Welke rol speelde ze in 2008 dan? Ik weet wel dat ze in seizoen 1 die ongevoelige rector speelde die Hans Voorthuizen opvolgde en zowel Helen Helmink als Arnie Alberts niet op die school meer terug wilde hebben.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 03:14 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik lees hier net dat Dela Maria Vaags is overleden
[..]
In 2008 deed ze kort mee aan GTST maar ik ken haar dus vooral van Vrouwenvleugel. Wist niet eens dat ze ziek was.
Ik ook niet, wtf, dit is echt weer zo'n "WAAAAAT?" momentje hoor, jesusquote:Op donderdag 4 augustus 2011 03:14 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik lees hier net dat Dela Maria Vaags is overleden
[..]
In 2008 deed ze kort mee aan GTST maar ik ken haar dus vooral van Vrouwenvleugel. Wist niet eens dat ze ziek was.
Moet hij er binnenkort niet toevallig 3 maanden uit? Musicals zijn altijd wel vaak 's avonds en soms zijn er 2 understudy's...quote:Op donderdag 4 augustus 2011 02:07 schreef RobbieBoy het volgende:
hmmm. Ik hoorde dat Ferry Doedens waarschijnlijk een (understudy) rol krijgt in Wicked, als vervanger van Jim Bakkum. Als understudy MOET je altijd beschikbaar zijn om in te kunnen vallen. Dit lijkt me niet goed te combineren met de soap, EN een zangcarierre. MOCHT hij de understudy rol krijgen, dan LIJKT het me, dat hij toch een keuze moet gaan maken
In 2008 speelde zo'n Duitse vrouw die met Lovetree (over baggerverhaallijnen gesprokenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 04:18 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Welke rol speelde ze in 2008 dan? Ik weet wel dat ze in seizoen 1 die ongevoelige rector speelde die Hans Voorthuizen opvolgde en zowel Helen Helmink als Arnie Alberts niet op die school meer terug wilde hebben.
Weer iets waarmee ze veel meer hadden kunnen doen. Ik dacht dat het weer zo'n sekte verhaallijn ging worden, maar ineens verdween het weer. Er gebeurde werkelijk helemaal niks mee.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:27 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
In 2008 speelde zo'n Duitse vrouw die met Lovetree (over baggerverhaallijnen gesproken) te maken had. Ik weet niet meer precies hoe het zit, maar Dorothea kreeg schulden en zodoende moesten zij en Jef het huis verkopen (wat weer door Janine werd gekocht) en boven De Koning gaan wonen.
Ja klopt, hij zit met de flexwetquote:Op donderdag 4 augustus 2011 10:42 schreef alors het volgende:
[..]
Moet hij er binnenkort niet toevallig 3 maanden uit? Musicals zijn altijd wel vaak 's avonds en soms zijn er 2 understudy's...
Niet helemaal, hij zal maar 6 weken niet in de serie te zien zijn ipv de gebruikelijke 3 maanden, aangezien het grootste gedeelte van zijn flexwetperiode in de zomervakantie valtquote:
De huidige schrijvers zijn daar wel het beste in: potentiële verhaallijnen laten uitgaan als een nachtkaars en de meest domme verhaaltjes uitsmeren over een halfjaar waarbij het verhaal ook geen steek verder komtquote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:30 schreef Frey het volgende:
[..]
Weer iets waarmee ze veel meer hadden kunnen doen. Ik dacht dat het weer zo'n sekte verhaallijn ging worden, maar ineens verdween het weer. Er gebeurde werkelijk helemaal niks mee.![]()
Je kunt saaie verhaallijnen hebben, maar dit ging echt helemaal nergens naartoe.
ah vandaar die 5/6 weken waar hij het op twitter over had (ook vreemd trouwens dat dat zomaar op twitter wordt geplaatst)quote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:52 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Niet helemaal, hij zal maar 6 weken niet in de serie te zien zijn ipv de gebruikelijke 3 maanden, aangezien het grootste gedeelte van zijn flexwetperiode in de zomervakantie valt
Het zou kunnen, Alexandra (Ronja) heeft ook gecombineerd, maar voor haar werd de combinatie toch te zwaar.quote:En hij zal het gerust wel kunnen combineren met GTST: Levi van Kempen bijvoorbeeld was ook een understudy in Grease (volgens mij als vervanger van Jim, it's a little world) en kon dit gemakkelijk combineren met ONM.
Tja.quote:Ferry Doedens ontvangt Gay Media Award
Ferry Doedens is de winnaar van de Gay Media Award. De GTST-acteur krijgt de prijs vrijdag uitgereikt tijdens de Mister Gay-verkiezing op het Rembrandtplein in Amsterdam. Dat heeft de organisatie donderdag laten weten. Doedens krijgt de onderscheiding uit handen van de website Gay.nl, het maandblad Gay & Night en de tv-zender OUTTV, die zich samen presenteren als ‘dé homomedia van Nederland’. “Hij heeft het meer dan verdiend“, zegt Gay.nl-directeur Frederik van den Bosch.
De acteur krijgt de prijs, omdat hij volgens de jury homoseksualiteit op een positieve manier in de media onder de aandacht heeft gebracht. “Doedens zwengelde, samen met tegenspeler Raynor Arkenbout, een felle discussie aan over homoseksualiteit nadat ze samen een scène speelden waarin ze elkaar intiem zoenden.”
De zoenscène leverde veel kritiek op. “Doedens laat zich door negatief commentaar niet uit de wind slaan. Sterker nog, het lijkt hem te sterken in wat hij doet. Hij heeft op een dappere en extreem zichtbare manier homoseksualiteit tot gespreksonderwerp gemaakt in vele Nederlandse huishoudens“, aldus Van den Bosch.
Doedens laat weten niet wakker te liggen van de ophef. “Dat het zo veel reacties zou oproepen, verbaasde me. Maar ik ben er wel relaxed onder. Er waren veel meer positieve dan negatieve reacties. Het is juist goed dat er over gesproken wordt.”
De Gay Media Award wordt voor het eerst uitgereikt.
Negatief??? Ik ben helemaal niet negatief over het feit dat hij die prijs heeft gewonnen, leuk voor hem, maar ik ben het wat dit betreft toch eens met Madame_Paonquote:
Iemand hier die mischien weet hoelaat die uitrijking is? Was al van plan om naar amsterdam te gaan morgen, maar kan nergens terugvinden hoelaat deze prijs wordt overhandigdquote:
Dat vraag ik me nou ook afquote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:10 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Wat is er zo negatief aan "Tja." ?
De manier waarop je het uitsprak klonk erg negatief.quote:
Oh ja? Was ik me niet van bewustquote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:36 schreef Frey het volgende:
[..]
De manier waarop je het uitsprak klonk erg negatief.
lolquote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:36 schreef Frey het volgende:
[..]
De manier waarop je het uitsprak klonk erg negatief.
De tijd van seizoen 3 is immers al voorbij.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:41 schreef LetsGame het volgende:
"Vandaag begint de lange weg naar seizoen 4.."
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:43 schreef Frey het volgende:
[..]
De tijd van seizoen 3 is immers al voorbij.
Nee, dat is de beschrijving van seizoen 4:quote:
Bridge is wel héél erg goedkoop bezigquote:Eind jaren tachtig vroeg Joop van den Ende zich af waarom in Nederland geen eigen soap op televisie te zien was. Op basis van "The restless years" uit Australië ontstond een prachtig scenario voor een Nederlandse serie. Het resultaat was de eerste dagelijkse soap van Europa: Goede tijden, Slechte tijden.
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:50 schreef Frey het volgende:
Klinkt als een spannende verhaallijn. Zal het Joop lukken om er een succes van te maken?
Het wordt een groot succes, maar niet voor Joop. Frits van Houten steelt het idee en strijkt met de eer.quote:
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:58 schreef Frey het volgende:
[..]
Het wordt een groot succes, maar niet voor Joop. Frits van Houten steelt het idee en strijkt met de eer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |