Improviseer zou ik zeggen...quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:51 schreef -Trinity- het volgende:
Ik heb nog nooit een gebronsde gleuf gezien eigenlijk.
Jouw gedrag komt net als de reacties op jouw gedrag óók voort uit onzekerheid. Je kan wel volhouden dat je dat wijdbeens zonnebaden voor jezelf doet, maar in je OP leg je toch echt uit dat de reacties van andere mannen het bij wijze van spreken afmaken. Wees dan ook zo stoer om gewoon toe te geven dat ook jij een klein hartje hebt, net als de rest van de vrouwelijke wereldbevolking.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:58 schreef laurawntr het volgende:
Terwijl ik me ondertussen nog steeds in mijn nopjes voel en heerlijk de dingen doe die volgens anderen blijkbaar niet horen! Love it!![]()
Nee nee je ziet het verkeerd, wij zijn allemaal onzekere vrouwen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:01 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Jouw gedrag komt net als de reacties op jouw gedrag óók voort uit onzekerheid. Je kan wel volhouden dat je dat wijdbeens zonnebaden voor jezelf doet, maar in je OP leg je toch echt uit dat de reacties van andere mannen het bij wijze van spreken afmaken. Wees dan ook zo stoer om gewoon toe te geven dat ook jij een klein hartje hebt, net als de rest van de vrouwelijke wereldbevolking.
Wat gebruik jij veel uitroeptekens zeg. Probeer je een punt te maken?quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:58 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Dapper van je dat je in dit forum nog steeds je stelling rechtop probeert te houden.
En terecht, want hij is zo waar als een koe en de alledaagse realiteit! Je bent dus iemand met een helder waarnemingsvermogen en goede antenne's!
Realiteit is echter ook dat je bijna nog beter je gezicht in wespennest kunt steken, dan in een forum blijkbaar als deze de realiteit benoemen m.b.t. vrouwen en hun gedrag wanneer zij een andere vrouw spotten die in hun ogen, te mooi, te slank, te "outgoing", te mondig, te intelligent, te succesvol is... (let wel: ik zeg zeker niet dat ik dat allemaal ben). In een vriendinnenkring en/of een grotere groep vrouwen worden deze eigenschappen al vrij snel gedegradeerd tot: te sletterig, "kvin-haar-helemaal-nie-mooi", te overdreven, te aandachttrekkerig, te arrogant, dollarkut, etc...!
Ik zeg zeker niet dat alle vrouwen zo zijn, ik heb een aantal zeer goede vriendinnen die mij al heel wat jaren heel goed kennen en ik hen. Ook een aantal van hen staat, laat ik het zo zeggen, net als ik, "vrij van geest" in het leven! En dat klikt en werkt!
Helaas moet ik constateren dat een groot gedeelte van het andere type vrouw zich in grote getale hier op dit forum zich bevind! Allemaal zich verdedigen dat ze heulemaal-nie onzeker zijn! En dat ik dat juist ben en aandacht zoek...! Prachtig om te lezen hoe sommige vrouwen zich hier proberen zich van allerlei amateuristische theorietjes te bedienen om zo duidelijk te maken dat ik waarschijnlijk een groot probleem heb...En je kunt lezen dat ze heel beheerst, kalm en wijs over willen komen, maar tussen de regels VOEL je het venijn... de agressie... aan de scheldwoorden die hier al gebruikt zijn voel je dat ze het liefst iemand als mij de ogen zouden willen uitkrabben! Die "aandachtshoer" etc... tja, tzijn niet mijn woorden ze zijn toch echt door anderen genoemd alhier!
Terwijl ik me ondertussen nog steeds in mijn nopjes voel en heerlijk de dingen doe die volgens anderen blijkbaar niet horen! Love it!![]()
Dus ja, dit forum bewijst dat jouw stelling klopt!!
Uhm volgens mij dit soort reacties uitlokken zoals jij aan het doen bent, of ben je aan het meta-trollen?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:10 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Wat gebruik jij veel uitroeptekens zeg. Probeer je een punt te maken?
Want dat werkt vaak beter met de juiste grammatica en zonder overdreven veel uitroeptekens.
Oh, en ik vraag me nog steeds af wat nou het doel van je topic is. Dus nogmaals, care to explain?
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:11 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Uhm volgens mij dit soort reacties uitlokken zoals jij aan het doen bent, of ben je aan het meta-trollen?
maar ze heeft wel gelijk. Want die vraag is al meerdere keren gesteld. Maar er is nog steeds geen antwoord op gegeven.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:11 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Uhm volgens mij dit soort reacties uitlokken zoals jij aan het doen bent, of ben je aan het meta-trollen?
O ja, heb ik helemaal geen probleem mee om toe te geven! Ook ik ben wel vaker dan eens onzeker! Alleen vaak niet op het gebied waarop sommige andere vrouwen onzeker zijn!quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:01 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Jouw gedrag komt net als de reacties op jouw gedrag óók voort uit onzekerheid. Je kan wel volhouden dat je dat wijdbeens zonnebaden voor jezelf doet, maar in je OP leg je toch echt uit dat de reacties van andere mannen het bij wijze van spreken afmaken. Wees dan ook zo stoer om gewoon toe te geven dat ook jij een klein hartje hebt, net als de rest van de vrouwelijke wereldbevolking.
En dat. TS reageert op alle (volgens haar) onzekere en/of grappige reacties en op alles waarmee ze zichzelf kan verheerlijken, maar negeert de meeste serieuze vragen en reacties.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
maar ze heeft wel gelijk. Want die vraag is al meerdere keren gesteld. Maar er is nog steeds geen antwoord op gegeven.
Alsof iemand die een dergelik topic opent, en zichzelf op zo'n manier neerzet, op zoek is naar serieuze reakties of vragen. TS is kennelijk dol op aandacht, en filtert hier alleen maar uit wat ze wil horen. Best vrouwelijkquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:14 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
En dat. TS reageert op alle (volgens haar) onzekere en/of grappige reacties en op alles waarmee ze zichzelf kan verheerlijken, maar negeert de meeste serieuze vragen en reacties.
mooie usernaam heb je voor dit topic.quote:
Ik vind complimentjes ook geweldig, ik ga alleen wat minder ver om ze te krijgen blijkbaar?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:14 schreef laurawntr het volgende:
En er is al helemaal geen durf voor nodig om toe te geven dat ik het ook leuk vond/vind dat een andere man rode oortjes, of iets anders van mij krijgt tijdens het zonnen! Zie ik simpelweg als ook een complimentje! Wie vind complimentjes immers niet leuk?
Je hoeft waarschijnlijk niet zo ver te gaan om ze te krijgenquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:18 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik vind complimentjes ook geweldig, ik ga alleen wat minder ver om ze te krijgen blijkbaar?
Nou ik durf te wedden dat ik als man het (in bijna alle gevallen) moet laten om een compliment te maken op het naaktstrand... Niet dat ik die behoefte zou hebben bij een wijd openstaande kut overigens; een sexy bikini vind ik een stuk aantrekkelijker, maar dat is mijn mening.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:18 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik vind complimentjes ook geweldig, ik ga alleen wat minder ver om ze te krijgen blijkbaar?
Dat is wat hier 2 vrienden van me ook al zijden.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:21 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Nou ik durf te wedden dat ik als man het (in bijna alle gevallen) moet laten om een compliment te maken op het naaktstrand... Niet dat ik die behoefte zou hebben bij een wijd openstaande kut overigens; een sexy bikini vind ik een stuk aantrekkelijker, maar dat is mijn mening.
dankjequote:Op maandag 22 augustus 2011 16:18 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
mooie usernaam heb je voor dit topic.
Haha, schaamtegrens.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:55 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat je denkt dat dit een verzinseltje of een fantasie is, omdat er velen zullen zijn die zich niet voor kunnen stellen dat iemand het echt fijn vind om zo te zonnebaden. Nogmaals, ik zon echt zo omdat:
a. ik ook graag "daar" mooi bruin wil zijn,
b. natuurlijk mijn schaamtegrens uiterst laag is waardoor ik dat ook durf.
c. ik het heerlijk ontspannen vind om zo te liggen..
Ik begrijp dat er op mijn topic veel grappige en hilarische reacties te maken zijn, en ik weet ook dat die komen, vind ik helemaal niet erg... Als ze grappig zijn dan zal ik de eerste zijn die er hier om zal lachen! Mij krijg je niet gek... Zou het alleen ook wel kunnen waarderen als iemand iets zinnigs op mijn onderwerp zou willen zeggen, postief of negatief. Ben wel benieuwd!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
Blijkbaar! En ik zal de eerste zijn die zal bevestigen dat je dat vooral zo moet houden. Ik zou ook geen dingen doen die binnen mijn referentiekader te ver gaan... En ik weet wel dat mijn referentiekader flink afwijkt van de rest. Dus jij happy, ik happy!quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:18 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik vind complimentjes ook geweldig, ik ga alleen wat minder ver om ze te krijgen blijkbaar?
Maar waarom moet je daar zo veel aandacht op vestigen, dat jij zo anders bent?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:24 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Blijkbaar! En ik zal de eerste zijn die zal bevestigen dat je dat vooral zo moet houden. Ik zou ook geen dingen doen die binnen mijn referentiekader te ver gaan... En ik weet wel dat mijn referentiekader flink afwijkt van de rest. Dus jij happy, ik happy!
Volgend jaar het weekend na GayPride 'Flamoes Pride' ?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:24 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Maar waarom moet je daar zo veel aandacht op vestigen, dat jij zo anders bent?
Maar alle burgertrutjes zien groen met afgunst. Dat vind ik dan weer helemaal niet passen bij zo'n ruimdenkende dame.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:24 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Blijkbaar! En ik zal de eerste zijn die zal bevestigen dat je dat vooral zo moet houden. Ik zou ook geen dingen doen die binnen mijn referentiekader te ver gaan... En ik weet wel dat mijn referentiekader flink afwijkt van de rest. Dus jij happy, ik happy!
quote:
En als je burgertrutje bent dan moet je wel een Hollandse naam zoals Gerda heb, schijnbaar. Ook niet bepaald ruimdenkend. Wat als Soraya ook graag een burgertrutje wil zijn?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar alle burgertrutjes zien groen met afgunst. Dat vind ik dan weer helemaal niet passen bij zo'n ruimdenkende dame.
Niet zo muggenziften. Burgertrutten zijn burgertrutten, of zo nou Sorayda, Gerda of Philleine heten.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:28 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
[..]
En als je burgertrutje bent dan moet je wel een Hollandse naam zoals Gerda heb, schijnbaar. Ook niet bepaald ruimdenkend. Wat als Soraya ook graag een burgertrutje wil zijn?
Al blijf ik erbij dat ik Laura veel meer een burgertrutjes-naam vind dan Gerda.
Ligt die soms ook wijdbeens te zonnen op die Guppy van d'r?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:28 schreef AlbinoBambi het volgende:
Al blijf ik erbij dat ik Laura veel meer een burgertrutjes-naam vind dan Gerda.
Ik ben erbijquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Volgend jaar het weekend na GayPride 'Flamoes Pride' ?
Ja, wat ben je toch een vrouw van de wereld.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:51 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Hèhè,.. eindelijk iemand die het ook opvalt!
Hoewel dit natuurlijk gedrag is hoor, voor vrouwen onderling!
Als ik b.v. gewoon op straat, in een winkel, of waar dan ook loop terwijl net van mijn werk kom en ik draag een mooi getailleerd zakelijk mantelpakje met een nette rok tot op de knie en een hoog hakje, dan trekt menig "Gerda" of welke andere burgertrut dan ook ook alweer een zure snuit omdat ze zien dat hun man ook net even 1 seconde te lang naar mij keek!
Terwijl als ik zelf een mooie vrouw zie lopen mijn man er zelfs op attendeer dat er een hele mooi vrouw voorbij loopt! (mocht hij die zelf nog niet gezien hebben..) Mijn ervaring is met andere vrouwen: hoe beter ze er zelf uizien hoe relaxter ze zijn onder andere (ook hele mooie) vrouwen! Hoe lelijker: hoe onzekerder, hoe zuurder en verdedigender dat dat helemaal niet zo is!!!
Ik associeer het eerder met Pittige Tijden - 'Ik ben L-L-L-L-Laura.'quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:28 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
[..]
En als je burgertrutje bent dan moet je wel een Hollandse naam zoals Gerda heb, schijnbaar. Ook niet bepaald ruimdenkend. Wat als Soraya ook graag een burgertrutje wil zijn?
Al blijf ik erbij dat ik Laura veel meer een burgertrutjes-naam vind dan Gerda.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:32 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik associeer het eerder met Pittige Tijden - 'Ik ben L-L-L-L-Laura.'
[ afbeelding ]
Da's toch altijd met dit soort topics?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:14 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
En dat. TS reageert op alle (volgens haar) onzekere en/of grappige reacties en op alles waarmee ze zichzelf kan verheerlijken, maar negeert de meeste serieuze vragen en reacties.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:38 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik denk dat ze de huid direct rondom de war zone ook gebronsd wil hebben.
Bureaulamp werkt nietquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:41 schreef Stormqueen het volgende:
Maareh, bedankt TS, ze heeft me toch mooi door het laatste saaie halfuurtje op kantoor heen gesleept!
O, dat is al te lezen in mijn oorspronkelijk post. Maar iedereen raakt blijkbaar erg afgeleid door de inhoud...quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
maar ze heeft wel gelijk. Want die vraag is al meerdere keren gesteld. Maar er is nog steeds geen antwoord op gegeven.
Ja, dat zal het zijn ja..quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:43 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Maar ik heb al wel gemerkt dat ik het niveau van commentaar en taalgebruik op dit forum iets verkeerd heb ingeschat. Ik denk ook dat het merendeel hier erg jong is en je moet natuurlijk niet met zo'n verhaal als de mijne in een brugklas gaan zitten want dan krijg je ook puberale reacties. Dus dat was mijn verkeerde inschatting.
Nou, je past je toon ook iedere keer weer aan, hè? Eerst kregen de burgertrutjes ervan langs, nu zijn het ineens allemaal halve pubers, dus ja, wat kun je verwachten.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:43 schreef laurawntr het volgende:
[..]
O, dat is al te lezen in mijn oorspronkelijk post. Maar iedereen raakt blijkbaar erg afgeleid door de inhoud...
Zoals ik al zei: met name in Frankrijk zagen wij meer en meer vrouwen zo zonnen en ik wilde weten of andere mensen wellicht deze manier van zonnen ook al in Nederland gespot hadden. Maar blijkbaar ben ik nog 1 van de weinige..
Daarnaast heb ik voor de volledigheid duidelijk willen schetsen HOE ik dan zon en wat dat eventueel voor reacties kan geven. Maar ik merk dat de "uitgebreidheid en gedetailleerdheid" door velen hier wordt gezien als aandachttrekkerij. Dat is dan een misvatting.
Dus doel was inderdaad om reacties te krijgen, positief of negatief. En natuurlijk weet ik dat velen hier mijn manier van zonnen "niet te pruimen" vinden, (hahaha, kon t niet laten) Maar anno 2011 had ik misschien ook wel een enkele liberale/ruimdenkendere mening meer verwacht...
Maar ik heb al wel gemerkt dat ik het niveau van commentaar en taalgebruik op dit forum iets verkeerd heb ingeschat. Ik denk ook dat het merendeel hier erg jong is en je moet natuurlijk niet met zo'n verhaal als de mijne in een brugklas gaan zitten want dan krijg je ook puberale reacties. Dus dat was mijn verkeerde inschatting.
Ik kan niet, ik moet naar blokfluitles.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:46 schreef motorbloempje het volgende:
Ga je straks na school mee knikkeren Lienekien?
ik wil anders wel, misschien helpt het tegen m'n onzekerheidquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:46 schreef motorbloempje het volgende:
Ga je straks na school mee knikkeren Lienekien?
Niet het, "kijk mij eens de mooiste, geilste godin van de wereld zijn. Totaal niet jaloers en eigenlijk zo veel leuker/spontaner/lekkerder/ dan allemaal die andere saaien mutsen van Nederland" toontje van het geheel.quote:
Ik verlies steeds met knikkerenquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:48 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb laatst nieuwe grote visoogbonken gewonnen!
spontaan en lekker gek, hihi!quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:48 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Niet het, "kijk mij eens de mooiste, geilste godin van de wereld zijn. Totaal niet jaloers en eigenlijk zo veel leuker/spontaner/lekkerder/ dan allemaal die andere saaien mutsen van Nederland" toontje van het geheel.
Vast.
Je OP was zo lang en volgestouwd met nutteloze details dat daardoor hetgeen waar het om gaat uiteindelijk niet meer te volgen is voor mensen. En op den duur gaat die (zoals het overkomt) Zelfverheerlijkheid je tegenstaan.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:43 schreef laurawntr het volgende:
[..]
O, dat is al te lezen in mijn oorspronkelijk post. Maar iedereen raakt blijkbaar erg afgeleid door de inhoud...
Zoals ik al zei: met name in Frankrijk zagen wij meer en meer vrouwen zo zonnen en ik wilde weten of andere mensen wellicht deze manier van zonnen ook al in Nederland gespot hadden. Maar blijkbaar ben ik nog 1 van de weinige..
Daarnaast heb ik voor de volledigheid duidelijk willen schetsen HOE ik dan zon en wat dat eventueel voor reacties kan geven. Maar ik merk dat de "uitgebreidheid en gedetailleerdheid" door velen hier wordt gezien als aandachttrekkerij. Dat is dan een misvatting.
Dus doel was inderdaad om reacties te krijgen, positief of negatief. En natuurlijk weet ik dat velen hier mijn manier van zonnen "niet te pruimen" vinden, (hahaha, kon t niet laten) Maar anno 2011 had ik misschien ook wel een enkele liberale/ruimdenkendere mening meer verwacht...
Maar ik heb al wel gemerkt dat ik het niveau van commentaar en taalgebruik op dit forum iets verkeerd heb ingeschat. Ik denk ook dat het merendeel hier erg jong is en je moet natuurlijk niet met zo'n verhaal als de mijne in een brugklas gaan zitten want dan krijg je ook puberale reacties. Dus dat was mijn verkeerde inschatting.
En stiekem een beetje prettig gestoordquote:
*zoekt pittige korte kapsels voor lekkere gekke meiden op*quote:
Ik weet nog wel een mooi putje op het naaktstrand waar we ze dan in kunnen mikken!quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:46 schreef motorbloempje het volgende:
Ga je straks na school mee knikkeren Lienekien?
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:56 schreef BORRREETJEEE het volgende:
[..]
Ik weet nog wel een mooi putje op het naaktstrand waar we ze dan in kunnen mikken!
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:36 schreef Zolder het volgende:
Dit is ts:
Je bent trouwens een beetje verdwaald, het libelle forum is een stukje verderop.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:36 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Da's toch altijd met dit soort topics?
Daarom zijn ze zo heerlijk
Mag ik ook mee touwtjespringen? M'n knikkers zijn op.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:48 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik verlies steeds met knikkerentouwtjespringen?
ik ben tegenwoordig ook wordfeudfan
hahahahahahaha, ..............is wel leuk!quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:56 schreef BORRREETJEEE het volgende:
[..]
Ik weet nog wel een mooi putje op het naaktstrand waar we ze dan in kunnen mikken!
Lieve schat, ik geloof best dat je een mooie meid bent, maar je moet niet gaan overdrijven.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:51 schreef laurawntr het volgende:
[..]
Hèhè,.. eindelijk iemand die het ook opvalt!
Hoewel dit natuurlijk gedrag is hoor, voor vrouwen onderling!
Als ik b.v. gewoon op straat, in een winkel, of waar dan ook loop terwijl net van mijn werk kom en ik draag een mooi getailleerd zakelijk mantelpakje met een nette rok tot op de knie en een hoog hakje, dan trekt menig "Gerda" of welke andere burgertrut dan ook ook alweer een zure snuit omdat ze zien dat hun man ook net even 1 seconde te lang naar mij keek!
Terwijl als ik zelf een mooie vrouw zie lopen mijn man er zelfs op attendeer dat er een hele mooi vrouw voorbij loopt! (mocht hij die zelf nog niet gezien hebben..) Mijn ervaring is met andere vrouwen: hoe beter ze er zelf uizien hoe relaxter ze zijn onder andere (ook hele mooie) vrouwen! Hoe lelijker: hoe onzekerder, hoe zuurder en verdedigender dat dat helemaal niet zo is!!!
Zonnen enorm slecht voor je huid, ik zon om die reden echt nooit, als ik moet kiezen tussen een bruine huid en vroeg rimpels en een blanke huid en later rimpels ga ik toch liever voor het laatste.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:00 schreef laurawntr het volgende:
[..]
ja hoor, op mijn buik spreid ik ook mijn benen een beetje, allemaal voor een mooi egaal bruin-effect!
En het is nog erger: ik gebruik ook Starwhite (zoek die maar 's op allemaal!) om donker en licht zo mooi mogelijk op elkaar afgestemd te krijgen voor die mooie egale glossy Penthouse/Playboy look!
Dames: kan ik jullie allemaal aanraden! Jullie vriendjes/mannen zullen er zeker blij mee zijn! (en de mannen hier weten wel hoe die "look" eruit ziet!!!hahahaha!!
(o ja, pan.da: lukt het al een beetje? hahahaha)
nou dat lijkt me meer een huidziekte hoor..quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:34 schreef snakelady het volgende:
[..]
Zonnen enorm slecht voor je huid, ik zon om die reden echt nooit, als ik moet kiezen tussen een bruine huid en vroeg rimpels en een blanke huid en later rimpels ga ik toch liever voor het laatste.
Ik pas er toch voor om er zo uit te gaan zien.
[ afbeelding ]
Zo ziet een oudere vrouwenhuid er uit die teveel gezont heeft.quote:Op maandag 22 augustus 2011 20:19 schreef FUFR het volgende:
[..]
nou dat lijkt me meer een huidziekte hoor..
Het lijkt wel een chinees gezegdequote:Op maandag 22 augustus 2011 12:49 schreef Lienekien het volgende:
Wie haar pruim richting zon blootstelt, heeft haar voetzolen ook naar de koperen ploert gericht!
Mijn vagina ontwaakt!quote:Just try it if you have the occasion to tan naked or go to a nude beach. Remove your slip, but don't just lay down right away. Sit straight up with your legs open, and look at how your pussy seems to breath the fresh air and absorb the sunrays. You can see your labia move slowly as they swell and get engorged, as if your pussy is waking up out of its sleep.
Now apply a bit of tan lotion to your vulva. Hold your large lips with one hand and apply lotion to the outsides with the other hand. If you get horny or your pussy is secreting some drops of lubrication juices, resist the urge to touch the inside of the vagina because tanning lotion might irritate the mucous membranes.
Collega's die raar kijken, is dat ook NSFW?quote:
Ja goed topicquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:25 schreef Danielle83 het volgende:
Je kan veel zeggen over dit topic, maar TS heeft wel iets los gemaakt
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:26 schreef Stormqueen het volgende:
gewoon van achter naar voren afvegen dames, krijg je ook een bruine poes van
Ja. ik moest spontaan m'n broek losmaken bij de openningspost. Dat zijn de betere topicsquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:25 schreef Danielle83 het volgende:
Je kan veel zeggen over dit topic, maar TS heeft wel iets los gemaakt
Dat is wel erg uitzonderlijk. Sowieso ook niet haalbaar op de Hollandse stranden, met de Hollandse zomers.quote:
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:41 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Ja. ik moest spontaan m'n broek losmaken bij de openningspost. Dat zijn de betere topics
![]()
![]()
Dit is ook een uitzonderlijk topic.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat is wel erg uitzonderlijk. Sowieso ook niet haalbaar op de Hollandse stranden, met de Hollandse zomers.
Dat was in de eerste zin al duidelijk. Gelijk maten en rugnummers..... ik bedoel COME ONquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:54 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dit is ook een uitzonderlijk topic.
Denk je echt dat ik nog serieus reageer in dit topic? TS is al lang gevlogen en bovendien is ze een man.
ehm niet alleen vrouwenhuiden zien er lelijk uit, dit is wel erg extreem, door extreem veel zonquote:Op maandag 22 augustus 2011 20:41 schreef snakelady het volgende:
[..]
Zo ziet een oudere vrouwenhuid er uit die teveel gezont heeft.
Maar daarnaast is het ook gewoon slecht en kan je er idd huidziektes van krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |