ja, dan moet je even je naam en WF-naam toevoegen aan de lijst in dit topicquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 00:18 schreef gewoonfaye het volgende:
Kan ik de volgende ronde ook meedoen?
Nou, bij deze vast een uitslagquote:Op donderdag 25 augustus 2011 20:54 schreef DaMart het volgende:
Gefeliciteerd Rockfire.
Dit betekent dan dus ook dat de eerste ronde van de vierde competitie eindigt op 28 augustus om 23:59.
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:14 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou, bij deze vast een uitslag![]()
MPG - Anne / 339 - 340
Met 1 puntje verschil gewonnenPfjew!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:16 schreef MPG het volgende:
[..]
Gefeliciteerd
Dat is balenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.! Maar beter voor mij
!
Dan mag jij in de volgende ronde tegen Lyndaquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:14 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou, bij deze vast een uitslag![]()
MPG - Anne / 339 - 340
Met 1 puntje verschil gewonnenPfjew!
Invite gestuurdquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dan mag jij in de volgende ronde tegen Lynda.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:17 schreef DaMart het volgende:
Ik heb ineens 166 punten voor het woord 'afroming'. Zo veel punten voor 1 woord heb ik nog niet gezien in een potje met normaal speelveld.
>_<quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:26 schreef Joooo-pi het volgende:
Mijn potje met BasOne05 schiet niet echt op...
Hierbij een oproep aan BasOne05 om iets sneller te reageren
(Dit potje voor ronde 4, 1e spel loopt al vanaf zondag)
Tegen de winnaar van wedstrijd O, dus even afwachten nogquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:01 schreef Joooo-pi het volgende:
Dat was iid. dan wel beter geweestHet was voor mij het eerste potje voor de FOK!-competitie. Ik ga dat voortaan doen
Ik was wel op dreef, btw
Tegen wie moet ik dan nu?
Dat zijn mooie cijfers, tochquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:20 schreef DaMart het volgende:
541 punten in 1 potje... mijn hoogste score tot nu toe... en dat op een normaal speelveld.
Sorry ST.
Klopt, heb geresignd met een stel hopeloze stenen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 21:58 schreef DaMart het volgende:
Ronde 2:
L0we stopte bij een stand van: L0we - DaMart 222-334
Ze heeft gewonnen!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dan mag jij in de volgende ronde tegen Lynda.
dat was echt nog spannend tot de laatste zet! leuk potjequote:Op zondag 28 augustus 2011 14:57 schreef Anne het volgende:
[..]
Ze heeft gewonnen!
lynda - Anne / 306 - 304
*snif*!
Gek! Maar goed, ik heb hem ontvangen, dus we kunnen aan de slag, even kijken of we hem vandaag uit kunnen spelen!quote:Op maandag 29 augustus 2011 01:12 schreef Baghdaddy het volgende:
Ik krijg/kreeg geen invites! Pittie sorry, invite je nu!
Kan ook gewoon aan je verbinding liggen. Ik heb het ook wel eens gehad en even later stonden ze er dan ineens welquote:Op maandag 29 augustus 2011 09:22 schreef Ayca het volgende:
Geen idee waarom maar als ik naar wordfeud ga zijn mijn spellen verdwenen, kan dan ook niet verder spelen.Dus Fogel heeft gewonnen.
Vreemd... ik kreeg net de melding "Ayca resigned".quote:Op maandag 29 augustus 2011 09:22 schreef Ayca het volgende:
Geen idee waarom maar als ik naar wordfeud ga zijn mijn spellen verdwenen, kan dan ook niet verder spelen.Dus Fogel heeft gewonnen.
En het was niet genoeg...quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:28 schreef Pittie het volgende:
ons potje is ook nog niet af... wel ver richting het einde... (nog 8 stenen te verdelen)
maar ik weet niet of het potje vandaag uitgespeeld wordt... iig morgen!
Momenteel staat baghdaddy voor! Maar alles is nog mogelijk...
Je had mooie woorden ja!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 10:40 schreef DaFan het volgende:
Gewonnen van Joysa/N-ikie!
420-314
2x 7 letterwoord neergelegd
Op dinsdag 30 augustus 2011 10:28 schreef Pittie het volgende:
Klopt, gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 15:56 schreef maen het volgende:
MaxC resigned op de stand 243-224, wat betekent dat ik gewonnen heb.
Is mijn tegenstander al bekend Remlof/Luxuria?
De uitslag is dat ayca wegens technische problemen heeft 'opgegeven'.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 18:43 schreef DaMart het volgende:
Spreadsheet is bijgewerkt. We missen nog 5 uitslagen. Het gaat nog om deze wedstrijden:
remlof - Remlof - Luxuria - Luxuria
vancroba - vancroba - baaart - bart88b
heiden6 - heiden6 - Jeetjejom - Mama van J&E
Asskicker14 - Twisted_Twiddler - OmniRocket - OmniRocket
Fogel - Fogel1 - Ayca - Ayca
Hopelijk zijn die uitslagen vanavond bekend, en anders is het misschien een idee om gewoon maar te loten wie van deze mensen er doorgaan?
Aangepast in het document. Dat betekent dat de spelers van wedstrijd S nu ook bekend zijn.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 11:05 schreef Fogel het volgende:
[..]
De uitslag is dat ayca wegens technische problemen heeft 'opgegeven'.
Bij ayca was het probleem dat wordfeud de nukken had en heeft daarom het spel afgebroken. Ze stond met enkele punten voor, maar we hadden ook nog een aantal stenen te gaan, had beide kanten op kunnen gaan. Misschien dat meer mensen technische problemen hebben gehad en daardoor zijn gestopt?quote:Op donderdag 1 september 2011 14:54 schreef Rockfire het volgende:
Ik zat even te kijken naar het document, maar wat wordt er ontzettend veel gestopt in deze rondeKijk dat je stopt bij een stand van 147 - 427 zoals BasOne kan ik nog begrijpen, dan is het kansloos. Maar ik zie ook stoppers bij vrijwel gelijke stand... Dat is toch niet leuk meer voor de competitie???
Van ronde 4.1 is een derde van de potjes geëindigd doordat iemand is gestopt. Zoveel technische problemen? Er kunnen natuurlijk altijd redenen zijn, maar het viel me gewoon op, het zijn er echt extreem veel meer dan de vorige ronde...quote:Op donderdag 1 september 2011 14:58 schreef Fogel het volgende:
[..]
Bij ayca was het probleem dat wordfeud de nukken had en heeft daarom het spel afgebroken. Ze stond met enkele punten voor, maar we hadden ook nog een aantal stenen te gaan, had beide kanten op kunnen gaan. Misschien dat meer mensen technische problemen hebben gehad en daardoor zijn gestopt?
Zeker een goed potje! Scores steeds lekker dichtbij elkaarquote:Op donderdag 1 september 2011 17:01 schreef Baghdaddy het volgende:
Verloren van Fogel1, goed potje
Baghdaddy 338 - Fogel1 344.
Ben het wel met je eens! Ik heb het zelf ook wel gehad met Wordfeud maar heb me wel bewust opgegeven en ga het afmaken ookquote:Op donderdag 1 september 2011 15:05 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Van ronde 4.1 is een derde van de potjes geëindigd doordat iemand is gestopt. Zoveel technische problemen? Er kunnen natuurlijk altijd redenen zijn, maar het viel me gewoon op, het zijn er echt extreem veel meer dan de vorige ronde...
Een aantal posts boven je staat een lijst, die kan je aanvullenquote:Op donderdag 1 september 2011 21:07 schreef The_Dean het volgende:
Ik wil ook graag meedoen.
Fok!: The_Dean
Wordfeud: Ebut
Excuus, even overheen gelezenquote:Op donderdag 1 september 2011 21:11 schreef L0we het volgende:
[..]
Een aantal posts boven je staat een lijst, die kan je aanvullen
Wat een bende he?quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:41 schreef lynda het volgende:
Euhh hoe zit het nu met ronde 4?
Volgens excel Ronde 4.2 (tot 31-08 23:59):
Het is nu 2 september
Er loopt echt van alles door elkaar heen.. Competitie 5 zijn alweer inschrijvingen terwijl de helft van competitie 4 niet reageert/speelt of wat dan ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |