Dank voor de tip, ik ga naar Assenquote:Op zondag 17 juli 2011 18:46 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Trouwens, morgen je cd's niet vergeten mee te nemen als je in het Noorden rijdt. Stomme radiostoring.
Ik zie het nu, had er overheen gelezen en kon het op de site ook niet vinden (zie nu dat het rechts in het menu staat). Domquote:Op zondag 17 juli 2011 18:43 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Er staat gewoon een linkje in de OP...
Kan gebeurenquote:
dat had ik bij plan B ook inderdaadquote:Op maandag 18 juli 2011 12:29 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Kan gebeuren
Maar breda is herkenbaar. Als je die richting breda station mist komt 10 minuten later de bus de andere kant op. Die gaat naar tilburg station en stopt ook bij gilzerijen waar je de sprinter naar breda kan nemen.
Nicequote:Op maandag 18 juli 2011 13:03 schreef RangeRover het volgende:
Net gebeld door EW. Geen 6 maanden rijbewijs was idd een probleem maar omdat ik over anderhalve maand 'm wél een half jaar heb kon ik al wel een sollicitatieafspraak plannen. Dus ik ben blij!
Mijn ervaring is dat neerzetten bij je opmerkingen NIET voldoende is. Ik zit op school in een andere stad en provincie. Als ik niet bel om door te geven dat ik echt vanuit een andere stad inzetbaar ben, is het bij voorbaat kansloos. Mocht het dus een stad zijn die niet zo ver weg is van je normale regio (dus misschien nog binnen je regio valt) lijkt me bellen niet nodig. Ik reis 1,5uur naar school.quote:Op maandag 18 juli 2011 11:32 schreef Viezze het volgende:
Ik ben de komende weken vanuit een andere stad beschikbaar. Zijn er hier collega's die daar ervaring mee hebben?
Is het aan te raden om rond 3 uur te bellen dat ze het voor je in de gaten houden? Ik heb anders het idee dat je niet zo snel wat krijgt..
En net zeg je dat je geen ervaring hebt met beschikbaarheid vanuit een andere stad? Daar hebben we het over hè.quote:Op maandag 18 juli 2011 15:53 schreef Irritatie100 het volgende:
Hmmm ik heb wel een paar keer gehad dat ik een tentamen tot 1000 had en als ik dat neerzette kreeg ik keurig ritjes die rond 11 uur begonnen.
Geen ervaring vanuit een andere stad inderdaad maar wél ervaring met gebruik maken van de opmerkingen. En daarmee is mijn ervaring goed dus trok ik de conclusie dat het ook wel zal helpen als je daar neerzet dat je vanuit een andere stad beschikbaar bent.quote:Op maandag 18 juli 2011 15:55 schreef Mallet het volgende:
[..]
En net zeg je dat je geen ervaring hebt met beschikbaarheid vanuit een andere stad? Daar hebben we het over hè.
Ja die opmerkingen lezen ze wel ja.. Als ik er bijvoorbeeld neerzet dat ik tot 16:00 tentamen heb bijvoorbeeld. Maar als ze gaan zoeken naar chauffeurs binnen een regio en ze komen er vervolgens achter dat jij beschikbaar bent, maar niet vanuit je normale regio.. Zoeken ze gewoon verder en onthouden ze dat niet altijd.quote:Op maandag 18 juli 2011 15:59 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Geen ervaring vanuit een andere stad inderdaad maar wél ervaring met gebruik maken van de opmerkingen. En daarmee is mijn ervaring goed dus trok ik de conclusie dat het ook wel zal helpen als je daar neerzet dat je vanuit een andere stad beschikbaar bent.
Ah op die manier. Ik heb dan ook geen idee hoe hun zoeksysteem werktquote:Op maandag 18 juli 2011 16:02 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ja die opmerkingen lezen ze wel ja.. Als ik er bijvoorbeeld neerzet dat ik tot 16:00 tentamen heb bijvoorbeeld. Maar als ze gaan zoeken naar chauffeurs binnen een regio en ze komen er vervolgens achter dat jij beschikbaar bent, maar niet vanuit je normale regio.. Zoeken ze gewoon verder en onthouden ze dat niet altijd.
Thanks, dit dacht ik al wel. Ik ben beschikbaar vanuit Zwolle ipv Groningen, dus ga er toch een belletje aan wagen dan.quote:Op maandag 18 juli 2011 15:49 schreef Mallet het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat neerzetten bij je opmerkingen NIET voldoende is. Ik zit op school in een andere stad en provincie. Als ik niet bel om door te geven dat ik echt vanuit een andere stad inzetbaar ben, is het bij voorbaat kansloos. Mocht het dus een stad zijn die niet zo ver weg is van je normale regio (dus misschien nog binnen je regio valt) lijkt me bellen niet nodig. Ik reis 1,5uur naar school.
Dat is dan wel weer zo inderdaad... Hoewel ik in dit topic wel eens heb vernomen dat je het eerder terug kan krijgen dan op payday, maar hoe dat in z'n werk gaat weet ik niet.quote:Op maandag 18 juli 2011 19:21 schreef Mandamo het volgende:
Ja, dat klopt wel, maar daar zal ik nog wel even op mogen wachten. Daar heb ik nu niks aan.
Ik wil eigenlijk het tegenovergestelde zeggen, heb altijd wel werk!quote:Op dinsdag 19 juli 2011 16:48 schreef Chapelle het volgende:
Morgen ook alweer niks... Het is rustig jongens.
Welcome back, goede vakantie gehad? Hier niet veul mee gemaakt en erg rustig nu, m'n laatste ritje van vandaag werd zelfs geannuleerdquote:Op dinsdag 19 juli 2011 17:36 schreef Hojdhopper het volgende:
EW heeft er een neger-hiker bij.
Hier nog nieuwtjes, ongelukken, schades, verhalen? Heb niet zo'n zin om het terug te lezen.
Hoe was Argeles, heb je nog tips?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 17:36 schreef Hojdhopper het volgende:
EW heeft er een neger-hiker bij.
Hier nog nieuwtjes, ongelukken, schades, verhalen? Heb niet zo'n zin om het terug te lezen.
Wisselen?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 16:50 schreef RTS91 het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk het tegenovergestelde zeggen, heb altijd wel werk!
Nee, alleen als tekstbestand of pdf-je...quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:32 schreef Chapelle het volgende:
Je kan hem vanuit acrobat reader de pdf toch ook opslaan als jpg oid? Nog makkelijker
Ah, dus het kan iig welquote:
Dat kan wel. Ik stuur al mijn transportformulieren ook altijd als pdf op.quote:Op woensdag 20 juli 2011 01:22 schreef Irritatie100 het volgende:
Ah, je kan ook een pdf van het transactieoverzicht maken. Nu hopen dat je bij die uploadvakjes ook pdf-jes kan meesturen en belangrijker: dat ze die ook openen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |