hihi zou ik wel sneu vinden voor mijn ouders!quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:01 schreef Troeta het volgende:
Leuk die yoghurtfoto's! Geven jullie gewone yoghurt?? Ik vind dat zelf zo vies,dus eb het bijna nooit in huis. Als ik het wel eet gooi ik er heel veel suiker bij,maar dat is denk ik niet zo goed voor een baby:D
Vervelend mamaPurk...ik duim opmorgen een slechte dag en daarna nooit meer;)
Succes met de prikjes morgen Ean, het valt echt mee hoor!
Tip voor jezelf: de magere yoghurt van Campina is heel vol van smaak en niet zo dun van substantie. Ik vind hem lekker! Maar als je gewenf bent veel suiker erin te gooien ga je ook die yoghurt niet trekken.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:01 schreef Troeta het volgende:
Leuk die yoghurtfoto's! Geven jullie gewone yoghurt?? Ik vind dat zelf zo vies,dus eb het bijna nooit in huis. Als ik het wel eet gooi ik er heel veel suiker bij,maar dat is denk ik niet zo goed voor een baby:D
wij ook en J dus ook en S uiteindelijk ookquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:05 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik eet zelf altijd vanille yoghurt maar dat is vast ook niet goed
Ik ben er al mee begonnen vandaagquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:09 schreef Troeta het volgende:
Dat VSM moet je nu al geven ferrari! Voordat je dat morgen pas leest...hihi
En Mex sliep altijd heeeeeeel veel na inentingen, vond ik echt heerlijk even bijkomen.
Ik heb ook thee leren drinken zonder suiker, dus misschien kan ik steeds een beetje minder er in doen,haha
En Mex die lekkere zure! Ik heb al wel die vruchtenyoghurt van de olvaritpotjes gegeven, die vond ie wel erg lekker.
Ja heb bondolino vond ze 5 minuten leuk daarna door het lint. En iki vind zo een dag op zich niet erg, maar vind het heel lastig omdat ik hier ook nog een dreumes heb rond rennen en die vind het ook nog leuk om mee te krijsen met Sarah en die wil precies aandacht als dat net even niet kan en ik ben zelf niet 100% fit dus het was ook een beetje alles bij elkaar.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:09 schreef Juud79 het volgende:
@MP, pittig hoor zo'n dagje. Ik had vorige week 3 regeldagen, met veel wakker korte slaapjes en veel bij mij wilen zijn. En het weekend was ze voorbeeldig, eten/slapen/eten/slapen....
Nou ja, wel fijn, maar toen waren was haar vader er ook en hadden we de zorg kunnen delen ipv dat ik het 3 dagen alleen kon doen, dat is zo vermoeiend nog. Al heb ik alle geduld vd wereld en hang ik haar dan voornamelijk in de ringsling als ik echt even iets wil doen.
Heb jij ook een draagdoek of drager? Ik vind dat ideaal, ze ontspant nu al als ik haar erin laat glijden en slaapt binnen 3 minuten. Dan leg ik haar na 10 minuten als ze diep in slaap is weer weg en doe ik wat ik moet doen, mijn buik kan het nog niet heel lang aan in combi met dingen doen.
Dat heb ik ook, hoor.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:13 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik ben altijd blij als Mr.DML weer thuis komt
Ik heb een ringsling en zo 1tje die je gewoon op je buik hangtquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:14 schreef MamaPurk het volgende:
[..]
Ja heb bondolino vond ze 5 minuten leuk daarna door het lint. En iki vind zo een dag op zich niet erg, maar vind het heel lastig omdat ik hier ook nog een dreumes heb rond rennen en die vind het ook nog leuk om mee te krijsen met Sarah en die wil precies aandacht als dat net even niet kan en ik ben zelf niet 100% fit dus het was ook een beetje alles bij elkaar.
wat voor drager heb je FR?
Wat belachelijk!quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:21 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Maar weet je, dit is Puck. Ik weet niet beter.
Alleen vinden ze op het kdv dat ik hem teveel aandacht geef thuis om gehuil te voorkomen. Ik vind van niet maar denk wel dat hij daar dus veel huilt
Breng hem dan maar niet naar familie.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef Troeta het volgende:
En dat gebemoei met mijn baby lijkt me echt vreselijk,haha
Je hebt het al vaker gezegd jaquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:32 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat belachelijk!
En ik heb het vaker gezegd, maar ik herken mijn neefje er wel in en dat werd een heel tevreden grote baby. Momenteel is hij zelfs een rustiger jongetje dan Ivan, geloof ik.
Mijn neefje wilde bijvoorbeeld ook niet in de draagdoek, en op schoot zitten was waardeloos. Liggen in je armen heeft hij nooit gedaan. Die eerste maanden van zijn leven heeft hij bovendien veel in een kinderwagen geslapen omdat ze hem makkelijker in slaap kregen en rondjes met hem (desnoods in huis) konden rijden als hij tussentijds wakker werd. Ik was het haast allemaal alweer vergeten omdat het nu zo anders is.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:36 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Je hebt het al vaker gezegd jaIk hoop het ook heel erg. Dat het ook een groot deel frustratie is doordat hij weinig kan.
Hij probeert nu bijvoorbeeld telkens omhoog te komen en met zitten is hij al wat tevredener. Maar momenteel houdt hij zich ook zo stijf als een plank als je hem probeert te laten zitten
mijn familie bemoeit zich er wel mee maar respecteren wel hoe wij het doen das wel erg fijnquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Breng hem dan maar niet naar familie.
Hier ook, hoor! Maar ik vond het toch wel eens lastig worden. Met het kinderdagverblijf heb je een zakelijke relatie.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:38 schreef MamaPurk het volgende:
[..]
mijn familie bemoeit zich er wel mee maar respecteren wel hoe wij het doen das wel erg fijn
haha, dat valt nog mee.Ze laten ons,onze gang wel gaan!quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Breng hem dan maar niet naar familie.
ja maar kdv is hier geen optie ivm tijden dat we oppas nodig hebbenquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:40 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hier ook, hoor! Maar ik vond het toch wel eens lastig worden. Met het kinderdagverblijf heb je een zakelijke relatie.
Klinkt heel erg bekend. Behalve dat wij zo klein wonen dat we Puck altijd hebben geprobeerd in zijn bedje te laten slapen maar het tapijt is uitgesleten van de rondjes die we met hem gelopen hebben om hem stil te krijgen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mijn neefje wilde bijvoorbeeld ook niet in de draagdoek, en op schoot zitten was waardeloos. Liggen in je armen heeft hij nooit gedaan. Die eerste maanden van zijn leven heeft hij bovendien veel in een kinderwagen geslapen omdat ze hem makkelijker in slaap kregen en rondjes met hem (desnoods in huis) konden rijden als hij tussentijds wakker werd. Ik was het haast allemaal alweer vergeten omdat het nu zo anders is.
Ik denk dat je hem hooguit leert om het op te geven. Ik wil niet te dramatisch doen, maar dat is ook wat je bij kinderen in Roemeense weeshuizen ziet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik heb helemaal niet het idee dat als ik hem hier thuis maar laat gillen, hij dat dan gaat snappen en minder om aandacht gaat vragen![]()
Waar bemoeien ze zich mee?!quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:41 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik vind het erg naar om te horen dat ik thuis minder zou moeten toegeven aan Puck's roep om aandacht/troost omdat het volgens hen dan daar ook beter zou gaan.
Ik heb helemaal niet het idee dat als ik hem hier thuis maar laat gillen, hij dat dan gaat snappen en minder om aandacht gaat vragen![]()
ik zit nu weer gewoon op m'n werk....quote:Op donderdag 14 juli 2011 06:58 schreef danic het volgende:
Zie je, zo slecht heb ik het niet.
Jemig Cleany, vanaf 02.30! Ben je vandaag vrij, of moet je gewoon werken?
oeh dat is zeer netjes!quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:19 schreef laiveneertiekje het volgende:
Bartje is gisteren nog even gewogen, en hij was 4120 of 4190 gram, iig goed aangekomen
Minder is dat hij (en ik) spruw hebben, dus het is even veel wassen en smeren op dit moment...
Gelukkig waren we er redelijk snel bij volgens de wvk, dus ik hoop dat we er ook snel vanaf zijn nu..quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:23 schreef cleany het volgende:
[..]
oeh dat is zeer netjes!
vervelend van die spruw...kan vervelend spul zijn heb ik vernomen.
oh ik herken dit zo, ook al duurde dit bij larissa maar bijna 2 maanden. Ik denk dat het bij haar toch de darmkrampjes zijn geweest icm een hele zware bevalling.quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:16 schreef As1981 het volgende:
DML is herken Yaro er ook wel wat in. Die was zeker de eerste 3/4 maanden erg aan het huilen, je kon hem nog geen 5 minuten alleen laten. Als ik het liet gaan huilde hij zich echt overstuur tot hij paars aanliep. Niets was goed en alles geprobeerd. Alleen rondjes lopen met hem in je armen. Maar dat hielt ik ook geen hele dag vol. Als je dan dacht dat hij bv sliep en ging zitten was het weer drama.
Als ik dan ging wandelen, viel hij wel in slaap, maar zodra we voor de deur stonden werd hij wakker en kon ik hem weer bezig houden. Terwijl ik soms echt kapot was van een lang rondje lopen.
Ik was dan ook blij als er iemand thuis was en ik keek heel stiekem uit om te gaan werken. Had langer verlof i.v.m. vakantie enz. en soms had ik daar echt spijt van.
Maar nu is Yaro eigenlijk heel tevreden, lacht bijna altijd. Alleen inslapen overdag blijft een probleem en kan hij wel mopperen. Maar hij kan prima alleen spelen nu, tot hij echt moe is en dan moet ik hem wel wat meer vermaken.
De draagdoek was hier ook geen optie. Yaro ging zo hard protesteren dat hij er uiteindelijk zo los in zat dat ik hem alsnog met twee handen moest ondersteunen.
Het stukje over dat onnodig zorgen maakt herken ik wel. Ik heb een hele goede en sterke band met mijn ouders. En heb veel overlegt met mijn moeder, haar een beetje als blikveld gebruikt. Ik had tenslotte geen ervaring.
Mijn vader vond ook dat we te veel zochten. Terwijl ik vond dat hij gewoon niet lekker in zijn vel zat en ik wel bepaalde dingen moest uitsluiten. Uiteindelijk is het een combinatie geweest denk ik wat geholpen heeft. We zijn bij onze eigen chiropractor geweest, een haptonoom (mij iets te zweverig, maar op zich wel wat goede tips/inzichten gekregen). Ik weer bijvoorbeeld echt gestrest als hij weer niet wilde slapen en ik daardoor niet eens kon douchen of naar de wc kon. Uiteindelijk heb ik voor mezelf gekozen om er dan 20 min eerder uit te gaan, zodat ik kon douchen en daardoor de dag een stuk rustiger begon. Want in die tijd was mijn man nog thuis voordat hij ging werken. Toen ik dat nog niet deed, was ik eigenlijk alleen maar bezig om Yaro terug op bed te leggen, want hij was nog moe.
Ik denk dat je gewoon goed op weg bent door je eigen gevoel te volgen, wel heel vervelend dat je daarin niet gesteund wordt door het kdv.
Mocht je nog vragen hebben over hoe het hier ging, kan je me altijd pm-en.
Goede gastouders met plaats zijn hier in de stad best schaars. Vooral dichtbij is best lastig te vinden omdat dit nou niet de allerbeste wijk van de stad is. Ik ben bij mensen binnen geweest, daar wil ik mijn kind echt niet achter laten hoorquote:Op donderdag 14 juli 2011 15:44 schreef The_Tankgirl het volgende:
Idd DML, wat F_R zegt, als een kdv geen plek heeft, dan misschien een gastouder?
ik krijg helemaal een kriebel van dit zinnetjequote:Op donderdag 14 juli 2011 10:53 schreef The_Tankgirl het volgende:
ik heb eindelijk een plakbaby yeaaaah (getypt met baby aan mij vastgeplakt)
Ik mis mijn plakbaby. Alles is veel leuker dan lekker rustig tegen mamma aan plakken. Alleen als ze de fles krijgt is ze rustig, maar dan eigenlijk nog niet eens. Ze moet natuurlijk met haar vingertjes mijn tanden voelen, mijn wimpers voelen en in mijn neus peuteren.quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:59 schreef Poppedein het volgende:
[..]
ik krijg helemaal een kriebel van dit zinnetjewat heeeerlijk dat je daar zo van genieten kunt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*gaat weer terug naar Z&G*
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
heee, moet ik toch nog ff weeeer uit de lurkmodus; moet natuurlijk wel ff verkondigen hier; dat zowel Sofie als Lena ook heeeel leuk, lief en gezellig waren...quote:Op donderdag 14 juli 2011 17:21 schreef Poppedein het volgende:
Doe je dat nou weer express zodat t lijkt alsof jouw kind altijd weer als enige lacht BJ![]()
Ze gingen dr zo mooi voor zitten, de dames
quote:Op donderdag 14 juli 2011 17:13 schreef Beessie-Jen het volgende:
kiek tan:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*gaat weer terug naar Z&G*Kunnen jullie geen busje regelen voor de DPAM-meet? Dan kunnen al jullie kinders mee!
![]()
Hier is het echt 5,00 inclusief onkosten alleen nog wel een bedrag per maand aan het bureau maar daarvoor maakt het aantal uur niet uit.quote:Op donderdag 14 juli 2011 20:29 schreef mignonne het volgende:
oh poppedein wat lijkt je meisje toch op je!!zo op die foto helemaal zeg jemig.
Olivia goedzo meiske! lekker groeien
FR hier in de regio kost het ook 5,- ofzo, maar dan komen daar ook nog bureaukosten bij van 1,50 per uur (gemiddeld) en de gastouder mag een bedrag rekenen voor onkosten zoals eten en luiers en dat bedrag staat vrij. Laten we zeggen dat de gastouders die echt-echt 5 euro kosten hiero schaars zijn![]()
de meesten zitten eerder rond de 7 euro, als het niet meer is.
DML google anders eens op Rozemarijntje, misschien heeft zij nog plek? Geen geldboom begrijp ik helemaal maar wellicht dat je een gastouder wel als tijdelijke overbrugging zou kunnen gebruiken in de zoektocht naar een nieuw kdv, ofzoiets.
Bij ons is het bedrag aan het bureau hoger naarmate je meer uren afneemt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 21:45 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Hier is het echt 5,00 inclusief onkosten alleen nog wel een bedrag per maand aan het bureau maar daarvoor maakt het aantal uur niet uit.
quote:Op donderdag 14 juli 2011 20:52 schreef twentemeisje het volgende:
[..]Kunnen jullie geen busje regelen voor de DPAM-meet? Dan kunnen al jullie kinders mee!
ja je hoelaquote:Op donderdag 14 juli 2011 21:52 schreef Poppedein het volgende:
[..]Ze worden steeds duurder die kleren!
Een écht Mignonne? Dat hoor ik echt werkelijk zelden! seriously!
haha ja dat zal t zijnquote:Op donderdag 14 juli 2011 21:58 schreef Poppedein het volgende:
Ze zal dr goeie karakter wel uitstralen waarschijnlijk
ik post t net in t bv-topic ook, ik zat heel hard te denken maar het enige nieuwe is aubergine in de moussaka eergister. Het zou qua tijd wel kloppen maar het lijkt me zo onwaarschijnlijk?quote:Op donderdag 14 juli 2011 22:04 schreef Poppedein het volgende:
Ohh bah sneutjeHeb je wellicht perongeluk iets gegeten wat je nog niet eerder hebt gegeten de afgelopen tijd? Of van een ander merk?
quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:11 schreef Leandra het volgende:
Ah... daarom moet je af en toe op een laptop posten, en niet alleen met je telefoon... dan zie je ook de ondertitels en weet je instant gnork wel wie wie is
ohja, mijn kloonpoging destijdsquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik nog nieuwsgierig in je posthistory zitten lurken... was je eerste topic een topic dat door Soneal gesloten was
Ook mijn streepjestopicquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:23 schreef mignonne het volgende:
[..]
ohja, mijn kloonpoging destijds![]()
![]()
ach, ik ging je snel zat achterna het topic uit maar die kloon heb ik toch maar in de diepvries geschoven.
Ja, en dan nog braaf zitten liegen dat je geen kloon was en helemaal nieuwquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:23 schreef mignonne het volgende:
[..]
ohja, mijn kloonpoging destijds![]()
![]()
ach, ik ging je snel zat achterna het topic uit maar die kloon heb ik toch maar in de diepvries geschoven.
Haha, dat laatste is heel herkenbaar! Lena pakt ook m'n badjas stevig vast en weigert die los te laten.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 11:31 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Lieve mooie Lena alweer zes maanden?Dan is Puck ook bijna zo ver.
Ze oogt altijd zo gemoedelijk Claudia. Wat staat dat paars haar trouwens goed!
Puck grijpt nu bij het aankleden steeds de binnenkant van de mouw vast. Probeer dat dan maar eens uit die kleine sterke knuistjes te wriemelen
Ja, dat maakt het verraderlijk. Als er een tandje doorkomt zie je dat écht wel. Dat witte streepje is onmiskenbaar.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 11:35 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Hoe zit het trouwens met tandjes? Ik voel nog niks maar klopt het dat je sowieso de tandjes aan de voorkant zeg maar een beetje door het tandvlees al ziet?
Ja, precies. Sterker nog, een nachtvoeding is nog lange tijd volstrekt normaal. Het is alleen voor jezelf natuurlijk fijn als ze daarna meteen weer in slaap valt!quote:Op vrijdag 15 juli 2011 10:46 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Danic, ik denk dat Eva het wel begint te snappen hoor. Het is wat minder leuk maar haar vroeg op bed doen 's avonds met dan een nachtvoeding is een prima ritme. Zo leert ze die lange slaap te gaan maken. Die nachtvoeding vervalt dan vanzelf wel weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |