Doe datquote:Op woensdag 20 juli 2011 01:35 schreef Faux. het volgende:
[..]
Painten jij. Of ik haal de kinderbescherming erbij.
quote:
En zo dan?quote:
Populair taalgebruik ditdat.quote:
En dan hang ik een huilverhaal op dat helemaal niet waar is maar omdat ik het lieve onschuldige kind ben geloven ze me toch puhquote:
Vastquote:Op woensdag 20 juli 2011 01:38 schreef Faux. het volgende:
[..]
En dan hang ik een huilverhaal op dat helemaal niet waar is maar omdat ik het lieve onschuldige kind ben geloven ze me toch puh
Alllerbesteliefsteslimstegeweldigste iBenny, wil je alsjeblieft voor mij een Paint maken samen met een zekere fruitsoort? Hoogachtend Faux.quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:39 schreef iBenny het volgende:
[..]
Vast
maar ze komen maar hoor. Krijgen ze nog koffie en een koekje ook
Welnee, dat is een grapje dat al 542 keer is uitgemolken.quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:41 schreef monkyyy het volgende:
Fotoboek van Anonieme_Fokker
Iemand moet die arme gulmez even vertellen dat 'Anonieme_Fokker' niet echt een persoon is. Hij wordt helemaal gek!
Gedaan. Soort van.quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:41 schreef monkyyy het volgende:
Fotoboek van Anonieme_Fokker
Iemand moet die arme gulmez even vertellen dat 'Anonieme_Fokker' niet echt een persoon is. Hij wordt helemaal gek!
Maar die heb je tochquote:Op woensdag 20 juli 2011 01:41 schreef Faux. het volgende:
[..]
Alllerbesteliefsteslimstegeweldigste iBenny, wil je alsjeblieft voor mij een Paint maken samen met een zekere fruitsoort? Hoogachtend Faux.
Ik wou iets heel slims en gevats zeggen, maar ik ben moe... niet moe genoeg om te pitten, maarquote:Op woensdag 20 juli 2011 01:42 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Welnee, dat is een grapje dat al 542 keer is uitgemolken.
IK PROBEER JE AL SINDS TWAALF UUR DUIDELIJK TE MAKEN DAT IK ER NOG EEN WÍÍÍÍÍÍLquote:
Want?quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:45 schreef Faux. het volgende:
[..]
IK PROBEER JE AL SINDS TWAALF UUR DUIDELIJK TE MAKEN DAT IK ER NOG EEN WÍÍÍÍÍÍL
Die domme remixquote:Op woensdag 20 juli 2011 01:41 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Al die radioers fan van neppe Riddle.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |