Het is extreem flauw, dat was het vorige week ook.quote:Op maandag 11 juli 2011 17:23 schreef widmfan7 het volgende:
Ik vond gister echt zwaar teleurstellend. Vorige week in Duinrell heb ik toch een paar keer flink gelachen maar gister was echt nog flauwer dan vorige week. Heb eigenlijk geen enkele keer moeten lachen. Chagerijnige mensen ook allemaal eromheen. Nee, dit was niet best. Hopelijk wordt het volgende week weer net zo leuk als aflevering 1.
Toch moet ik zeggen dat het deze aflevering in ieder geval heel wat geforceerder over komt allemaal.quote:Op maandag 11 juli 2011 18:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is extreem flauw, dat was het vorige week ook.
2 volwassen mannen die de hele tijd puberaal gedrag vertonen en kinderachtige woordgrapjes maken. Natuurlijk is het geforceerd.quote:Op maandag 11 juli 2011 19:43 schreef kastanova het volgende:
[..]
Toch moet ik zeggen dat het deze aflevering in ieder geval heel wat geforceerder over komt allemaal.
En als ik dan de deleted scenes kijk wordt dat gevoel alleen nog maar versterkt.
Hopen dat ze volgende aflevering weer écht in een flauw relbui zijn.
Dat is het concept juist, de BNN-presentatoren die supermelig doen, en de werkgevers die koste wat het kost serieus proberen te blijven. Het programma zou natuurlijk geen hol aan zijn als werkgevers en werknemers opeens superjolig zouden gaan doen.quote:Op maandag 11 juli 2011 19:54 schreef Franktastic1984 het volgende:
Het geforceerde (al vond ik het nog steeds hilarisch) kwam omdat het personeel totaal niet mee ging in de sfeer, ze bleven te serieus omdat ze waarschijnlijk anders buiten geflikkerd zouden worden door die baas. Misschien dat de voorwaarden om het programma op te nemen door de baas ook wat strenger zijn gesteld waardoor ze minder vrijheid kregen.
Bovendien is er over een pretpark met leuk personeel nu eenmaal ook een meer boeiende en afwisselendere aflevering te maken dan een supermarkt.
Maar ach, wat lul ik; gewoon verstand op nul en je woordgrapkennis ff bijspijkeren, heerlijk!
Ik snap wat het concept is hoor, het ging mij om het verschil van (het personeel van) Duinrell en Jumbo om te verklaren dat de 2e afl iets geforceerder overkwam/ moeizamer verliep.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 09:20 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat is het concept juist, de BNN-presentatoren die supermelig doen, en de werkgevers die koste wat het kost serieus proberen te blijven. Het programma zou natuurlijk geen hol aan zijn als werkgevers en werknemers opeens superjolig zouden gaan doen.
Ik heb het eerder andersomquote:Op dinsdag 12 juli 2011 23:06 schreef fespo het volgende:
ik kijk nu Geer en Goor, maar dat is vergeleken met dit maar saai. nog niet 1x moeten lachen .
Straks met het eten buiten kijk daar heb je super marioquote:
niet gelijk huilen jochiequote:Op woensdag 13 juli 2011 20:26 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Je hoefde je niet verplicht in dit topic te melden hoor. Oprotten dus.
quote:Op zondag 10 juli 2011 21:31 schreef Cee het volgende:
Ik stel mezelf steeds zo teleur als ik hier om lach maar ik kan het niet laten.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |