Nooit pong gedaan op je TV ?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:54 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, dank je. Nooit gedaan of willen doen.
Na tennis op de Sinclair nooit meer spelletjes gedaan.
Wat?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:50 schreef kingtoppie het volgende:
Ik denk dat de mate van zelf heel erg willen leven te maken heeft met hoe jong je je voelt, hoe je je hoort te voelen... hoe jij je wilt voelen denk ik
Levenlust, maar ook de manier waarop.. als je een kind hebt leef je deels voor het kind, ik denk dat je je dan in een klap een stuk ouder voelt / gaat voelen, maar ik weet het nietquote:
Ik werk met kinderen. Het ene moment voel ik me net een groot kind ("zullen we een hut gaan maken?" of "wie doet er mee met verstoppertje?") andere momenten zijn natuurlijk serieuzer. Want je bent natuurlijk wel verantwoordelijk voor die kinderen. Als ouder zul je je vast ook behoorlijk verantwoordelijk voelen voor je kinderen, meer bezorgd zijn. Je gaat je dus ook deels juist ouder voelen. Kan ook minder je eigen weg gaan, dus minder tijd voor jonge/onbezonnen acties.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Levenlust, maar ook de manier waarop.. als je een kind hebt leef je deels voor het kind, ik denk dat je je dan in een klap een stuk ouder voelt / gaat voelen, maar ik weet het nietIk denk het alleen.
Ja, als ik ouders spreek over het krijgen van een kind, zeggen de meesten inderdaad dat ze zich snel oud(er) zijn gaan voelen sinds ze een kind hebben.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:11 schreef kingtoppie het volgende:
Dat is precies wat ik bedoel, overal genomen denk ik dus dat de verantwoording je ouder maakt dan meedoen met de kinderen - als je je dus een groot kind voelt - Je extremen komen tot uiting dus op sommige momenten ben je echt een groot kind, maar overall genomen...
Onbevangenheid, consequenties minder overzien...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:17 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Ja, als ik ouders spreek over het krijgen van een kind, zeggen de meesten inderdaad dat ze zich snel oud(er) zijn gaan voelen sinds ze een kind hebben.
Dat geloof ik meteen ja! Ergens is die onbevangenheid wel heel lekker. Niet teveel nadenken, gewoon aangaan en wel zien hoe het uitpakt. Het is niet altijd even verstandig, maar het heeft ook wel iets. Die onbevangenheid gaat er in het algemeen wel af inderdaad als je ouder wordt (ouder qua leeftijd, maar ook vader/moeder worden), dat maakt je leven een stuk stabieler en voorspelbaarder. Maar tegelijkertijd ga je dan het spontane, onbevangene missen. Want dat brengt ook veel leuke momenten.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:27 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Onbevangenheid, consequenties minder overzien...
Ik haat mezelf soms dat ik niet zo onbevangen ben en teveel nadenk over consequenties enzo...![]()
De jaren lijken gewoon voorbij te vliegen als je een kind krijgt. Aan de ene kant houdt het je jong, aan de andere kant denk je ineens "Wtf, ik heb een kind van 18", dat is dan zomaar ineens gebeurt, en ben je zelf 18 jaar ouder.....quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:17 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Ja, als ik ouders spreek over het krijgen van een kind, zeggen de meesten inderdaad dat ze zich snel oud(er) zijn gaan voelen sinds ze een kind hebben.
Nog even knipperen met je ogen en je hebt kleinkinderen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 01:30 schreef childintime het volgende:
De jaren lijken gewoon voorbij te vliegen als je een kind krijgt. Aan de ene kant houdt het je jong, aan de andere kant denk je ineens "Wtf, ik heb een kind van 18", dat is dan zomaar ineens gebeurt, en ben je zelf 18 jaar ouder.....
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 01:35 schreef golfer het volgende:
[..]
Nog even knipperen met je ogen en je hebt kleinkinderen.
Dat is het ook. oud wijf!quote:
Meestal komt er een soort reflectie-moment als de kinderen zelf kinderen krijgen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 01:51 schreef childintime het volgende:
![]()
Laat dan dat "bewuste kindje van destijds" dat ook zo voelenHoe krijg je dat voor elkaar
Dat zijn mooie momenten jaquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 01:55 schreef golfer het volgende:
[..]
Meestal komt er een soort reflectie-moment als de kinderen zelf kinderen krijgen.
Dan komen er allerlei vragen naar boven over hoe jij het vond en meegemaakt hebt.
Er zijn van die momenten in het leven: geboortes en overlijden dat er opeens vragen worden gesteld.
Sterkte.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 02:06 schreef golfer het volgende:
Morgen met B. even de as van haar moeder ophalen bij het crematorium en ergens uitstrooien is weer zo'n momentje.
Dus netjes op tijd naar bed nu.
Sterktequote:Op vrijdag 26 augustus 2011 02:06 schreef golfer het volgende:
Morgen met B. even de as van haar moeder ophalen bij het crematorium en ergens uitstrooien is weer zo'n momentje.
Dus netjes op tijd naar bed nu.
Neuh. Mijn ouders waren voor onze begrippen al snel "oud". Tegenwoordig is dat anders omdat alles zo snel gaat, je dankzij de medici langer fysiek goed voelt en men een zee van bezigheden heeft. Dat geeft je ook een jong gevoel.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 08:05 schreef Ghostbuster het volgende:
Zou iedereen zich niet jonger voelen dan hij eigenlijk is, omdat je niet wilt accepteren dat je ouder word?
Wat ik op een gegeven moment merkte, was dat ik niet zo door kon gaan. Ik ben al 18 jaar alleenstaande, werkende ouder en ben gewend om continue in de 5e versnelling te staan. Een jaar of 2-3 geleden was ik er ineens klaar mee. Ik realiseerde me dat ik toch al tegen de 50 ging lopen en niet meer de energie van een 20 jarige heb en dus rustig een stapje terug "mag" doen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 08:05 schreef Ghostbuster het volgende:
Zou iedereen zich niet jonger voelen dan hij eigenlijk is, omdat je niet wilt accepteren dat je ouder word?
Heb ik niet zo heel last van, vroeger dronk ik meer, dus naar verhouding is de bijkomtijd hetzelfde gebleven.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 01:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Als ik teveel gezopen heb dan duurt 't wat langer voor ik weer beetje ben bijgekomen.
Ik kan nog steeds niet tegen drank.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 01:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Als ik teveel gezopen heb dan duurt 't wat langer voor ik weer beetje ben bijgekomen.
? Wat?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 19:38 schreef timftw het volgende:
Ikzelf ben 170 maar ik doe dingen die iemand van 120 doet.
Nee hoor, prima geaccepteerd dat ik 40+ ben, sterker nog...ik zou niet eens terug willen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 08:05 schreef Ghostbuster het volgende:
Zou iedereen zich niet jonger voelen dan hij eigenlijk is, omdat je niet wilt accepteren dat je ouder word?
Lijkt mij ideaal om terug te kunnen... Kan je andere dingen beleven andere keuzes maken etcquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 20:16 schreef trovey het volgende:
[..]
Nee hoor, prima geaccepteerd dat ik 40+ ben, sterker nog...ik zou niet eens terug willen.
Helaas moet je ook weer door dingen heen die je niet kunt veranderen en dat waren me er een paar teveel.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 21:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Lijkt mij ideaal om terug te kunnen... Kan je andere dingen beleven andere keuzes maken etc
Ik zou wel terug willen, maar dan net als toen. Dus zonder de dingen die ik nu weet en zonder de ervaring die ik nu heb, want juist die dingen zorgen ervoor dat ik gegroeid ben. Anders lijkt het me heel lastig wordenquote:Op zondag 28 augustus 2011 01:04 schreef trovey het volgende:
[..]
Helaas moet je ook weer door dingen heen die je niet kunt veranderen en dat waren me er een paar teveel.
Ik doel meer op dingen als overlijden van dierbaren , dus echt dingen die je overkomen zonder dat je er iets aan kunt doen. Ik ben daar eenmaal doorgekomen maar zit er niet op te wachten dat nogmaals over te doen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 01:29 schreef childintime het volgende:
[..]
Ik zou wel terug willen, maar dan net als toen. Dus zonder de dingen die ik nu weet en zonder de ervaring die ik nu heb, want juist die dingen zorgen ervoor dat ik gegroeid ben. Anders lijkt het me heel lastig wordenIk heb geen spijt van de dingen die ik heb gedaan (en dat waren echt geen doorsnee dingen, dat waren dingen die echt maatschappelijk niet geaccepteerd worden
)
Nee, daar zit niemand op te wachten uiteraard. Dat heb ik ook meegemaakt, maar toch voel ik me nu daardoor niet wijzer, wat je zou denken op deze leeftijd.quote:Op zondag 28 augustus 2011 02:14 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik doel meer op dingen als overlijden van dierbaren , dus echt dingen die je overkomen zonder dat je er iets aan kunt doen. Ik ben daar eenmaal doorgekomen maar zit er niet op te wachten dat nogmaals over te doen.
Ik heb wel gemerkt dat ik na dit soort dingen (overlijden beide ouders en daarna zelf ziek worden) wel een flinke stap gemaakt heb in mijn geestelijke ontwikkeling...of dat wijzer worden is is een tweede.quote:Op zondag 28 augustus 2011 02:54 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee, daar zit niemand op te wachten uiteraard. Dat heb ik ook meegemaakt, maar toch voel ik me nu daardoor niet wijzer, wat je zou denken op deze leeftijd.
ik kom niet meer in slaap, laptop maar weer aangedaan, post zal wel wat warrig overkomen, sorry
Je denkt bewuster na over het leven denk ik na zulke dingen meegemaakt te hebben. Je leeft bewuster, weet dat het ook zomaar ineens voorbij kan zijn. Als je 16 bent is het leven 1 groot feest; alles zal altijd zo blijven als het op dat moment is. Naarmate je meer van dit soort dingen meemaakt wordt je wijzer. Je leert het leven kennen en hoe vergankelijk en snel alles is. Daar door leef je zelf je leven bewuster; geniet meer van de kleine dingen. Ik denk dat dat wel wijsheid is ja, je leeft meer met de dimensie van de vergankelijkheid; je bent je bewuster van de tijd die je leeft.quote:Op zondag 28 augustus 2011 03:27 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik heb wel gemerkt dat ik na dit soort dingen (overlijden beide ouders en daarna zelf ziek worden) wel een flinke stap gemaakt heb in mijn geestelijke ontwikkeling...of dat wijzer worden is is een tweede.
Ik geniet meer van de kleine dingen en ben minder gericht op het materialisme...voor mij hoeft die nieuwste van het nieuwste tv niet, ik geniet net zo van mijn oude tv van 10 jaar oud.quote:Op donderdag 1 september 2011 01:51 schreef childintime het volgende:
[..]
Je denkt bewuster na over het leven denk ik na zulke dingen meegemaakt te hebben. Je leeft bewuster, weet dat het ook zomaar ineens voorbij kan zijn. Als je 16 bent is het leven 1 groot feest; alles zal altijd zo blijven als het op dat moment is. Naarmate je meer van dit soort dingen meemaakt wordt je wijzer. Je leert het leven kennen en hoe vergankelijk en snel alles is. Daar door leef je zelf je leven bewuster; geniet meer van de kleine dingen. Ik denk dat dat wel wijsheid is ja, je leeft meer met de dimensie van de vergankelijkheid; je bent je bewuster van de tijd die je leeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |