Schijnt een verdachte van een schietpartij te zijn neergeschoten door de politie: http://yfrog.com/z/h8hgoykj.quote:Politie Rotterdam schiet verdachte schietpartij neer
Laatste update: 14 augustus 2011 21:46 info
ROTTERDAM - De politie heeft zondag aan het begin van de avond in Rotterdam een man neergeschoten die kort daarvoor betrokken was bij een schietpartij.
De verdachte is in het bovenlichaam geraakt, liet een woordvoerder van de politie weten.
De schietpartij had plaats aan de Langenhorst in de deelgemeente Charlois. Het optreden van de politie gebeurde in de Strijensestraat in de naburige deelgemeente Feijenoord.
De politie gaat er van uit dat er aan de Langehorst geen gewonden zijn gevallen. ''We hebben althans geen meldingen ontvangen'', aldus de woordvoerder.
Tram
Getuigen hadden gemeld dat de schutter de tram naar de Beijerlandselaan had genomen. De politie stopte de tram en doorzocht het voertuig. De man werd niet aangetroffen. Even later zagen agenten in de Strijensestraat de verdachte lopen.
Hij zette het om een lopen waarop de politie enkele schoten loste. Een van de kogels raakte de verdachte in het bovenlijf. De man is aangehouden en overgebracht naar een ziekenhuis. Hij verkeert niet in levensgevaar, aldus de politie.
Gespannen sfeer
Het optreden van de politie trok veel bekijks. Er ontstond een gespannen sfeer toen de politie de afzetting ruimer wilde maken. Na wat trek- en duwwerk over en weer, werd het wat rustiger in de Strijensestraat en omgeving.
Dat.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:34 schreef Ketchupcurry het volgende:
Ah, ze hebben een reden gevonden, nou breek maar los.
Hoe kom je erbij dat het rellen zijn? Dit ziet eruit als een dwaas die is neergeknald.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:32 schreef Scrummie het volgende:
Schijnt een verdachte van een schietpartij te zijn neergeschoten door de politie: http://yfrog.com/z/h8hgoykj.
Vervolgens een groep van 180 man die aan het vechten is met de politie.
Gehoord.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het rellen zijn? Dit ziet eruit als een dwaas die is neergeknald.
Ik gok op foto van een eerder incident.
quote:18:41:03 14-08-11 -ALPHA- 419 Schietpartij 1 Langenhorst rt, verdachte neergeschoten streyensestraat
1430020 Politie Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (PersInfo)
18:32:24 14-08-11 -ALPHA- 419 Schietpartij 1 Langenhorst rt
1430060 Politie Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (?)
Hier: http://yfrog.com/h8hgoykjquote:
Zie je? Daar gaat TS alweer met z'n rellenquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:38 schreef remlof het volgende:
Politie schiet gewapende man neer in Rotterdam-Zuid
Gaat Nembrionic met zijn snelle conclusiequote:Op zondag 14 augustus 2011 19:40 schreef remlof het volgende:
En: Ongeregeldheden na schietpartij in Rotterdam-Zuid
Dit topic gaat over Rotterdam.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:43 schreef marcb1974 het volgende:
Ach, het kan er alleen maar beter op worden in rotterdan
quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:43 schreef Nuchterheid het volgende:
Politie die daders neerschiet, altijd +1
Pardon:quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:42 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gaat Nembrionic met zijn snelle conclusie
1. er zijn geen rellen. Er zijn "ongeregeldheden" -kloptquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het rellen zijn? Dit ziet eruit als een dwaas die is neergeknald.
Ik gok op foto van een eerder incident.
Van een gespannen sfeer naar rellen vind ik anders ook behoorlijk snelquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:42 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gaat Nembrionic met zijn snelle conclusie
Godsamme zeg, wat ben jij een bijdehand ventjequote:Op zondag 14 augustus 2011 19:44 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Pardon:
[..]
1. er zijn geen rellen. Er zijn "ongeregeldheden" -klopt
2. het was een dwaas - klopt
3. die is neergeknald - klopt
4. ik gok op een eerder incident - fout
3 van de 4. Welke "snelle conclusie" had jij het nou over?
Vervolgens: "Maar "gehoord" is natuurlijk altijd weer erg gevaarlijk. Geruchten enzo. Dus even afwachten."
En dat even afwachten is beloond. Dus....nu jij weer.
Thanksquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Godsamme zeg, wat ben jij een bijdehand ventje
Nee, ongeregeldheden zijn mensen die verhaal komen halen bij de politie en misschien een keertje een klap uitdelen aan iemand anders.quote:Punt 1 is onzin, rellen/ongeregeldheden, same shit. Verder kan je de pleuris krijgen anders rel ik je 't topic uit
quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:38 schreef remlof het volgende:
Politie schiet slapende man neer in Rotterdam-Zuid
Jaja, einde discussie, jij wint, wat jij wil.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Thanks
[..]
Nee, ongeregeldheden zijn mensen die verhaal komen halen bij de politie en misschien een keertje een klap uitdelen aan iemand anders.
Rellen is een groep mensen die knokken, de boel slopen etc.
Dus je kunt nu wel lekker stoer doen maar voorlopig zit je er zelf naast met je "snelle conclusie".
Troll.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
rellen/ongeregeldheden, same shit.
Eindetwitter:flashphotoNL twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:43:45De rust lijkt een beetje teruggekeerd aan de Beijerlandselaan / Strijensestraat. reageer retweet
Zon gaat zo onderquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:52 schreef DancingPhoebe het volgende:
Iedereen is natuurlijk naar huis omdat Zomergasten zo begint.
Wel iemand met een pistool uiteindelijk, kleine nuancequote:Op zondag 14 augustus 2011 19:53 schreef De_Nuance het volgende:
We zijn net gebeld door iemand die er woont.
Gaat schijnbaar om voornamelijk Antilliaanse jongeren en politie heeft menigte uit elkaar geslagen met stokken.
Die man die ons gebeld had heeft zelf ook een klap gekregen van de agenten, maar goed verkeerde man op verkeerde plaats.
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Mits daadwerkelijk zo gebeurt, prima optreden van de politiequote:Op zondag 14 augustus 2011 19:53 schreef De_Nuance het volgende:
We zijn net gebeld door iemand die er woont.
Gaat schijnbaar om voornamelijk Antilliaanse jongeren en politie heeft menigte uit elkaar geslagen met stokken.
Die man die ons gebeld had heeft zelf ook een klap gekregen van de agenten, maar goed verkeerde man op verkeerde plaats.
Wat een praatjesmakerquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Onschuldig, maar met een vuurwapen op zak, die hij kort daarvoor nog gebruikt heeftquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
twitter:MOosterwaal twitterde op zondag 14-08-2011 om 20:01:58De drukte zou zich verplaatsen naar de Langenhorst, daar is de schietpartij begonnen. Er zouden 150 Feyenoord hooligans zijn reageer retweet
Onschuldige jongen met een pistool op zak?quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Is daar heel normaal joh, je weet toch.quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:04 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Onschuldige jongen met een pistool op zak?
Halcon is aanwezig?quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:01 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Onschuldig, maar met een vuurwapen op zak, die hij kort daarvoor nog gebruikt heeft
quote:Twitterrellen in Rotterdam na schietpartij
In Rotterdam-Zuid is door de politie een nog onbekende man neergeschoten, die kort daarvoor zelf betrokken was bij een schietpartij. De verdachte is in de borst geraakt. Het is niet duidelijk of de man in levensgevaar verkeerd, zo lezen we op de site van de Telegraaf.
Als gevolg van de schietpartij ontstaat er in de buurt een grimmige sfeer. Op twitter worden al snel vergelijkingen gemaakt met de rellen in London begin deze week, eveneens nadat de politie iemand had neergeschoten.
23 politieauto’s zouden ter plaatsen zijn, Feyenoord supporters zijn onderweg, ME arriveert en voert charges uit, traumahelikopter is ingezet: Terwijl op Twitter wordt gesuggereerd dat heet Rotterdam-Zuid in brand staat, zingen de 180 omstanders de politie in werkelijkheid alleen maar een beetje toe. Volgens een politiewoordvoerder was er alleen maar sprake van een beetje duw en trekwerk. De eerste politiewagens zijn inmiddels uit de wijk weggereden. #stormineenglaswater
http://hoax.blog.nl/nieuw(...)rdam-na-schietpartij
quote:Op zondag 14 augustus 2011 20:20 schreef Plastic_zak het volgende:
Ik hoop dat de ME al klaar staat met traangas en kogels
Hoho, dat is een verrijking. Wijken zonder dat soort gasten zijn saai joh, daar wil je helemaal niet wonen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jaja, einde discussie, jij wint, wat jij wil.
Even ter verduidelijking.quote:Terwijl op Twitter wordt gesuggereerd dat heet Rotterdam-Zuid in brand staat, zingen de 180 omstanders de politie in werkelijkheid alleen maar een beetje toe. Volgens een politiewoordvoerder was er alleen maar sprake van een beetje duw en trekwerk. De eerste politiewagens zijn inmiddels uit de wijk weggereden. #stormineenglaswater
Alhoewel het racistisch klinkt, denk ik echt dat het rustiger zou worden danquote:Op zondag 14 augustus 2011 20:02 schreef Psy-freak het volgende:
Gewoon wat KFC spul rondstrooien, zo over.
Kip lijkt me effectiever.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:36 schreef speknek het volgende:
Gewoon hamburgers rondstrooien, raken ze afgeleid.
Op de foto dacht ik lichtegtinten te zien, en ging dus er vanuit dat ze aan de ramadan warenquote:
Je kan toch niet gaan rellen op een nuchtere maagquote:Op zondag 14 augustus 2011 21:36 schreef speknek het volgende:
[..]
Op de foto dacht ik lichtegtinten te zien, en ging dus er vanuit dat ze aan de ramadan waren.
Juist wel. Mensen worden chagrijnig van te weinig eten.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:40 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je kan toch niet gaan rellen op een nuchtere maag
Even wachten hoor. We hebben een flapdrop die loopt te schieten, en jij gaat nu zeiken op de politiebond?quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:38 schreef MakkieR het volgende:
En zoals altijd zegt de politiebond " De toename komt door het toegenomen geweld op straat en door de verruwing van de maatschappij." Op naar de volgende politie schiet incident, de heren lullen zich er toch wel uit.
Als hij tijdens het vluchten zichtbaar een wapen bij zich draagt na een schietpartij moet de politie wel schieten.quote:
quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:26 schreef De_Nuance het volgende:
Kan iemand de titel veranderen in 'Duwen en Trekken in Rotterdam'
Dekt de lading beter
de situatie wordt dreigend als iemand een pistool bij zich draagt en daarmee aangeeft berijdt te zijn om dodelijk geweld te gebruikenquote:Op zondag 14 augustus 2011 22:50 schreef MakkieR het volgende:
Nee je schiet pas wanneer je je bedreigt voelt, niet wanneer iemand vlucht, kunt kunt hem ook eerst vast zetten en mocht hij dan nog tegenstribbelen en dreigend worden dan pas gebruik je geweld..eerder niet, het is geen wilde westen.
Er was bekend dat hij een vuurwapen bij zich droeg. Sterker nog: met dat vuurwapen was hij betrokken bij een schietpartij eerder op die dag. Daar werd hij voor gezocht. Dus hij was én in het bezit van een vuurwapen, én hij was vuurwapengevaarlijk.quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:50 schreef MakkieR het volgende:
Nee je schiet pas wanneer je je bedreigt voelt, niet wanneer iemand vlucht, je kunt hem ook eerst vast zetten en mocht hij dan nog tegenstribbelen en dreigend worden dan pas gebruik je geweld..eerder niet, het is geen wilde westen.
tering, ga jij ff lekker snel terug naar de dimentie waar jij normaliter in leeft?quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:38 schreef MakkieR het volgende:
En zoals altijd zegt de politiebond " De toename komt door het toegenomen geweld op straat en door de verruwing van de maatschappij." Op naar de volgende politie schiet incident, de heren lullen zich er toch wel uit.
nee dan heeft hij een onschuldige burger neergeschotenquote:Op zondag 14 augustus 2011 22:56 schreef MakkieR het volgende:
En wat als de agent mis schiet en een onschuldige burger ermee dood schiet is het dan nog steeds gepast geweld? denk toch na man...
En had dat niet voor het zelfde geld kunnen gebeuren...zeg nou eerlijk..quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dan heeft hij een onschuldige burger neergeschoten
dat mag in principe niet denk ik
ja dat kanquote:Op zondag 14 augustus 2011 22:58 schreef MakkieR het volgende:
[..]
En had dat niet voor het zelfde geld kunnen gebeuren...zeg nou eerlijk..
daarom leren de agenten schieten en zullen ze niet schieten als hij te dichtbij andere mensen isquote:Op zondag 14 augustus 2011 22:56 schreef MakkieR het volgende:
En wat als de agent mis schiet en een onschuldige burger ermee dood schiet is het dan nog steeds gepast geweld? denk toch na man...
Daarvoor worden ze getraind.quote:Op zondag 14 augustus 2011 22:56 schreef MakkieR het volgende:
En wat als de agent mis schiet en een onschuldige burger ermee dood schiet is het dan nog steeds gepast geweld? denk toch na man...
Even wat verder nadenken wat een schiet achtervolging voor risico's met zich mee brengt, elk ander alternatief is namelijk veel beter, dan meteen onachtzaam erop los schietenquote:Op zondag 14 augustus 2011 22:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja dat kan
dat maakt het schieten niet meer of minder rechtmatig
dat er meteen onachtzaam op los is geschoten zit je er zelf bij te verzinnenquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:01 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Even wat verder nadenken wat een schiet achtervolging voor risico's met zich mee brengt, elk ander alternatief is namelijk veel beter, dan meteen onachtzaam erop los schieten
dat hebben ze toch gedaan? ze schoten pas toen hij solitair stond, na een achtervolging, en nadat hij ging voor zijn eigen wapen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:01 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Even wat verder nadenken wat een schiet achtervolging voor risico's met zich mee brengt, elk ander alternatief is namelijk veel beter, dan meteen onachtzaam erop los schieten
wat het wasquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:03 schreef MakkieR het volgende:
Sorry getraind of niet getraind een fout is snel gemaakt, zeker wanneer de politie het gevoel krijgt dat schieten bij een achtervolging legitiem is.
Hij ging niet voor zijn wapen, want hij is in zijn rug geschoten tijdens het wegrennen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:02 schreef BrandX het volgende:
[..]
dat hebben ze toch gedaan? ze schoten pas toen hij solitair stond, na een achtervolging, en nadat hij ging voor zijn eigen wapen.
het is ook legitiemquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:03 schreef MakkieR het volgende:
Sorry getraind of niet getraind een fout is snel gemaakt, zeker wanneer de politie het gevoel krijgt dat schieten bij een achtervolging legitiem is.
Als een vuurwapengevaarlijk persoon naar zijn vuurwapen grijpt IS het schieten van de politie legitiem.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:03 schreef MakkieR het volgende:
Sorry getraind of niet getraind een fout is snel gemaakt, zeker wanneer de politie het gevoel krijgt dat schieten bij een achtervolging legitiem is.
zolang iemand die net geschoten heeft ook maar lijkt te grijpen naar een mogelijk vuurwapen is hij al verdacht genoeg om als schietschijf te dienenquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:05 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Hij ging niet voor zijn wapen, want hij is in zijn rug geschoten tijdens het wegrennen.
Bron?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:05 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Hij ging niet voor zijn wapen, want hij is in zijn rug geschoten tijdens het wegrennen.
quote:Agenten zagen even later op de Streijensestraat een man lopen die aan het signalement voldeed. Toen ze hem aanspraken, maakte hij een verdachte beweging. De agenten dachten dat de man naar zijn wapen wilde grijpen en schoten hem in de borst..
Word, yo.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:08 schreef sp3c het volgende:
het doet er helemaal niet toe of hij naar zijn wapen greep of niet
het was bekend dat hij er 1 bij zich had, bereid was deze te gebruiken en vluchtte voor de politie
dan moet je schieten ... voor hetzelfde geld raakt hij zijn achtervolgers kwijt en schiet hij ergens anders iemand neer
nee je laat hem niet schieten, je probeert de man te arresteren door hem te blokkeren met politieauto's wat 10 jaar geleden heel normaal was. Als hij dreigt zijn wapen dan te trekken heeft men alle recht om de verdachte neer te schieten.quote:
Zie hierboven..mijn bron. Niet mijn natte duim.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:10 schreef MakkieR het volgende:
[..]
nee je laat hem niet schieten, je probeert de man te arresteren door hem te blokkeren met politieauto's wat 10 jaar geleden heel normaal was. Als hij dreigt zijn wapen dan te trekken heeft men alle recht om de verdachte neer te schieten.
Toen de 28-jarige verdachte ergens anders door de politie werd gesignaleerd, sloeg hij op de vlucht. Een agent schoot de man daarop in zijn rug. Hij is naar het ziekenhuis gebracht en verkeert buiten levensgevaar.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:09 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Bron?
Hier is mijn bron: http://www.mediatv.nl/201(...)j_in_Rotterdam-Zuid_(video).html
[..]
quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:05 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Hij ging niet voor zijn wapen, want hij is in zijn rug geschoten tijdens het wegrennen.
Is het niet fijn dat je zoiets kunt onderbouwen? Maar ook volgens jouw bron is het dus een geldige schietactie. Dus wat is je punt?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:12 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Toen de 28-jarige verdachte ergens anders door de politie werd gesignaleerd, sloeg hij op de vlucht. Een agent schoot de man daarop in zijn rug. Hij is naar het ziekenhuis gebracht en verkeert buiten levensgevaar.
http://nos.nl/artikel/264(...)schiet-man-neer.html
Pcies...één grote paniek-peeuwerij dit topicquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:12 schreef sp3c het volgende:
beide bronnen zeggen 'good shoot!'
waren ook geen rellen dus ... slotje?
Het is duidelijk hoe agressief de maatschappij geworden is, dat is al duidelijk te lezen op deze forum. hoop dat de politie niet per ongeluk een van jullie raakt tijdens een schiet incident.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:12 schreef BrandX het volgende:
[..]ben jij een mattie van de neergeschoten dude ofzo
hij heeft geschoten, meermalen, en ging voor zijn pistool. Is in de borst geschoten.
get a life
als de politie niet had geschoten en hij had een burger neergeschoten had de politie zeker dom en ondoortastend geweest voor jou? Zo'n type ben je wel
ik laat het hierbij wat jou betreft. Je bent echt totaal niet serieus te nemen. Als politie in dit geval al niet mag schieten van je, dan kunnen we de politie net zo goed afschaffen.
quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:15 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Het is duidelijk hoe agressief de maatschappij geworden is, dat is al duidelijk te lezen op deze forum. hoop dat de politie niet per ongeluk een van jullie raakt tijdens een schiet incident.
Duidelijk, trollpost. Ban?quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:15 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Het is duidelijk hoe agressief de maatschappij geworden is, dat is al duidelijk te lezen op deze forum. hoop dat de politie niet per ongeluk een van jullie raakt tijdens een schiet incident.
Dat politie niet zomaar luk raak in in rond mag schieten met het excuus dat de maatschappij steeds agressiever wordt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:15 schreef sp3c het volgende:
dat hopen we allemaal
wat is je punt nu eigenlijk?
Alleen als dat legitiem is hè. En er geen getuigen omstanders in de buurt zijn.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:16 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Duidelijk, trollpost. Ban?
Of zullen we je maar gelijk een nekschot geven?
Hehe subtielquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:17 schreef sp3c het volgende:
vriendelijk als ik ben hoop ik dat ze MakkieR ook niet doodschieten trouwens ook al is hij tegen het schieten
daar zijn we het dan niet mee eens maat.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:18 schreef sp3c het volgende:
er is nog steeds geen sprake van lukraak in het rond schieten
ze schoten niet zomaar lukraak in het rondquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:17 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dat politie niet zomaar luk raak in in rond mag schieten met het excuus dat de maatschappij steeds agressiever wordt.
Als de politie niet had geschoten, dan had de man voor de 2e keer op 1 dag zijn pistool gebruikt. Over agressief gesproken.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:17 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dat politie niet zomaar luk raak in in rond mag schieten met het excuus dat de maatschappij steeds agressiever wordt.
baseer het maar ergens op maatquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:18 schreef MakkieR het volgende:
[..]
daar zijn we het dan niet mee eens maat.
lukraak schieten is een pistool trekken en je doel niet rakenquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:20 schreef MakkieR het volgende:
iemand in de rug schieten, valt mij onder lukraak schieten.
Ook nietquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:20 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
lukraak schieten is een pistool trekken en je doel niet raken
zoals eerder die dag in Rotterdam
De politie heeft duidelijk een zwaarder caliber nodig.quote:Hij is naar het ziekenhuis gebracht en verkeert buiten levensgevaar.
Of ie nou in de rug of in de borst is geraakt doet er niet toe. Wat er wel toe doet is dat hij naar zijn wapen greep. Voor de 2e keer op een dag.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:20 schreef MakkieR het volgende:
iemand in de rug schieten, valt mij onder lukraak schieten.
dat is het alleen niet (per definitie)quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:20 schreef MakkieR het volgende:
iemand in de rug schieten, valt mij onder lukraak schieten.
ik vind niks raken best doelloosquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:22 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ook niet
Lukraak schieten is schieten zonder doel. Je kan best een hoop raken dan nog.
Uh nee, slecht schieten en nutteloos. Maar niet doelloosquote:
quote:luk·raak bn, bw in het wilde weg
quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:22 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
De politie heeft duidelijk een zwaarder caliber nodig.
He hallo, Spuit 11!quote:Op maandag 15 augustus 2011 00:10 schreef Mutant01 het volgende:
Er waren geeneens rellen, hoe de neuk komen mensen erbij.
Die man werd in een retedrukke straat neergeschoten door de agenten en dan krijg je hordes ramptoeristen. Niet zo gek dat daar ook een aantal lieden tussen zitten die "gaan duwen en trekken". Manmanman.
Aai over je bolletje.quote:Op maandag 15 augustus 2011 00:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hey, ik heb net kunnen eten. Mijn hersenen werken nu pas.
Ik heb over het algemeen niet de neiging met een pistool op zak rond te schieten en dan weg te rennen voor de wout.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:15 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Het is duidelijk hoe agressief de maatschappij geworden is, dat is al duidelijk te lezen op deze forum. hoop dat de politie niet per ongeluk een van jullie raakt tijdens een schiet incident.
Die kan wel een inburgeringscursus gebruiken, denk ik zo.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Ik las Ongeschooldequote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Dat komt er dus op neer dat hij in paniek een poort in vluchtquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:55 schreef Scrummie het volgende:
Wat een mongool johtwitter:bala_boye twitterde op zondag 14-08-2011 om 19:54:31Ongeschulde jonge dood geschoten rotterdam zuid door de politie ... Ik ga de kk skoetoe als honden behandellen nu .... # ben een kaulo dagoe reageer retweet
Die foto ook in de krantquote:Op zondag 14 augustus 2011 19:32 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Schijnt een verdachte van een schietpartij te zijn neergeschoten door de politie: http://yfrog.com/z/h8hgoykj.
Vervolgens een groep van 180 man die aan het vechten is met de politie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |