Juist of ook wel Plaza del Toricoquote:
quote:Op dinsdag 6 september 2011 18:37 schreef Piotr_x het volgende:
Chain of Rocks bridge , I270.
We rijden vanuit Missouri Illinois binnen.
Ik sta ook soms van mezelf te kijkenquote:Op woensdag 7 september 2011 20:34 schreef Piotr_x het volgende:
Bork heeft z'n hersens gebruikt om dit International Neuroscience Institute te vinden, dat in de vorm van een menselijk brein is gebouwd.
Heel even het hoogste gebouw ter wereld geweestquote:Op woensdag 7 september 2011 22:56 schreef Piotr_x het volgende:
Milwaukee, City Hall, North Water Street.
Die leverde inderdaad niks bruikbaars op, die bus uiteraard wel, die komen uit Nederland en ik vond een exportlijstje, tada.quote:Op donderdag 8 september 2011 22:20 schreef Piotr_x het volgende:
Zeer goed. M'n 'dwaalspoor' (lijkt wel een orthodoxe kerk) heeft nauwlijks gewerkt, denk ik.
Zeer slimme aanpak, complimenten! We moeten nu vrees ik hetzelfde doen met trams....quote:Op donderdag 8 september 2011 22:27 schreef bork het volgende:
[..]
Die leverde inderdaad niks bruikbaars op, die bus uiteraard wel, die komen uit Nederland en ik vond een exportlijstje, tada.![]()
Ik heb het niet uitgezocht maar ze zien er erg nieuw uit, zoeken naar huisstijl lijkt me dan de kortste weg.quote:Op donderdag 8 september 2011 22:35 schreef Piotr_x het volgende:
[..]
Zeer slimme aanpak, complimenten! We moeten nu vrees ik hetzelfde doen met trams....
Yup, Ik hoop dat bestuurder van die Opel even gewacht heeftquote:
Yepquote:
Grrr net te laatquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:12 schreef wollewop het volgende:
De streetviewauto was net iets interessanter dan het informatiebord![]()
Spoorwegviaduct te Ribblehead, Yorkshire, UK
quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:12 schreef wollewop het volgende:
De streetviewauto was net iets interessanter dan het informatiebord![]()
Spoorwegviaduct te Ribblehead, Yorkshire, UK
En ik maar naar aquaducten zoekenquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:12 schreef wollewop het volgende:
De streetviewauto was net iets interessanter dan het informatiebord![]()
Spoorwegviaduct te Ribblehead, Yorkshire, UK
quote:Op vrijdag 9 september 2011 21:46 schreef silverhill het volgende:
[..]
En ik maar naar aquaducten zoeken
Ja dat deed ik in het begin ook tot ik daar spoorwegviaducten tegenkwam. Ik was wel al overtuigd dat het in de UK moest zijn....quote:
Ik had 's middags in een ander topic dit viaduct ontdekt, schitterend gewoon (imho).quote:Op vrijdag 9 september 2011 22:13 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja dat deed ik in het begin ook tot ik daar spoorwegviaducten tegenkwam. Ik was wel al overtuigd dat het in de UK moest zijn....
grappig, ben een paar maanden terug hier nog onderdoor gereden.quote:
waarom kijk ik steeds als ze al geraden zijnquote:Op zondag 11 september 2011 21:26 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
2 Allée des Marronniers, Huningue, France
quote:Op maandag 12 september 2011 18:38 schreef wollewop het volgende:
National Museum of Australia, Canberra
quote:Op maandag 12 september 2011 21:45 schreef Piotr_x het volgende:
Denver Art Museum.
Te herkennen aan het stoffer en blik.
Spanje ja. Pyreneeën nee.quote:Op maandag 12 september 2011 23:48 schreef chufi het volgende:
[..]
Deze is al eens geweest, Spanje , Pirineën ergens was het volgens mij
En ik maar denken dat hij te moeilijk zou zijn.quote:Op dinsdag 13 september 2011 00:03 schreef chufi het volgende:
Parque picos de Europa was het dan... CANTABRIA, MIRADOR DEL CORZO, PUERTO DE SAN GLORIO
Ja nu je het zegt... Er komt hier wel eens een wielerwedstrijd aan..quote:Op dinsdag 13 september 2011 07:31 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
is er iets bekends te zien op de foto
zie wat koeien, een paar heuveltopjes en een meertje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |