quote:
Een van de voordelen van het platte land: de muziek kan vaker op 11 gedraaid worden, als ik dat hier doe staat er waarschijnlijk binnen 5 minuten wel een van de buren aan de deur. Niet de muziek nu echt zacht staat maar ik moet me bij elke vette track weer inhouden.quote:Op maandag 29 augustus 2011 10:16 schreef Høken het volgende:
Omg, ik tril het huis uitIk voel me goed, maar ik moet wel zorgen dat ik niet met bureau en al van de trap af tril, muziek wellicht een beetje hard.
Haha ik woon niet in een boerderij, maar mijn buren draaien 6 x per week keihard muziek. En soms ben je dat zat.quote:Op maandag 29 augustus 2011 11:12 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Een van de voordelen van het platte land: de muziek kan vaker op 11 gedraaid worden, als ik dat hier doe staat er waarschijnlijk binnen 5 minuten wel een van de buren aan de deur. Niet de muziek nu echt zacht staat maar ik moet me bij elke vette track weer inhouden.
Voel me wel ok trouwens, beetje actief zijn doet me goed.
Mja, maar de meeste woningen in oes mooie Drentheland zitten toch wat verder van elkaar dan bij het apartement waar ik nu woon (verder ga ik niet op mijn woning bitchen, woon er goed).quote:Op maandag 29 augustus 2011 11:21 schreef Høken het volgende:
[..]
Haha ik woon niet in een boerderij, maar mijn buren draaien 6 x per week keihard muziek. En soms ben je dat zat.Laatst heb ik dan ook de meest vreselijke polka opgezocht en die er keihard overheen gedraaid, toen was het even stil.
Maar oke.
OT:
Prima prima, wel wat moe, maar prima.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |