quote:BEWARE! Look ahead! ACHTUNG! VORSICHT!
This studio (Constantin Film) sends cease and desist letters to leechers in Germany.
It wants them to pay about 1100 US Dollars or otherwise threatens to take them to court.
DO NOT WATCH any films of this studio like
* Die unendliche Geschichte (1983)
* Der Name der Rose (1985)
* Letzte Ausfahrt Brooklyn (1990)
* Das Geisterhaus (1993)
* Der bewegte Mann (1994)
* Das Sams - Der Film (2001)
* Der Schuh des Manitu (2001)
* Resident Evil (2002)
* Resident Evil: Apocalypse (2003)
* Der Untergang (2004)
* Das Parfum ⤓ Die Geschichte eines Mörders (2006)
* Resident Evil: Extinction (2007)
* Warum Männer nicht zuhören und Frauen schlecht einparken (2007)
* Die Welle (2008)
* Der Baader Meinhof Komplex (2008)
* Dinosaurier - Gegen uns seht ihr alt aus! (2009)
* Zeiten ändern dich (2010)
* Resident Evil: Afterlife (2010)
* Wir sind die Nacht (2010)
An article about this in german:
05.05.2009
Constantin Film verschickt massenhaft Abmahnungen an private Filesharer im Internet und fordert 800 Euro Schadensersatz. Die Telekom und andere ISPs sollen anhand von IP-Adressen die Kundendaten herausgegeben haben.
Voor zover ik weet is downloaden legaal in Nederland, zolang je maar geen misbruikt maakt van het gedownloade product (verkopen bijvoorbeeld). Mocht ik gelijk hebben, en dat we in Nederland wel mogen downloaden kan bijvoorbeeld een Duits bedrijf je dan wel aanklagen?quote:DO NOT DOWNLOAD!!!
NICHT RUNTERLADEN!!!
wer das hier runterlädt, wird von constantin film bzw bushido verklagt! ich hab den film um mai runtergeladen und letzte woche eine abmahnung von über 900¤ erhalten. hört auf mr44er!
der film ist sowieso scheiße!
you will get sued by constantin film/bushido, just like it happened to me, i regret that i did not listen to mr44er's advice.. download it and you will have to pay 400-900¤ for sure. movie sucks anyways
Kun je uitzetten.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef ß het volgende:
uploaden gaat echter automatisch bij Torrents.
Kloptquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:41 schreef FruitenCo het volgende:
Voor zover ik weet is downloaden legaal in Nederland, zolang je maar geen misbruikt maakt van het gedownloade product (verkopen bijvoorbeeld).
Alles kanquote:Mocht ik gelijk hebben, en dat we in Nederland wel mogen downloaden kan bijvoorbeeld een Duits bedrijf je dan wel aanklagen?
oh? afaik kun je de uploadsnelheid alleen heel laag zetten, maar dan gaat downloaden ook tergend langzaam.quote:
uploaden/seeden gebeurt in hetzelfde programma als downloaden.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:46 schreef FruitenCo het volgende:
Dus wanneer ik de film binnen heb gehaald en ik het niet ergens anders upload/seed dan speel je wel op safe als ik het goed begrijp.
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef ß het volgende:
[..]
uploaden/seeden gebeurt in hetzelfde programma als downloaden.
Tijdens het downloaden ben je al bezig met uploaden, daar zit ook de efficiëntie in tov de oudere peer to peer protocollenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:49 schreef Adames het volgende:
Via Torrents downloaden is in de praktijk altijd illegaal vanwege de gelijktijdige upload. Echter wordt hier in Nederland niet op gecontroleerd zoals dat in Duitsland het geval is. Vertrouw je het niet, ga dan voor een usenet account van een paar euro per maand en stel SSL in.
Ja. Maar ze komen je heus niet halen als je sporadisch een film binnen trekt hoor...quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.
Spotnetquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?
Spotnet downloaden of http://www.spotplanet.org/ gebruikenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?
Dat klopt, maar niet iedereen doet dat.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:46 schreef ß het volgende:
[..]
Als iedereen dat doet heb je niks aan Torrents.
Ik heb de uploadsnelheid gewoon op 0,0 kb/s en het downloaden gaat niet traag.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Toryu het volgende:
[..]
oh? afaik kun je de uploadsnelheid alleen heel laag zetten, maar dan gaat downloaden ook tergend langzaam.
Verder wat ß zegt.
@TS,
Ik zou em gewoon downloaden.
Wat voor cliënt gebruik je?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:54 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ik heb de uploadsnelheid gewoon op 0,0 kb/s en het downloaden gaat niet traag.
Ik gebruik ook Utorrent, echter kan ik de downloads niet op 0 kb upload zetten.quote:
Niet in het programma zelf nee.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:07 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Ik gebruik ook Utorrent, echter kan ik de downloads niet op 0 kb upload zetten.
Waar ben je bang voor? Dat de politie de volgende morgen bij je voor de deur staat? Doe gewoon sociaal en gebruik het zoals het bedoeld is.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:49 schreef losingmymind het volgende:
Ik heb Vuze, daar begint hij pas met uploaden als het downloaden klaar is.
Ik klik altijd meteen op stoppen als de download klaar is, zo ben je volgens mij niet illegaal bezig omdat je niks upload.
Diefstal sociaal noemen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:06 schreef ß het volgende:
[..]
Waar ben je bang voor? Dat de politie de volgende morgen bij je voor de deur staat? Doe gewoon sociaal en gebruik het zoals het bedoeld is.
In principe maak je met downloaden ook een kopie van een bestand. Dus in die zin ben je zelf ook verkeerd bezig.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:10 schreef Dastan het volgende:
Diefstal gaat verder dan alleen het materiële. Plagiaat is immers ook diefstal. `Een kopie van iemands gedachtegoed`. Juist ja.
De wet legitimeert het eigen gebruik, geen idee waarom.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:13 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
In principe maak je met downloaden ook een kopie van een bestand. Dus in die zin ben je zelf ook verkeerd bezig.
Ik zeg dan ook: in principe.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:15 schreef Dastan het volgende:
[..]
De wet legitimeert het eigen gebruik, geen idee waarom.
Okéquote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:16 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook: in principe.
Ja, het jezelf toe-eigenen van andermans materiaal waar je geen toestemming voor hebt.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:38 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Diefstal zeg je?
Leg dat eens uit, ik wil wel lachen
Bij diefstal neem je iets weg. Dit is piracy, een kopie ergens van maken.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:54 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ja, het jezelf toe-eigenen van andermans materiaal waar je geen toestemming voor hebt.
Diefstal.
Tis pas plagiaat op het moment dat je stelt dat het gedachtegoed van jou is.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 19:55 schreef Dastan het volgende:
Plagiaat is ook diefstal. Het stelen van iemands gedachtegoed. Daarbij neem je echter ook niets weg.
En hoe neem je dan iets weg?quote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:03 schreef Tanin het volgende:
[..]
Tis pas plagiaat op het moment dat je stelt dat het gedachtegoed van jou is.
Ik steel jouw gedachtenquote:Op donderdag 11 augustus 2011 19:55 schreef Dastan het volgende:
Plagiaat is ook diefstal. Het stelen van iemands gedachtegoed. Daarbij neem je echter ook niets weg.
Neen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:37 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Niet. Dat hoort bij diefstal, je haalt dingen door elkaar
Het voordeel van Downloaden is dat ik het vanuit mijn luie stoel kan doen en het altijd werkt. Video on Demand werkt vaak niet bij mijn ouders. (UPC) Verder moet ik voor de bioscoop en de videotheek mijn stoel uit, zodoende download ik als student veel. Neemt niet weg dat ik nog wel eens naar de bioscoop ga hoor, het punt is dat als ik niet zou kunnen downloaden, ik sommige films die ik nu wel zie niet zou kijken.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 13:57 schreef KarelvA het volgende:
Met een Pathe Unlimited pas zie je voor 19 euro pm zoveel bioscoopfilms LEGAAL als je wilt. Met een Film1 abonnement zie je voor 18 euro pm zoveel VOD films als je maar wilt. LEGAAL. Als je een videohuur abonnement hebt voor 15 euro pm zie je zoveel... LEGAAL.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |