En waar zeg ik dat ze vermoord moeten worden, waar haal je die onzin en tevens smerige insinuatie vandaan? Ze hadden ontruimd moeten worden zodra ze met hun campers gingen staan op land in particulier Palestijns bezit, dat is wat ik zei. En dat had zo moeten gebeuren tig jaar geleden omdat het zo in de wet staat, zoals dus ook bevestigd wordt door die uitspraak van de rechter.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 07:55 schreef C_N het volgende:
[..]
ow ja .ze worden beschermd . zo volgens jou rechtstaat moeten ze vermoord worden .
offtopic, het is hier inderdaad een 'zomer' om zuur van te worden .. pff, waar ze elders veel te weinig van hebben krijgen wij hier teveel van .. het is dat de zon zich nog af en toe laat zien.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 08:41 schreef C_N het volgende:
[..]
moedeloos.. Ik denk er is weer regen in Nederland ...zuren regen .
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:10 schreef moussie het volgende:
Maar vertel, wat is er zo vreemd aan de verwachting dat een regering erop toeziet dat wetten ook nageleefd worden .. beetje omgekeerde wereld toch als de overheid de daders, diegenen die de wet overtreden, beschermd?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Correct. Een regering moet optreden tegen alle overtreders van de wet,"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:47 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Het was net een tijdje wat rustiger, of niet?
nee iedere week wel eentje . ze moeten natuurlijk wel blijven oefenenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:47 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Het was net een tijdje wat rustiger, of niet?
Bij welke verkiezingen mochten de Palestijnen dan stemmen over het gezag dat via het IDF over hen wordt uitgeoefend?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 00:40 schreef waht het volgende:
[..]
Deze beslissing van het hooggerechtshof is maar een voorbeeld natuurlijk. Ik wil niet in herhaling vallen, maar aangezien dat alles is wat we nog doen: Israel is de enige democratie en rechtstaat in het MO.
de palestijnse (verkiezingen )quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Bij welke verkiezingen mochten de Palestijnen dan stemmen over het gezag dat via het IDF over hen wordt uitgeoefend?
je eigen woorden ...het is absurt om ze te beschermen ook ......zo klinkt voor mij ze zijn vogelvrij met nadruk op vogel.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:02 schreef moussie het volgende:
[..]
En waar zeg ik dat ze vermoord moeten worden, waar haal je die onzin en tevens smerige insinuatie vandaan?
en de ilegale nederzettingen zijn opgeruimd komen ze terug worden ze weer opgeruimd.quote:Ze hadden ontruimd moeten worden zodra ze met hun campers gingen staan op land in particulier Palestijns bezit, dat is wat ik zei. En dat had zo moeten gebeuren tig jaar geleden omdat het zo in de wet staat, zoals dus ook bevestigd wordt door die uitspraak van de rechter.
okquote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daar mochten ze echt niet stemmen op het gebruik van het IDF.
Kunnen ze nog tenminste stemmen. In de regio kunnen ze heel goed met de rechten van de Palestijnen omgaan.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daar mochten ze echt niet stemmen op het gebruik van het IDF.
ABBAS heeft toch geen reet te vertellen over het IDF ? Of mag hij sinds kort mee beslissen in de Knesset?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:40 schreef C_N het volgende:
[..]
ok![]()
het gaat om het stemmen van een president /regering
het beste voorbeeld is natuurlijk dat z eniet eens terug mogen naar hun eigen huizen in Israel.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:41 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Kunnen ze nog tenminste stemmen. In de regio kunnen ze heel goed met de rechten van de Palestijnen omgaan.
die woon ook in een ander landquote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:42 schreef Chadi het volgende:
[..]
ABBAS heeft toch geen reet te vertellen over het IDF ? Of mag hij sinds kort mee beslissen in de Knesset?
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
het beste voorbeeld is natuurlijk dat z eniet eens terug mogen naar hun eigen huizen in Israel.
Wat is dat voor redenering? Heeft helemaal niks te maken met rechten en plichten. Zo wat zijn als wij Nederlanders zo omgaan met Somaliërs.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
het beste voorbeeld is natuurlijk dat z eniet eens terug mogen naar hun eigen huizen in Israel.
Het Belgische leger bezet geen buurland zoals het IDF.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:45 schreef C_N het volgende:
[..]
die woon ook in een ander landzoals jij* niets te vertellen heb over het Belgische leger .
lees *nederlanders niet alleen jij .jij heb probely niets te vertellen over de TV thuis
hoorde ik ietsquote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:47 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het Belgische leger bezet geen buurland zoals het IDF.
Ik herhaal: nergens, ze wonen niet in Israël. Ze mogen uiteraard wel op Abbas stemmen, voor wat dat waard is.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Bij welke verkiezingen mochten de Palestijnen dan stemmen over het gezag dat via het IDF over hen wordt uitgeoefend?
Voor de Vogel's op de Westbank lijkt het er anders eerder op dat de Palestijnen vogelvrij zijn .. je gaat gewoon op hun land wonen toch, en je wordt nog beschermd ook door het leger. Af en toe wordt er eentje opgepakt omdat die te ver gaat met zijn provocaties, maar over het algemeen worden ze wel beschermd.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:31 schreef C_N het volgende:
je eigen woorden ...het is absurt om ze te beschermen ook ......zo klinkt voor mij ze zijn vogelvrij met nadruk op vogel.
yeah, rightquote:en de ilegale nederzettingen zijn opgeruimd komen ze terug worden ze weer opgeruimd.
zelfs beth selem suport ze deze dagen
http://www.palestinemonitor.org/spip/spip.php?article77quote:The occupied West Bank, 1999. A group of Israeli settlers complain that their mobile phone reception cuts out on a bend in a road from Jerusalem to their settlements.
The mobile phone company Orange agrees to put up an antenna on a hill overlooking the bend.
The hill happens to be owned by Palestinian farmers, but since mobile phone reception is a “security issue”, the mast construction can go ahead without the farmers’ permission.
Other companies agree to supply electricity and water to the construction site on the hill.
In May 2001 an Israeli security guard moves on to the site and connects his cabin to the water and electricity mains. Then his wife and children move in with him.
In March 2002 five more families join him to create the settler outpost of Migron. The Israeli ministry for construction and housing builds a nursery, while donations from abroad build a synagogue.
By mid-2006 Migron is a fully fledged illegal settlement comprising 60 trailers on a hilltop around the antenna, overlooking the Palestinian lands below. This blow-by-blow account of just one example of the ongoing Israeli colonisation of Palestine appears in the opening pages of a fascinating new book by Eyal Weizman, the dissident Israeli architect.
Called Hollow Land: Israel’s Architecture of Occupation, it is an extraordinarily detailed account of exactly how the occupation works in practice, focusing on the physical organisation of space and the political dynamics that shape it.
ja mousje bla bla bla .quote:Op donderdag 4 augustus 2011 13:09 schreef moussie het volgende:
[..]
Voor de Vogel's op de Westbank lijkt het er anders eerder op dat de Palestijnen vogelvrij zijn .. je gaat gewoon op hun land wonen toch, en je wordt nog beschermd ook door het leger. Af en toe wordt er eentje opgepakt omdat die te ver gaat met zijn provocaties, maar over het algemeen worden ze wel beschermd.
[..]
yeah, right
[..]
http://www.palestinemonitor.org/spip/spip.php?article77
Als mensen niet mogen stemmen voor het gezag dat over hen wordt uitgeoefen is er geen sprake van democratie natuurlijk en is je uitlating puur propagandistisch en vals.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 13:03 schreef waht het volgende:
[..]
Ik herhaal: nergens, ze wonen niet in Israël. Ze mogen uiteraard wel op Abbas stemmen, voor wat dat waard is.
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als mensen niet mogen stemmen voor het gezag dat over hen wordt uitgeoefen is er geen sprake van democratie natuurlijk en is je uitlating puur propagandistisch en vals.
Met dat argument zul je ook beweren dat we allemaal mee zouden moeten stemmen bij de Amerikaanse presidents- en Congresverkiezingen, gezien het de invloed die Amerikaans gezag op ons heeft.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 14:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als mensen niet mogen stemmen voor het gezag dat over hen wordt uitgeoefen is er geen sprake van democratie natuurlijk en is je uitlating puur propagandistisch en vals.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |