minimaal 5minuten tijdwinstquote:Op maandag 29 augustus 2011 01:35 schreef Mishu het volgende:
Ik ben te vies om in slaap te komen vrees ik. Twijfel tussen nu douchen of toch proberen te slapen...
Ok goed plan.quote:Op maandag 29 augustus 2011 01:42 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Stap gewoon die douche in, 2minuten werk en je ligt 10x zo lekker waardoor je 10minuten eerder slaapt, minimaal 5minuten tijdwinst
quote:
Een van de voordelen van het platte land: de muziek kan vaker op 11 gedraaid worden, als ik dat hier doe staat er waarschijnlijk binnen 5 minuten wel een van de buren aan de deur. Niet de muziek nu echt zacht staat maar ik moet me bij elke vette track weer inhouden.quote:Op maandag 29 augustus 2011 10:16 schreef Høken het volgende:
Omg, ik tril het huis uitIk voel me goed, maar ik moet wel zorgen dat ik niet met bureau en al van de trap af tril, muziek wellicht een beetje hard.
Haha ik woon niet in een boerderij, maar mijn buren draaien 6 x per week keihard muziek. En soms ben je dat zat.quote:Op maandag 29 augustus 2011 11:12 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Een van de voordelen van het platte land: de muziek kan vaker op 11 gedraaid worden, als ik dat hier doe staat er waarschijnlijk binnen 5 minuten wel een van de buren aan de deur. Niet de muziek nu echt zacht staat maar ik moet me bij elke vette track weer inhouden.
Voel me wel ok trouwens, beetje actief zijn doet me goed.
Mja, maar de meeste woningen in oes mooie Drentheland zitten toch wat verder van elkaar dan bij het apartement waar ik nu woon (verder ga ik niet op mijn woning bitchen, woon er goed).quote:Op maandag 29 augustus 2011 11:21 schreef Høken het volgende:
[..]
Haha ik woon niet in een boerderij, maar mijn buren draaien 6 x per week keihard muziek. En soms ben je dat zat.Laatst heb ik dan ook de meest vreselijke polka opgezocht en die er keihard overheen gedraaid, toen was het even stil.
Maar oke.
OT:
Prima prima, wel wat moe, maar prima.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |