Juist niet (meer...) koos.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:15 schreef KoosVogels het volgende:
Daar komt het inderdaad op neer. Je moet je als politicus realiseren dat jouw woorden meer gewicht dragen.
Ik stel nergens dat Wilders als inspiratiebron heeft gediend voor deze Noor.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:17 schreef Reya het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, je impliceert dat Wilders hier invloed op uit heeft geoefend. Waarom zou hij anders zijn toon moeten matigen?
Meer gewicht dragen impliceert koos, impliceren is ook zoiets en kan je zo in de discussie larderen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:16 schreef KoosVogels het volgende:
Het woord verantwoordelijkheid wordt dan ook door niemand in de mond genomen.
Waarom hebben we dan dit topic?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik stel nergens dat Wilders als inspiratiebron heeft gediend voor deze Noor.
Dat je jezelf aan de wet moet houden als politicus lijkt me evident, maar of je ook moreel of fatsoenlijk moet zijn? Mwoah, valt het één en ander op af te dingen. Het punt is namelijk dat politiek altijd een machtsspelletje blijft. Hoeveel moraal kun je verwachten in zoiets?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:15 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer simpel m.i.
Ja het is een voorbeeldfunctie.
Ik zag wilders nog niet op een jeugdkamp schieten.
Waarom zou hij dan zijn toon moeten matigen?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik stel nergens dat Wilders als inspiratiebron heeft gediend voor deze Noor.
Omdat zijn gedachtegoed in een hoek opereert waar radicalisering op kan treden.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:21 schreef Reya het volgende:
[..]
Waarom zou hij dan zijn toon moeten matigen?
Jammer voor je, je zou er een beter journalist mee kunnen worden deels.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:21 schreef KoosVogels het volgende:
Leer schrijven FTS, ik kan echt geen chocola maken van jouw postings.
Makkelijke 1 op 1 vraag:quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:22 schreef KoosVogels het volgende:
Omdat zijn gedachtegoed in een hoek opereert waar radicalisering op kan treden.
Hij roept niet op tot geweld, maar dat maakt zijn retoriek niet minder dreigend.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:23 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Makkelijke 1 op 1 vraag:
Is wilders als een haat imam en roept hij op tot geweld ?
Je ontkracht jezelf, door MAAR te gebruiken.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:24 schreef KoosVogels het volgende:
Hij roept niet op tot geweld, maar dat maakt zijn retoriek niet minder dreigend.
Definieer oproepen tot geweld. Zeggen dat iets kwaadaardig en een bedreiging voor de samenleving is maar nalaten te vermelden hoe het kwaad jouw inziens bestreden moet worden lokt vanzelfsprekend wel geweld uit.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:23 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Makkelijke 1 op 1 vraag:
Is wilders als een haat imam en roept hij op tot geweld ?
Wilders spreekt over de vreselijke dreiging die uitgaat van de islam. Hij wil de moslims uit Europa verwijderen. Dat is wat hij letterlijk zegt. Hoe hij zijn doel wenst te bereiken, is onduidelijk. Er bestaat daardoor een kans dat gekken het gat wat Wilders openlaat zelf in gaan vullen. Is dat zijn schuld? Nee. Is dat iets om over na te denken? Ja.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:26 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Je ontkracht jezelf, door MAAR te gebruiken.
En dreigende retoriek an sich is niets.
Wat mensen dOEn is waar men hen voor kan neerschieten of oppakken of hun land platbomabarderen. Actie reactie, echter wilders is een openbaar figuur, hij zegt de dingen zonder terughoudendheid. Wat anderen er mee doen is dan vervolgens hen eigen ding.
Niemand houdt je tegen. Ga lekker op de bank liggen en denk je suf.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:27 schreef KoosVogels het volgende:
Is dat iets om over na te denken? Ja.
"heden ochtend belde geert wilders met die en die in zweden en riep hen op tot het neerknallen van iedereen in het regeringsgebouw." Dat is een oproep.quote:
Jij bent dus net zo een indirect te activeren tijdbom als die noor.quote:Zeggen dat iets kwaadaardig en een bedreiging voor de samenleving is maar nalaten te vermelden hoe het kwaad jouw inziens bestreden moet worden lokt vanzelfsprekend wel geweld uit.
Voorkomen is beter dan genezen, volkeren scheiden zich af bij de minste nuances in cultuur, geloof e.d. (ieren, basken, n en z korea ertc.)quote:Want wat moet je anders met het kwaad doen ?
*schenkt een derde kopje thee in*
Jups. Net als 99% van de mensheid. Hoezo ?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:32 schreef fokthesystem het volgende:
Jij bent dus net zo een indirect te activeren tijdbom als die noor.
De openingszet is gedaan, nu de regeringen en hun achterban.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:27 schreef KoosVogels het volgende:
Wilders spreekt over de vreselijke dreiging die uitgaat van de islam. Hij wil de moslims uit Europa verwijderen. Dat is wat hij letterlijk zegt. Hoe hij zijn doel wenst te bereiken, is onduidelijk. Er bestaat daardoor een kans dat gekken het gat wat Wilders openlaat zelf in gaan vullen. Is dat zijn schuld? Nee. Is dat iets om over na te denken? Ja.
De enige die schreeuwt ben jij, ouwe. Maar dat zal het gros van de users niet verbazen. Ik heb jou nog nooit een boeiende discussie zien voeren op FOK!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Niemand houdt je tegen. Ga lekker op de bank liggen en denk je suf.
Dit schreeuwen heeft weinig zin. Het begint op jammeren te lijken.
Dan loop je de kans dat je dus moet gaan boeten voor je daden in wording op enig moment.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:33 schreef MisterSqueaky het volgende:
Jups. Net als 99% van de mensheid. Hoezo ?
Daar ben ik het wel mee eens. Hij zegt bijvoorbeeld niet dat de Islam op een gewelddadige manier moet worden bestreden. Hij stelt wel dat de Islam een politieke ideologie is die gericht is op dominantie, geweld en onderdrukking. Dit kan een van de eerste stappen zijn voor een ontwrichting in de samenleving. Wilders beseft totaal niet wat hij met zijn uitspraken losmaakt onder de bevolking.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hij roept niet op tot geweld, maar dat maakt zijn retoriek niet minder dreigend.
Als hij echter gelijk heeft, is de islam er dus reeds(!) mee bezig hè....quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:36 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Daar ben ik het wel mee eens. Hij zegt bijvoorbeeld niet dat de Islam op een gewelddadige manier moet worden bestreden. Hij stelt wel dat de Islam een politieke ideologie is die gericht is op dominantie, geweld en onderdrukking. Dit kan een van de eerste stappen zijn voor een ontwrichting in de samenleving. Wilders beseft totaal niet wat hij met zijn uitspraken losmaakt onder de bevolking.
Of hij beseft het wel degelijk, dat kan natuurlijk ook.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:36 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Daar ben ik het wel mee eens. Hij zegt bijvoorbeeld niet dat de Islam op een gewelddadige manier moet worden bestreden. Hij stelt wel dat de Islam een politieke ideologie is die gericht is op dominantie, geweld en onderdrukking. Dit kan een van de eerste stappen zijn voor een ontwrichting in de samenleving. Wilders beseft totaal niet wat hij met zijn uitspraken losmaakt onder de bevolking.
Krijg je als je altijd naar persoonlijke aanvallen grijpt.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De enige die schreeuwt ben jij, ouwe. Maar dat zal het gros van de users niet verbazen. Ik heb jou nog nooit een boeiende discussie zien voeren op FOK!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |