Datamining natuurlijk.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 15:12 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
o
[..]
zolang het technische gezien niet nodig is, doe ik het niet. een conducteur zei eens: ja je moet wel inchecken! zo is het niet geldig! waarom dat dan moest wist hij mij niet te vertellen.
Die rijtuigen zijn militaire begeleidingsrijtuigen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 15:45 schreef Dr_Flash het volgende:
3. Amersfoort. RN 6470 met twee onbekende grijze rijtuigen. Iemand enig idee wat dit is of waar het bij hoort? Er stonden trouwens ook een aantal Plan U's in keurig NS-geel met blauwe banen daar, ook lang niet gezien![]()
[ afbeelding ]
Een mat'54 erachter zou wat neus betreft ook niet verkeerd staanquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 15:45 schreef Dr_Flash het volgende:
2. Amersfoort. Een aardige line-up van de 4202, de 2992 en een rode Plan U.
[ afbeelding ]
Vroeger zag dat wasemmertje er toch een stukkie beter uitquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 15:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo, even wat plaatjes van gisteren:
1. Leeuwarden. Doooon't steal mah bucket!!![]()
[ afbeelding ]
Een steward weet ik niet, maar tot Nsch gaat er wel een extra machinist mee. De trein splitst namelijk in Nsch in een deel naar Leer en een deel naar Groningen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:17 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Volgens mij krijg je die tussen Nieuweschans en Leer altijd want op dat traject gaat er altijd een steward van Arriva mee en die heeft tussen Groningen en Nieuweschans de koffieleut al met de mcn gedaan dus maakt tussendoor dan maar een rondje langs de reizigers.
Eigenlijk zou het wel tof zijn om daar ook nog een stel voor Veendam aan te hangen. Kan je lekker met vleugeltreinen gaan klooien en zoquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:01 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Een steward weet ik niet, maar tot Nsch gaat er wel een extra machinist mee. De trein splitst namelijk in Nsch in een deel naar Leer en een deel naar Groningen.
De Noord-Oost maar dan in het klein?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:03 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Eigenlijk zou het wel tof zijn om daar ook nog een stel voor Veendam aan te hangen. Kan je lekker met vleugeltreinen gaan klooien en zo
Om 5.45 's ochtends splitst er wel wat op Zuidbroek richting Veendam.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:03 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Eigenlijk zou het wel tof zijn om daar ook nog een stel voor Veendam aan te hangen. Kan je lekker met vleugeltreinen gaan klooien en zo
Dat is maar een deel van de dag zo. De rest van de tijd rijdt de trein naar Winschoten door naar Nieuweschans en staat deze daar een half uur te wachten op de volgende inzetquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:01 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Een steward weet ik niet, maar tot Nsch gaat er wel een extra machinist mee. De trein splitst namelijk in Nsch in een deel naar Leer en een deel naar Groningen.
Ja precies. Doorgaande stellen Stavoren - Veendam en Harlingen - Leer, en vleugelen maarquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:07 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
De Noord-Oost maar dan in het klein?![]()
Zal wel lekker langs het perron passen in Almelo De Riet, die 72 bakken van jequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:35 schreef dennistd het volgende:
Zo stel ik ook een vleugeltrein (Enschede/Oldenzaal)-Hengelo-Almelo-(Mariënberg/Nijverdal/Deventer)-Zwolle-Lelystad-Almere-(Utrecht/Schiphol/Amsterdam) voor...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
je vergeet amersfoort, zowel vanuit deventer/almelo als uit almere!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:35 schreef dennistd het volgende:
Zo stel ik ook een vleugeltrein (Enschede/Oldenzaal)-Hengelo-Almelo-(Mariënberg/Nijverdal/Deventer)-Zwolle-Lelystad-Almere-(Utrecht/Schiphol/Amsterdam) voor...
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zal wel lekker langs het perron passen in Almelo De Riet, die 72 bakken van je
Gewoon het perron verlengenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Altijd onderweg naar het avontuur
Oh ja dat staat op 70 iddquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:16 schreef James1988 het volgende:
72 bakken, dan krijgen we mooi weer het record voor langste reizigerstrein terug
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |