Eigenschuldquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:05 schreef AchJa het volgende:
Die vent met pet... "Kijk naar de jonge misdadigers die in de cel zitten..." Ja duh...
Dat laatstequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:06 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Grappig man. Arm beestje.
edit: of is dit een slechte photoshop
SkyNewsquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:08 schreef Nober het volgende:
Welke live link kan ik het best aanklikken, heb nu BBC..
Slechte!? You fuckin' fell for it manquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:06 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
edit: of is dit een slechte photoshop
Ik woon daar, en kom net uit het stadscentrum. Ik hoop echt dat er niets gebeurd!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:00 schreef Nober het volgende:
[..]
Jij woont in Sheffield of heb je het ergens gelezen? Enne, is Sheffield de stad of een wijk in een stad?
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:06 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Grappig man. Arm beestje.
edit: of is dit een slechte photoshop
Die hadden we nog niet gehad...quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:10 schreef Tetouanie het volgende:
Leger inzetten en ze houden hun bek dicht!
I know, ik probeerde mezelf nog te redden maar faaldequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:10 schreef 2dope het volgende:
[..]
Slechte!? You fuckin' fell for it man
Good luck with that!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:10 schreef RabbitHeart het volgende:
[..]
Ik woon daar, en kom net uit het stadscentrum. Ik hoop echt dat er niets gebeurd!
Die lui beseffen nu pas wat ze missen nu Amy Winehouse er niet meer is.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:11 schreef Dekatria het volgende:
Wat denkt men hier eigenlijk dat de onderliggende oorzaken kunnen zijn? Of is het echt louter criminelen en hooligans zoals de regering suggereert?
er zullen er heus wel een paar tussen zitten die echt onvreden hebben met huidig bestaan, maar het merendeel is gewoon tuig dat alleen wilt plunderen en vernielen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:11 schreef Dekatria het volgende:
Wat denkt men hier eigenlijk dat de onderliggende oorzaken kunnen zijn? Of is het echt louter criminelen en hooligans zoals de regering suggereert?
ik hoop met je meequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:10 schreef RabbitHeart het volgende:
[..]
Ik woon daar, en kom net uit het stadscentrum. Ik hoop echt dat er niets gebeurd!
Sorry....ligt aan de leeftijd.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:00 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je vergeet om de 4 postings roepen dat het leger ingezet moet worden om iedereen neer te maaien
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:10 schreef Tetouanie het volgende:
Leger inzetten en ze houden hun bek dicht!
Hiermee eens. Opportunistisch kopieergedrag.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:13 schreef Toverheks het volgende:
[..]
er zullen er heus wel een paar tussen zitten die echt onvreden hebben met huidig bestaan, maar het merendeel is gewoon tuig dat alleen wilt plunderen en vernielen.
Rapnegers natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:11 schreef Dekatria het volgende:
Wat denkt men hier eigenlijk dat de onderliggende oorzaken kunnen zijn? Of is het echt louter criminelen en hooligans zoals de regering suggereert?
Wacht maar, ik meen dat wij ook een aantal buitenlanders hebben.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:14 schreef AryaMehr het volgende:
Tja, met zoveel achterlijke negers en Pakistanen in je land is dit het gevolg.
Wie is 'ze' ? Jij denkt dat de UK-relschoppers op FOK! zitten tussendoor?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:16 schreef lutser.com het volgende:
Misschien dat dit ze afschrikt:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 18:17 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Je kan een aap wel uit de jungle halen, maar de jungle niet uit de aap. Zo simpel is het.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |