Goed, die vonden het allemaal jammer dat ik het uitmaaktequote:Op zondag 14 augustus 2011 23:50 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Hoe heb je je vorige vriendjes behandeld=
Ik voel me singlequote:Op zondag 14 augustus 2011 23:39 schreef heloef het volgende:
Half twaalf en het gaat niet over seks, dit is ook wat nieuws.
Ik niet, mijn hormonen.quote:
alsof je mij op mijn woord gaat gelovenquote:
warum das?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:51 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik voel me singleDaarom wil ik het er niet over hebben
Tjah dat moet idd uitgeprobeerd worden!quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:51 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
alsof je mij op mijn woord gaat geloven
Wat?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:51 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik voel me singleDaarom wil ik het er niet over hebben
Kijk, daar komt de wijsheid.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:52 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
niet naar je hormonen luisteren, dat is slecht.
Ja jij hebt makkelijk praten.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:52 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
niet naar je hormonen luisteren, dat is slecht.
Ik eet stoommaaltijden, het enige andere geval met een hartslag in dit huis is mijn kat (waarmee ik één gezamelijk hobby heb: eten) en ik zit aan een wijntje met sbs6 en nu rtl8. Straks ga ik nog een dekentje pakken en mijn bril opzetten.quote:
Het is bewezen dat meditatie goed is voor stress, dus misschien is het ook wel goed voor je hormonen?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:53 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja jij hebt makkelijk praten.
Soms voel ik me gewoon wereldvreemd.
hoezo liefje?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:53 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja jij hebt makkelijk praten.
Soms voel ik me gewoon wereldvreemd.
Je moet wel iets aan je communicatie doen, want die is echt belabberdquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:53 schreef Karzai het volgende:
[..]
ik heb wel wat in m'n bestand zitten
die wonen allemaal ver wegquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:53 schreef Karzai het volgende:
[..]
ik heb wel wat in m'n bestand zitten
Dat is niet single, dat is gewoon 'student'. Alleen jammer van de commerciële zenders en bnn dat je ook gekeken hebt, oh, en de tros, had ik vernomen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:54 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik eet stoommaaltijden, het enige andere geval met een hartslag in dit huis is mijn kat (waarmee ik één gezamelijk hobby heb: eten) en ik zit aan een wijntje met sbs6 en nu rtl8. Straks ga ik nog een dekentje pakken en mijn bril opzetten.
Ieder nadeel heeft z'n voordeelquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:54 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
die wonen allemaal ver weg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |