de Avondetappe wel dan? Dat gaat ook nergens meer overquote:Op maandag 4 juli 2011 21:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Wielerfans gaan dit ook echt niet kijken...
Dit met de avondetappe vergelijkenquote:Op maandag 4 juli 2011 21:10 schreef RedFever007 het volgende:
Net als de Avondetappe overigens. Gisteren had Smeets ook twee idioten aan tafel die net weten dat een band rond is en de Tour in Frankrijk verreden wordt![]()
En maar weer die eeuwige cliche's opbraken ARGGGG![]()
Die voegt inderdaad niets toe, hij zegt amper wat en zit daar maar te zitten. En Paul de Leeuw, leuke vent, maar ook geen wielrenner voorzover ik weet danquote:
Tour du Jour is inhoudelijk sterker (als Johan er niet zit) dan de Avondetappe bijvoorbeeld. Dus ik kijk.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Wielerfans gaan dit ook echt niet kijken...
Ja wordt minder idd. Meer romantici denk ikquote:Op maandag 4 juli 2011 21:11 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
de Avondetappe wel dan? Dat gaat ook nergens meer over
Voor de leek misschienquote:Op maandag 4 juli 2011 21:12 schreef marcodej het volgende:
[..]
Tour du Jour is inhoudelijk sterker (als Johan er niet zit) dan de Avondetappe bijvoorbeeld. Dus ik kijk.
Johquote:Op maandag 4 juli 2011 21:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Die voegt inderdaad niets toe, hij zegt amper wat en zit daar maar te zitten. En Paul de Leeuw, leuke vent, maar ook geen wielrenner voorzover ik weet dan
Net als Derksen bedoel je?quote:Op maandag 4 juli 2011 21:05 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En het erge is: ze doen alsof ze iets van wielrennen weten
quote:Op maandag 4 juli 2011 21:12 schreef marcodej het volgende:
[..]
Tour du Jour is inhoudelijk sterker (als Johan er niet zit) dan de Avondetappe bijvoorbeeld. Dus ik kijk.
Precies. En dat natafelen past niet in de wielersport, daarom klopt het niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:12 schreef One_of_the_few het volgende:
Dit programma is een beetje het hart van nederland onder de tourprogramma's aan het worden. Soms aardig, maar voor wielerzaken moet je er niet zijn. Hoog zaterdagmiddag kantine natafelen gehalte. Alleen Danny zegt inhoudelijk nog wel aardige dingen. Gert is ook wel uit te houden. Presentator steeds met zijn 'jaja' wordt irritant. Blijft in hetzelfde omdat hij vanuit zichzelf niks kan toevoegen.
De andere twee gasten zijn tot nu toe niks.
Flikker toch op. Alleen rond de samenvatting wordt er een beetje over de etappe van de dag gepraat (lees: Mart improviseert virtuoos de samenvatting aan elkaar), voor de rest gaat het er alleen maar over hoe benaderbaar de renners zijn en hoe lekker het wijntje is.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:14 schreef Eenskijken het volgende:
[..]make that the cat wise.
avondetappe is tig keer inhoudelijk beter man.. alleen al door mart en michael
Avondetappe is wel ok, maar soms ook wel heel oppervlakkig. Zoals gisteren met Paul de leeuw.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:14 schreef Eenskijken het volgende:
[..]make that the cat wise.
avondetappe is tig keer inhoudelijk beter man.. alleen al door mart en michael
Precies, dat laatste is echt enorm irritant aan de Avondetappe geworden de laatste jarenquote:Op maandag 4 juli 2011 21:15 schreef marcodej het volgende:
[..]
Flikker toch op. Alleen rond de samenvatting wordt er een beetje over de etappe van de dag gepraat (lees: Mart improviseert virtuoos de samenvatting aan elkaar), voor de rest gaat het er alleen maar over hoe benaderbaar de renners zijn.
Wielrennen komt bij tour du jour veel meer aan bot dan bij de Avondetappe. De avondetappe gaat over Mart en zijn gasten in de tour, tour du jour gaat over het wielrennen in de tour. Beide zijn leuk en kijk ze beide ook graag maar inhoudelijk is TDJ sterker.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:14 schreef Eenskijken het volgende:
[..]make that the cat wise.
avondetappe is tig keer inhoudelijk beter man.. alleen al door mart en michael
Daarvoor zit ik al op fokquote:Op maandag 4 juli 2011 21:17 schreef Van_Poppel het volgende:
Wat een gezeik over diepgang...gewoon anderhalf niet hoeven na denken is soms ook wel lekker...
Ik vind het kut, maar ik blijf gewoon in dit topicquote:Op maandag 4 juli 2011 21:16 schreef Ajacied422 het volgende:
ALLE VOETBALFANS MOETEN NU VERDOMME EENS OPROTTEN. ALEEN MAAR GEZANIK EN GEZANIK OVER HET NIVEAU. ALS JE HET NIKS VIND. ROT DAN OP
Robbie McEwen spreekt het beterquote:Op maandag 4 juli 2011 21:17 schreef tomtomaat het volgende:
Die Farrar spreekt goed nederlands zeg...
Is het nu al caps lock day?quote:Op maandag 4 juli 2011 21:16 schreef Ajacied422 het volgende:
ALLE VOETBALFANS MOETEN NU VERDOMME EENS OPROTTEN. ALEEN MAAR GEZANIK EN GEZANIK OVER HET NIVEAU. ALS JE HET NIKS VIND. ROT DAN OP
quote:Op maandag 4 juli 2011 21:16 schreef Ajacied422 het volgende:
ALLE VOETBALFANS MOETEN NU VERDOMME EENS OPROTTEN. ALEEN MAAR GEZANIK EN GEZANIK OVER HET NIVEAU. ALS JE HET NIKS VIND. ROT DAN OP
Gaan we weer, als je weer gaat spammen; zoek dan even een SC op ofzoquote:Op maandag 4 juli 2011 21:16 schreef Ajacied422 het volgende:
ALLE VOETBALFANS MOETEN NU VERDOMME EENS OPROTTEN. ALEEN MAAR GEZANIK EN GEZANIK OVER HET NIVEAU. ALS JE HET NIKS VIND. ROT DAN OP
Ik hoop dat Gilbert er morgen wordt afgefietst.quote:Op maandag 4 juli 2011 21:18 schreef marcodej het volgende:
Karl moet ook die Belgische bril eens afzetten. Heel irritant.
Ik ben ook een leek hoorquote:Op maandag 4 juli 2011 21:19 schreef Ajacied422 het volgende:
j0rdiiii dit zijn gewoon de feiten. het topic wordt vernield door een stel leken + idioten
Gelukkig ben jij er voor de intellectuele bijdragesquote:Op maandag 4 juli 2011 21:19 schreef Ajacied422 het volgende:
j0rdiiii dit zijn gewoon de feiten. het topic wordt vernield door een stel leken + idioten
Das waarquote:Op maandag 4 juli 2011 21:19 schreef tomtomaat het volgende:
[..]
Dat zal best, maar daar had ik het niet over
Ga weg manquote:Op maandag 4 juli 2011 21:19 schreef Ajacied422 het volgende:
j0rdiiii dit zijn gewoon de feiten. het topic wordt vernield door een stel leken + idioten
De enige met kennis en waarom ik kijk eerlijk gezegdquote:Op maandag 4 juli 2011 21:20 schreef rubbereend het volgende:
Nelissen praat wel heel snel, een tikje rustiger zou prettig zijn
'Humor' bedoel je zeker, want grappig is het natuurlijk nietquote:Op maandag 4 juli 2011 21:20 schreef DrDentz het volgende:
Die Gert moet met zijn humor eigenlijk wel voor de Televizier Talent award gaan. Jan Kooijemans kan zoiets niet twee keer winnen.
maar maar de avondetappe is tenminste inhoudelijkkkkquote:Op maandag 4 juli 2011 21:23 schreef marcodej het volgende:
En de filmpjes zijn ook leuker dan die van de Avondetappe.
Dit meen je toch echt niet he?quote:Op maandag 4 juli 2011 21:23 schreef marcodej het volgende:
En de filmpjes zijn ook leuker dan die van de Avondetappe.
Hier ook ziggo alleen dan Utrechtquote:Op maandag 4 juli 2011 21:23 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
volgens mij loop jij aardig voor op mij? Ziggo Groningen hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |