Dat kwam ook in Hollandse Zaken naar voren; als hij jongeren tot 25 discrimineerde, was het okay.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja prima, doe dat. Daar heb ik geen problemen mee. Maar ga niet alleen jonge Marokkanen weren.
Samenvatting: iedereen moet mogen discrimineren.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Bla, bla, bla.. Wat wil je nu EIGENLIJK zeggen??
Mij best, maar ik ga niet als homo zijnde langs een grote groep allochtonen lopen, shoot me.quote:
Artikel 1 maar schrappen dan? Je kunt op dat gebied zo bij de PVV.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Samenvatting: iedereen moet mogen discrimineren.
Nee, iedereen mag stiekem vooroordelen hebbenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Samenvatting: iedereen moet mogen discrimineren.
Niet stiekem je mag best vooroordelen hebben.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, iedereen mag stiekem vooroordelen hebben
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
En dan zeggen hun dat zij niet aan stigmatiseren te doen
Tsja, iedereen is een beetje een racist omdat het nu eenmaal op de één of andere manier ingebakken zit. We hebben meer over voor mensen die dicht bij ons staan, zodoende ons 'eigen ras'. Helaas moeten we er soms aan herinnert worden dat dit een compleet irrationele gedachte is en we helemaal niet kunnen beweren dat mensen van een bepaald ras nu eenmaal bepaalde kenmerken hebben. Het idee 'ras' is namelijk sowieso een sociaal construct, geen biologisch feit.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik denk dat elke burger aan racial profiling doet en mag doen, aangezien het ontkennen van dit soort sentimenten het niet oplost.
Welterustenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:30 schreef Voorschrift het volgende:
Ik ga ook maar op bed, heb wel genoeg van dit gedoe.
Morgen weer leukere dingen. Adieu!
Iedereen? Dus ook mensen bij de politie? Lekkere maatschappij wordt dat. Of wat te denken van de brandweer of ambulance.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Samenvatting: iedereen moet mogen discrimineren.
Als men graag wilt discrimineren doet men dat maar in hun vrije tijd.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Samenvatting: iedereen moet mogen discrimineren.
We gaan met ruzie slapenquote:
Ik vind het een "boze in-bed-plof"quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:41 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik vond het niet echt ruzie, meer een meningsverschil
Omdat je dan de facto apartheid gaat invoeren.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:25 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat kwam ook in Hollandse Zaken naar voren; als hij jongeren tot 25 discrimineerde, was het okay.
Als het enkel jonge Marokkanen waren, is het een politieke rel. Waarom?
Ahwwquote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik vind het een "boze in-bed-plof"
Ja, dat helptquote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:43 schreef remlof het volgende:
En nu ga ik de avondetappe kijken, die staat al veel te lang op pauze
en dan beginnen met Hetalia: Axis Powersquote:Op dinsdag 19 juli 2011 00:43 schreef robin007bond het volgende:
Is anime kijken eigenlijk niks voor jou whiskers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |