Dat maakt dan ook weer duidelijk hoe traag je bent met het weghalen van anderzins racistische posts en valse beschuldigingen van antisemitisme.quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:52 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jodenhaters heb ik hier al wel waargenomen. Maar dat jij ze niet gezien hebt, vat ik op als compliment, dan zijn we snel genoeg met de antisemitische posts weghalen
Common sense will prevailquote:Op dinsdag 13 september 2011 14:08 schreef Disana het volgende:
Frutsel, nee, ik weet dat jullie veel wissen en waarschijnlijk ook noten in het topic. Ik bedoel dat het dweilen met de kraan open is omdat er geen consequenties volgen; en dat ligt bij mijn weten niet primair bij de moderatie.
En of iemand een jodenhater is. Mijn mening is oprecht dat ik zulke mensen daar niet zie. Ik zie provocatie tegenover propaganda, maar dat zegt mij niet dat de soep zo heet gegeten wordt als hij wordt opgediend.
Zoals ook bij antijoden posts, als het ook maar even een beetje door de beugel kan, laat ik het staan. Zowel over joden als over moslims als over indianen. En als het over de schreef gaat, haal ik het weg.quote:Op dinsdag 13 september 2011 14:03 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat maakt dan ook weer duidelijk hoe traag je bent met het weghalen van anderzins racistische posts en valse beschuldigingen van antisemitisme.
maar het is soms hard om lief te zijn met mensen die indireckt terreur supporten louter om dat ze denken israel heb geen recht om daar / hier te zijn . maar ok ik zal eens lief wezen .quote:Op dinsdag 13 september 2011 14:11 schreef timmmmm het volgende:
Wat fruts probeert te zeggen, C_N, is dat de goede raad van ondergetekende ook voor jou geldt. Jij kan af en toe ook flink tekeer gaan en schelden. Daar reageren anderen weer op, en niet alleen in dat topic, maar nog een week later in elk topic waar ze je tegenkomen.
Dus, voor alle partijen: Wees eens lief!
quote:[..]
Zoals ook bij antijoden posts, als het ook maar even een beetje door de beugel kan, laat ik het staan. Zowel over joden als over moslims als over indianen. En als het over de schreef gaat, haal ik het weg.
Ik kan je verzekeren dat ik vaker posts als kankerturk, kankeraap, of zoiets dergelijks heb weggehaald als kankerjood. Niet dat ik kankerjood wel eens laat staan, het komt gewoon veel minder voor.
Als een post van je weggehaald wordt, denk dan eerst eens bij jezelf na of het wel echt door de beugel kon, ipv meteen de zionistische/nsb mod de schuld te geven.
Toegegeven, soms gaat er wel eens een post teveel weg bij het ruimen, maar er wordt nooit een post verwijderd zonder aanleiding.
Moraal van het verhaal: Wees eens lief, en wij doen ook alleen maar ons best. Kritiek vind ik best, meteen over zionist beginnen niet.
En nu vind ik het wel weer genoeg geweest met deze discussie.
Antijodenposts, waar heb je het over zeg? Waarom zou je die laten staan?quote:Op dinsdag 13 september 2011 14:11 schreef timmmmm het volgende:
Zoals ook bij antijoden posts, als het ook maar even een beetje door de beugel kan, laat ik het staan. Zowel over joden als over moslims als over indianen. En als het over de schreef gaat, haal ik het weg.
Dat doe ik al als ik hem schrijf. Als die dan toch wordt weggehaald dan moet ik concluderen dat de beugel niet deugt. En niet op een manier dat er niks doorheen kan, want ik zie ook wat er allemaal kennelijk wel doorheen kan. Dan is het mij duidelijk dat er twee verschillende beugels zijn voor de beide kanten van de discussie.quote:Als een post van je weggehaald wordt, denk dan eerst eens bij jezelf na of het wel echt door de beugel kon, ipv meteen de zionistische/nsb mod de schuld te geven.
Ik kan niet over elke individuele mod oordelen, maar dat jullie je best doen is gewoon niet waar. Als jullie allemaal je best doet om eerlijk te modereren dan leidt dat tot andere uikomsten en zijn overwegingen als die van Frutsel al niet denkbaar. Als jij het zionistische trucje van iemand die kritiek op Israel heeft beschuldigen van jodenhaat toelaat en je collega's er zelfs in meegaan dan is dat een keuze om je modbevoegdheden daarvan in dienst te stellen, en is van eerlijke modereren geen enkele sprake.quote:Toegegeven, soms gaat er wel eens een post teveel weg bij het ruimen, maar er wordt nooit een post verwijderd zonder aanleiding.
Moraal van het verhaal: Wees eens lief, en wij doen ook alleen maar ons best. Kritiek vind ik best, meteen over zionist beginnen niet.
Dan heb je pech, want als jullie zo doorgaan omdat je het zo goed vindt gaan dan blijft die terugkomen.quote:En nu vind ik het wel weer genoeg geweest met deze discussie.
Je zou je bijvoorbeeld eens kunnen afvragen of ik een punt heb, je af kunnen vragen wat eerlijk modereren is in deze, wat racisme is en wat dat niet is, en hoe die beschuldiging als tactiek wordt ingezet, wie er nog meer scheldt en wie niet, wie er waarom zeurt om bans en verwijdering van posts en hoe dat uitpakt in de discussie. Kortom, je best doen eerlijk te modereren, en dan niet alleen jij persoonlijk, maar het hele gezelschap.quote:Op dinsdag 13 september 2011 14:41 schreef timmmmm het volgende:
Als je er werkelijk zo over denkt, vind ik dat heel jammer. Ik kan dan ook niets meer voor je doen,
Yvonne ken ik nog wel van een absurde ban met een absurde motivering en een absurde reactie. Dus ik denk ten eerste niet dat het veel zin heet, en ten tweede lijkt het erop dat het juist beleid is het zionisme hier een steuntje in de rug te geven. Alleen lijkt het me sterk dat wanneer je als mod daadwerkelijk je best doet jullie niet veel eerlijker zouden kunnen, zelfs binnen dat kennelijke beleid.quote:Wij maken het beleid in NWS niet, wij voeren het door. Als je werkelijk vindt dat we hier slechte mods zijn, moet je je punt naar forum@fok.nl, waar Snakey, netsplitter of yvonne het afhandelt.
Yvonne ontvangt geld van de Mossadquote:Op dinsdag 13 september 2011 14:56 schreef Weltschmerz het volgende:
en ten tweede lijkt het erop dat het juist beleid is het zionisme hier een steuntje in de rug te geven.
Wij allemaal. PR-stage bij de mossad schuift best goed.quote:Op dinsdag 13 september 2011 15:15 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Yvonne ontvangt geld van de Mossad
quote:Op dinsdag 13 september 2011 15:15 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Yvonne ontvangt geld van de Mossad
Doe d'r maar lollig over, maar de maat is vol.quote:Op dinsdag 13 september 2011 15:16 schreef waht het volgende:
[..]
Wij allemaal. PR-stage bij de mossad schuift best goed.
Ik wil best wat zeggen maar ik blijf daar bewust weg omdat ik van posters als papierversnipperaar (altijd trollen) en Disana (altijd draaien en verontwaardigd doen) een lekkende pen krijg. Flikker het topic maar dicht zodat het trieste postgedrag en provocerende gedrag niet meer in dat topic kan.quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:48 schreef Frutsel het volgende:
Misschien kunnen de PRO-israel gangers ook even hun gal spuwen over de in hun ogen zwaar benadeelde rechtse moderatie van dat topic. Als we toch bezig zijn.
Als jij wil dat het in jouw ogen provocerende postgedrag stopt moet je TR's zetten. Of je daar nu te flink voor bent of niet, je kan het anoniem doen. Je kan je verschuilen achter :"Ik ben geen NSB'er dus ik doe dat niet"... maar verlaag jezelf dan niet tot dezelfde methodes die je verwerpelijk vind in het topic en negeer het.quote:Op dinsdag 13 september 2011 15:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik wil best wat zeggen maar ik blijf daar bewust weg omdat ik van posters als papierversnipperaar (altijd trollen) en Disana (altijd draaien en verontwaardigd doen) een lekkende pen krijg. Flikker het topic maar dicht zodat het trieste postgedrag en provocerende gedrag niet meer in dat topic kan.
ja maar jou geduld is oneindigquote:Op dinsdag 13 september 2011 15:24 schreef waht het volgende:
Van mij heb je niks te vrezen hoor. Zie mijn inhoudelijke discussies met Kees22 in het betreffende topic.
ik frustreer mij aan de frustraties van een ander .quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:01 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Als jij wil dat het in jouw ogen provocerende postgedrag stopt moet je TR's zetten. Of je daar nu te flink voor bent of niet, je kan het anoniem doen. Je kan je verschuilen achter :"Ik ben geen NSB'er dus ik doe dat niet"... maar verlaag jezelf dan niet tot dezelfde methodes die je verwerpelijk vind in het topic en negeer het.
Let wel: ik zeg niet dat jij dat doet, maar dat het gewoon niet moet en daarbij is en blijft Fok een discussieforum, waarbij meningen recht tegen over elkaar kunnen staan en waarbij de één meer aanstoot neemt aan datgene wat gezegd wordt dan een ander. De verstandhouding tussen bepaalde users onderling legt veelal de basis voor de frustratie van welk topic dan ook.
Die zich weer aan jou ergeren, waar jij je weer aan ergert.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:24 schreef C_N het volgende:
[..]
ik frustreer mij aan de frustraties van een ander .
iddquote:Op dinsdag 13 september 2011 16:26 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Die zich weer aan jou ergeren, waar jij je weer aan ergert.
Ik ben daar zelf te flink voor, maar wordt die anonimiteit door alle mods en admins gerespecteerd? Mij bereikten namelijk wat andere signalen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:01 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Als jij wil dat het in jouw ogen provocerende postgedrag stopt moet je TR's zetten. Of je daar nu te flink voor bent of niet, je kan het anoniem doen.
Je kan onder je usernaam een TR maken, dan is het voor elke forumcrew zichtbaar, of anoniem. Als je anoniem een TR plaatst, kunnen alleen de admins (dus niet de FA's of moderators) achter je identiteit komen. En die zullen dat zelden tot nooit doen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 17:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik ben daar zelf te flink voor, maar wordt die anonimiteit door alle mods en admins gerespecteerd? Mij bereikten namelijk wat andere signalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |