quote:Op zondag 10 juli 2011 19:07 schreef __Saviour__ het volgende:
Er is trouwens een makkelijke manier om de Efteling goedkoper te maken, het vergt alleen een kleine investering. Koop in de winkel bij de uitgang een Pardoes-kostuum. Trek dat de volgende keer weer aan, de mensen bij de poort zullen denken dat je een medewerker bent. Doe dit 3x en je hebt je geld al eruit.
Ik heb in het verleden heel wat keren dikke korting gekregen met airmiles.quote:Op zondag 10 juli 2011 08:31 schreef FoXje het volgende:
[..]
Ik heb het meer over pa en ma+ 3 kinderen. De kleinste kan alleen naar het sprookjesbos eigenlijk en betaalt toch de volle mep. Allemaal wat friet, en je bent zo meer dan 150 euro kwijt. Dus gaan we niet naar de Efteling.
Die kan ik me ook herinneren ja.quote:Op zondag 10 juli 2011 16:39 schreef Leshy het volgende:
Helemaal super!
De Efteling had vroeger al een kleine watershow in een ruimte naast de carroussel, daar kon ik als klein kind al rustig een kwartier zitten kijken naar het water en de lichtjes, en luisteren naar de muziek. Helaas is die ruimte volgens mij tegenwoordig dicht, dus wel erg leuk te zien dat er weer een watershow terug komt.
Laten we het op 3 maanden houden.quote:
Prachtige shit dit.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
290 per kwartaal is gelijk aan honderden per maand volgens jou?
FYI, een kwartaal is vier maanden.
Niet dat ik me helemaal in jullie discussie wil storten, maar waarom zou je wel een goed woord over hebben voor Halbe Zijlstra?quote:Op zondag 10 juli 2011 19:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ach ja, bij jou ligt de langstudeerdersboete weer gevoelig en in bepaalde topics in SES heb jij geen enkel goed woord over voor Halbe Zijlstra.
Ach, het frietkraampje op de hoek bij de fata morgana is nog betaalbaarquote:Op zondag 10 juli 2011 21:49 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
P.S.: Alhoewel je het ook wel slim aan moet pakken natuurlijk. Altijd via een kortingsactie, en ZO MIN MOGELIJK eten kopen. Afgelopen winter had je echt erwtensoep van 4,50 ofzo. Wat belachelijk is.
quote:Op zondag 10 juli 2011 18:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
290 per kwartaal is gelijk aan honderden per maand volgens jou?
FYI, een kwartaal is vier maanden.
quote:Op zondag 10 juli 2011 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Ik ben volgens mij de enige Nederlander die nog nooit in de Efteling is geweest.
Disneyland geen indruk achtergelaten en alleen maar winkels? Weet je zeker dat je in Disneyland geweest bent?quote:Op zondag 10 juli 2011 18:17 schreef Syd het volgende:
[..]
Disneyland parijs is duurder en daar heb je zowat alleen maar winkels en vreettenten, paar leuke attracties maar dan houdt het op. Ben er 2 keer geweest maar niet echt een indruk achtergelaten.
Haha, Ja echt, het was gezellig en heb me ook wel vermaakt, maar had wel meer van de attracties verwacht.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:02 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Disneyland geen indruk achtergelaten en alleen maar winkels? Weet je zeker dat je in Disneyland geweest bent?
Vind jij. Ik ben er twee jaar geleden voor het laatst geweest en ik vond er helemaal niets aan. Voor de kinderen hoef je het ook niet te doen. Bij mij in de buurt is Sprookjeswonderland en dat vinden ze ook prachtigquote:Op zondag 10 juli 2011 21:49 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
On-topic: de Efteling is echt, echt, echt waar voor je geld. Voor zo'n bijzonder dagje met je gezin moet je maar gewoon wat geld uit durven trekken hoor.
Zoals eerder al gezegd: het is het beste park in de wijde, verre omgeving, voor een prijs die 50 cent boven die van Walibi ligt.
Lieveheersbootjesquote:Op zondag 10 juli 2011 23:22 schreef RabbitHeart het volgende:
[..]
Bij mij in de buurt is Sprookjeswonderland en dat vinden ze ook prachtig.
Jammer dat je gewoon keihard faalt terwijl je wel een opleiding hebt genoten.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ja!
Jammer dat je niet de eerste bent met deze opmerkingen.
ben ik het mee eens, ben er vorige week voor het eerst geweest en het was erg goed moet ik zeggen.quote:Op zondag 10 juli 2011 16:29 schreef __Saviour__ het volgende:
De Efteling is elke euro van de toegangsprijs waard. Het park steekt met kop en schouders uit boven de rest. In de verre omtrek is niks van vergelijkbaar niveau te vinden.
Mwaa... voor tieners en volwassenen heeft het weinig te bieden.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:39 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Het is nooit te laat. De kracht van de Efteling is dat het voor iedereen leuk is, jong en oud.
De laatste keer dat ik er was ergerde ik me vooral aan het feit dat je in de wachtruimte continu in de rook staat: de verslaafden houden zich niet aan het rookverbod, en Efteling ziet er niet op toe door ze het park uit te zetten. Om die reden ga ik er niet meer heen. Jammer, want het was een leuk park!quote:Op zondag 10 juli 2011 07:24 schreef FoXje het volgende:
Helaas is de Efteling zo goed als onbetaalbaar geworden ..
Ligt dat niet aan jouw lage irritatiegrens ? Ik heb er nog nooit last van gehad ?quote:Op maandag 11 juli 2011 15:24 schreef RemcoDelft het volgende:
De laatste keer dat ik er was ergerde ik me vooral aan het feit dat je in de wachtruimte continu in de rook staat: de verslaafden houden zich niet aan het rookverbod, en Efteling ziet er niet op toe door ze het park uit te zetten. Om die reden ga ik er niet meer heen. Jammer, want het was een leuk park!
quote:Op zondag 10 juli 2011 16:29 schreef __Saviour__ het volgende:
De Efteling is elke euro van de toegangsprijs waard. Het park steekt met kop en schouders uit boven de rest. In de verre omtrek is niks van vergelijkbaar niveau te vinden.
Ik vind er genoeg leuk.quote:Op maandag 11 juli 2011 10:35 schreef 16meter het volgende:
[..]
Mwaa... voor tieners en volwassenen heeft het weinig te bieden.
Echte thrill rides zijn er niet en tussen al die kutkoters wil je liever niet lopen.
joh,mallerdquote:Op zondag 10 juli 2011 17:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Grapjas, ik heb me op Fok nog nooit uitgelaten over kinderen en geld.
Pak rondhangmoeders aan.quote:Mijn voorstel:
- kinderbijslag voor hooguit de eerste twee kinderen en enkel beneden een bepaald inkomen + vermogen
- vanaf het vierde kind een kinderheffing
- elk koppel lekker zelf laten bepalen op welke leeftijd ze aan kinderen beginnen, bij voorkeur wel onder de 40 i.v.m. sterk stijgende risico's rond die leeftijd (bijv. maar zeker niet uitsluitend trisomie 21)
- bij sommige koppels proberen te voorkomen dat ze kinderen krijgen, in het belang van de potentiële kinderen
Vogelrok vond ik wel leuk, maar erg kort. De rest is net-niet. De vliegende hollander vond ik zonde van de lange wachttijd... ritje stelt niks voor.quote:Op maandag 11 juli 2011 19:09 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ik vind er genoeg leuk.
De Python, Joris en de draak, Vogelrok, de Vliegende Hollander, Villa Volta, Pandadroom, Droomvlucht, Pagode, Pirańa bijvoorbeeld. Het hoeft niet allemaal spectaculair misselijkmakend te zijn.
En het is ook gewoon geweldig om met de kids te gaan, zien hoe zij ervan genieten.
Fair enough, kan je nog een tweede draad vinden?quote:joh,mallerdbye.gif
Mijn 1ste googletje combineerde zelfs die twee
Mwah, het is ook wel weer leuk als iemand anders jouw pensioen straks bij elkaar verdient toch ? Het geboortecijfer ligt behoorlijk laag in Nederland trouwens. Maar het gaat hier over een attractie in een pretpark ...quote:Op dinsdag 12 juli 2011 01:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Fair enough, kan je nog een tweede draad vinden?
Ja, ik vind een kindsubsidie niet zo verstandig in een tijd waarin er veel te veel mensen op deze planeet komen en waarin tegelijkertijd de fossiele brandstoffen en andere schaarse grondstoffen opgeraken. Het gevolg gaat zeer waarschijnlijk zijn dat veel mensen gaan sterven van de honger.
Jij snapt er echt niets van he? Kinderen zijn nu juist hard nodig om onze verzorgingsstaat overeind te houden. Anders hebben onze huidige 20'ers en 30'ers hun hele leven lang pensioen afgedragen maar staan ze zelf straks met lege handen.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 01:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Fair enough, kan je nog een tweede draad vinden?
Ja, ik vind een kindsubsidie niet zo verstandig in een tijd waarin er veel te veel mensen op deze planeet komen en waarin tegelijkertijd de fossiele brandstoffen en andere schaarse grondstoffen opgeraken. Het gevolg gaat zeer waarschijnlijk zijn dat veel mensen gaan sterven van de honger.
Wat betreft de energie moet er gezocht worden naar duurzame methodes. Zwitserland zit straks al op 100%quote:Op dinsdag 12 juli 2011 01:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Fair enough, kan je nog een tweede draad vinden?
Ja, ik vind een kindsubsidie niet zo verstandig in een tijd waarin er veel te veel mensen op deze planeet komen en waarin tegelijkertijd de fossiele brandstoffen en andere schaarse grondstoffen opgeraken. Het gevolg gaat zeer waarschijnlijk zijn dat veel mensen gaan sterven van de honger.
Ze zoeken een methode om het van stroom te voorzien en het goedkoper te maken want als je de efteling te duur vindt dan verdien je te weinig om kinderen te veroorloven.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 07:17 schreef Pheno het volgende:
Uhm, dit ging toch over de Efteling en een nieuwe attractie?
Oh, oke,voordat dat straks moslimterroristen er weer bij worden gehaald, omdat die de zeven geitjes willen pakken.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 07:20 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ze zoeken een methode om het van stroom te voorzien en het goedkoper te maken want als je de efteling te duur vindt dan verdien je te weinig om kinderen te veroorloven.
OT:.
Lange wachtrijen kun je ontlopen door de dag van het parkbezoek gewoon goed te plannen. De Efteling is tegenwoordig het hele jaar open, dus genoeg periodes waarin het wat rustiger is.quote:Op maandag 11 juli 2011 23:34 schreef 16meter het volgende:
[..]
Vogelrok vond ik wel leuk, maar erg kort. De rest is net-niet. De vliegende hollander vond ik zonde van de lange wachttijd... ritje stelt niks voor.
Die zitten er al in de Fata Morgana!!!!!11!@!!!EINZ!!!quote:Op dinsdag 12 juli 2011 07:21 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, oke,voordat dat straks moslimterroristen er weer bij worden gehaald, omdat die de zeven geitjes willen pakken.
Dat is wel mooi, dat doen ze (als het weer meezit) elke avond. Een avond is het niet doorgegaan toen we er waren, maar we hadden toch een pas voor een x aantal dagen entree voor alle vier d eparken, dus de dag erop een succesvolle poging 2quote:Op dinsdag 12 juli 2011 07:54 schreef Enchanter het volgende:
Als er ook met vuurwerk iets gedaan wordt , zal het wel net zoiets als illuminations in Epcot (Walt Disney World ) worden
Kon overal doorlopen, behalve De Vliegende Hollander, daar was een wachttijd van 40 min., dat moest dus wel leuk zijn. Viel tegen.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 07:32 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Lange wachtrijen kun je ontlopen door de dag van het parkbezoek gewoon goed te plannen. De Efteling is tegenwoordig het hele jaar open, dus genoeg periodes waarin het wat rustiger is.
Als het zo simpel was...quote:Op dinsdag 12 juli 2011 11:49 schreef Nielsch het volgende:
Gewoon op een doordeweekse dag gaan. Dagje vrij nemen van werk. Kinderen ontvoeren van school. Dan heb je nergens last van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |